Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 08:03   #1381
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011



Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

ale muszę napisać, za 2 godziny i 10 minut moje dziecię skończy 6 miesiecy


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zośka odkryła dziś, że kota można za ogon złapać Zo przszczęśliwa, kot lekko zdezorientowany...


Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość

U nas w porzadku. Jestesmy wlasnie znowu u mamy we Wloszech. Zabkow brak ale pelzanie obracanie itp.jak najbardziej na tapecie W praniu bede wiecej pisac co u nas-narazie jakos mi tak niezrecznie
We Włoszech? Zazdraszcam

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość



Dziewczyny ( wiem , ze juz kiedys pisalyscie ) prosze napiszcie mi Wasze menu tzn co i o ktorej Wasze maluszki jedza... Bo cos mi sie wydaje ze moja Olivka za malo mleka wypija
7-8 rano- mleko z obu piersi
9.30- Sinlac (125 ml wody, 7 łyżek stołowych Sinlacu)
12- 210 ml Nutramigenu z 4 łyżeczkami kleiku
15- owoce lub warzywa ze słoiczka, mleko z piersi
18- mleko z piersi lub 210 ml Nutramigenu z 4 łyżeczkami kleiku w zależności czy jestem w domu czy tata się zajmuje
20- mleko z piersi

W międzyczasie3 albo 4 razy 100 ml wody lub herbatki

Ignaś ma 74 cm i waży 7.800 kg


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

no i pochwalę Sarę..obraca się z plecków na brzuch ,z brzucha na plecki...pełza..więc nie można ją już spuścić z oczu na dłuższą chwilę nawet...w jeden dzień -jakby mi ktoś dziecko podmienił
Kciuki za pracę i nowa nianię

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
my jeździmy musty 4 rider
i zdecydowanie jestem za jedną rączką bo mi tak wygodniej, ale spacerówki mają z reguły dwie rączki, te które oglądałam
spacerówkę kupuje dziadek Zosi i ja nie będę mieć jak ją zobaczyć "na żywo" bo u mnie to żaden wybór jest niestety
Uwielbiam wózki Mutsy, choć są mega ciężkie

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

my dzis 5 m-cy i sto lat dla Kamilka Caroline bo on też dziś piąteczkę obchodzi


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

a pracuję sobie jako choreograf, głównie taniec ludowy, ale inne styke tańca też nauczam

Ale masz fajny zawód

Jeszcze raz dla Zuzi, Agatki,Guni i Kamilka uściski i gratulacje
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:08   #1382
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Heloł

Pamiętam, że pisałyście, że na początku rozszerzania diety zdarzało się ,ze maluchy nie załatwiały się, więc na początek mam kupowe pytanie- zaprzestawałyście podawania słoiczka do pojawienia się koopy??
Piotrek wczo. nic nie zrobił- a zawsze 1x czasem i 3x dzienne
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:16   #1383
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

no ja właśnie to wszystko wiem, bo kuzynka uraczyła nas nim w prezencie ślubnym nom kapsułki wychodzą dosyć drogo, ok 20 zł za pudełko a jest tam 8 kaw albo 16 w zależności czy z mlekiem czy zwykła.
A pytalam bo jakby któraś go miała to chciałam spytac właśnie jaki smak kawy mogłaby polecić zawsze tam mam jakieś pudełko tej kawy to sie od święta napije dobrej kawy
ogólnie to bardzo chciałam ekspres ale taki na zwykła kawe, bo o takim z młynkiem to póki co nawet nie marze
Jako maniaczka kawy mam w domu ekspres na kapsułki, ciśnieniowy, przelewowy i zaparzacz I tak naprawdę gdybym miała zdecydować się tylko na jeden to byłby ciśnieniowy. Można zrobić kawę jaką się chce, nie jest się ograniczonym "smakiem" kapsułek, a kawa pyszna jak w najlepszej kawiarni Mamy elekroluxa tórego kocham miłością najprawdziwszą:haha ha: Jak kiedyś będę miała więcej pieniędzy kupię sobie taki ekspres z młynkiem, bo do mojego już mielona trzeba wsypywać

