Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 2011 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tutuł
"Koko Koko Mamuśki wrześ-paź są spoko!" 0 0%
"Dzieciaczki nam po podłodze zasuwają, na kawę i wizaż nam czasu nie daja!" 10 31,25%
"pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" 13 40,63%
"dawno temu były brzuszki, a tu raczkują nam maluszki' 2 6,25%
"Pełzam sobie po pokoju, zabawki w rączki i do boju!" 4 12,50%
"Jestem bobo i wy nie wiecie ze mam najlepsza mame na swiecie!" 1 3,13%
"Mama pyszne zupki gotuje, a dziecku z radości pupka podskakuje' 0 0%
"Stawiamy pierwsze kroczki, za chwilę świętujemy roczki " 2 6,25%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 11:57   #181
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Niedziela a ja znów ze szmatą po chacie latam0- musiała trochę odreagować- to moja siłka
I kuźwa mrówki mamy gdzieś za piecem skubane łażą

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość

Archi kurde no ci za chlop., a jaki Piotrus cierpliwy ze tyle bez jedzenia u nas to awantura murowana
no niestety ...tylko chłop..czego chcec więcej

a i jeszcze z rsna mila wiadomosc ze wygralismy dres z gerbera he
enooo

też kce!!

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
WITAM w klubie mój od 4-30 nie chciał spać, wiercił się do 6, to co mus wstać było. o 8 jakiś cudem zasnął, obudziliśmy się znowu po godzinie to sprzedałam go ojcu, ale oczywiscie musiałam wstać zrobić młodemu jedzenie bo tata nie da rady :/ no i suma sumarum nie poszłam spać znowu bo młody piszczał z salonu to co wstałam , a oczy moge podpierać na zapałki.

Ja nie wiem jak ich można zreformować
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Witam się i ja po ciężkiej nocy. Zośka od jakiegoś czasu wierci sie niemiłosiernie, to na brzuch, to na plecy, to na boczek, to wkurza sie, że doszła do ściany i nijak sie obrócić nie może i takie to spanie z nią a łóżeczko nowe stoi i próby kładzenia jej nawet w dzień kończą się awantura! wezmę ją do siebie i zasypia po kilku minutach


Archi bidulko trzymaj się!
Zo też dostała taką pelerynkę (wygląda jak taka fryzjerska) do jedzenia i sprawdza się świetnie, bo u nas śliniaki nie dawały rady. Szkody jedzeniowe ograniczyłyśmy do minimum.
i Ty też się trzymaj

pelerynka dobra jest

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Po 40 minutowym ryku zasnął i spał po japońsku "jako tako". Budził się w nocy, to dostawał raz herbatki, raz żel na smoczek i tak przetrwaliśmy do 7.
Koło 8 wstaliśmy i potem od 9 drzemka do 11 Stefan chyba odespał nockę, ja się czuję jakbym spała 20 miunt

Nadrobię wieczorem bo jedziemy na basen.

Archi, Małgosia chopy niczego nie potrafią ogarnąć bo poprostu nie muszą...zawsze mają nas pod ręką...
sorry ,ze leje ale nie moge


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nic nie mów, ja naprawdę chciałabym być bardziej cierpliwa. Kiedyś jadł pięknie i dużo, ale od kilku dni jest dramat. Najlepiej je... herbatki.
Teraz mu daję melisę, rumianek i lipę -taka mieszanka z bobovity. A na przekonanie do butelki poszła w ruch chyba też z bobovity jabłko i melisa. One są w granulkach, więc nie wiem, czy ty jesteś uczulona na cukier w herbacie, bo pewnie jest w nich. Nie wiem, bo nie sprawdzam takich rzeczy. Kiedyś sprawdzałam, ale mi przeszło.
Ja cukier olewam- wręcz nawet herbatkę bez cukru mu dosłodziłam sasasa. Z reszta wkurza mni ,ze wszedzi tak chwalą ,ze cos bez cukru a walą dodatkowo wit. C - wiec jeszcze bardziej kwasne- moj sie wzdryga na maksa. I sama jk probowalam czy owocki czy soczki to fakt pierwszy smak słodki ale potem ten kwaskowy posmak jest.

