Majówki 2016 - część dziewiąta - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-01, 12:11   #721
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Haha u nas problemu nie ma bo Igor od jesieni nie chce wychodzic. Juz chyba od początku lutego nie był a na pytanie czy idziemy zawsze odpowiada nie nie nie.
Szkoda mi Kacperka bo on chce i to bardzo... Ciagle chce zeby go stawiać na parapetach (co juz mnie troche irytuje bo ilez mozna tak z nim stac).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 14:03   #722
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Haha u nas problemu nie ma bo Igor od jesieni nie chce wychodzic. Juz chyba od początku lutego nie był a na pytanie czy idziemy zawsze odpowiada nie nie nie.
Szkoda mi Kacperka bo on chce i to bardzo... Ciagle chce zeby go stawiać na parapetach (co juz mnie troche irytuje bo ilez mozna tak z nim stac).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja Wojtka nie pytam - ubieram i wyprowadzam i nagle magia - dziecko się bawi i nie chce wracać!
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 15:13   #723
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Dlatego ja Wojtka nie pytam - ubieram i wyprowadzam i nagle magia - dziecko się bawi i nie chce wracać!
Taaa tyle że Igor dostaje takiego szału i histerii ze go nie ubierzesz... Zresztą w takiej histerii i spazmach to chyba na siłę nikt by nie chciał iść.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 15:56   #724
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ale co go tak gryzie na zewnątrz? Problem jest z ubieraniem czy z czym? Jest w stanie powiedzieć, czemu nie chce się ubierać i wychodzić?
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 16:17   #725
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Ale co go tak gryzie na zewnątrz? Problem jest z ubieraniem czy z czym? Jest w stanie powiedzieć, czemu nie chce się ubierać i wychodzić?
Nie wiadomo ale jak juz cudem sie go wyciagnie to juz jest ok. Kilka razy mówił ze nie chce isc bo przecież Kacper będzie się bawic jego zabawkami, ale kiedy Kacper z nami tez idzie jest to samo wiec nie wiem o co mu chodzi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 18:10   #726
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Ciężka sprawa... Oby się poprawiło jak zrobi się ciepło, wtedy to tylko buty włożyć i już. Pewnie zanim nas z domów wypuszczą to już tak ciepło będzie.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 18:32   #727
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa... Oby się poprawiło jak zrobi się ciepło, wtedy to tylko buty włożyć i już. Pewnie zanim nas z domów wypuszczą to już tak ciepło będzie.
Mam nadzieję ze mu się naprawi bo wcześniej juz tez tak było poprawiło się latem jak sie szło w tym w czym stalismy.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-01, 19:44   #728
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Iwonia Lena najpierw mowi ze nie chce iść na dwór, a za parę minut jak już ona zdecyduje to idziemy narazie wychodzimy, unikamy ludzi ale staramy się spędzać trochę czasu na dworzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 10:22   #729
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Dziewczyny które mają dzieci w prywatnym przedszkolu, obniżyli Wam czesne? Ja wczoraj dostałam maila o obniżeniu czesnego za kwiecień o 35%.
Sami wyszli z taką informacją, więc duży plus. A jak jest u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 11:29   #730
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają dzieci w prywatnym przedszkolu, obniżyli Wam czesne? Ja wczoraj dostałam maila o obniżeniu czesnego za kwiecień o 35%.
Sami wyszli z taką informacją, więc duży plus. A jak jest u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas będą obniżać o tyle, ile uda im się w danym miesiącu zaoszczędzić na kosztach typu woda, prąd itp. oraz w zależności jakie będzie stanowisko rządu w kwestii pomocy firmom, które w związku z wirusem nie mogą prowadzić działalności, jakie będą ustalenia z podwykonawcami - cateringiem czy firmami prowadzącymi zajęcia dodatkowe, które też są teraz w bardzo trudnej sytuacji. Za marzec, kiedy przedszkole było czynne przez 10 dni roboczych, czesne jest obniżone o ok 19%, bo tyle po rozłożeniu na liczbę dzieci zaoszczędzili. Po kwietniu dadzą znać ile znowu zaoszczędzili i ile mniej mamy zapłacić.

