Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 17:53   #31
kolo922
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

ja jestem po ciemnym kolorze i teraz jestem blondyną. Zawsze miałam problem ze zrobieniem odrostów ale teraz gdzieś od listopada chodze do p. kasi i jestem bardzo zadowolona niema żadnego problemu a co najważniejsze nie wydaję na to dużych pieniędzy w przeciwienstwie do lafajet tam jak chodziłam to musiałam co 3 tyg. wydawac majątek 300zl więc bylo nadczym się zastanawić ja polecam salon na starym rynku magia nr tel mogę wysłać na priv
kolo922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:33   #32
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

Moja mama od 25 lat farbowala na ciemny brąz w rezultacie prawie czarny bo sama sobie robiła i za dlugo chyba trzymała, żaden fryzjer w gorzowie nie chciał się podjąć rozjaśnienia koloru, wierzycie?
to jest chore przeciez wystarczy pasemka i ok nie rozumiem więc zaprosilam ją tu do poznania , znalazlam odwaznychno i mamausia już sama nie kombinuje) a co do kosztów to nieprzesadzajcie są na szczęście normalne salony. Te drogie wynikają nie zawsze z profesjonalności ale też z tego ze właściciele mają duuuuużo pieniędzy i chcą dużo zarabiać a no i dużo wydali na lokal, wyposazenie więc trzeba duzo zarabiać, zeby to utrzymać, sprawdzcie same nie jeden normalny salon ma wiecej klientów niż oni ale mniej pieniędzy bo są tańsi ale czy to znaczy że gorsi?
ale do tematu
to fakt, ze zrobienie odrostu lub zrobienie decoloryzacji to często problem umiejętności fryzjerów albo boją się bo jest to coś co narusza wlosy i nie kazdy ścierpi widok zniszczonych włosów ale coś kosztem czegoś są różne wlosy ale jak by co to robisz później regenerację i masz zdrowe ale jaśniejsze włosy. Mam wrażenie ze teraz bardzo modne zrobily się rude, ciepłe odcienie.
Ja naszczęście znam takich co robią super i do tego mają fotki swoich bylych klientek po dekoloryzacji więc widzisz co bierzesz
dbajcie i wspierajcie o swoich fryzjerów kto nie lubi jak klient o nas w pracy dba tzn szanuje
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:29   #33
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

Cytat:
Napisane przez magdappp Pokaż wiadomość
Moja mama od 25 lat farbowala na ciemny brąz w rezultacie prawie czarny bo sama sobie robiła i za dlugo chyba trzymała, żaden fryzjer w gorzowie nie chciał się podjąć rozjaśnienia koloru, wierzycie?
to jest chore przeciez wystarczy pasemka i ok nie rozumiem więc zaprosilam ją tu do poznania , znalazlam odwaznychno i mamausia już sama nie kombinuje) a co do kosztów to nieprzesadzajcie są na szczęście normalne salony. Te drogie wynikają nie zawsze z profesjonalności ale też z tego ze właściciele mają duuuuużo pieniędzy i chcą dużo zarabiać a no i dużo wydali na lokal, wyposazenie więc trzeba duzo zarabiać, zeby to utrzymać, sprawdzcie same nie jeden normalny salon ma wiecej klientów niż oni ale mniej pieniędzy bo są tańsi ale czy to znaczy że gorsi?
ale do tematu
to fakt, ze zrobienie odrostu lub zrobienie decoloryzacji to często problem umiejętności fryzjerów albo boją się bo jest to coś co narusza wlosy i nie kazdy ścierpi widok zniszczonych włosów ale coś kosztem czegoś są różne wlosy ale jak by co to robisz później regenerację i masz zdrowe ale jaśniejsze włosy. Mam wrażenie ze teraz bardzo modne zrobily się rude, ciepłe odcienie.
Ja naszczęście znam takich co robią super i do tego mają fotki swoich bylych klientek po dekoloryzacji więc widzisz co bierzesz
dbajcie i wspierajcie o swoich fryzjerów kto nie lubi jak klient o nas w pracy dba tzn szanuje
A czy mogłabyś zdradzić, który salon takie cuda wyczarowuje?
Ja po przejściach u fryzjera w salonie R..A na katowickiej ( miałam śliczny swój naturalny kolor ciemny blond) na którym chciałam mieć wykonane refleksy rozjaśniajace, a w rezultacie wyszły mi rude wlosy.. ;( Od listopada walczę by powrócić do swojego naturallnego kolorku i nic...:/ A do slubu mam jeszcze 1,5 roku...:/ Mam nadzieje,że wrócę do swojego koloru, a nie chcę ścinać włosów..
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:18   #34
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