(dlatego mam w domu 4 młynki)

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł

Pamiętam, że pisałyście, że na początku rozszerzania diety zdarzało się ,ze maluchy nie załatwiały się, więc na początek mam kupowe pytanie- zaprzestawałyście podawania słoiczka do pojawienia się koopy??
Piotrek wczo. nic nie zrobił- a zawsze 1x czasem i 3x dzienne
U nas było zupełnie odwrotnie Po podaniu słoiczków nie mogłam ogarnąć ilości kooopJeden dzień to jeszcze nie jest źle... A co podałaś?
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:20   #1384
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość

U nas było zupełnie odwrotnie Po podaniu słoiczków nie mogłam ogarnąć ilości kooopJeden dzień to jeszcze nie jest źle... A co podałaś?
Marchewkę z ziemniakiem.

Wcześniej prawie tydz sama marchewkę i koopa papkowata, gęsta była, normalnie to lejąca

Wiem,ze 1 dzień to nie dużo, ale wiesz- jak on zawsze walił nawet po kilka to teraz czekam z zapartym tchem
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:23   #1385
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Jako maniaczka kawy mam w domu ekspres na kapsułki, ciśnieniowy, przelewowy i zaparzacz I tak naprawdę gdybym miała zdecydować się tylko na jeden to byłby ciśnieniowy. Można zrobić kawę jaką się chce, nie jest się ograniczonym "smakiem" kapsułek, a kawa pyszna jak w najlepszej kawiarni Mamy elekroluxa tórego kocham miłością najprawdziwszą:haha ha: Jak kiedyś będę miała więcej pieniędzy kupię sobie taki ekspres z młynkiem, bo do mojego już mielona trzeba wsypywać

(dlatego mam w domu 4 młynki)

---------- U nas było zupełnie odwrotnie Po podaniu słoiczków nie mogłam ogarnąć ilości kooopJeden dzień to jeszcze nie jest źle... A co podałaś?
u nas z kupkami podobnie, kiedyś jak była 1 na tydzień to było święto a odkąd jemy słoiczki sa codziennie i zazwyczaj nie jedna

po jogurciku wczorajszym kupk pięknie idą, oj pięknie

kurrrrde, pewnie anie jedna z nas nie myślała że kiedyś będzie o kupach rozmawiać

Właśnie taki z młynkiem ma koleżanka, pyyyyyszna kawa jak już wyremontuemy kuchnie to będe molestować tż'ta o taki
Koleżance na prezent ślubny kupowałam ciśnieniowy z Zelmera, nie był jakoś mega drogi a kawa pyszna no i można sobie zrobić jaką się chce, spieniacz do mleka też ma i taki chciałam, no ale kuzynka chyba chciała błysnąć teraz to w sumie żałuje że nie pomyslałam od razu po ślubie żeby go sprzedać i kupić sobie ten zelmerowski


Coś dziwnego mi się dzieje z wizażem


mamusiu zosieńki pisałam że zazdrościsz że nasze dzieci jedzą wszystko - oj nie wszystko moje dziecie jest wybredne wczoraj np. jogurcik tak, ale już brokuły z ziemniakami były ble do tego stopnia że się nimi krztusiła jak nigdy a jak jej dałam reszte musu owocowego z poprzedniego dnia to zanów wcinała jak opętana.
A Ty próbowałaś z owockami?

Ale dziwne rzeczy, nie umiem zaznaczyć wielocytowania, strona mi się otwiera co chwile tylko do pierwszego postu przy wysyłaniu niektórych postów czyści mi okienko i pisze że zbyt lakoniczna wypowiedź, bo pusto

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-03-05 o 08:29
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:45   #1386
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzień dobry poniedziałkowo
Buziaki dla wszystkich 5 i 6cio miesięczniaków..

Widze na tapecie wózki.
My mamy spacerówkę z roana na hardkorowe, spacerowe tereny.
A wymyśliłam sobie, że chcę drugą - lekką - np. na szybkie zakupy. Niestety te co wklejacie, to dla nas mają ceny z kosmosu, więc i tym razem bedziemy polować na używkę.

