Psychiatra - cz.4. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-19, 20:49   #1
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444

Psychiatra - cz.4.


Linki do poprzednich części:

1 część
2 część
3 część

Różnica między psychologiem, psychiatrą a psychoterapeutą:
http://mamterapeute.pl/psycholog-psy...ta-psychiatra/

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-07-03 o 21:42
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:05   #2
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Witam się w nowym wątku. Oby ten był mniej burzliwy.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

CzasKomety właśnie zauważyłam Twój podpis! Genialny.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:15   #3
wsp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Psychiatra - cz.4.

To może i ja dołączę, jeśli nabór jeszcze trwa
wsp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:18   #4
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. Oby ten był mniej burzliwy.

CzasKomety właśnie zauważyłam Twój podpis! Genialny.
Tam, gdzie ja, jest burza i grad

A, dziękuję

Cytat:
Napisane przez wsp Pokaż wiadomość
To może i ja dołączę, jeśli nabór jeszcze trwa
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:21   #5
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez wsp Pokaż wiadomość
To może i ja dołączę, jeśli nabór jeszcze trwa
Zapraszamy. Im więcej nas - lekomanek ( jak to nas kiedyś jedna próbowała nazwać, bo łykamy leki zamiast czytania poradników ), tym raźniej.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Tam, gdzie ja, jest burza i grad
A za co masz tym razem ostrzeżenie, jeśli można wiedzieć?
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:25   #6
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Zapraszamy. Im więcej nas - lekomanek ( jak to nas kiedyś jedna próbowała nazwać, bo łykamy leki zamiast czytania poradników ), tym raźniej.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



A za co masz tym razem ostrzeżenie, jeśli można wiedzieć?
Tu lekomanki się spotykają, innym tyłki obrabiają-psychiatra część 1000500100900

Odpiszę na priv, bo tu nie mogę
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:28   #7
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Tu lekomanki się spotykają, innym tyłki obrabiają-psychiatra część 1000500100900

Odpiszę na priv, bo tu nie mogę


Klapsów dzieciom nie dają, ciągle tylko psychotropy łykają.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 21:31   #8
wsp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Psychotropy łykają i większość rzeczy w tyłku mają..

Przynajmniej moje tak działają
wsp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:37   #9
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez wsp Pokaż wiadomość
Psychotropy łykają i większość rzeczy w tyłku mają..

Przynajmniej moje tak działają
A na co się leczysz? Nerwica? Przepraszam jeżeli na coś innego, ale działanie leków na "większość rzeczy w tyłku mają" skojarzyło mi się z nerwicą.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:42   #10
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Właśnie! Napisz coś o sobie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:43   #11
wsp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
A na co się leczysz? Nerwica? Przepraszam jeżeli na coś innego, ale działanie leków na "większość rzeczy w tyłku mają" skojarzyło mi się z nerwicą.
Dostałam je (Mozarin) na nerwicę z lękiem napadowym, potem odstawiłam, a potem wróciłam, żeby się ustabilizować na rozwód z alkoholikiem. Ale zmniejszyłam sobie dawkę, wg zaleceń lekarza oczywiście, żeby mieć "kontakt" z emocjami, bo wychodzę ze współuzależnienia.

A Ty na co się leczysz? Jeśli mogę zapytać.. I jak się czujesz?
wsp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 22:12   #12
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez wsp Pokaż wiadomość
Dostałam je (Mozarin) na nerwicę z lękiem napadowym, potem odstawiłam, a potem wróciłam, żeby się ustabilizować na rozwód z alkoholikiem. Ale zmniejszyłam sobie dawkę, wg zaleceń lekarza oczywiście, żeby mieć "kontakt" z emocjami, bo wychodzę ze współuzależnienia.

A Ty na co się leczysz? Jeśli mogę zapytać.. I jak się czujesz?
Rozumiem, że najgorszy okres ( rozwód) już za Tobą i teraz "pracujesz" nad poradzeniem sobie resztą problemów? Jak idzie leczenie? Na lek dobrze reagujesz?

Mamy na wątku kilka dziewczyn z nerwicą, więc nie jesteś tutaj sama z tym problemem.