Cytat:
Napisane przez Nina Zyzio Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś zdradzić, który salon takie cuda wyczarowuje?
Ja po przejściach u fryzjera w salonie R..A na katowickiej ( miałam śliczny swój naturalny kolor ciemny blond) na którym chciałam mieć wykonane refleksy rozjaśniajace, a w rezultacie wyszły mi rude wlosy.. ;( Od listopada walczę by powrócić do swojego naturallnego kolorku i nic...:/ A do slubu mam jeszcze 1,5 roku...:/ Mam nadzieje,że wrócę do swojego koloru, a nie chcę ścinać włosów..

no ok,
podaj mi swojego prv mail bo jak podam tu to mnie od usuną
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:34   #35
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Nie polecam Angelo Riveri

Bylam tam zachecona masa pozytywnych wypowiedzi. Nie u 'cudownego' Tomka, ale u pani Sandry, Poszlam z fryzura z ktorej bylam dosc zadowolona, a ktora wymagala juz podciecia. Chodzilo o skrocenie tej fryzurki, chociaz gdyby cos podobnego i "na ten temat" pani wyszlo, to tez nie mialabym nic przeciw.
Powiedzialam, ze chcialabym zachowac proporcje cieniowania, ale pani zrobila po swojemu i to tak, ze nie dalo sie tych wlosow ulozyc. Z 3 warstw zostaly mi 2 i to w jakichs dziwacznych proporcjach dlugosci, sprawilo to, ze fryzura byla bardziej ciezka i oklapnieta niz przed przyjsciem. Modelowanie trwalo duzo dluzej niz strzyzenie - to dla mnie sygnal, ze fryzjer nadrabia ukladaniem oraz to, ze fryzurka jest raczej trudna w utrzymaniu. A przeciez nosze wlosy naturalnie, od razu mowilam,ze nie uzywam lokowek ani prostownic, dlatego tez cieniuje wlosy, zeby nadac im lekkosci.
Jak tam weszlam salon byl pusty i byl pusty jak wychodzilam, a pani jeszcze na odchodne mi mowila, zeby sie do niej umawiac z gory, bo jest tak rozchwytywana (dobre sobie!). Cena astronomiczna 70 albo 75 zl juz nie pamietam. Na pewno tam nie wroce.
Byl czas kiedy byla masa superentuzjastycznych wypowiedzi o tym salonie na wszelkich forach, wydaje mi sie, ze to pracownicy tak sie udzielali.
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:56   #36
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Nie polecam Angelo Riveri

Zgadzam się w 10000% z Twoją wypowiedzią... Ja po wizycie w lispopadzie do dzis nie mogę dojsć do ładu z moimi włosami;( ;( ;( Nie idźcie tam!!!!
Ja też zasugerowałam się wypowiedziami własnie na forach wizaz... i się przejechałam jak Zabłocki na mydle..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nina Zyzio
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:57
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:22   #37
Sylfinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylfinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Nie polecam Angelo Riveri