Mnie to się wogóle nie śpieszy do spacerówki. Baaaardzo bym chciała żeby Stefek jeździł w gondoli jak będzie ciepło...
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:48   #1387
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dzień dobry poniedziałkowo
Buziaki dla wszystkich 5 i 6cio miesięczniaków..

Widze na tapecie wózki.
My mamy spacerówkę z roana na hardkorowe, spacerowe tereny.
A wymyśliłam sobie, że chcę drugą - lekką - np. na szybkie zakupy. Niestety te co wklejacie, to dla nas mają ceny z kosmosu, więc i tym razem bedziemy polować na używkę.

Mnie to się wogóle nie śpieszy do spacerówki. Baaaardzo bym chciała żeby Stefek jeździł w gondoli jak będzie ciepło...
ja tez na pewno nie kupie tak drogiego wózka albo wybiore jakiś tańszy z dolnej półki cenowej, np. baby design, albo też kupie używke

Mnie się gondola tak podoba że tez najchętniej woziłabym Natalke w niej cały czas Ale co zrobić jak dzieci ciekawe świata są
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 08:52   #1388
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Archi mam Coneco saturn
My coneco toledo ale mi jakoś "tańczy " ten wózek na boki nawet z zablokowanymi kołami
Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość
Yyy...ze tak powiem...hmmm....no wiec....ojjj...jak tu zaczac....poprostu prosto z mostu......
Witam w nowym watku...na 46ej stronie dopiero wstyd mi

Jestem z Wami mniej wiecej na biezaco. Ja wypadlam z obiegu po ostatnim skoku a pozniej jakos tak zlecialo niewiadomo kiedy i trudno bylo sie wbic bo dluzszej nieobecnosci-ale uzaleznienie skonczylo sie na podczytywaniu.

U nas w porzadku. Jestesmy wlasnie znowu u mamy we Wloszech. Zabkow brak ale pelzanie obracanie itp.jak najbardziej na tapecie W praniu bede wiecej pisac co u nas-narazie jakos mi tak niezrecznie
Czeeeeeeeeeee
Włochy kiedy nas zabierzesz na wycieczkę wizażową???
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziecko śpi, mama popija cytrynówkę - takie wieczory lubimy
nie za dobrze Ci???
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

ale muszę napisać, za 2 godziny i 10 minut moje dziecię skończy 6 miesiecy

kiedy to minęło
Ano własnie kiedy?? ja dopiero co mówiłam,zę mój ma 4 m-ce a tu zaraz 5
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
dziecie moje w końcu zasnęło..jak w zegarku - 21.30 i śpidziś zaczęła pełzać do tyłu już na całego i przy okazji wyczyściła mi panele i chciała przestawić stolikjakiś postęp w mobilności
no to niezły postęp
Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość
Nadal jestesmy malutkie i chudziutkie-chyba nawet z 6kg jeszcze nie wazymy-ale u Judysi to ponic geny (sama wazylam 8kg jak mialam rok!) wiec przestalam sie przejmowac.
Widaćtaki urok jak Eryka Sprayowego
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja napiszę krótko w temacie polecanych mi wózków- w sklepach, na innych forach.
Wymienię przypadkowo
- peg perego uno - rozkłada się na płasko, koła ok, jakość taka se
- teutonia cosmo - bajer, ale cena...
- emmaljunga nitro city - cena beznadziejna, wygląd taki sobie
- jane - unlimit, te 3-kołowe nie pamiętam nazwy.
Nie zdecydowałam co zrobię. Wózek 3-kołowy w sklepie był średnio stabilny - szczegolnie przy podbijaniu na krawężnik, przechylał się wtedy. Może z dzieckiem w środku jest inaczej.
Aha i Xlandery też były polecane w sklepach.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Nawet się nie przywitałam, ale od razu się żegnam. Dobranoc.

