Rossmann cz. XXIX - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 14:53   #301
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;66306356]wchodzi :0 bazy/mgielki/ fixery wszystkie z bielendy i lirene wchodzą[/QUOTE] O, to dobrze, bo chciałam wypróbować. Dziękuję Ci bardzo
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 15:34   #302
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dorwałam Fit Me 110 - jeden jedyny nieotwierany. Jutro testy

A tak odbiegając od tematu - ma ktoś okrągłą szczotkę do układania włosów, najlepiej tą ceramiczną? Mam teraz taką długość włosów, że muszę coś z nimi robić, żeby jakoś wyglądały i szukam czegoś fajnego co nie zniszczy mi włosów. Widziałam fajne szczotki w Manufakturze, ale nie wzięłam bo nie miałam czasu, z myślą, że kupię u siebie a tu się okazuje, że u mnie tych szczotek nie ma .
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 15:53   #303
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Finlora w manufakturze go kupiłaś czygdzies indziej też jest?
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 16:04   #304
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Finlora w manufakturze go kupiłaś czygdzies indziej też jest?
Niestety nie jestem z Łodzi, w Manufakturze byłam w poniedziałek i te podkłady były, 110 też, ale nie wiem jak to wygląda dzisiaj.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 16:36   #305
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Podobno z bella są dobre. Nie miałam więc się nie wypowiem czy to prawda ale znając tę markę tragedii nie będzie
Jeśli kogoś jeszcze interesują pomadki to są w cnd - color richie l'oreala Extraordinaire i błyszczyki maybelline.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



Właśnie kilka dni temu kupiłam ten kobo, trochę mnie przeraził na początku na dłoni, że nic nie widać, ale na twarzy już robi różnicę
Mam bronzer z bell hypoalergenic i polecam, nie da się krzywdy zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:59   #306
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXIX

U mnie te Fit Me w każdym rossmannie są, ale nie wzięłam, bo mam spory zapas i nie wiem co za czort.
Poza tym to sie wkurzyłam dziś, bo nic nie można było kupić, tłumy przy szafach i wszystko przebrane. Poleciałam po compact z Manhattanu, a tu szafy manhattanu nie ma. Musiałam jeździć na obrzeża miasta, alew końcu dorwałam.

Właściwie to nie kupiłam tego Fit me ze strachu, że będzie ciemniał na twarzy. Z moich wcześniejszych testów wynikało, że wszystkie podkłady Maybelline oksydują na pomarańcz.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.


Edytowane przez fejs
Czas edycji: 2016-10-12 o 18:20
fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 18:24   #307
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

A mi siostra kupiła to co chciałam jeszcze przed poludniem,więc sama nie musiałam już iść wieczorem zastanawiam się tylko,czy nie dokupić jednego pudru z Manhattanu,ale nie miałam to więc ciężko mi przewidziec (Perfect teint 2w1)
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 18:39   #308
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ponowię pytanie z wątku promocyjnego - nie wie któraś z Was w którym Rossmanie w Krakowie znajdę szafę Bell? Oprócz tego w Galerii Krakowskiej.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 23:13   #309
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Kurde, miałam nic już nie kupować, ale kusi mnie baza pod podkład - rozświetlająca lub na zaczerwienienia I jeszcze róż Bourjois, ale nie wiem który, chyba 95 - ciężko tak zdecydować się tylko na jeden

Oprócz Fit Me kupiłam też korektor Lumi Magique 02 i rozwaliło mnie, że mimo testera znalazłam tylko 1, który nie był otwarty.Fakt, testery były całkowicie zużyte, ale nadal


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dostaniesz go w Biedronce w szafie Bell.
Chyba jednak nie - w żadnej nie ma korektorów Albo zostały wycofane albo wykupione i nie ma dostaw. Nawet testerów nie ma.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 05:52   #310
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kurde, miałam nic już nie kupować, ale kusi mnie baza pod podkład - rozświetlająca lub na zaczerwienienia I jeszcze róż Bourjois, ale nie wiem który, chyba 95 - ciężko tak zdecydować się tylko na jeden

Oprócz Fit Me kupiłam też korektor Lumi Magique 02 i rozwaliło mnie, że mimo testera znalazłam tylko 1, który nie był otwarty.Fakt, testery były całkowicie zużyte, ale nadal


Chyba jednak nie - w żadnej nie ma korektorów Albo zostały wycofane albo wykupione i nie ma dostaw. Nawet testerów nie ma.
Ja mam 95 i bardzo lubię. To już moje trzecie pudełeczko. W prawdzie używam na zmiane z bronzerem Kobo i Bourjois 03 (bo kosmetyczka zasugerowała mi kiedyś,ze do mojej karnacji pasują bardziej takie ciepłe brzoskwiniowe odcienie),ale ten też jest super wcześniej miałam 16 i 34 i one były dużo twardsze,trudniej było je nabrać na pędzel i miały więcej drobinek brokatowych
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 08:54   #311
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Testowałam również korektory. Dream Touch faktycznie 01 ciemniejszy od 02 ale żółty a 02 już różowy. Z kolei Lumi Magique 01 różowiutki jak świnka, za to 02 żółciutki i całkiem jasny. Tylko mam wrażenie, że miał strasznie dużo błyszczących drobinek, nie wiem czy nie będzie mi to trochę przeszkadzało
Ja się chyba wścieknę! Kupiłam wczoraj Lumi Magique 02, otwieram dzisiaj a on jest różowy! Noż ku#$%@a mać! Przecież w poniedziałek testowałam i 02 była żółta! Jakieś testery badziewne były czy co??