Ja jeste bardzo zadowolona z Agnieszki, jest taki salon na Dąbrowskiego, kawałek za salonem plusa przy moście teatralnym. Myślę że fryzjerski już nie zmienię. Jedyny minus to termin, czasem nawet miesiąc lub dwa. Pozdrawiam
Sylfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 12:17   #38
karolinaannab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Question Magda z salonu Tropicana w Tesco Poznań

czesc
szukam fryzjerki (Magda) z salonu Tropicana w Tesco na Wilczku w Poznaniu, jeśli ktoś wie gdzie teraz pracuje to prosze o napisanie, będę bardzo wdzięczna
karolinaannab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:24   #39
karolinaannab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Magda z salonu Tropicana w Tesco Poznań

Ta fryzjerka naprawdę bardzo ładnie ścina, przeczytałam na tym forum że przygotowuje modelki na Global, jeśli ktoś coś o tym wie niech napisze Poszłam do inne fryzjerki i mam masakre na głowie! muszę ją znaleźć!
karolinaannab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 08:40   #40
Nina Zyzio
Zadomowienie
 
Avatar Nina Zyzio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 080
Dot.: Super Fryzjer w Poznaniu:)

Cytat:
Napisane przez aasiaa212 Pokaż wiadomość
nie przesadzaj! dziewczyny podaja sobie na forum adresy i tel różnych salonów fryzjerskich. i każda z nas ma prawo wypowiedziec się który fryzjer jest dla niej dobry a który nie. jedni mają takie zdanie a drudzy takie- to jest normalna sprawa

jak dla mnie to również reklama salonu. Właśnie takim pozytywnym opiniom dałam sie skusić i maksymalna klapa.. Juz wypowiadałam się kilku krotnie na forach o fryzjerach, których nie poleciacie..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nina Zyzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:32   #41
Nataliee 20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

nie wiem czy aktualny jest ten salon fryzjerski o ktorym mówicie aczkolwiek również potrzebuje pomocy.. pofarbowałam dzisiaj i jest tragedia.. potrzebuje dekoloryzacji w fachowych rękach w Poznaniu ! ;-) jeśli jest możliwość to poproszę o namiary i co do regeneracji jeśli macie jakieś doświadczenie to również byłabym wdzięczna;-)
Pozdrawiam !;-)
Nataliee 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 17:05   #42
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

ja w lipcu rozjaśniałam włosy, kilka lat farbowalam palette czekoladowym brązem więc czarnym tak naprawde i przeszłam do blondu. robiłam to w Murowanej Goślinie w salonie u p.Natalii. postaraj sie poszukać namiary. dziewczyna jest świetna, wlosy wogole mi sie nie zniszczyly... Natalia przedewszystkim myśli zanim coś zrobi wiec nie ma sie o co bać. polecam
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:47   #43
Dagmara35
Przyczajenie
 
Avatar Dagmara35
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Super Fryzjer w Poznaniu:)

Witam wszystkich serdecznie
Kilka ładnych lat temu scinałam się w salonie Kameleon w Poznaniu na ul. Wrocławskiej 25A. Pracowała tam m.in. Pani Agnieszka. Rewelacyjna fryzjerka. Teraz niestety jest tam inny salon a ja nie mogę znaleźc Pani Agnieszki. Czy ktoś może mi pomóc? Podac jakiś namiar? Plisss....
Dagmara35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:03   #44
linda20
Przyczajenie
 
Avatar linda20
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Send a message via Skype™ to linda20
Dot.: Dobry fryzjer do dekoloryzacji Poznań

Mogę też poprosić na priv'a jakiś namiar na dobrego fryzjera na dekoloryzację w Poznaniu? Z góry dzięki!
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
linda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:33   #45
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Arrow Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Zapraszam do kontynuowania kolejnej czesci.

