Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 13:35   #1
Karusia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23

Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)


Niedawno dotarł do mnie zestaw kosmetyków Dove z linii Nourishing Oil Care, który mam szczęście testować. Muszę przyznać, że póki co jestem zadowolona. Włosy po ich zastosowaniu nabierają cudownego, przyjemnego zapachu, a poza tym są bardziej miękkie i błyszczą. Musze jednak dłużej poużywać tej serii(szampon, odżywka w spreyu i maseczka)by ocenić rzetelnie ich działanie. Jestem ciekawa jakie opinie mają inni na ten temat
Karusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 12:58   #2
marti_bell
Przyczajenie
 
Avatar marti_bell
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Również testuję tę serię. Mam długie włosy, niefarbowane od roku, nie suszę, nie prostuję, nie kręcę. Raz na miesiąc przycinam końcówki. Ale niestety, rozdwajają się. Testuję od ponad tygodnia kosmetyki Dove i zobaczymy co poradzą na mój problem
__________________
marti_bell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 15:47   #3
Ernestyna44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Testuję tą serię już ponad tydzień i jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz stosuję na raz całą serię kosmetyków - szampon, odżywka, maseczka i przyznaję, że jest to rozwiązanie dające bardzo dobre efekty. Już po użyciu samego szamponu włosy są przyjemnie wygładzone. Jednak aby rozczesać włosy konieczne jest nałożenie maseczki czy spryskanie ich odżywką. Ja stosuje trzy kroki - szampon, maseczka, a na końcu odżywka w sprayu. Włosy świetnie się rozczesują, bez "zająknięcia" szczotki :P Cała linia Dove Nourishing Oil Care ma piękny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Włosy są bardziej wygładzone, zdyscyplinowane i lśniące.
__________________
Ernestyna44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:10   #4
dijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja tez otrzymałam ten zestaw. Również jestem z niego zadowolona.
Aż głupio będzie wypełniać ankietę bo widzę same plusy - no może poza tym, że włosy mi trochę "klapią" po tym szamponie, ale to problem który mam z całą gamą produktów tego typu.
Swoją drogą gdzie ta ankieta?
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
dijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:52   #5
relate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław/ Hrubieszów
Wiadomości: 133
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja również testuje ten zestaw i w sumie jestem zadowolona. Szampon- na początku się obawiałam że nie będzie domywał włosów- zawiera olejek arganowy- ale tu się miło rozczarowałam bo moje włosy są ładnie umyte i tego oczekuje. Szampon jest dla mnie od zmywania resztek odżywek itd. a nie do odżywania. I to jest w porządku Co do odżywki ekspresowej fakt, włosy są miękkie, nie puszą się i są miłe w dotyku. Zastanawiam się czy faktycznie u mnie w minute coś "zadziała" bo zazwyczaj trzymam ją na włosach ok pół godziny... Spray- moje włosy strasznie go polubiły, bo nie mam problemów już z rozczesywaniem włosów, pomimo że mam bardzo cienkie. U siostry również zdziałał cuda, u niej zawsze jest problem bo ma bardzo gęste i zniszczone Dodatkowym atutem tej serii jest zapach Przez cały dzień czuje jak moje włosy pachną
relate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 11:04   #6
Karusia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Nic nie wiem o żadnej ankiecieKtoś coś wie?
Karusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 20:18   #7
justlove666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Czuję się wielką szczęściarą, że dostałam wybrana do testów.Cała trójca jest idealna dla moich włosów,które codziennie katuję je szczotą i suszarą żeby unieść je do góry i ich stan jest nieciekawy a Dove stworzyło coś co już zawszę będę miala w swojej szafeczce.Moim ulubieńcem stała się odżywka bez spłukiwania,cudownie wygładza włosy a opakowanie jest świetnie wykonane a zapach....mmmm.Jestem mama więc zależy mi na szybkim działaniu i tu idealna stała się maska,nakladam na minutkę i gotowe.A szampon robi to co szampon powinien,dokladnie myje i świetnie pachnie.Moja siostra wypróbowała te produkty razem ze mną i zaraz poleciała kupić swój zestawJa też nie mam żadnej ankiety ale będę sie broniła rękami i nogami a produktów nie oddam
justlove666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 00:01   #8
relate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław/ Hrubieszów
Wiadomości: 133
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja również nie dostałam żadnej wiadomości dot. tej ankiety :/
relate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 11:32   #9
gosiakrakow1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja ankiety jeszcze nie otrzymałam.Czekam.