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Ja mam jakiegoś pecha podczas tej promocji Mówiłam, że udało mi się znaleźć nieotwierany podkład? Pomyłka. Macaczka nie przerwała tej naklejki tylko ją delikatnie odkleiła, tak że wyglądało jakby była nienaruszona, a w środku opakowanie umazane podkładem. Uważajcie dziewczyny i przed zakupem sprawdźcie dokładnie czy na pewno nie był otwierany. Jakbym dorwała tę macaczkę to bym jej normalnie łapy utrąciła.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2016-10-13 o 08:42
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 09:36   #312
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja wczoraj w rossmannie widziałam taką akcję,że stał jakis facet z kobietą chyba z przedstawicieli handlowych czy dostarczycieli kosmetyków i w szafie Eris brał podkłady provoke i wycierał chusteczką umazane buteleczki i aplikatory i wkładał z powrotem do szafy jako pełnowartościowy produkt.
Fuj, na własne oczy przekonałam się jak oni ludzi kantują w tym rossmannie. Wiecej chyba nie będę tam kupować.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 09:39   #313
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Rossmann cz. XXIX

I ja się wczoraj zaopatrzylam w co chcialam rozswietlacz i bronzer bell i puder bourjois silk edition, ostatnie opakowanie nr 52 - nie macane
I jakie bylo moje zdziwienie jak w kasie zaplacilam mniej niz sobie obliczylam w tym rossie byly nizsze ceny, niz chociazby we wczesniejszym, w ktorym bylam, w ktorym dzieki Bogu nie bylo nic z powyzszych rzeczy
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 10:25   #314
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dorwałam dzisiaj w końcu ten srebrny lakier z Wibo z serii Metallic. Z ceną jak za taką pierdółkę trochę Wibo poszalało wg mnie, no ale ciekawość Holo też widziaam, ale mnie nie zachwyciły Widziałam też te zestawy do strobbingu. Zgarnęłam też róż z Maybelline nr 70, ładny.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 10:48   #315
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny, które dorwały Fit me, mam prośbę Czy mogłybyście przelecieć wzrokiem po składzie i porównać go z tym?
Cytat:
Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Isotridecyl Isononanoate, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Polyglycerin-3 Crosspolymer, Sodium Chloride, PEG-10 Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Acrylates Copolymer, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Aluminium Hydroxide, Butylparaben, PEG-9, Ethylparaben, Dipropylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, <+/- May Contain CI 77891 / Titanium Dioxide CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides>, (F.I.L. D51663/1)
Chodzi mi o raczej pierwsze składniki, mam straszne skłonności do zapychania. Boję się wtopy, jeżeli formuła się znacząco zmieniła
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 10:58   #316
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja się chyba wścieknę! Kupiłam wczoraj Lumi Magique 02, otwieram dzisiaj a on jest różowy! Noż ku#$%@a mać! Przecież w poniedziałek testowałam i 02 była żółta! Jakieś testery badziewne były czy co??

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Ja mam jakiegoś pecha podczas tej promocji Mówiłam, że udało mi się znaleźć nieotwierany podkład? Pomyłka. Macaczka nie przerwała tej naklejki tylko ją delikatnie odkleiła, tak że wyglądało jakby była nienaruszona, a w środku opakowanie umazane podkładem. Uważajcie dziewczyny i przed zakupem sprawdźcie dokładnie czy na pewno nie był otwierany. Jakbym dorwała tę macaczkę to bym jej normalnie łapy utrąciła.
On jest różowy Nalepki z numerkami są na zakrętkach, wystarczyło, że ktoś pozamieniał...



Ja w H. widziałam tester (nalepka jak byk) sztyftu do konturowania, z którego nikt nawet nie raczył zdjąć folii zabezpieczającej Dało się ją wyjąć z zakrętki i włożyć mimo tego, także ten

Natomiast nie umiem ogarnąć kolorów z Eveline, bo na testerach są pozamazywane, widziałam jednem fajny żółty jasny ale za cholerę nie wiem który to 4 czy 6 ???