Edytowane przez pluszowy_kot
Czas edycji: 2020-04-02 o 11:30
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 12:02   #731
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
U nas będą obniżać o tyle, ile uda im się w danym miesiącu zaoszczędzić na kosztach typu woda, prąd itp. oraz w zależności jakie będzie stanowisko rządu w kwestii pomocy firmom, które w związku z wirusem nie mogą prowadzić działalności, jakie będą ustalenia z podwykonawcami - cateringiem czy firmami prowadzącymi zajęcia dodatkowe, które też są teraz w bardzo trudnej sytuacji. Za marzec, kiedy przedszkole było czynne przez 10 dni roboczych, czesne jest obniżone o ok 19%, bo tyle po rozłożeniu na liczbę dzieci zaoszczędzili. Po kwietniu dadzą znać ile znowu zaoszczędzili i ile mniej mamy zapłacić.
To u nas marzec był normalnie płatny. Płacimy z góry.
Ale są prowadzone zajęcia on line.tzn na dysku są zamieszczone materiały do pracy z dziećmi. Codziennie dwa projekty.
Poinformowano rodziców żeby założyc dziecku teczkę i umieszczac w nich materiały które przeroboło się z dzieckiem. Potem Panie będą wiedziały co dane dziecko ma już opracowane.
Te materiały są od dwoch tygodni zamieszczane. U nas nie ma co włożyć do teczki, ba nawet teczki nie mamy zapakuję tam chyba rower bo tym ostatnio się dziewczyny zajmują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 12:50   #732
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Co przerabiacie z dziecmi w tym wieku? Bo też zaczynam się zastanawiać czy coś może sama z mała będę robić. Kupiłam w Polsce kilka takich zeszytów typu elementarz 3 czy 4 latka ale nie zawsze mała chce robić te zadania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 15:34   #733
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Bona, u nas też są propozycje prac lub zabaw online, angielski też wrzucają, ale Wojtek nie jest zainteresowany - jak mieliśmy malować tęczę to powiedział, że on chce narysować robota 🤣 na razie z zainteresowaniem spotkała się tylko "lodowa kraina", czyli zamrażanie jakiś małych zabawek w foremkach silikonowych albo miseczkach czy co kto ma a potem uwalnianie ich przez rozbijanie młotkiem albo strzykawką z ciepłą wodą, w to się już ze 3 razy bawił. Jeszcze fajnie było jak wujek ze swoimi dziewczynkami zrobił live jak budują coś z klocków, to Wojtek też budował ze swoich. Ale czytanie live? Nuda! Jakieś prace typu drzewko? Nuda! Robienie bułeczek Tappiego? Nuda! Cieszy się tylko, że widzi ciocię albo wujka i wtedy coś przynosi i pokazuje do telefonu czy laptopa, żeby im pokazać 😆 ale jutro będzie domowy wulkan, domowa piankolina i budowanie bazy, więc też może mu się spodoba.

Anulus, w domu to my nic takiego nie robimy. Teściowa zawsze nakupuje jakiś tego typu zeszytów czy kolorowanek, ale u niej i z nią robi a w domu w ogóle nie chce i się walają jako makulatura i ani to wyrzucić ani trzymać, bo może książę sobie przypomni, więc mąż ma zakaz przywożenia ich. W domu rządzą klocki, maglowanie setki razy katalogu lego z pytaniem "a które już mogę mieć???", czasem jakieś autka czy zwierzątka no i oczywiście bajki.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

A, jeszcze fajne są zagadki z czuczu albo kapitana nauki.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 07:57   #734
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mój i Lena mają kaszel męża to aż rwie a Lena dopiero od wczoraj. U nas oficjalnie jest już korona, robią takie przypadkowe testy ludzia i są pozytywne więc albo to jakieś paskudne przeziębienie albo corona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 08:01   #735
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Mój i Lena mają kaszel męża to aż rwie a Lena dopiero od wczoraj. U nas oficjalnie jest już korona, robią takie przypadkowe testy ludzia i są pozytywne więc albo to jakieś paskudne przeziębienie albo corona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus oby to nie była corona.
Właśnie przed chwilą sprawdzałam poziom zarażeń na świecie i widziałam że w Szwecji ponad 6000.

Jak myślicie kiedy się to uspokoi?
Ja myślę że szkoły do końca kwietnia jeszcze będą zamknięte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 08:22   #736
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
anulus oby to nie była corona.
Właśnie przed chwilą sprawdzałam poziom zarażeń na świecie i widziałam że w Szwecji ponad 6000.