gosiakrakow1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 19:50   #10
dijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

no tak, a z tego co pamiętam to do dziś trzeba było ją wypełnić ;/
Też nie chciałabym oddawać swojego zestawu, za bardzo mi się spodobał
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
dijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:11   #11
niewymiarowa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Nie powiem nic innego jak to,że moje włosy na prawdę polubiły się z tą serią, to nie jest mój pierwszy raz z kosmetykami Dove, bardzo lubię też serię Intensive Repair, ale wrócę do NOC idealnie gładkie, miękkie, błyszczące włosy, bez pszenia się i kłopotów z ich rozszesaniem, dodatkowo plus za to że nie są oklapnięte i nie przetłuszczają się, zawsze chciałam wypróbować całą serię i to chyba jest najlepsze rozwiązanie
niewymiarowa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 19:03   #12
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 456
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

No niestety ale nir wspominam tego za dobrze.. mialam z tej serii szampon i odzywke i wlosy mam suche i zniszczone i po odzywc zadnego efektu nie widzialam wole innà serie dove
nowa121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 18:11   #13
banna1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Krasnystaw
Wiadomości: 64
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ta linia kosmetyków Dove jest tak idealnie dobrana do moich włosów że są moim hitem tego lata i jestem pewna że zostaną ze mną na bardzo bardzo długo. Ekspresowa maseczka to genialny produkt nareszcie mam nawilżone włosy, szampon także nie przesusza i dokładnie myje a odżywka w spreju często ratuje mnie z opresji przy rozczesywaniu moich wiecznie splątanych włosów.
__________________
Wybieram grupę Color!
banna1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 15:15   #14
Karusia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Dziękuję dziewczyny za wasze opinie i proszę o kliknięcie
Wybieram grupę Black!

Serdeczne dzięki
Karusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 12:27   #15
Genui
Przyczajenie
 
Avatar Genui
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Wink Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Testuję ten zestaw od niedawna i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona. Nadaje się do codziennego użytku. Włosy po odżywce bardzo dobrze się rozczesują i prostują.
__________________
Testuję Dove Nourishing Oil Care


Wybieram grupę Color!
Genui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:47   #16
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

cześć dziewczyny! dzisiaj doszła do mnie paczka z kosmetykami Dove Jestem szczęśliwa, że mogłam przetestować linię Nourishing Oil Care. Włosy są już po pierwszym stosowaniu produktów. Muszę powiedzieć, że jak na razie jestem baaaardzo ale to bardzo mile zaskoczona stanem włosów i efektem jaki daje szampon oraz odżywka. Nie mogę doczekać się kolejnych dni testowania!!
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:57   #17
Irminka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

ja również otrzymałam w/w zestaw i jestem baaardzo zadowolona Włosy są mięciutkie, gładkie, świetnie się rozczesują i pięknie pachną jednak nie otrzymałam jeszcze ani ankiety wynikowej ani banerku...
Irminka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:13   #18
Katy1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Dove Nourishing Oil Care. udało mi się otrzymać wspaniały zestaw do przetestowania i jestem z niego MEGA zadowolona!! jak to DOVE pachnie wspaniale juz od pierwszego otwarcia butelki a potem to juz tylko zostaje delektowanie sie dalszą przyjemnością włosy po zastosowaniu całej serii są mięciutkie a zarazem gładkie i super odżywione Polecam!
Katy1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 21:07   #19
Mona113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja też dostałam dzisiaj taki zestaw kosmetyków do włosów Dzisiaj pierwsze testowanie i póki co mogę stwierdzić, że szampon jest gęsty i świetnie się pieni. Na moje dłuższe włosy nie muszę go wylewać dużo bo wystarczy a piana pojawia się na całej głowie. Maseczka świetna znacznie ułatwia rozczesywanie. Jak przetestuję dokładnie te kosmetyki to na pewno podzielę się opinią o ankiecie na razie nic nie wiem, ale znając życie za jakiś czas na pewno się pojawi. Pozdrawiam
Mona113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 22:38   #20
paula376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Również otrzymałam dziś zestaw i jestem bardzo ciekawa efektów Pierwszy raz mam całą serię Dove Niestety wciąż nie otrzymałam banerka
paula376 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 10:55   #21
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

