Noo poo - orzechy piorące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-21, 19:42   #1
Vopsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1

Noo poo - orzechy piorące


Hej dziewczyny
Pytanie głównie do osób stosujących mycie naturalnymi szamponami albo używających do tego celu orzechów piorących. Na kwarantannie mam dużo czasu i między innymi zaczęłam myć włosy naturalnymi sposobami. Stosowałam mycie mąką żytnią, jednak ze względu na uczulenie musiałam ją odłożyć i przerzuciłam się na orzechy piorące, ale nie mogę domyć nimi włosów. Myłam kilka razy i tylko raz udało mi się je domyć. Miałybyście jakieś rady co do tej metody albo podacie inne metody, które Wam się sprawdzają? Próbowałam też mydlnicy lekarskiej, ale boję się, że na dłuższą metę będzie wysuszać włosy przy ciągłym stosowaniu. Nie chcę wracać do drogeryjnych szamponów, bo mam zdecydowanie lepsze włosy, zmniejszył się też łupież. Tylko nie mogę znaleźć sposobu, którego mogłabym używać na stałe
Vopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 13:52   #2
Kamila_Tecz_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 22
Dot.: Noo poo - orzechy piorące

a przy myciu orzechami piorącymi używasz co kilka dni odżywki ? bo mogą Ci się zacząć przesuszać. ja próbowałam tej metody ale mam za małą ciepliwość- za dużo czasu na to poświęcalam. wlasnie dlatego ze dlugo musialam spłukiwać a samo przygotowanie tez trwalo.
Kamila_Tecz_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-26 14:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.