Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 21:03   #2251
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

paula dziękuję za wszystkie wskazówki

Wypróbuję napewno!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:08   #2252
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jeśli dacie mi patent na "krostki" po depilacji bikini to Wam pomnik wystawię

To znaczy syfki pojawiają się nie zaraz po, tylko następnego dnia jak włoski odrastają, wszystko swędzi i jest podrażnione, jak odrosną jest jak ręką odjął, no ale nie mogę chodzić z buszem włosów w tym miejscu
Próbowałam już wielu patentów: natłuszczałam: (oliwka, maścią z wit. A, tribioticiem) wysuszałam (wodą utlenioną, spirytusem, pastą cynkową, tormentiolem) peelingowałam i wszystko na nic, następnego dnia po goleniu zawsze jest tragedia Golę się maszynkami jednorazowymi, problem nie tkwi chyba w używanej piance, bo próbowałam wielu środków: żeli, pianek, kremów maszynek wielu firm zawsze to samo
Przymierzam sie do wosku, albo kremu do depilacji lub do potraktowania "tego" miejsca kwasem salicylowym

Sorki, że taki kolaborat mi wyszedł, ale chciałam Wam przedstawić cały problem i prosić o radę , bo już nie daje rady, a tu trzeba kostium kompielowy powoli szykować
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers

Edytowane przez kaczikaczi
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:09
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:10   #2253
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

sudocream?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:11   #2254
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
sudocream?
Też to chciałam napisać
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:17   #2255
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja kiedyś próbowałam talkiem dla niemowląt, trochę przeszło. Możesz spróbować. Poza tym, jak wyżej - Sudocrem.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:18
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:26   #2256
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Sudocrem próbowałam, niestety nie daje rady, podobnie działa jak pasta cynkowa, czy Babydream z cynkiem, trochę jednak za słabo.
Myślicie, że jak spróbuje wydepilować te miejsca woskiem, to pomoże? Wydaje mi się , że to może przez to, że włoski są za grube i jak się przebijają przez skórę to tak podrażniają, delikatny naskórek, wosk mógłby osłabić cebulki??
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:33   #2257
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Osobiście nie próbowałam, moja koleżanka po depilacji woskiem (u kosmetyczki) ma nieprzyjemne wspomnienia - mocno ją podrażniło, skarżyła się na ból i swędzenie, dużo krostek. Jechałyśmy wtedy nad morze, wstydziła się rozebrać na plaży do kostiumu ze względu na podrażnienie w okolicach bikini. Oczywiście, pamiętaj, że każdy reaguje inaczej, nie chcę Cię zniechęcać. Może poczytaj coś więcej na temat depilacji woskiem, bo ja nie mam żadnych doświadczeń.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 21:44   #2258
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

kaczikaczi ja niestety nie pomogę, bo nie mam z tym problemów. Także golę się jednorazówkami, nawet bez pianek czy żeli, po prostu podczas kąpieli, ale nigy nie miałam żadnych krostek czy innych niespodzianek.
Zanim zdecydujesz się na wosk opowiedz o problemie jakieś doświadczonej kosmetyczce albo może dermatolog coś zaradzi na te krostki?


Posmarowałam buzię rycyną przed chwilą. Paula jak coś złego mi się stanie - będzie na Ciebie
Nałożyłam raczej cienką warstwę, myślę że wystarczy? Mogłam zrobić to szybciej, cały wieczór przebimbałam a teraz będę oblepiać poduszkę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:44   #2259
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

U mnie taka sytuacja jak u Twojej koleżanki Paula występuje po goleniu maszynką, gorzej byc juz chyba nie może, w tamtym roku kupiłam kostium z szortami, inaczej też bym się nie rozebrała na plaży. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie mam nadmiernego owłosienia, na nogach prawie nie mam włosów,jestem blondynką, a bikini zarośnięte jak dżungla i do tego te krostki
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers

Edytowane przez kaczikaczi
Czas edycji: 2010-05-28 o 21:46
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:50   #2260
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
kaczikaczi ja niestety nie pomogę, bo nie mam z tym problemów. Także golę się jednorazówkami, nawet bez pianek czy żeli, po prostu podczas kąpieli, ale nigy nie miałam żadnych krostek czy innych niespodzianek.
Zanim zdecydujesz się na wosk opowiedz o problemie jakieś doświadczonej kosmetyczce albo może dermatolog coś zaradzi na te krostki?