Jak myślicie kiedy się to uspokoi?
Ja myślę że szkoły do końca kwietnia jeszcze będą zamknięte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do końca kwietnia to mysle ze na bank ale ja to uważam ze ten rok szkolny to tez będzie do konca w domu. To się szybko nie skończy.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Mój i Lena mają kaszel męża to aż rwie a Lena dopiero od wczoraj. U nas oficjalnie jest już korona, robią takie przypadkowe testy ludzia i są pozytywne więc albo to jakieś paskudne przeziębienie albo corona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oby to nie toooo

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 08:37   #737
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Do końca kwietnia to mysle ze na bank ale ja to uważam ze ten rok szkolny to tez będzie do konca w domu. To się szybko nie skończy.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

oby to nie toooo

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja myśle podobnie jak Iwonia, szkoły do czerwca nie będzie. Maj na bank spędzimy w czterech ścianach.

Anulus a mogą Wam zrobić te testy? Oby to nie było to! A jeśli nawet, to żeby było jak najłagodniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 09:56   #738
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
anulus oby to nie była corona.
Właśnie przed chwilą sprawdzałam poziom zarażeń na świecie i widziałam że w Szwecji ponad 6000.

Jak myślicie kiedy się to uspokoi?
Ja myślę że szkoły do końca kwietnia jeszcze będą zamknięte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasza opieka twierdzi że napewno kilka miesięcy.
To są potwierdzone przypadki które zgłosiły się do szpitala, ogólnie napewno u nas zachorowań jest w grubych tysiącach, nikt tego nie ukrywa. Np znajoma sprząta i okazała się że ta osoba ma potwierdzonego wirusa, ta znajoma ma kaszel 3 tygodnie ale w szpitalu kazali jej poprostu przeczekać w domu, później zachorował inny znajomy który miał kontakt z koleżanką z pracy tej znajomej i też już od 1.5 tygodna jest w domu ale nie zrobili testu, a mąż z nim rozmawiał przed jego choroba, a po kilku dniach sam kaszle więc duże prawdopodobieństwo że to korona jednak jest mimo że nie robią testów, bo większość przechodzi to bez jakiś większych objawów a skoro w naszym szpitalu w mieście leżą 23 osoby chore na to to nie wierzę że większość w mieście nie jest chora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja myśle podobnie jak Iwonia, szkoły do czerwca nie będzie. Maj na bank spędzimy w czterech ścianach.

Anulus a mogą Wam zrobić te testy? Oby to nie było to! A jeśli nawet, to żeby było jak najłagodniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Raczej nie zrobią, bo pierwsza droga to u na test na objawy przez Internet- wyszło że mąż może mieć koronawirus ale łagodnie i ma zostać w domu. W razie wątpliwości telefon a dopiero jak duszności to szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 10:13   #739
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus, zdrowia dla męża i Leny, oby to było tylko przeziębienie lub obeszło się łagodnie!



Ja obstawiam, że śmiało cały kwiecień będziemy uziemieni, przecież dopiero teraz zaczęło porządnie przybywać przypadków!



U nas seria złych wieści - męża babcię karetka zabrała do szpitala zakaźnego, podobno przed zamknięciem granic był wnuk z Francji, regularnie przyjeżdżał drugi z Krakowa, wuj podobno codziennie na spacerek do sklepu...niby wiocha zabita dechami, wydawało się że skąd tam wirus a okazuje się, że mogli przechodzić bezobjawowo a babcię ścięło.

Do tego wczoraj dostałam informację o śmieci wujka, w ok 2 miesiące powalił go nowotwór, kuzynki są załamane nie dość, że samym faktem (ciocia odeszła 3 lata temu, też w pierwszych dniach kwietnia) a do tego muszą decydować kto będzie mógł przyjść na pogrzeb poza nimi dwiema - siostra wujka, 2 wnuków, zięciowie? Ja naprawdę czuję ulgę, że moja babcia zmarła w grudniu a nie teraz...
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 10:22   #740
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie współczuję, u nas wszyscy 70+ muszą unikać innych osób już od dawna, ale wiem jak to bywa na wsi, niestety ten wirus dociera wszędzie, u nas właśnie taka mała wioska była pierwsza, do tego to był ośrodek pomocy i ktoś tam przyniósł więc jakoś czas temu wprowadzili zakaz odwiedzin bo właśnie dużo osób przechodzi jako małe przeziębienie czy bezobjawow a zaraza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 11:12   #741
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Właśnie się okazało, że u babci to póki co fałszywy alarm - faktycznie miała gorączkę i duszności i przyjechała karetka opancerzonych, ale póki co nie było potrzeby zabierania do szpitala a raczej rodzina nie bardzo chciała się zgodzić, bo się bali że nawet nie będzie można się dowiedzieć o stan zdrowia i że jeśli babcia teraz nie ma wirusa to tam go złapie. Cała rodzin jest objęta nadzorem, chociaż jeszcze nie kwarantanną, ci którzy dojeżdżają codziennie ze wsi do pracy mają zakaz wchodzenia do babci do pokoju i zdecydowanie wszyscy mają ograniczyć wychodzenie, koniec z codziennym wychodzeniem do sklepu po bułki. Strachu się nieźle najedli i nadal im ciepło.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 13:27   #742
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie a zrobili test?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 16:20   #743
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus, a skąd! Powiedzieli, że test mogą zrobić tylko w szpitalu, więc nikt się niczego nie dowie tak na 100%.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 17:27   #744
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Właśnie to jest ta niepewność, powinni robić wszystkim z objawami przeziębienia to ten obraz korony napewno byłby inny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 21:56   #745
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Dzieje się...