Moze tez mu kupie jakies te herbatki poki co to tylko te z kuponow w buteleczkach dawalam i jedna hippa kupilam do zaparzanie, ktorej nie chce pic.

A moja cierpliwość to serio u kresu wytrzymałości- zwłaszcza przy jedzeniu
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
tez chce dresAaa
chce i ja
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:09   #182
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

witam sie, zeżarło mi połowę cytatów więc z góry sorki bo juz nie pamiętam co zaznaczałam

nasz słodziak dzis zarządził wstawanie o 7 rano, wziełam ją na klatę i tulałysmy się a ta\ woła "tatatatata" no to tomcio cały happy sie przytulił do nas a Olga wtuliła w niego nosek tak słodko...no normalnie myślałam ze sie popłacze ze wzruszenia

matka wariatka


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Ogólnie jedzenie to temat nr 1. Je krzesło, ręce, zabawkę, rękaw, ale nie to co daję. Liczę autentycznie do 100 jak go karmię, wszystko mam upierniczone, cały jest do mycia i przebrania .
Zrywa śliniaki, drze się podczas zakładania, no makabra.

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, muszę jakiejś meliski więcej pić bo nie wyrabiam. Denerwuję się i zła jestem sama na siebie, że nie mam więcej tej cierpliwości.
no to ładnie Franek daje czadu. Moja sie przyzwyczaiła ze ma siedzieć spokojnie bo jej zakładam "kaftanik" z pieluchy

ja tez sie czasem wkurzam na swoją nerwowość - co robić, człowiek ma swoje granice


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do ubranek to ja ostatnio zrobiłąm małemu porzadki w szafie i juz wiem co i jak, tez znalazłam kupe rzeczy w których nigdy nie był i juz nie założy bo za małe
ja tez, w tym taką cudną kurteczkę na polarkowym baranku


Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość


U nas kolejne zęby. poprawa z uczuleniem i poranne wstawanie- pobudka godz 5.25 ZAWSZE, CODZIENNIE

o mamo, a wracasz do pracy? za zęby


Za to kupiliśmy dziś nocnik
ohoho to powodzenia kiedy planujecie zacząć siadanie?


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja teraz nic nie kupuję, basta. Nie mam chyba żadnej koszulki z krótkim rękawem, to więc tylko to.
Właśnie też się boję Franka wymiarów na lato, dlatego też nie kupuję teraz.
ja nabyłam Oldze w tesco chłopięcą koszulkę z napisem "let's go wild" cudna jest

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość

No i dzisiaj już Zuzia czworakowała pełną parą, tylko trochę panele się do raczkowania nie nadają - ślizga mi się bidulka na nich
są takie nakolanniki na allegro do raczkowania z absami

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
U nas też Plus podejrzenie skazy białkowej. Jest niby lepiej, ale do stanu idealnego trochę brakuje. I jak sobie radzicie? Jakieś maści, leki? Jak z dietą? My rozszerzamy powoli, na razie bez mleka, bez glutenu, bez jajek, niewiele oprócz Nutramigenu
ojej to chyba ciężko cokolwiek wprowadzić

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
No niestety Ale ja miałam takie podejrzenie że dzieko będzie alergikiem U nas w rodzinie każdy ma jakąś alergię, a ja to już w ogóle- do tej pory mam mocno nasilony azs. Jak to powiedziała nasza lekarka- dzieci dziedziczą po rodzicach nie to co powinny
my tez oboje z mężem mamy alergie wziewne, pedi powiedziała ze za rok sie okaze czy Gunia cosik nabyła

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
oglądałam ostatnio śliczne sandałki w Zarze, ale cena mnie powaliła jak za buty tylko do wózka - jedyne 99 złotych!
chyba zgłupieli....

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Zaraz poczytam co tam naskrobałyście - 2 strony w 1 wieczór?? Jak za starych dobrych czasow.