dzisiaj kolejny dzień testowania.. Kosmetyki Dove stosowałam wczoraj wieczorem, jednak do dzisiaj czuć na nich przyjemny zapach odżywki. Dzisiaj przy rozczesywaniu włosów nie pryskałam ich odżywką w sprayu, a ich rozczesywanie nadal było proste. Zero splątanych włosów, a po rozczesaniu włosy idealnie gładkie. Jestem zachwycona!!!!!
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 18:16   #22
marta5846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Miasteczko niedaleko Poznania :)
Wiadomości: 9
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Kiedy wczoraj otrzymałam zestaw byłam zaskoczona, ale i szczęśliwa Po umyciu, masce i użyciu odżywki b/s moje włosy są miękkie i nawet dobrze się układają, wyglądają na nawilżone, mam nadzieję, że taki efekt będzie także przy kolejnych użyciach
marta5846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 18:35   #23
ania231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 5
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja też otrzymałam zestaw Dove do włosów zniszczonych) jestem mega zadowolona włosy po tym szamponie są naprawdę odmienione jak po wyjsciu od fryzjera.Jeszcze ta odżywka dodaje włosom blasku i zdrowy wygląd .Polecam))
ania231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:03   #24
paula376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Jestem mile zaskoczona Użyłam całej serii, szczególnie przypadła mi do gustu odżywka w sprayu, zawsze mam ogromny problem z rozczesaniem włosów a dziś pierwszy raz bezboleśnie rozczesałam włosy Mam nadzieję, że po użyciu samego szamponu włosy nie będą się szybko przetłuszczać
__________________
paula376 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:16   #25
natdomagala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiadomości: 15
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

taaak mi też przypadła do gustu ekspresowa maseczka ma piękny złoto biały kolor, obawiałam się, że olejki w niej zawarte będą obciążać włosy ale nic takiego się nie stało!! włosy były lekkie, miękkie, błyszczące i gładkie... juz dawno nie miałam takiego efektu po zastosowaniu maseczki.
natdomagala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 21:54   #26
paula376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Spray i ekspresowa maseczka mój nr jeden Jest dokładnie tak jak obiecuje producent Po szamponie mam niestety suchą skórę, zobaczymy jak będzie po kolejnych użyciach
__________________
paula376 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 00:30   #27
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Wink Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Witam
Paczkę dostałam kilka dni temu, do tej pory użyłam tylko raz odżywki bez spłukiwania, która sprawdziła się całkiem dobrze na suchych włosach. Podkreśliła lekko ich skręt, dociążyła i nadała piękny zapach

Dzisiaj po raz pierwszy użyłam wszystkich kosmetyków z serii, które dostałam. Szampon bardzo dobrze się pieni, nie trzeba go dużo używać. Ja stosuję metodę kubeczkową, do mojej buteleczki wlałam tyle szamponu co zawsze i nie miałam problemów z rozprowadzeniem go po całej skórze głowy.
Zazwyczaj wybieram szampony przeźroczyste, a perłowe omijam z daleka, ale jak na razie nie miałam żadnych problemów. Mam nadzieję, że przy dłuższym używaniu szampon Dove nie będzie mi przetłuszczał włosów.

Jedyne zastrzeżenie jakie mam do szamponu to opakowanie. Stożkowy kształt jest w porządku, ale można by zmienić otwarcie butelki na bardziej praktyczne.

Co do maseczki to bardzo podoba mi się jej gęsta konsystencja, jest przez to bardziej wydajna. Zaskoczeniem dla mnie było to, że jest ona dwukolorowa bo nie zauważyłam rysunku na opakowaniu :P Nie ma problemów z rozdwajaniem się produktu więc w sumie ta cecha jest dla mnie tylko ciekawostką.

Zwykle trzymam wszystkie odżywki/maseczki na włosach ok. 15 minut i tak też zrobiłam z tym produktem. Na razie włosy jeszcze schną, ale już mogę stwierdzić, że są bardzo miłe w dotyku, ładnie się kręcą. Co do puszenia, zobaczymy jutro rano

Użyłam również odżywki bez spłukiwania, tym razem na wilgotne włosy. Starałam się użyć jak najmniejszej ilości produktu, bo z doświadczenia wiem, że w moim przypadku będzie to najlepsze wyjście Co za dużo, to nie zdrowo.