Posmarowałam buzię rycyną przed chwilą. Paula jak coś złego mi się stanie - będzie na Ciebie
Nałożyłam raczej cienką warstwę, myślę że wystarczy? Mogłam zrobić to szybciej, cały wieczór przebimbałam a teraz będę oblepiać poduszkę
Zdaję się na intuicję przy nakładaniu olejku. Cienka warstwa na pewno będzie ok, ja raz mocno przesadziłam, bo olejek prawie spływał z twarzy.
Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
U mnie taka sytuacja jak u Twojej koleżanki występuje po goleniu maszynką, gorzej byc juz chyba nie może, w tamtym roku kupiłam kostium z szortami, inaczej też bym się nie rozebrała na plaży. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie mam nadmiernego owłosienia, na nogach prawie nie mam włosów,jestem blondynką, a bikini zarośnięte jak dżungla i do tego te krostki ((((
W takim razie może warto zasięgnąć porady dermatologa, a nie działać na własną rękę, żeby sobie jeszcze nie zaszkodzić? Przeglądałaś inne wątki dotyczące depilacji?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 22:49   #2261
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

kaczikaczi ja na krostki po depilacji polecam maść clotrimazolum to maść przeciwgrzybiczna ale jest świetna wyczytałam kiedys o niej (na wizazu oczywiscie) i smaruje normalnie po goleniu niewielka iloscia i zadnych krostek kupisz w aptece za 3-4 zł wiec warto sprobowac pozdrawiam
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 06:52   #2262
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
TAK! glinka jako puder to cud
Możecie też wypróbować zwykłej skrobi, ale ona może (nie musi) wysuszyć
A czy te glinki Was nie wysuszają?
Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Jeśli dacie mi patent na "krostki" po depilacji bikini to Wam pomnik wystawię

To znaczy syfki pojawiają się nie zaraz po, tylko następnego dnia jak włoski odrastają, wszystko swędzi i jest podrażnione, jak odrosną jest jak ręką odjął, no ale nie mogę chodzić z buszem włosów w tym miejscu
Próbowałam już wielu patentów: natłuszczałam: (oliwka, maścią z wit. A, tribioticiem) wysuszałam (wodą utlenioną, spirytusem, pastą cynkową, tormentiolem) peelingowałam i wszystko na nic, następnego dnia po goleniu zawsze jest tragedia Golę się maszynkami jednorazowymi, problem nie tkwi chyba w używanej piance, bo próbowałam wielu środków: żeli, pianek, kremów maszynek wielu firm zawsze to samo
Przymierzam sie do wosku, albo kremu do depilacji lub do potraktowania "tego" miejsca kwasem salicylowym

Sorki, że taki kolaborat mi wyszedł, ale chciałam Wam przedstawić cały problem i prosić o radę , bo już nie daje rady, a tu trzeba kostium kompielowy powoli szykować
Ja bym spróbowała z kremem, nie mam po nim krostek, w przeciwieństwie do maszynki. Raz wydepilowałam się sama plastrami i też było ok. Maszynki nie użyję nigdy więcej na bikini, mam tam grube włosy i jak odrastają to kują tak, że nie mogę chodzić
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 07:33   #2263
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny a moze ktoras z was moglaby mi pomoc.. mam bowiem zabarwiona na zolto(:/!!!) twarz po obu stronach nosa, w zaglebieniach miedzy policzkiem a czescia twarzy nad ustami i w wewnetrznej okolicy oczu. trche tez na brodzie.. starsznie mnie to wkurza bo wyglada to tak, jakbym sie zle rozsmarowala podkladem? co polecacie? nie mam chorej watroby ani trzustki, badalam sie.
robie peeling 1- w tyg, nakladam maski oczyszcajace, wyrownujace kolryt, nawilzam(cetaphilem md, under20 do cery normalnej i lekko opalicujacy z johnson-myslalam ze moze wyrowna mnei troche..myslalam.)

pomozcie, nie wiem co robic olejek rycynowy?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:47   #2264
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze ktoras z was moglaby mi pomoc.. mam bowiem zabarwiona na zolto(:/!!!) twarz po obu stronach nosa, w zaglebieniach miedzy policzkiem a czescia twarzy nad ustami i w wewnetrznej okolicy oczu. trche tez na brodzie.. starsznie mnie to wkurza bo wyglada to tak, jakbym sie zle rozsmarowala podkladem? co polecacie? nie mam chorej watroby ani trzustki, badalam sie.
robie peeling 1- w tyg, nakladam maski oczyszcajace, wyrownujace kolryt, nawilzam(cetaphilem md, under20 do cery normalnej i lekko opalicujacy z johnson-myslalam ze moze wyrowna mnei troche..myslalam.)

pomozcie, nie wiem co robic olejek rycynowy?
Też tak mam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 09:19   #2265
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze ktoras z was moglaby mi pomoc.. mam bowiem zabarwiona na zolto(:/!!!) twarz po obu stronach nosa, w zaglebieniach miedzy policzkiem a czescia twarzy nad ustami i w wewnetrznej okolicy oczu. trche tez na brodzie.. starsznie mnie to wkurza bo wyglada to tak, jakbym sie zle rozsmarowala podkladem? co polecacie? nie mam chorej watroby ani trzustki, badalam sie.
robie peeling 1- w tyg, nakladam maski oczyszcajace, wyrownujace kolryt, nawilzam(cetaphilem md, under20 do cery normalnej i lekko opalicujacy z johnson-myslalam ze moze wyrowna mnei troche..myslalam.)