Ja leczę się na chorobę afektywną dwubiegunową. Chociaż moje leczenie trwa ok. 3 lat ( z przerwą 1,5 roczną min. ze względu na ciążę ), nadal zmagam się z doborem właściwych leków. Od jakiś 3 tygodni, biorę nową kombinację leków i choć obserwuję, że momentami jest lepiej, to nadal nie jest to stan, który chciałabym osiągnąć. Jednak chcę wierzyć w to, że potrzeba jeszcze troszkę czasu, aby leki zadziałały w 100%, bo to na razie krótki czas przyjmowania ich.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 22:17   #13
Gruby Grubass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cześć,

Czy korzystał ktoś może z usług kliniki Statek Psychologia w Warszawie (http://www.statek-psychologia.pl/?gc...geName=start)?

Chodzi mi zarówno o psychiatrów, jak i psychologów, jak ich oceniacie, czy warto tam iść?
Gruby Grubass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 22:37   #14
wsp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Rozumiem, że najgorszy okres ( rozwód) już za Tobą i teraz "pracujesz" nad poradzeniem sobie resztą problemów? Jak idzie leczenie? Na lek dobrze reagujesz?
Nie, jestem przed rozwodem, ale nie jestem z mężem już prawie pół roku i nie mam z nim żadnego kontaktu, bo jest toksyczny. Mam rozdzielność majątkową, a czas gra na moją korzyść. Z pozwem jadę 2 stycznia, ale jestem na to gotowa. To mój drugi pozew (moją historię opisałam tu na forum), więc do drugiego muszę się baaardzo dobrze przygotować psychicznie.
Na lek reaguję super, miałam dwa tygodnie skutków ubocznych, a potem już tylko lepiej. Po rozwodzie (kilka miesięcy po) będę myślała o odstawieniu.
Leczenie, dziękuję, w porządku, ciągnie mnie dwóch psychologów o różnych specjalizacjach (jedna od współuzależnienia, a druga od rozstania i pomaga mi prawnie) i czuję się o niebo lepiej i pewniejsza siebie, choć ostatnio straciłam kontrolę nad emocjami i podnosiłam się prawie 4 dni (to i tak nieźle). Ale lęków już nie mam i mogę wsiąść do mojego największego wroga - tramwaju

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Mamy na wątku kilka dziewczyn z nerwicą, więc nie jesteś tutaj sama z tym problemem.

Ja leczę się na chorobę afektywną dwubiegunową. Chociaż moje leczenie trwa ok. 3 lat ( z przerwą 1,5 roczną min. ze względu na ciążę ), nadal zmagam się z doborem właściwych leków. Od jakiś 3 tygodni, biorę nową kombinację leków i choć obserwuję, że momentami jest lepiej, to nadal nie jest to stan, który chciałabym osiągnąć. Jednak chcę wierzyć w to, że potrzeba jeszcze troszkę czasu, aby leki zadziałały w 100%, bo to na razie krótki czas przyjmowania ich.
Gratuluję dzidziusia!!
Niestety leki wymagają czasu, a nam się czasami za mocno spieszy. Cierpliwości i bądź dobrej myśli. Oby to była ta kombinacja! Trzymam gorąco kciuki!!!

Miałam kiedyś znajomego cierpiącego na dwubiegunówkę i też na lekach jechał i lubiłam go, choć jak mówił, że miałby ochotę kogoś zabić to mi się ciepło robiło....
wsp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 23:25   #15
Amandaaxx
Raczkowanie
 
Avatar Amandaaxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 85
Red face Dot.: Psychiatra - cz.4.

Jestem tu nowa i widzę ciekawy temat,też mam podobne problemy ale leków nie biorę,jadę bez. Zastanawiam się jak jest lepiej,brać leki czy nie,mam w domu seronil,ale nie chcę go brać.
Mam za sobą poważną traumę,i dwa rozwody za sobą,i do tego nerwicę lękowa i nie wiadomo co jeszcze,a do tramwaju na pewno bym nie wsiadła,itp. ogółem do kitu...:z lo:
Amandaaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 00:11   #16
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Amandaaxx Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa i widzę ciekawy temat,też mam podobne problemy ale leków nie biorę,jadę bez. Zastanawiam się jak jest lepiej,brać leki czy nie,mam w domu seronil,ale nie chcę go brać.
Mam za sobą poważną traumę,i dwa rozwody za sobą,i do tego nerwicę lękowa i nie wiadomo co jeszcze,a do tramwaju na pewno bym nie wsiadła,itp. ogółem do kitu...
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. :

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-12-20 o 00:14
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 08:30   #17
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Jestem!