Na razie efekt mi się podoba: włosy są miękkie, fale stają się coraz bardziej wyraźne, skóra głowy nie swędzi, włosy nie są przyklapnięte.
Mam nadzieję, że jutro będzie tylko lepiej, oby bez puchu...
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:17   #28
kolargola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 16
Cool Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Cytat:
Napisane przez jejeje_ Pokaż wiadomość
Kolargola ja też nie zauważyłam rysunku na opakowaniu (mój wzrok automatycznie kieruje się od razu na skład) i byłam taka zmieszana jak zobaczyłam co mam na ręce po wyciśnięciu produktu z tubki
To widze, że nie tylko ja byłam zaskoczona

Cytat:
Napisane przez jejeje_ Pokaż wiadomość
Jest jeszcze coś co spodobało mi się od razu w tej odżywce. To pewnie tylko taki techniczny szczegół, na który może mało która zwróci uwagę, ale rozpylacz jest genialny Dozuje odpowiednią ilość produktu w formie przyjemnej mgiełki, a nie chamski strumień:P Duży plus za to
Własnie zapomniałam o tym napisać, rozpylacz jest na prawdę wygodny w użyciu. Nie psika po całej łazience tylko ma delikatny strumień. Dla mnie jest to ważne bo używam małej ilości produktu, żeby nie przeciążyć włosów i nie muszę specjalnie kombinować z opakowaniem Po prostu psikam
__________________
_____________

Testuję zestaw Nourishing Oil Care
_____________
Wybieram grupę Black!
kolargola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:13   #29
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Ja również testuję ten zestaw i muszę przyznać że jestem bardzo milo zaskoczona. Moje włosy po wyjeździe do ciepłych krajów były tak suche, jak jeszcze nigdy. Próbowałam je przywrócić do stanu użyteczności już kilkoma kosmetykami, bez powodzenia. Serii użyłam dwa razy i jest duuużo lepiej. Włosy miękkie, bez większych problemów udalo mi się je rozczesać. Zobaczymy jak będzie wyglądało długotrwałe używanie, myślę że zaprzyjaźnimy się na dłużej
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:54   #30
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Czas na ocenę Dove Nourishing Oil Care! :)

Jak do jeża podchodziłam do pierwszego użycia zestawu, który dostałam. Nie przekonywał mnie dobór tych kosmetyków do moich rozjaśnianych, mocno zniszczonych i delikatnych włosów.
Ale spróbowałam.

Szampon:
opakowanie- rozwaliło mi się przy pierwszym otwieraniu. Do tego nie przekonuje mnie kształt butelki.
zapach-mocno chemiczny, dla mnie raczej średni. Tak sobie myślę, że twórcy szamponów mają taaaaaką game zapachową do wyboru, a wybierają jakieś średnie chemikaliowe i nieoryginalne nuty.
działanie- myje, mocno oczyszcza. Zmycie nim jakiegoś oleju to błahostka. Generalnie na plus, chociaż podczas mycia czuję, że bez odżywki włosy wyglądałyby fatalnie.

Odżywka+maska:
opakowanie-na plus, poręczne i zgrabne.
zapach- lepiej niż szampon, jednak dalej zachowane w tej samej konwencji, co jest zrozumiałe przy jednej serii + urzekający 2-kolorowy krem( właśnie! konsystencja bardzo mi się podoba, jestem pewna, że będzie bardzo wydajny)
działanie- ciężko powiedzieć po 2 użyciach, jednak pierwsze co rzuca mi się w oczy to- oklapnięte włosy (nie ma się co dziwić w sumie przy działaniu anty-puszeniu), nie są mocno lejące (czego nie cierpię), ale miękkie i delikatne, słabo się układają, nawet suszarka słabo sobie z nimi radzi. Przy dłuższym stosowaniu skupie się na działaniu korzystnym ze względu na suchość włosów.

Edytowane przez Szien_
Czas edycji: 2014-08-23 o 10:57 Powód: ortografia
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 00:42:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.