Asia fajne pumiaki. My dostaliśmy od cioci najeczki , czadersko młody wygląda.
A my sciągniemy każde buty wiec dałam jej spokój na razie

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Dzień dobry na wku...rwie
Dziecię obudziło sie dzis o 6.30- to poszłam obudzić tatusia- neich łapie teraz dyżur- i mowie za jakies pol godz daj sloiczek i ubierz malego. I co?? Po 2 h maly sie drze bo glodny a ten se lezy i tylko kolejna zabawke mu pod nos podtyka.
Oczywiscie maly nie ubrany nie nakarmiony. Dobrze,ze go chociaz przewinal...
nO ale efekt taki ze teraz zasnal dopiero po 4h i znajac jego dzien bedzie rozpieprzony... a od 15 zostajemy sami - kapiel tez sami. Juz widze jak bedzie fajnie...serio zaraz mnhie cos strzeli.
A ten moj dziwi sie ze zła jestem- to pytam jak ja mam Pio odstawiac od piersi jak tak ciezko podac mu cos do zarcia???
oj współczuje, ja bym ubiła tego twojego męża , serio medal sie należy za cierpliwość
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:11   #183
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ja cukier olewam- wręcz nawet herbatkę bez cukru mu dosłodziłam sasasa. Z reszta wkurza mni ,ze wszedzi tak chwalą ,ze cos bez cukru a walą dodatkowo wit. C - wiec jeszcze bardziej kwasne- moj sie wzdryga na maksa. I sama jk probowalam czy owocki czy soczki to fakt pierwszy smak słodki ale potem ten kwaskowy posmak jest.
ja mieszam mlodej soczek z wodą - sam jest za słodki dla mnie a co dopiero dla malucha

A moja cierpliwość to serio u kresu wytrzymałości- zwłaszcza przy jedzeniu
nie ma to jak machające ręce i obracająca się buzia przy karmieniu dobrze, że krzesełko ceratkowe i da sie szybko zmyć..gorzej z ubraniem

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
witam sie, zeżarło mi połowę cytatów więc z góry sorki bo juz nie pamiętam co zaznaczałam

nasz słodziak dzis zarządził wstawanie o 7 rano, wziełam ją na klatę i tulałysmy się a ta\ woła "tatatatata" no to tomcio cały happy sie przytulił do nas a Olga wtuliła w niego nosek tak słodko...no normalnie myślałam ze sie popłacze ze wzruszenia
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:25   #184
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dzien dobry, chociaz wcale nie taki dobry. Juz nie mam cierpliwosci do niejedzenia Jesli to przez zeby to jak dlugo moze trwac? Juz nawet obiadek zrobilam w formie plynnej i czekam na odpowiednia pore - ciekawe czy zje bo na walke lyzeczka nie mam sily. Chociaz butla tez be, musze oszukac, ze daje smoka i szybko wsadzic butle to wtedy nawet cos zje, bo inaczej to zaciska usta i mozesz sobie matka blagac

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
pochwalę się, że udało sie jej wstać z siedzenia w łóżeczku trzymając się bokówa jaką miała z tego radochę
fiu fiu


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
też mam problem z ilością ciuchów dla młodego, cześci nawet nie założyłam
jaa dostałam tone ciuchów i dalej dostaje,a jak wchidzę do sklepu i cos mi się poodba, to musze bastować, bo za dużo mam w domu, więc nie dla mnie przyjemność kupowania dla dziecka
My tez prawie wszystko dostalismy od dziadkow, wiec teraz nawet nie mam co kupowac. Chociaz ostatnio odkrylam,ze mamy troche czerwonych bluzeczek, a nie mamy do czego zakladac i z szalona przyjemnoscia zakupilismy dzinsiki w zarze


Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić zrobiłam dzisiaj Zuzi budyń dodałam owoców i zjadła z apetytem

No i dzisiaj już Zuzia czworakowała pełną parą, tylko trochę panele się do raczkowania nie nadają - ślizga mi się bidulka na nich

Ja to jakaś mega wariatka jestem - cieszę się jak głupia jak jedziemy na zakupy i kupuję małej pampersy, kaszki, słoiczki, soczki itp no debilka normalnie szkoda tylko że Zuzia w ogóle soczków nie pije ani herbatek - odmówiła jakiegokolwiek dopajania co ja mam z tym począć może mi się odwodnić