Tolvaj, nie zdążyłam odpisać w poprzednim wątku: ja miałam omawiany MMPI, pokazywano mi wykres i omówiono, co i jak. Ale opis już taki nie był, miał nieco ponad stronę, ale nie drobnym maczkiem - wypunktowano najważniejsze moje cechy odbiegające od "normy" (dzięki temu dowiedziałam się, że mam iście mistrzowskie zdolności manipulacyjne, o co akurat nigdy bym się nie podejrzewała ). Opis mnie generalnie rozczarował, bo myślałam, że będzie go więcej.

Amandaaxx, ja też jadę bez leków, ale za to piję - to mnie uspokaja
Seronil dobra rzecz, mi nieco pomógł, ale wiadomo - bez wizyty u lekarza takie łykanie tablet jest bez sensu.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 08:39   #18
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Jestem, miłego dnia życzę!
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:28   #19
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Wróciłam dopiero od psychiatry niestety nic się nie dowiedziałam, dostałam jedynie 2 listki olpinatu mam brać przez 4 dni pół tabletki i następne 4 dni 1 tabletkę. Następna wizyta zaraz po świętach w piątek
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 21:12   #20
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jestem!

Tolvaj, nie zdążyłam odpisać w poprzednim wątku: ja miałam omawiany MMPI, pokazywano mi wykres i omówiono, co i jak. Ale opis już taki nie był, miał nieco ponad stronę, ale nie drobnym maczkiem - wypunktowano najważniejsze moje cechy odbiegające od "normy" (dzięki temu dowiedziałam się, że mam iście mistrzowskie zdolności manipulacyjne, o co akurat nigdy bym się nie podejrzewała ). Opis mnie generalnie rozczarował, bo myślałam, że będzie go więcej.

Amandaaxx, ja też jadę bez leków, ale za to piję - to mnie uspokaja
Seronil dobra rzecz, mi nieco pomógł, ale wiadomo - bez wizyty u lekarza takie łykanie tablet jest bez sensu.
No to jak myślałam, że na NFZ zrobione po łebkach... widziałam tylko krótki opis, nawet wykresów nie łaska pokazać :| ja za to nie spodziewałam się, że jestem dokładna w myśleniu i działaniu.

Wysłane z mojego X2 7.1S przy użyciu Tapatalka
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 23:40   #21
Amandaaxx
Raczkowanie
 
Avatar Amandaaxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

A ja po alkoholu żle się czuję

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jestem!

Tolvaj, nie zdążyłam odpisać w poprzednim wątku: ja miałam omawiany MMPI, pokazywano mi wykres i omówiono, co i jak. Ale opis już taki nie był, miał nieco ponad stronę, ale nie drobnym maczkiem - wypunktowano najważniejsze moje cechy odbiegające od "normy" (dzięki temu dowiedziałam się, że mam iście mistrzowskie zdolności manipulacyjne, o co akurat nigdy bym się nie podejrzewała ). Opis mnie generalnie rozczarował, bo myślałam, że będzie go więcej.

Amandaaxx, ja też jadę bez leków, ale za to piję - to mnie uspokaja
Seronil dobra rzecz, mi nieco pomógł, ale wiadomo - bez wizyty u lekarza takie łykanie tablet jest bez sensu.
A ja po alkoholu żle się czuję
Amandaaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 01:12   #22
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Wróciłam dopiero od psychiatry niestety nic się nie dowiedziałam, dostałam jedynie 2 listki olpinatu mam brać przez 4 dni pół tabletki i następne 4 dni 1 tabletkę. Następna wizyta zaraz po świętach w piątek
Nic się nie dowiedziałaś, ale tabletki dostałaś?