Aha mi się Joolz Day podoba, ale chyba mało osłonięty. I baby jogger city elite, ale tez chyba z osłonięciem słabo.
az se skopiowałam
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ratunku. Filip nie chce spać a ja zaraz zwariuję. Od marudzenia przechodzi z przesyłanie uśmieszków. Dzisiaj u babci i w srodze spał łącznie z 1,5h. Teraz zamiast spać łapie się za nogi, wsadza sobie kciuka obok cycki .
A mi się włączył katar roku i wszystko łącznie sprawia, że zaraz zwariuję
zdrówka kochana i cierpliowści
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
zdrowa tzn. katarek jeszcze ma raz większy, raz mniejszy ale nie jakoś bardzo uciążliwy.
Przekazuje, przekazuje wszystkie buziaki i uściski i kciuki
No to dobrze,ze juz poprawa, a Natka coś pisała?
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
po jogurciku wczorajszym kupk pięknie idą, oj pięknie

My jeszcze do jogurtów nie doszlismy, ani do owoców
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
kurrrrde, pewnie anie jedna z nas nie myślała że kiedyś będzie o kupach rozmawiać
dokładnie a teraz jaki to wartki temat
I nawiązując- jest koopa ...
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:53   #1389
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

dzien doberek z Olga na kolankach

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dla półrocznych Zuzi,Agatki,
i dla 5miesięcznych Guni i Kamilka wielkie buziaki od Saruni


dziekujemy



Ja też dziś na spacerku nad morzem byłam
o następna....



Archi,Danika
a co u Nas...nie pisałam... otóż... okazało się,że Nasza przyszła niedoszła niania...wypięła się na nas..dzwoniłam w czwartek...cisza..w pt nie przyjechała-mimo,że w połowie lutego się umawiałyśmy na jeszcze jeden dzień próbny.. i odrzucała cały dzień połączenia.. ogólnie -w pt zostaliśmy na lodzie a jutro wracam do pracy.. tak więc,pt,sobota..ogłoszeni a,"castingi" i nerwy okropne..ja już po prostu chodziłam i ryczałam z bezsilności...
ale mamy nianię. Sara już z nią była ponad godz. sama na próbę i wszystko dobrze było. a Sara jak wróciliśmy była najedzona,przebrana i bawiła się na macie.
o matko współczuje...co za baba bezczelna normalnie. dobrze ze sie udało znalezc kogos, oby sie sprawdziła :kiuki:

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ( wiem , ze juz kiedys pisalyscie ) prosze napiszcie mi Wasze menu tzn co i o ktorej Wasze maluszki jedza... Bo cos mi sie wydaje ze moja Olivka za malo mleka wypija

my na razie głównie mleko wiec sie nie wypowiem



Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziecko śpi, mama popija cytrynówkę - takie wieczory lubimy
o żesz ty


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość

Zośka odkryła dziś, że kota można za ogon złapać Zo przszczęśliwa, kot lekko zdezorientowany...
biedny kociu


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
dziecie moje w końcu zasnęło..jak w zegarku - 21.30 i śpidziś zaczęła pełzać do tyłu już na całego i przy okazji wyczyściła mi panele i chciała przestawić stolikjakiś postęp w mobilności
masz nowego mopa


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ratunku. Filip nie chce spać a ja zaraz zwariuję. Od marudzenia przechodzi z przesyłanie uśmieszków. Dzisiaj u babci i w srodze spał łącznie z 1,5h. Teraz zamiast spać łapie się za nogi, wsadza sobie kciuka obok cycki .
A mi się włączył katar roku i wszystko łącznie sprawia, że zaraz zwariuję
za duzo wrazen mial pewnie a dla ciebie zdrówka


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ogólnie to bardzo chciałam ekspres ale taki na zwykła kawe, bo o takim z młynkiem to póki co nawet nie marze
a ja marzę i moze sie kiedy doczekam tylko na razie nawet nie mam miejsca w kuchni



Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
zaprzestawałyście podawania słoiczka do pojawienia się koopy??
Piotrek wczo. nic nie zrobił- a zawsze 1x czasem i 3x dzienne
daj jabłuszko to sie moze ruszy
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 08:53   #1390
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

edit: dubel
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn

Edytowane przez Malgosia1983
Czas edycji: 2012-03-05 o 08:55
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:00   #1391
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
daj jabłuszko to sie moze ruszy
normalnie bym dała- ale my dopiero na początku rozszerzania diety- dopiero 2 składniki za nami także nie chce szaleć zważywszy na przeszłe problemy brzuszkowe małego. Ale koopsko już jest matka - wariatka przewrażliwiona
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 09:05   #1392
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Witam