Dobry Fryzjer w Poznaniu
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 16:17   #46
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Też miałam robioną dekoloryzację w lutym i do teraz moje włosy nie mają normalnego koloru
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:14   #47
masafi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 33
GG do masafi
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Chciałabym położyć blond w naturalnym odcieniu na rozjaśnione włosy,ale nie bardzo wiem do kogo
się udać,żeby nie zrobić krzywdy włosom,a przy tym uzyskać oczekiwany efekt i nie zostawić fortuny u fryzjera.
Zastanawiam się nad salonem Krukowski oraz ArtChangale oraz Maestro...
Niestety nie jestem z Poznania i nie znam tych salonów,sugeruje się opiniami z forum.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź,bo pilnie potrzebuje zafarbować włosy.
masafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 02:13   #48
onomatopeiczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II



---------- Dopisano o 03:13 ---------- Poprzedni post napisano o 03:12 ---------
Witam,
tak jak w temacie, poszukuję dobrego fryzjera. W Poznaniu mieszkam ponad pół roku, więc nie jestem dobrze zorientowana. Mam długie włosy (ok.80 cm) i planuję ścięcie na bardzo krótko z grzywką. Proszę o pomoc w znalezieniu kreatywnego fryzjera z rozsądnym cennikiem.
Pozdrawiam!
onomatopeiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:33   #49
e_v
Przyczajenie
 
Avatar e_v
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Dziewczyny polecacie bardziej Bartka z mono czy Adama z czesanki?Chcialabym zrobic dekoloryzacja z czarnych przejsc na blond i do tego z b.dlugich wlosow na cos takiego http://3.bp.blogspot.com/_oBSq-UhBgr...00020m+(1).jpg Wiecie moze kosztuje u Adama dekoloryzacja ?
e_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 06:53   #50
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Chodzilam jakis czas do Adama. Ogolnie bylam zadowolona- dobry jest. Raczej wedlug mnie do klasycznych fryzur. Super u niego wychodzil kolor i sciecie moich kreconych wlosow.
Ale zrazil mnie dlugim terminem oczekiwania(a bylam stala klientka przez ponad 2 lata) - ponad miesiac lub dwa oczekiwania. Do tego zawsze bylo opoznienie a cala wizyta trwala ponad trzy godziny. Teraz przy malym dziecku nie stac mnie na taki luksus.
Chodze teraz do Kurki Modnej do wlascicielki. Ceny te same co u Adama. Ale wizyte umawiam 2 tygodnie wczesniej lub szybciej i calos trwa ok. 1,5h. Z efektow tez jestem zadowolona.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 19:14   #51
laguna123
Raczkowanie
 
Avatar laguna123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 117
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Witam wizażanki,

Mam pytanie jakiego fryzjera w Poznaniu polecacie jeśli chodzi o koloryzację wlosów w odcieniach brąz z delikatnym baleyage?
Ja przez rok czasu chodziłam do diamente ale cały czas szukam fryzjera "doskonalego".
Moja opinia o salonie diamente - tak to prawda, że ten facet prowadzący recepcję nie nadaję się do tego i jest nieprzyjemny. Ja chodziłam tam właśnie na koloryzację i strzyżenie.
Farba kolor w miarę dobrany ale po kilku myciach mimo stosowania szamponu i odżywek dla włosów zszedł mi i wyglądają jak wypłowiałe. Kolor ładny ale do pierwszych kilku myć jak i również połysk. Jeśli chodzi o dobór fryzury, którym tak się salon szczyci jest normalną rozmową jak przed każdą wizytą u różnych fryzjerów i twa ona może kilka minut. Jeśli chodzi o strzyżenie to bez zarzutów.
Może gdybym chodziła do fryzjera tak max. co 3 tygodnie to włosy miałyby ładny kolor i zdrowy połysk.
Atmosfera w salonie ujdzie myślę, że właśnie ten szef przeszkadza bo atmosfera jest przy nim jakaś sztywna.
Moje wcześniejsze wizyty u fryzjerów to: farouk oraz trendy na bukowskiej -

