Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 16:55   #91
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Ale przecież my nie wiemy czy racje ma nicka czy dementin bo jedno pisze tak drugie inaczej, niech się poradzą znajomych w końcu to oni ich znają i wiedzą jak to w realu wygląda nie, nikt mnie nie przekona dla mnie takie kłótnie małżeńskie na wizażu są zwyczajnie śmieszne
dla mnie też i dlatego chcę więcej
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:46   #92
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
dla mnie też i dlatego chcę więcej
ano chyba że tak
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:36   #93
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Mnie też wciągnęło, czekamy na rozwój akcji .

Wydaje mi się jednak, że lepiej by było gdybyście porozmawiali ze sobą po prostu, bo właściwie co forumowicze mają zrobić, nie znają was i nie rostrzygną obiektywnie tego sporu :P .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 23:05   #94
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

jeżeli chcecie żeby ktoś powiedzial na forum kto ma z was racje to ja wam powiem

Chłopie jak dziewczyna woli wyjść z koleżankami na impreze niż z tobą to daj sobie spokój - nie dorosła do związku. Zmądrzeje z czasem jak doceni że to właśnie ty ją zabierałeś na te nieudane imprezy, a ona nawet palcem nie ruszyła żeby postarać się o wspólne wyjścia.

I potem będziemy czytać wątek "dziewczyny jak go odzyskać" nie chodzimy razem a on na imprezy przychodzi z jakąś panną a ze mna to nie chodził i wielki płacz...
__________________
Nie trzeba słów żeby bolało wystarczy widzieć jak patrzy na inną....
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 09:09   #95
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Ja czekam, aż pojawi się na wątku jakiś znajomy/znajoma autora lub jego dziewczyny.

Najlepiej jakiś kolega z którym dziewczyna bawiła się na "babskich" imprezach.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:10   #96
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Ale jaja
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:33   #97
Kithira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Mój drogi, przeczytałam Twój post i kilka kolejnych, jednak nie mam czasu na cąłe 4 strony więc wprost powiem co o tym myślę.
Za kilka dni mija mi rok z moim facetem jest nam ciężko jesteśmy na odległość, bo ja tu a on w Anglii, ale dajemy radę. Ja jestem typem imprezowiczki, uwielbiam iść do knajpy, na karaoke, na dyskotekę, do pubu... on jest moim przeciwieństwem - woli imprezę w domu z ludźmi, których zna. Szanuję to bardzo, ale powiedziałam, że nie zrezygnuje z mojego dotychczasowego trybu życia całkowicie, na rzecz jego widzi mi się. Nigdy nie poszedł ze mną do knajpy czy na dyskotekę - nie i koniec. Więc chodzę sama, ale w momencie gdy zdałam sobie sprawę, że go naprawdę kocham zmieniłam nastawienie na takich imprezach.
Dawniej lubiłam iść na dyskotekę poflirtować potańczyć zrobić kilka zdjęć z obcymi facetami czy kłaść im właśnie nogi na kolanach - bo było miło, bo czułam się adorowana etc. Wtedy myślałam, że to nic złego, przecież go nie zdradzam... ale pewnego wieczoru naszła mnie myśl, jakbym się poczuła, gdyby to on chodził sam na imprezy - trzymał nogi innych dziewczyn na kolanach przytulał jakieś laski do zdjęć, patrzył na jej kręcące się biodra? Teraz nadal wychodzę na tego typu imprezy, piję z koleżankami bawię się, ale już nie flirtuję i nie tańcze z obcymi facetami, a jak już to ze znajomymi z którymi przyszłam na imprezę i broń boże się nie dotykamy. Bo czułabym, że to jednak zdrada. Alkohol, moi znajomi i dobra zabawa. Żadnyc dziwnych akcji, jak dawniej , gdy chyba dopiero zaczynałam rozumieć co znaczy kochac.
Nie wiem czy nie pogmatwałam, bo zaraz biegnę na uczelnie i się śpieszę. Ale zastanów się czy to co ona robi to oznacza że Cie naprawde kocha czy jej się tylko tak wydaje i obściskiwanie z jakimś capem na imprezie jest ok dla Ciebie. Ale zapytaj się wprost czy jej by to nie przeszkadzało gdybyś Ty tak robił?
Rozmowa. Może się opamięta, daj jej czas, ale jeśli za np miesiąc nie zmieni nastawienia to nie wiem czy jest sens nadal w to brnąć.
Pozdrawiam, życze otuchy, Kithira
__________________
Ścięłam włosy , jestem krótkowłosa
Po roku znów mi się przytyło, jestem na zdrowym odżywianiu - trzeba znowu spalić dziada.
Zakochałam się - tylko on !
Jestem II roczną studentką - ekonomia górą!
Kithira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 11:36   #98
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Moja kobieta mnie kocha. Ale nie chce chodzić ze mną na imprezy.

Cytat:
Napisane przez Kithira Pokaż wiadomość
Mój drogi, przeczytałam Twój post i kilka kolejnych, jednak nie mam czasu na cąłe 4 strony więc wprost powiem co o tym myślę.
Żałuj Jego dziewczyna okazała się wizażanką i sama mu odpisała
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.