Cytowałam i mi się wizaż wiechnął i wszystko poszło w diabli i już mi się nie chce drugi raz zaznaczać

Dzięki jeszcze raz za wszystkie wczorajsze i dzisiejsze życzenia dla Zuzi

Dobrze mi było wczoraj, oj dobrze popijam sobie czasami w weekend jakieś winko, nalewkę, cytrynówkę, redsa żurawinowego ale to tak tylko dla smaka (żeby nie było że ja jakiś żul) za to Wam zazdroszczę karmienia piersią bo moje dziecko już się do mnie w ogóle nie przytula


Spacerówki - hmmm my na razie zostajemy przy tej co mamy od gondoli - może w przyszłym roku się na coś skusimy innego - czas pokaże
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:07   #1393
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
My coneco toledo ale mi jakoś "tańczy " ten wózek na boki nawet z zablokowanymi kołami

No to dobrze,ze juz poprawa, a Natka coś pisała?

dokładnie a teraz jaki to wartki temat
I nawiązując- jest koopa ...
natka póki co nic nie pisała, jak nie napisze to ją później pomolestuje eskami

ja właśnie podejrzałam wózki na allegro, znów taki wybór! oglądałam używane Peg Perego, ale na nie jest oblężenie, dziki szał.
Ciekawe w ogóle co tż powie na to pomysł kupienia parasolki, bo jeszcze go nie olśniłam

to super że jest kupcia

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzien doberek z Olga na kolankach

a ja marzę i moze sie kiedy doczekam tylko na razie nawet nie mam miejsca w kuchni
dobri dien

ja własnie póki co nie marze bo w tak brzydkiej i starej kuchni to aż by dziwnie wyglądał
ale zaraz po remoncie to będzie chyba pierwsyz zakup, nawet jeśli będe go musiała kupić na raty
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:09   #1394
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Aaaa i wczoraj nie było tak do końca pięknie, bo jak rodzice się szykowali do spania to dziecko właśnie się szykowało do zabawywięc nocka była do

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
natka póki co nic nie pisała, jak nie napisze to ją później pomolestuje eskami

ja właśnie podejrzałam wózki na allegro, znów taki wybór! oglądałam używane Peg Perego, ale na nie jest oblężenie, dziki szał.
Ciekawe w ogóle co tż powie na to pomysł kupienia parasolki, bo jeszcze go nie olśniłam

to super że jest kupcia


dobri dien

ja własnie póki co nie marze bo w tak brzydkiej i starej kuchni to aż by dziwnie wyglądał
ale zaraz po remoncie to będzie chyba pierwsyz zakup, nawet jeśli będe go musiała kupić na raty
Pomolestuj Natkę pomolestuj i pozdrów od nas

ekspres też mi się marzy tylko też miejsca w kuchni brak na niego, chyba musiałabym go nosić ze sobą wszędzie
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:16   #1395
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Heloł

Jestem w plecy o kilka stron więc tylko się ładnie witam
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:30   #1396
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
to super że jest kupcia

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Heloł
Jestem w plecy o kilka stron więc tylko się ładnie witam


Cos chciałam pisać i nie pamiętam...

No nic.
Wracając do wózków- no mam zgryz - bo od tej spacerówki Coneco Toledo mamy spacerówkę i od drugiego (wiejskiego) wózka Jedo Classic tez czy ja nie jestem zbyt zachłanna
Ale chciałabym teraz coś porządnego. Na gondole żal mi było kasy bo raz ,ze krótko się jeździ to jakby była mega zima to w ogóle by sie nie przydała...
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:30   #1397
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Archi ten xlander ma śmieszne koła, ciekawe jak w praktyce. Z tańszych właśnie w podobnej cenie polecają quinny speedi sx. Ale nie wiem, czy lepszy. Jakoś mam uprzedzenie do xlanderów, nie wiem skąd mi się wzięło.