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dorwałam dzisiaj w końcu ten srebrny lakier z Wibo z serii Metallic. Z ceną jak za taką pierdółkę trochę Wibo poszalało wg mnie, no ale ciekawość Holo też widziaam, ale mnie nie zachwyciły Widziałam też te zestawy do strobbingu. Zgarnęłam też róż z Maybelline nr 70, ładny.
Oooo to ja foteczki poproszę na paznokciach I opis jak się maluje jaka konsystencja itp.
Z cenami to poszaleli i moim zdaniem tak specjalnie się nie wyrobili z dostawą na promocję

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-10-13 o 11:00
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 11:40   #317
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Widziałam dziś nowość od wibo paletkę czterech rozswietlaczy, ale nie było ani ceny ani testera...
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 12:42   #318
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Jestem ciekawa tych holograficznych z Wibo, ale raczej nie będą wyglądać jak tu <klik> Prawie mnie oślepiły te foty
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 12:50   #319
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Kupilam dzis tylko stay matte rimmela. Nie bylo transparentnego ale zapytalam pani czy juz w ogole nie maja i wyciagnela mi z szuflady
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 13:58   #320
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja kupiłam dwa pudry transparentne Manhattan, jestem zadowolona i dla mnie koniec promocji.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:14   #321
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które dorwały Fit me, mam prośbę Czy mogłybyście przelecieć wzrokiem po składzie i porównać go z tym?

Chodzi mi o raczej pierwsze składniki, mam straszne skłonności do zapychania. Boję się wtopy, jeżeli formuła się znacząco zmieniła
A jak dostać się do składu? Bo próbowałam odkleić tę naklejkę i za chiny nie mogę.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
On jest różowy Nalepki z numerkami są na zakrętkach, wystarczyło, że ktoś pozamieniał...
No to super, teraz to nawet testerom nie można wierzyć

Nie ma ktoś przypadkiem 01 i nie chciałby zamienić się na 02?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:25   #322
agafere12345
agnesss87
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Rossmann cz. XXIX

co polecacie na nowa promocje keidy bedzie -49 na kosmetyki do oczu?
agafere12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:25   #323
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które dorwały Fit me, mam prośbę Czy mogłybyście przelecieć wzrokiem po składzie i porównać go z tym?

Chodzi mi o raczej pierwsze składniki, mam straszne skłonności do zapychania. Boję się wtopy, jeżeli formuła się znacząco zmieniła
Wpisz w google "analizator kosmetyków" i tam w ramkę wrzuć skład i wciśnij "analizuj". Dostaniesz opis z tym ile tam zapychaczy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:35   #324
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jak dostać się do składu? Bo próbowałam odkleić tę naklejkę i za chiny nie mogę.

No to super, teraz to nawet testerom nie można wierzyć

Nie ma ktoś przypadkiem 01 i nie chciałby zamienić się na 02?
Kurczę, mam inną etykietę Dzięki jednak za próbę

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Wpisz w google "analizator kosmetyków" i tam w ramkę wrzuć skład i wciśnij "analizuj". Dostaniesz opis z tym ile tam zapychaczy.
Nie zrozumiałyśmy się. Pytam o zmiany, bo wersja ze składem, który wkleiłam jest dla mnie OK, nie zapycha. Jeżeli zaszły większe zmiany, to nie będę ryzykować
A z analizą składu nie mam problemu Niestety, podkłady (poza czystymi proszkami) bez składników potencjalnie zapychających nie istnieją. Grunt to proporcje.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:44   #325
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez agafere12345 Pokaż wiadomość
co polecacie na nowa promocje keidy bedzie -49 na kosmetyki do oczu?
Na oczy już chyba było i właśnie się skończyło. Teraz jest promo na kosmetyki do makijażu twarzy. Do oczu to możesz teraz co najwyżej korektor kupić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:51   #326
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kurczę, mam inną etykietę Dzięki jednak za próbę
Etykieta wygląda tak. Może gdzieś tam pod spodem jest skład?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3265.jpg (49,2 KB, 34 załadowań)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 15:01   #327
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Etykieta wygląda tak. Może gdzieś tam pod spodem jest skład?
Moja wygląda trochę inaczej, ale wydaje mi się, że podnosisz tę białą część na którą wskazuje strzałka

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Wiesz co, dorwałam gdzieś skład tej wersji, która jest w Rossmannach. Wychodzi na to, że jest taka sama jak moja Chyba się skuszę, o ile wszystkiego nie wykupiłyście
Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 15:39   #328
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moja wygląda trochę inaczej, ale wydaje mi się, że podnosisz tę białą część na którą wskazuje strzałka

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Wiesz co, dorwałam gdzieś skład tej wersji, która jest w Rossmannach. Wychodzi na to, że jest taka sama jak moja Chyba się skuszę, o ile wszystkiego nie wykupiłyście
Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona
Skład powinien być pod kodem kreskowym
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 15:51   #329
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Skład powinien być pod kodem kreskowym
Właśnie o tej części pisałam

Chwalcie się zdobyczami Ja się na pewno skuszę na rozświetlacz, tylko nie wiem jeszcze jaki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 15:58   #330
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moja wygląda trochę inaczej, ale wydaje mi się, że podnosisz tę białą część na którą wskazuje strzałka

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Wiesz co, dorwałam gdzieś skład tej wersji, która jest w Rossmannach. Wychodzi na to, że jest taka sama jak moja Chyba się skuszę, o ile wszystkiego nie wykupiłyście
Mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona
Zrobiłam Ci zdjęcie składu. U mnie widać, da sie rozczytac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1476370693252.jpg (44,1 KB, 29 załadowań)
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.