Mnie tez takie rzeczy ciesza, nawet ukladanie listy zakupow


Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję, bo w domu pijamy głównie wodę i soków nie ma i nie będzie a tym bardziej gazowanych napoi. Pamiętam jak przychodziła do mnie położna środowiskowa i mówiła żeby dziecku "proponować" wodę od samego początku. I cały czas próbuję, a na razie zupełnie nic z tego nie wynika
Ja mojej "proponuje" w nocy jak nad samym ranem chcialaby cos przekasic (jak dam mleko to sniadania nie zje, a wole zeby jadla sniadanie niz butle w ocy), ale skubana nawet na spiocha zaczaja, ze to woda i po 2-3 lykach wypluwa

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no u nas nic nie chciał z poczatku nawet herbatki, a lekarka kazała dopajac , aż w koncu podałam sok jabłkowy i strzał w 10 to był bo nauczył sie pić, inaczej sie krztusił az miałam włosy stojące ze strachu, a od podania soku to i herbaty załapał i teraz popija, ostatnio jak wode mu dałam to smoka gryzł i sie bawił butlą i nic drań nie wypił
U nas tez wodya nie przejdzie. Daje jej soczki niemowlece wymieszane z woda (50ml soku i 100ml wody) i sobie popija przez caly dzien. Chyba ze robie sama sok to wtedy bez wody.

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
oglądałam ostatnio śliczne sandałki w Zarze, ale cena mnie powaliła jak za buty tylko do wózka - jedyne 99 złotych!
a Zo już ma 11 cm stopę, czyli tylko na zdjęciu Wasze buty takie duże się wydają, bo miałam wrażenie że o wiele większe niż nasze są

Tez ogladalam strone zary w poszukiwaniu butkow na wiosne, ale ceny mnie powalily. Poszukam w sklepie z "resztkami", moze wynajde cos ladnego i niedrogiego.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Dzień dobry na wku...rwie
Dziecię obudziło sie dzis o 6.30- to poszłam obudzić tatusia- neich łapie teraz dyżur- i mowie za jakies pol godz daj sloiczek i ubierz malego. I co?? Po 2 h maly sie drze bo glodny a ten se lezy i tylko kolejna zabawke mu pod nos podtyka.
Oczywiscie maly nie ubrany nie nakarmiony. Dobrze,ze go chociaz przewinal...
nO ale efekt taki ze teraz zasnal dopiero po 4h i znajac jego dzien bedzie rozpieprzony... a od 15 zostajemy sami - kapiel tez sami. Juz widze jak bedzie fajnie...serio zaraz mnhie cos strzeli.
A ten moj dziwi sie ze zła jestem- to pytam jak ja mam Pio odstawiac od piersi jak tak ciezko podac mu cos do zarcia???
W ogole przy karmieniu to ja mam byc nie wiadomo jak cierpliwa, a ten ma w nosi.
I sie dziwi ze ciagle wściekła chodze
Nie ma to jak dobrze zacząć niedziele...
i



My jestesmy same od czwartku i do tego wyjazd malza sie przedluzyl i bedzie dopiero w poniedzialek w nocy albo we wtorek zamiast wczoraj Wczoraj poszlysmy w ramach spaceru do hipermarketu i mnie wywialo, a pod koniec i zmoczylo i dzis od rana herbata z cytryna i witamina C.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:44   #185
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Wyeksmitowałam chłopów na spacer i dochodzę do siebie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:56   #186
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Dzien dobry, chociaz wcale nie taki dobry. Juz nie mam cierpliwosci do niejedzenia Jesli to przez zeby to jak dlugo moze trwac? Juz nawet obiadek zrobilam w formie plynnej i czekam na odpowiednia pore - ciekawe czy zje bo na walke lyzeczka nie mam sily. Chociaz butla tez be, musze oszukac, ze daje smoka i szybko wsadzic butle to wtedy nawet cos zje, bo inaczej to zaciska usta i mozesz sobie matka blagac
u mlodej tak jest z piciem kaszki przez smoczek - troche pociągnie a resztę jej daję łyżeczką - trwa to dłużej ale przynajmniej coś tam trafia do jej żołądeczka


fiu fiu
no teraz sie siłuje prawie ze wszystkim, o co może sie podeprzeć i raz sie jej uda raz nie..a w łózeczku to co chwilę sie chwyta i wstaje, a mnie serce staje w obawie, żeby nie przekipła