Poszukam zdjęć spacerówki roana, ale mi się widzi, że taki sam jak moja emma, a ta to krowa nie wózek, może roan mniejszy i mniej topornie wygląda??
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:34   #1398
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Archi ten xlander ma śmieszne koła, ciekawe jak w praktyce. Z tańszych właśnie w podobnej cenie polecają quinny speedi sx. Ale nie wiem, czy lepszy. Jakoś mam uprzedzenie do xlanderów, nie wiem skąd mi się wzięło.

Poszukam zdjęć spacerówki roana, ale mi się widzi, że taki sam jak moja emma, a ta to krowa nie wózek, może roan mniejszy i mniej topornie wygląda??
A wiem co chciałam napisać Jak Twój biust chciałam pytać??

No koła ma śmieszne- ale moze w tereny dobre musze kiedyś się po sklepach bryknąć i obaczic
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:35   #1399
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

O znalazłam. I emma w porównaniu.
Na zdjęciu wydaje się pomniejszona. I u mnie ten pokrowiec na nóżki tak dobrze nie wygląda.
No nie wiem, nie wygląda krowiasto??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marita_szczegoly_04.jpg (36,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marita_szczegoly_03.jpg (40,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2158921901_1.jpg (70,4 KB, 24 załadowań)
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 09:37   #1400
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A wiem co chciałam napisać Jak Twój biust chciałam pytać??

No koła ma śmieszne- ale moze w tereny dobre musze kiedyś się po sklepach bryknąć i obaczic
Hihi mój biust dzięki prywatnemu lekarzowi-ginekologowi-doradcy laktacyjnemu i pielęgniarce środowiskowej w 1 czyli Archi ma się świetnie .

Na żywo nie widziałam, ale sportowe zacięcie ma .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:39   #1401
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Heloł

Jestem w plecy o kilka stron więc tylko się ładnie witam
to łap ładnego buziaka dla Ciebie i Eryczka
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Aaaa i wczoraj nie było tak do końca pięknie, bo jak rodzice się szykowali do spania to dziecko właśnie się szykowało do zabawywięc nocka była do

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



Pomolestuj Natkę pomolestuj i pozdrów od nas

ekspres też mi się marzy tylko też miejsca w kuchni brak na niego, chyba musiałabym go nosić ze sobą wszędzie
pomolestuje na pewno

widzisz i wszędzie mogłabyś sobie zrobić pyszną kawke

no tak, to byłoby zbyt pięknie ...
One się chyba wczoraj zgadały, bo Natalka poszła spać wcześnie bo padła już po 18, ale obudziła sie po 22 - myślałam że na cyca a tej zabawy w głowie ale ją ululałam na szczęście jakoś o 23
ejj, może one serio siostry? a wiesz Natalka też miała przeciez być Zuzią
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Archi ten xlander ma śmieszne koła, ciekawe jak w praktyce. Z tańszych właśnie w podobnej cenie polecają quinny speedi sx. Ale nie wiem, czy lepszy. Jakoś mam uprzedzenie do xlanderów, nie wiem skąd mi się wzięło.

Poszukam zdjęć spacerówki roana, ale mi się widzi, że taki sam jak moja emma, a ta to krowa nie wózek, może roan mniejszy i mniej topornie wygląda??
krowa

mój jest duży ale krową bym go nie nazwała, co najwyżej cielaczkiem

edit: dla mnie te wózki dwa sa prawie identyczne No one tak wyglądają i nic z tym nie zrobimy wygląd spacerówki to właśnie jak dla mnie był minus w roanie, aczkolwiek (ale mądre słowo ) wygląd spacerówki w Ballili jak dla mnie jest troche śmieszny, trzeba się przyzwyczaić i tyle

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-03-05 o 09:42
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:41   #1402
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Hihi mój biust dzięki prywatnemu lekarzowi-ginekologowi-doradcy laktacyjnemu i pielęgniarce środowiskowej w 1 czyli Archi ma się świetnie .