pomozcie, nie wiem co robic olejek rycynowy?
też tak mam, rycyna nie pomaga
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 09:22   #2266
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze ktoras z was moglaby mi pomoc.. mam bowiem zabarwiona na zolto(:/!!!) twarz po obu stronach nosa, w zaglebieniach miedzy policzkiem a czescia twarzy nad ustami i w wewnetrznej okolicy oczu. trche tez na brodzie.. starsznie mnie to wkurza bo wyglada to tak, jakbym sie zle rozsmarowala podkladem? co polecacie? nie mam chorej watroby ani trzustki, badalam sie.
robie peeling 1- w tyg, nakladam maski oczyszcajace, wyrownujace kolryt, nawilzam(cetaphilem md, under20 do cery normalnej i lekko opalicujacy z johnson-myslalam ze moze wyrowna mnei troche..myslalam.)

pomozcie, nie wiem co robic olejek rycynowy?
Używałaś może kwasów? rada może nie na teraz (chyba ze nie przeszkadza Ci lato z filtrem spf 50 i w cieniu ), ale myślę ze jeśli to takie prebarwienie to może złuszczenie skóry tam by pomogło?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 11:14   #2267
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

troche boje sie kwasow bo mam bardzo wrazliwa cere, mnostwo naczynek ktore tylko czekaja aby peknac nie wiem juz co robic.. a moze kwasy nic mi nie zrobia? myslalam tez nad mikrodermabrazja ale to jest TAK DROGIE ze troche mnie odrzuca, bo co wtedy, gdy nie bedzie efektu? eeeeeeeh

tak apropo moja mama obarcza mnie wina za moje przebarwienie. mowi ze nieporzebnie kladlam na buzie tyle roznych rzeczy(desperacja spowodowana tradzikiem).. powiedzialam jej ze gdyby odrazu zawiozla mnie do dermatologa to bym tego nie miala( juz w 4 klasie podstawowki mialam na czole ogromne ropiejace syfy, strasznie sie tego wstydzilam, uzywalam hmm nie pamietam jak ti sie nazywalo taki plyn na tradzik, uzylam 2buteleczki odrazu na nos i tak go sobie wysuszylam ze do dzis ani jednego pryszcza na nosie nie mialam haha, ale skora wyglada jak pieknieta ziemia hehe jednak sie poprawia, widze to po wielu uzytych nawilzaczach; ale powracajach do sedna sprawy, wlasnie od 4 klasy az to 3gimnazjum musialam radzic sobie bez pomocy specjalisty.. gdy pojechalam do dermatologa, po lekach po miesiacu juz cere mialam ladna, teraz tlko co jakis czas mam 1-3 krostki, ale mam bardzo 'zaskornikowana' brode i czolo, do tego rozowe policzki od naczynek i TE PIEPRZONE ZOLTE PRZEBARWIENIE!!!!!!)
dobra , juz sie wyrzylam, sory:P


odrazu zadam wam pytanko- co polecacie na naczynka? na zaskorniki? czytalam o tym wiele, stosowalam rozne srodki, ale nic nie pomoglo

Edytowane przez 201703061224
Czas edycji: 2010-05-29 o 11:21
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 14:18   #2268
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

co do krostek to ja mam tą samą sytuację -depilacja kremem nieco pomaga ale nie lubię stać 20 minut z tym kremem i się nudzić - ani się siądę, ani po mieszkaniu nie pochodzę a w dodatku nie zbiera mi wszystkich włosów. Więc z racji podrażnien golę się dosyć rzadko w okolicach bikini - co niestety bardzo przeżywa mój tz.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 14:27   #2269
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A czy te glinki Was nie wysuszają?
chciałabym Ci odpowiedzieć, ale stosuję glinkę zbyt krótko by móc to stwierdzić.

Nie wiem czy słyszałyście o takim cudzie jakim jest dermacol? Nigdy nie miałam takiego podładu, który by tak krył, dlugo się trzymał i nie ciemniał na twarzy + który ma odcień dla bladziuchów Cudowny jest Co prawda nie matuje, ale tutaj pomaga mi glinka
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 15:33   #2270
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

był wątek dot. dermacolu - jednak taki cudowny nie jest, po tworzy taką tapetę, ale nie chodzi o widoczność - to jest tak, jakbyś pomalowała twarz farbą, która nie daje "oddychać" skórze - dlatego odradzam dłuższe stosowanie, a szczególnie w upał - skóra może się zagotować i odparzenia mogą się pojawić
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 15:34   #2271
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
chciałabym Ci odpowiedzieć, ale stosuję glinkę zbyt krótko by móc to stwierdzić.