Fajnie, że następna wizyta tak szybko
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 05:58   #23
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

nie zawsze NFZ to jest do niczego, ja chodzę do psychiatry na NFZ i nigdy nie byłam traktowana z buta, wizyty czasami trwają po 40 minut. A jak byłam prywatnie to wyszłam po 10 minutach, z receptą, zerową wiedzą i lżejsza o 100 zł.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 09:03   #24
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie zawsze NFZ to jest do niczego, ja chodzę do psychiatry na NFZ i nigdy nie byłam traktowana z buta, wizyty czasami trwają po 40 minut. A jak byłam prywatnie to wyszłam po 10 minutach, z receptą, zerową wiedzą i lżejsza o 100 zł.
Potwierdzam! Ja mam najlepszego lekarza na świecie.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:01   #25
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Psychiatra - cz.4.

ja też


chociaż nie wiem, czy powinnam tu coś pisać, bo jak strzelam posta w stylu "lubię pomidory", to ktoś to rozumie jako "ale przecież będzie padać" i zaczyna się dyskusja na dwie strony ;/

__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:41   #26
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie zawsze NFZ to jest do niczego, ja chodzę do psychiatry na NFZ i nigdy nie byłam traktowana z buta, wizyty czasami trwają po 40 minut. A jak byłam prywatnie to wyszłam po 10 minutach, z receptą, zerową wiedzą i lżejsza o 100 zł.
Ja niestety odwrotnie, moja ostatnia wizyta nie trwała nawet pięciu minut, a nigdy nie trwała więcej niż 15. Do tego moja lekarka cały czas pyta mnie czy byłam u neurologa, jakby nie wierzyła w swoją diagnozę i leczenie. Chodzę za to do psychologa na NFZ i to wspaniała kobieta, lepszej bym chyba nie spotkała nawet za spore pieniądze.
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:15   #27
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
Ja niestety odwrotnie, moja ostatnia wizyta nie trwała nawet pięciu minut, a nigdy nie trwała więcej niż 15. Do tego moja lekarka cały czas pyta mnie czy byłam u neurologa, jakby nie wierzyła w swoją diagnozę i leczenie. Chodzę za to do psychologa na NFZ i to wspaniała kobieta, lepszej bym chyba nie spotkała nawet za spore pieniądze.
Raczej stety, terapeuta jest w zasadzie ważniejszy niż psychiatra, bo to z nim najczęściej się spotykasz i on pomoże Ci na trwałe wyjść z problemów. A psychiatrę możesz zmienić
Moja poświėca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Chociaż ja mam zawsze jakieś przeświadczenie, że marnuję jej czas, więc nigdy nic nie mówię tylko odpowiadam na kilka pytań o nastrój. Raz zaczęłam coś mówić od siebie, co nie dotyczyło nastroju, i chciała mnie wysłac na oddział dzienny, ostatecznie stanęło na diagnozie psychologicznej.

A jak samopoczucie? Ja od dwóch dni odstawiam straszne teatrzyki i nie mogę opanować agresji ;(

Wysłane z mojego X2 7.1S przy użyciu Tapatalka
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 16:52   #28
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Raczej stety, terapeuta jest w zasadzie ważniejszy niż psychiatra, bo to z nim najczęściej się spotykasz i on pomoże Ci na trwałe wyjść z problemów. A psychiatrę możesz zmienić
Moja poświėca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Chociaż ja mam zawsze jakieś przeświadczenie, że marnuję jej czas, więc nigdy nic nie mówię tylko odpowiadam na kilka pytań o nastrój. Raz zaczęłam coś mówić od siebie, co nie dotyczyło nastroju, i chciała mnie wysłac na oddział dzienny, ostatecznie stanęło na diagnozie psychologicznej.

A jak samopoczucie? Ja od dwóch dni odstawiam straszne teatrzyki i nie mogę opanować agresji ;(

Wysłane z mojego X2 7.1S przy użyciu Tapatalka
O kurcze, myślałam, że etapy agresji masz już za sobą. Bardzo mi przykro, że wróciły. Są tak silne jak kiedyś czy łagodniej to przebiega?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 15:16   #29
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Nic się nie dowiedziałaś, ale tabletki dostałaś?

Fajnie, że następna wizyta tak szybko
Też się cieszę że tak szybko. Olpinat podobno ma mnie wyciszyć i pomóc na sen. W ogóle w nocy nie śpię max 2-3 godziny i mimo totalnego padnięcia nie zasnę.
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 19:00   #30
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Melduję się w kolejnej części
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-26 15:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.