Dobrze, że wszystko oki

Te wszystkie wózki to w ogóle na fotach takie zgrabniutkie, leciutkie do jednej ręki
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:43   #1403
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Mało, że krowa, to tak dziwnie wyważony. O ile gondolką manewrowałam bez problemu, to tu przy podbijaniu już nie jest najlepiej, jakoś dziwnie. W roanie miałam to samo.
Może ja jestem chora psychiczne.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

W ogóle to was zamierzam nadrobić, ale chyba wieczorem, bo zaraz śmigamy na spacer.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:44   #1404
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Może ja jestem chora psychiczne.
Ja chyba tez bo mam 2 spacerówki i nimi gardzę
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:47   #1405
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

Monia u mojej Michasi to tak mniej więcej wygląda (te godziny są orientacyjne, bo wszystko zależy od tego, o której wstanie):
7-8 mleko, tak za godzinkę owocki
11.30-12 mleko
14,30-15 obiadek
17,30-18 mleko
20,30-21 kaszka
dzieki Agus .To w sumie ile ml wypija mleczka ??

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
7-8 rano- mleko z obu piersi
9.30- Sinlac (125 ml wody, 7 łyżek stołowych Sinlacu)
12- 210 ml Nutramigenu z 4 łyżeczkami kleiku
15- owoce lub warzywa ze słoiczka, mleko z piersi
18- mleko z piersi lub 210 ml Nutramigenu z 4 łyżeczkami kleiku w zależności czy jestem w domu czy tata się zajmuje
20- mleko z piersi

W międzyczasie3 albo 4 razy 100 ml wody lub herbatki

Ignaś ma 74 cm i waży 7.800 kg

dzieki kochana

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł

Pamiętam, że pisałyście, że na początku rozszerzania diety zdarzało się ,ze maluchy nie załatwiały się, więc na początek mam kupowe pytanie- zaprzestawałyście podawania słoiczka do pojawienia się koopy??
Piotrek wczo. nic nie zrobił- a zawsze 1x czasem i 3x dzienne

u nas koopa codziennie... czasem nawet i 3 razy
ale nie sadze Archi zebys musiala zaprzestac podawania sloiczka.... wiesz jelitka musza sie przyzwyczaic

Archi jesli chodzi o wozki to akurat ten co kupilam to mi moja sis polecila ... miala taki sam. Ja mam tez wozek 3 w 1 i teraz bede miec dwie spacerowki no ale ta lzejsza przyda nam sie na wakacje .Musze zerknac jak Twoj wyglada

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dzień dobry poniedziałkowo
Buziaki dla wszystkich 5 i 6cio miesięczniaków..

Widze na tapecie wózki.
My mamy spacerówkę z roana na hardkorowe, spacerowe tereny.
A wymyśliłam sobie, że chcę drugą - lekką - np. na szybkie zakupy. Niestety te co wklejacie, to dla nas mają ceny z kosmosu, więc i tym razem bedziemy polować na używkę.

Mnie to się wogóle nie śpieszy do spacerówki. Baaaardzo bym chciała żeby Stefek jeździł w gondoli jak będzie ciepło...

hej
wyobrazilam sobie Stefka takiego duzego juz siedzacego w gondoli

wybacz Gosiu

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Heloł

Jestem w plecy o kilka stron więc tylko się ładnie witam
Hej

Jak Eryk??

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mało, że krowa, to tak dziwnie wyważony. O ile gondolką manewrowałam bez problemu, to tu przy podbijaniu już nie jest najlepiej, jakoś dziwnie. W roanie miałam to samo.
Może ja jestem chora psychiczne.[COLOR="Silver"]


A u mnie przy gondoli zle mi sie manewrowalo a teraz jak mam spacerowke to jest idealnie
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:49   #1406
spa82
Raczkowanie
 
Avatar spa82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 163
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł
Pamiętam, że pisałyście, że na początku rozszerzania diety zdarzało się ,ze maluchy nie załatwiały się, więc na początek mam kupowe pytanie- zaprzestawałyście podawania słoiczka do pojawienia się koopy??
Piotrek wczo. nic nie zrobił- a zawsze 1x czasem i 3x dzienne
U nas po marchewce kupki nie bylo z 5dni i skonczylo sie zatwardzeniem ale naszczescie bez przykrych dolegliwosci bolowych. Niestety jablko uczula wiec dalam wody i jakos poszlo
Doczytalam ze Piotrus wyprodukowal