Nie wiem czy słyszałyście o takim cudzie jakim jest dermacol? Nigdy nie miałam takiego podładu, który by tak krył, dlugo się trzymał i nie ciemniał na twarzy + który ma odcień dla bladziuchów Cudowny jest Co prawda nie matuje, ale tutaj pomaga mi glinka
ojj, dermacol najgorszy podkłado-korektor jaki znam. co on kiedyś z moją cerą zrobił to masakra.. a używałam jedynie jako korektor punktowo a wtedy miałam bardzo wiele do zakrycia. w tych miejscach porobiły mi się okropne zaskórniki, ropiejące gule z początku byłam zadowolona,bo świetnie krył i długo sie trzymał ale po tygodniu codziennego używania..nie chce tego wspominać. Nigdy nie odważyłabym się położyć go na twarz.

ja do matowienia twarzy uzywam skrobi-swietnie sie sprawdza. wypróbuje glinke
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 15:54   #2272
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ojj, dermacol najgorszy podkłado-korektor jaki znam. co on kiedyś z moją cerą zrobił to masakra.. a używałam jedynie jako korektor punktowo a wtedy miałam bardzo wiele do zakrycia. w tych miejscach porobiły mi się okropne zaskórniki, ropiejące gule z początku byłam zadowolona,bo świetnie krył i długo sie trzymał ale po tygodniu codziennego używania..nie chce tego wspominać. Nigdy nie odważyłabym się położyć go na twarz.

ja do matowienia twarzy uzywam skrobi-swietnie sie sprawdza. wypróbuje glinke
podpisuję się pod opinią dermacolu... wysyp krostek murowany.
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:48   #2273
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Nie sądziłam, że komuś dermacol nie podpasuje. Może miałyście starą wersję, a ta nowa ulepszona wcale taka zła nie jest?

U mnie tapety nie ma, daję go naprawdę odrobinkę i sprawdza się super. Jak narazie złych odczuć co do niego nie mam i miejmy nadzieję, że mieć nie będę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:05   #2274
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

co na krostki to sprawdza się dłuższe golenie - tak po kilku latach problem znika, a jak nie zniknie to poprostu skora bardzo wrazliwa

tez pomaga czeste golenie, tzn co 3 dni, a jesli to juz probowalyscie to nie wiem co Wam doradzic...

ja osobiscie balabym sie uzywac tam kremu, bo balabym sie że cos sie dostanie na blone sluzowa Wy wargi zewnetrzne tez tym golicie? bo naprawde nie wyobrazam sobie kremu tam;p
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 22:36   #2275
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny mam ostatnio sprawdzony patent
otóż gdy skończy wam się krem do golenia wystarczy użyć odżywki do włosów (wypróbowane nawet w miejscach intymnych) i co? lepsze od kremu 100 razy! (oczywiście mowa o zwykłej maszynce) włoski golą się doskonale, nie ma czerwonych kropek, nie ma plam na skórze, nic nie piecze, rewelacja
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 22:38   #2276
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ostatnio sprawdzony patent
otóż gdy skończy wam się krem do golenia wystarczy użyć odżywki do włosów (wypróbowane nawet w miejscach intymnych) i co? lepsze od kremu 100 razy! (oczywiście mowa o zwykłej maszynce) włoski golą się doskonale, nie ma czerwonych kropek, nie ma plam na skórze, nic nie piecze, rewelacja
Z tego co pamiętam, był już tu ten patent, ale dziewczyny pisały, że włosy szybciej odrastają.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 23:06   #2277
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, był już tu ten patent, ale dziewczyny pisały, że włosy szybciej odrastają.
z tym się muszę nie zgodzić bo u mnie jest na odwrót
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 23:08   #2278
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
z tym się muszę nie zgodzić bo u mnie jest na odwrót
Ja nie mam żadnych dowodów, bo nie próbowałam
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:29   #2279
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja używam do golenia odżywki Shauma- do włosów tragedia, ale na włoski na nogach- super. Osłabia je i świetnie się goli :yes: Choć ostatnio tylko na olejkach Isany golę jeszcze lepsze : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:47   #2280
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, co do depilacji bikini, próbowałyście się depilować tam plastrami z woskiem... do twarzy? Ja ostatnio przez pomyłkę kupiłam takie do twarzy zamiast normalnych (prawie takie same mają opakowania) i o ile takie zwykłe na bikini robiły mi siniaki to po tych było super dobrze wydepilowało, bez podrażnień i przy odrastaniu też obyło się bez skrostek
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.