My jestesmy same od czwartku i do tego wyjazd malza sie przedluzyl i bedzie dopiero w poniedzialek w nocy albo we wtorek zamiast wczoraj Wczoraj poszlysmy w ramach spaceru do hipermarketu i mnie wywialo, a pod koniec i zmoczylo i dzis od rana herbata z cytryna i witamina C.
, żeby nic sie nei rozwinęło
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wyeksmitowałam chłopów na spacer i dochodzę do siebie.
to polecam kąpiel z olejkami, świeczki muzyczka winko (bezalkoholowe) i te sprawy

Qrcze, czy Wasze dzieci tez sie pocą?zwłaszcza główka? Misia ma często spoconą główkę a jak je w krzesełku to i plecka też

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-04-15 o 14:58
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:07   #187
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

To za krotki spacer, by zdążyć .

Franek się nie poci prawie wcale.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 16:11   #188
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Qrcze, czy Wasze dzieci tez sie pocą?zwłaszcza główka? Misia ma często spoconą główkę a jak je w krzesełku to i plecka też
A podajesz jej wit. d?
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:12   #189
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

melduję się.
Archi, zazdroszczę zęboli Piotrusia. Piękne siekacze
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:14   #190
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To za krotki spacer, by zdążyć .

Franek się nie poci prawie wcale.
aha
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
A podajesz jej wit. d?
tak, dostaje w kapsulkach, poza tym jest w mleku...hmm.no i kolejny powod do martwienia się..wrrr
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:17   #191
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Ja daję to w kropelkach od pediatry. Duuuuuuużo tańsza, mega wydajna.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 16:19   #192
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
aha
tak, dostaje w kapsulkach, poza tym jest w mleku...hmm.no i kolejny powod do martwienia się..wrrr
Jak dostaje wit. d to się nie martw. Przy okazji zapytaj pediatry.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja daję to w kropelkach od pediatry. Duuuuuuużo tańsza, mega wydajna.
A to na receptę?
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:19   #193
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Tak, na receptę. Stosujemy jedno opakowanie chyba juz 3 miesiąc. A kosztowało z 7 zł.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:20   #194
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Dziadek własnie pojechał i możemy spokojnie wrócić do naszego dawnego rytmu. Ale przyznam szczerze że Zo po pierwszych kilku dniach marudzenia całkiem dobrze zniosła taką wizytę i nawet specjalnie ode mnie się nie domaga by na rączki ja brać. Teraz zajmują się na przykład sobą w kojcu i mama ma chwilę dla siebie
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:20   #195
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Tak, na receptę. Stosujemy jedno opakowanie chyba juz 3 miesiąc. A kosztowało z 7 zł.
No proszę. A ile to kosztuje? I jak się nazywa, to poproszę o przepisanie.
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:22   #196
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
No proszę. A ile to kosztuje? I jak się nazywa, to poproszę o przepisanie.
Witamina D w kropelkach, zaraz poczytam zcy ma jakąś nazwę - ja prosiłam o wit D w kropelkach. I nie wiem, czy nie dłużej mamy, może nawet od grudnia.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:27   #197
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Jak dostaje wit. d to się nie martw. Przy okazji zapytaj pediatry.
Michasia w sumie już mi sie pociła, jak byla mniejsza,potem przestała a teraz znowu zaczęła, ale wybiorę sie chyba do lekarza tak kontrolnie
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Dziadek własnie pojechał i możemy spokojnie wrócić do naszego dawnego rytmu. Ale przyznam szczerze że Zo po pierwszych kilku dniach marudzenia całkiem dobrze zniosła taką wizytę i nawet specjalnie ode mnie się nie domaga by na rączki ja brać. Teraz zajmują się na przykład sobą w kojcu i mama ma chwilę dla siebie
to fajnie
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Tak, na receptę. Stosujemy jedno opakowanie chyba juz 3 miesiąc. A kosztowało z 7 zł.
to chyba poproszę też lekarkę o te krople
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:30   #198
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Witamina D w kropelkach, zaraz poczytam zcy ma jakąś nazwę - ja prosiłam o wit D w kropelkach. I nie wiem, czy nie dłużej mamy, może nawet od grudnia.
Ok. To zapytam. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Michasia w sumie już mi sie pociła, jak byla mniejsza,potem przestała a teraz znowu zaczęła, ale wybiorę sie chyba do lekarza tak kontrolnie
Na moje oko nie masz się czym martwić, a lekarz Cie uspokoi
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:34   #199
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Na moje oko nie masz się czym martwić, a lekarz Cie uspokoi
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 16:37   #200
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Aguś chyba nie ma powodu do zmartwień tym poceniem się. Mała szaleje, raczkuje, siada, a to wymaga od niej dużo wysiłku
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:47   #201
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Aguś chyba nie ma powodu do zmartwień tym poceniem się. Mała szaleje, raczkuje, siada, a to wymaga od niej dużo wysiłku
ale wiesz jak to jest...jak tylko coś innego u dziecka to zaraz coś ci sie zapala w głowie
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:49   #202
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
ale wiesz jak to jest...jak tylko coś innego u dziecka to zaraz coś ci sie zapala w głowie
mnie tego tłumaczyć nie musisz bo ja nawet miałam czarne myśli jak w szpitalu dzieci się darły, a moja Zosia nic a nic nie płakała!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:51   #203
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
, żeby nic sie nei rozwinęło

