Panny Młode czerwiec 2007 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-29, 15:53   #541
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

a u mnie już większość gości potwierdziła swoje przybycie, więc mamy już ten etap przygotowań "z głowy". We środę idę z sukienką na drobne poprawki, potem odświeżenie sukienki (czyszczenie), a pod koniec maja zamawiam welon (już wiem który). Poza tym, wciąż próbuję najfajniejszy makijaż. Kobiety, to już tuż tuż!!!!!!!!!!!!!
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 17:15   #542
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Czyścisz sukienkę przed ślubem?
A my w tym tygodniu chcemy wybrać garnitur i obrączki. A najgorsze jest to że nic mi się nie podoba na poprawiny i nie wiem czy się nie zdecyduję na szycie.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 17:41   #543
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Czyścisz sukienkę przed ślubem?
A my w tym tygodniu chcemy wybrać garnitur i obrączki. A najgorsze jest to że nic mi się nie podoba na poprawiny i nie wiem czy się nie zdecyduję na szycie.
tak, czyszczę sukienkę przed ślubem, bo nie jest to sukienka szyta u krawcowej, tylko kupiona w salonie i wisiała na manekinie jakiś czas
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 18:04   #544
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

wiecie co wqrza mnie to ze tyle zamieszania jest, tyle roboty, tyle zalatwiania i wybierania- a to wszystko potrwa TYLKO JEDNA NOC...

widze ze zalatwiacie wszystko skrupulatnie, nam zostal w sumie zakup garnituru, moja przymiarka, wybranie konkretnego menu i zamowienie busikow dla gosci.. chyba tyle, bo nadal nie ogarniam calosci

a powiedzcie mi zamowilyscie do sukienek bolerka albo szale na ramiona? czy liczycie na super pogode?
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:14   #545
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Ja zamówiłam, ale nie ze względu na pogodę. Po prostu jak oglądałam sukienki w katalogach to najbardziej rzucały mi się w oczy te z bolerkami zwłaszcza koronkowymi
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 10:35   #546
psotk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Hejka,
mnie też ogarnął lęk że to już niedługo, bo wkońcu zostało mi i mojemu tylko 40 dni. Niedługo mam drugą przymiarkę sukni ale brakuje mi do niej butów i nigdzie nie mogę ich znależć. Też boje sie że suknia już mi sie nie podoba, tyle sie już napatrzyłam na inne. Co do fryzjera to jestem umówiona na 9 maja na próbną fryzurę, a jeżeli chodzi o kosmetyczkę to tez jeszcze sie nigdzie nie wybrałam bo kompletnie nie wiem gdzie.
Zaproszenia już rozdane zostały nam tylko 4. I prawdopodobnie bedzie ok. 110 osób. Alkohol też już zakupiony, a ciasta zamówione. Pozostały jeszcze napoje, owoce i strojenie sali, kościoła i auta. No i wiadomo bukiety. Tak więc powoli wszystko sie załatwi.
A od tego tygodnia zaczniemy cwiczyc nasz pierwszy taniec, zebysmy jakoś fajnie wypadli. Wkońcu bedą się na nas wszyscy patrzeć, a ja napewno będę miała stresa. Z podziękowaniami dla rodziców to chyba nie będziemy dawać kwiatów tylko kosz ze słodyczami. Wydaje mi się że to nie jest wcale głupi pomysł.
Ale się boję. Ufff...
psotk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:38   #547
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam, ale nie ze względu na pogodę. Po prostu jak oglądałam sukienki w katalogach to najbardziej rzucały mi się w oczy te z bolerkami zwłaszcza koronkowymi
Ja też myślałam o bolerku ale odwidziało mi się . Chciałam takie leciutko za łopatki( tak tylko żeby nie było krótsze niż zaczyna się z tyłu gorset) i tylko ledwo przykrywające ramiona z przodu bez żadnych stójek itp., z rękawkiem trzy czwarte z koronki... ale jak przymierzyłam sukienkę to już niczym jej zasłaniać nie chciałam.