Anulują, zdrowia dla Was. Może to zwykłe przeziębienie.
Pocieszające, że tak dużo ludzi jest prawdopodobnie chorych, ale nie muszą być hospitalizowani.

Ja też mam zmartwienie. Jutro mam zaplanowane USG w przychodni przyszpitalnej.
A tam dwa oddziały skończyły kwarantannę w związku z koroną, jeden oddział nadal zamknięty a następny podobno dziś zamknięto. Pytałam lekarza o zdanie to tylko odpisał, że przychodnia pracuje a on normalnie przyjmuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 09:00   #746
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

asiaczek, ciężka sprawa... a może lepiej zrobić to usg gdzieś prywatnie? Niby też nie ma pewności kto do tego lekarza przychodzi i czy lekarz na pewno zdrowy, ale przynajmniej nie wchodzisz w sam środek zarazy.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 08:57   #747
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Czuję się jakbym miała w domu niemowlaka... Jak jesteśmy w domu to praktycznie nie mogę iść sama do łazienki, bo ciągle mamo chodź, mamo przytul, mamo siedź ze mną, po południu trochę luzu jak mąż wróci z pracy, ale ostatnio Wojtek zaczął bardzo źle spać. Kręci się, wierci, budzi przez całą noc,pójdzie spać ok 21 a o 23 już budzi się i mnie woła, muszę być koniecznie ja, muszę mu trzymać rękę pod głową, więc codziennie budzę się zdrętwiała. On się chyba za mało męczy bez przedszkola, gdzie nie dość, że dużo się działo "intelektualnie" to jeszcze się bardzo wybiegał.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 09:04   #748
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie opisujsz moja Lene nadal w nocy sie budzi chociaż już nie codziennie i muszę ja przytulić pójdzie spać w swoim pokoju ale dla mnie to tylko więcej latania więc w ostateczności wraca do nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 09:33   #749
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kocie opisujsz moja Lene nadal w nocy sie budzi chociaż już nie codziennie i muszę ja przytulić pójdzie spać w swoim pokoju ale dla mnie to tylko więcej latania więc w ostateczności wraca do nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tymon tez codziennie budzi się u nas. Czasami to już nie wiem czy przyszedł w nocy czy spał od wieczora


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 09:42   #750
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Czuję się jakbym miała w domu niemowlaka... Jak jesteśmy w domu to praktycznie nie mogę iść sama do łazienki, bo ciągle mamo chodź, mamo przytul, mamo siedź ze mną, po południu trochę luzu jak mąż wróci z pracy, ale ostatnio Wojtek zaczął bardzo źle spać. Kręci się, wierci, budzi przez całą noc,pójdzie spać ok 21 a o 23 już budzi się i mnie woła, muszę być koniecznie ja, muszę mu trzymać rękę pod głową, więc codziennie budzę się zdrętwiała. On się chyba za mało męczy bez przedszkola, gdzie nie dość, że dużo się działo "intelektualnie" to jeszcze się bardzo wybiegał.
Możliwe. Igor jest zawsze niezmeczony. Nigdy, przysiegam nigdy nie widziałam zeby tak szalał az będzie np zgrzany. Co chcemy go troche pomeczyc to po chwili juz nie chce się w to bawic i mowi ze dalej się nudzi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Tymon tez codziennie budzi się u nas. Czasami to już nie wiem czy przyszedł w nocy czy spał od wieczora


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Możliwe. Igor jest zawsze niezmeczony. Nigdy, przysiegam nigdy nie widziałam zeby tak szalał az będzie np zgrzany. Co chcemy go troche pomeczyc to po chwili juz nie chce się w to bawic i mowi ze dalej się nudzi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dodam tylko że przedszkole niczego nie zmieniało (siedzial sobie grzecznie i na pewno nie było z nim szalenstw) ale u nas generalnie przedszkole niczego mu nie dało a juz na pewno nic dobrego.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.