to polecam kąpiel z olejkami, świeczki muzyczka winko (bezalkoholowe) i te sprawy

Qrcze, czy Wasze dzieci tez sie pocą?zwłaszcza główka? Misia ma często spoconą główkę a jak je w krzesełku to i plecka też
Strasznie. Jak czasami śpi to aż ma plamę pod głową jak wstaje. Tż podejżwał, że mi tak mleko kapie podczas karmienia, ale jak byliśmy u teściowej i na noc schowałam doidełko to i tak plama była i to na poduszcze taka duża.
No i syrki się pocą a to takie urocze
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Dziadek własnie pojechał i możemy spokojnie wrócić do naszego dawnego rytmu. Ale przyznam szczerze że Zo po pierwszych kilku dniach marudzenia całkiem dobrze zniosła taką wizytę i nawet specjalnie ode mnie się nie domaga by na rączki ja brać. Teraz zajmują się na przykład sobą w kojcu i mama ma chwilę dla siebie
CHwilę ty to jesteś rozpieczana przez Zo. Filip mnie do szału doprowadza bo on to ciągłej uwagi wymaga. Już nawet gondolka nie działa- przedawkowałam ją

D w kroplach mówicie? U nas tż się uparł na te kapsułeczki. Muszę mu powiedzieć, że krople lepsiejsze i wydajniejsze.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:53   #204
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
mnie tego tłumaczyć nie musisz bo ja nawet miałam czarne myśli jak w szpitalu dzieci się darły, a moja Zosia nic a nic nie płakała!
ja co chwilę łaziłam się pytać, czy to normalne jest,że dziecko prawie cały czas śpi...a darła się porządnie jak była głodna a nie umiała się najeść z cyca
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:53   #205
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cotka, ona teraz jest grzeczna, ale czasem ma taki błysk w oku, że jeszcze da mamie popalić. Potencjał jest
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:56   #206
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cotka dotarło krzesełko? ;>
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:09   #207
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Strasznie. Jak czasami śpi to aż ma plamę pod głową jak wstaje. Tż podejżwał, że mi tak mleko kapie podczas karmienia, ale jak byliśmy u teściowej i na noc schowałam doidełko to i tak plama była i to na poduszcze taka duża.
No i syrki się pocą a to takie urocze

czyli nie tylko moje dziecię sie poci..uff..a co to "syrki"?
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:19   #208
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
czyli nie tylko moje dziecię sie poci..uff..a co to "syrki"?
Stópki
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:20   #209
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Stópki
a nie wiedzialamdzięki
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 17:48   #210
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Idzie raczek nieboraczek jak uszczypnie będzie znaczek! :) Mamy wrzesień-paź 20

Tutaj chyba Natka pisała, że te kropelki są niby ciut lepsze od kapsułek, bo kapsułka to suplement diety, a kropelki to witamina (cokowliek to oznacza ).

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cotka mi przypomniała, że nogi też mu się pocą , ale nie wiem, czy to takie urocze .

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Małgosia krople nazywają się DEVIKAP.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.