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Jako maniaczka kawy mam w domu ekspres na kapsułki, ciśnieniowy, przelewowy i zaparzacz
Niezle. Ja mam expres cisnieniowy i sie kurzy na parapecie. Maz nie pije a mi jakos nie chce sie w to bawic

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
kurrrrde, pewnie anie jedna z nas nie myślała że kiedyś będzie o kupach rozmawiać

No dla mnie to zdecydowanie teraz temat nr 1 Nie mowiac juz o ogladniu jej czasem pod wzgledem koloru konsystencji i "zapachu"

Właśnie taki z młynkiem ma koleżanka, pyyyyyszna kawa jak już wyremontuemy kuchnie to będe molestować tż'ta o taki
Koleżance na prezent ślubny kupowałam ciśnieniowy z Zelmera, nie był jakoś mega drogi a kawa pyszna no i można sobie zrobić jaką się chce, spieniacz do mleka też ma i taki chciałam, no ale kuzynka chyba chciała błysnąć teraz to w sumie żałuje że nie pomyslałam od razu po ślubie żeby go sprzedać i kupić sobie ten zelmerowski
to jej sie udalo


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Widać taki urok jak Eryka Sprayowego
Dokladnie o tym samym pomyslalam W sumie nasze bable to jedne z najmniejszych urodzonych na watku wiec Spray wiem ze matwisz sie ze Eryk nie je ale jesli badanie wychodza ok to moze poprostu taki jego urok niejadkowy? Ja ponic wszystko wypluwalam i za nic nie dalo sie mnie nakarmic-jedynie w niocy jakos szlo.

Zaraz wroce tylko Judi domaga sie spania-trzeba ja ululac.
spa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 09:51   #1407
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ja chyba tez bo mam 2 spacerówki i nimi gardzę
Jak to mówią - w kupie raźniej .

Wiesz, ja swoją emmę zamierzam sprzedać za ok 1200-1300 zł, więc albo nic nie dołożę do nowego, albo niewiele. I tyle.

MoniaZ to pewnie od wózka zależy.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:00   #1408
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Heloł

Pamiętam, że pisałyście, że na początku rozszerzania diety zdarzało się ,ze maluchy nie załatwiały się, więc na początek mam kupowe pytanie- zaprzestawałyście podawania słoiczka do pojawienia się koopy??
Piotrek wczo. nic nie zrobił- a zawsze 1x czasem i 3x dzienne
Chyba zieniaki i marchewka mogą zatykać. A ziemniaki to na pewno. Mój to potrafił i ze dwa dni nie robić. Dawałam herbatkę i masowałam rzuszek to jak się odkorkował to w końcu poszłO

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
O znalazłam. I emma w porównaniu.
Na zdjęciu wydaje się pomniejszona. I u mnie ten pokrowiec na nóżki tak dobrze nie wygląda.
No nie wiem, nie wygląda krowiasto??
Ancia a może wypróbuj pierw ten swój wózek zanim go zmienisz na inny Bo to co pokazujesz to takie podobne modele.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:04   #1409
spa82
Raczkowanie
 
Avatar spa82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 163
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość
Ja ponic wszystko wypluwalam i za nic nie dalo sie mnie nakarmic-jedynie w niocy jakos szlo.
Jeju jak ja pisze-jak jakas nieogarnieta Tak czy owak z gory wybaczcie za brak polskich liter ale mama ma klawiature italianska wiec pl znakow brak.
Judi uspiona.
Co do wozkow nie pomoge. My mamy wozek 3w1 i narazie bede z niego korzystac-fakt ze troche duzy ten stelaz ale coz ale dobrze mi sie go prowadzi...w kazdym badz razie teraz raczej kupialabym tylko gondolke a spacerowke dokupila. Ale mady Polak po...
spa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:07   #1410
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzień dobry melduje się poweekendowo
Ale naprodukowałyście, mam 7 stron do nadrobienia, więc lece póki mały drzemie

Miłego dzionka życzę i dużo słonka
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.