Co mi doradzicie myślę nad salonem Piaseckich badź ten Artchalage?Może któraś z Was zna bardziej kameralny salon?
pozdrawiam,
__________________
Co ? Automatyczna reakcja zanim usłyszane zdanie zostanie w pełni przetworzone przez mózg.
laguna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 16:52   #52
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

e_v Jeśli chodzi o konkretne zmiany polecam mono, właściwie wszyscy chłopacy fajnie tam tną. Jedyny problem to to, że mają urlop do 5 lipca
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:31   #53
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:16
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:40   #54
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Czesc dziewczyny. Czy farbowalyscie moze wlosy farba INOA (farba L’Oreal na bazie olejku, bez amoniaku). Jezeli tak to czy jestescie zadowolone? Jak wychodza kolory i czy wlosy faktycznie sa w lepszym stanie?
ANQ26 twoje zdanie rowniez bardzo chetnie poznam Warto wydac troche wiecej pieniedzy na takie farbowanie?
pozdrawiam
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:21   #55
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Dziewczyny czy Adam z Czesanki robi raczej klasyczne fryzury czy można z jego strony liczyć na jakąś kreatywność? Ile czasu mniej więcej czeka się na wizytę i jaki jest jej koszt?

Ja chodziłam do Tomka Betleja, ale on umie robić tylko bardzo stonowane fryzury i jak mu mówiłam, że ma mi zrobić ciekawą grzywkę i fajnie pocieniować, to wychodziłam z bardzo standardową fryzurą przez co prawie nie było widać różnicy...
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 00:57   #56
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:17
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 11:00   #57
ricocol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Witam! Moje włosy wymagają dobrego wydegażowania. Jak dotad mam przykre doświadczenia - siedzenie 1,5 h na fotelu, a moje włosy są katowane, boli mnie to, a efekt jest taki jakbym wpadła pod kosiarke włosy na górze super króciutkie i sterczące, nic nie chce się układać każdy włos innej długości i dosłownie moje włosy wyglądają na zamęczone (oczywisice moge przesadzac, ale mam takiego pecha, ze fryzjerowi zawsze sie spieszy). Chcialabym troche stracic na objetosci, poniewaz latem jest mi za cieplo jak jakiemus pudlowi. W Poznaniu mieszkam od 2 tygodni i nie wiem dokad sie wybrac. Wiekszosc forumowiczek oplecajacych farbuje wlosy itd. a mnie to nie dotyczy. Poszukuje kogoś kto nie ma problemu z tym by posiwecic dluzsza chwile nad moja fryzura. Cena nie powinna byc bardzo wygórowana i nie chcialabym czekac 2 tygodni, poniewaz wygladam paskudnie tym bardziej, ze zapuszczam wlosy i nic z nimi nie robilam od dawna.
ricocol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 00:05   #58
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:17
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 10:01   #59
e_v
Przyczajenie
 
Avatar e_v
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
"Dziewczyny polecacie bardziej Bartka z mono czy Adama z czesanki?Chcialabym zrobic dekoloryzacja z czarnych przejsc na blond i do tego z b.dlugich wlosow na cos takiego http://3.bp.blogspot.com/_oBSq-UhBgr...00020m+(1).jpg Wiecie moze kosztuje u Adama dekoloryzacja ? "


Ale chcesz z czarnych długich przejść na długie i taki blond? Czy też tak ściąć...?
Jak zostać przy długich to mój komentarz jest taki: Wybij to sobie z głowy.

Ani Adam ani Bartek Ci tego nie zrobią. Żaden normalny fryzjer nie podejmie się tego. Nie wiem co dolega osobnikom, które skaczą z blondu na czarne i w drugą stronę, ale na takie problemy nie fryzjer jest potrzebny a rozmowa z psychologiem. Nikt, kto ma poukładane w głowie nie potrzebuje takich drastycznych zmian.
Kazdy potrzebuje czasami zmian,kazdemu moze sie znudzic to co ma na glowie,a poza tym to tylko wlosy,warto czasem poeksperymentowac z wizerunkiem
e_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:43   #60
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-cz;II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:18
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.