Dziewczyny będzie pogoda mówię Wam wierzcie na słowo... zawsze 16-tego czerwca jest pogoda...śledzę to od bardzo dawna...bo to moje urodziny
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 19:51   #548
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

kolejny postęp, dziś kupiłam buty, biustonosz. rajstopy i gatki.
Ale poza tym dostałam strasznego schiza wczoraj, na szczęśćie wyniknęła z tego bardzo budująca i mądra rozmowa.

Czytam książkę pt " przedślubnik" - polacam wszystkim schizującym pannom młodym. Autorka pisze o tym wszystkim co jest związane ze ślubem a pomijane czyli o wątpiwościach, lęku, stresie. Pisze że to normalne, bo panna młoda przechodzi przed w czasie i podczas ślubu a także w 1 roku małżeństwa przemianę, która prowadzi ją do "nowego wcielenia" bycia żoną. Pouczające, budujące, uspokajające. Jest w empiku
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:36   #549
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez asikkk Pokaż wiadomość
wiecie co wqrza mnie to ze tyle zamieszania jest, tyle roboty, tyle zalatwiania i wybierania- a to wszystko potrwa TYLKO JEDNA NOC...

widze ze zalatwiacie wszystko skrupulatnie, nam zostal w sumie zakup garnituru, moja przymiarka, wybranie konkretnego menu i zamowienie busikow dla gosci.. chyba tyle, bo nadal nie ogarniam calosci

a powiedzcie mi zamowilyscie do sukienek bolerka albo szale na ramiona? czy liczycie na super pogode?
No własnie tyle załtwien , stresów a tu tylko jedna noc ......

Ja bolerko zamawaiałam ale nie ze względu na pogode ale dlatego że brdzo mi sie spodobało
A jesli chodzi o pogodę to podobnie jak Snoopcia myslę że tego roku czerwiec będzie naprawdę piękny)
Z rzeczy załatwionych to: *mamy juz rozdane wszystkie zaproszenia
*zaświadczenia z USC
*Pierwsze spotkanie zapoznawczo integracyjne rodziców zaliczone pomyslnie))
Własciwie to zostało nam tylko, ubranie dla mojego TZ, alkohol, ciasta, obrączki .......aa i jeszcze moja fryzura ;0)

12 maja mam drugą przymiarkę sukni mam nadzieje ze będzie już wiecej widać)Bo ostatnio to był tylko "szkielet" sukni....
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:41   #550
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

ja dzis zamowilam strzelajacy balon taki mega duzy, podczas 1go tanca swiadek wystrzeli, duzy balon peknie a na nas spadnie 100 malych balonikow a i tablice rejestracyjne zakupilismy: z przodu Asia i Łukasz a z tylu Juz po chłopie! hihi
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:49   #551
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez asikkk Pokaż wiadomość
ja dzis zamowilam strzelajacy balon taki mega duzy, podczas 1go tanca swiadek wystrzeli, duzy balon peknie a na nas spadnie 100 malych balonikow a i tablice rejestracyjne zakupilismy: z przodu Asia i Łukasz a z tylu Juz po chłopie! hihi


Superr)My tez chcemy jakies fajne tablice rejestracyjne zamówic A zamawiacie może jakies naklejki albo przywieszki na wódke?
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 21:14   #552
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez psotk1 Pokaż wiadomość
Z podziękowaniami dla rodziców to chyba nie będziemy dawać kwiatów tylko kosz ze słodyczami. Wydaje mi się że to nie jest wcale głupi pomysł.
Ale się boję. Ufff...
a my już mamy prezent dla rodziców - eleganckie albumy na zdjęcia ślubne : polecam - na pewno się przydadzą a nie trzeba się martwić zamawianiem kwiatów, etc
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 21:52   #553
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

nie my nie zamawiamy przywieszek na wodke, ale niektore fajne sa, widzialam dzis w sklepie z dekoracjami

a dla rodzicow zamowie kosze ze smakołykami, winkiem itd. zeby mieli co pałaszowac wspominajac wesele
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 23:25   #554
ulza
Przyczajenie
 
Avatar ulza
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Dziewczyny będzie pogoda mówię Wam wierzcie na słowo... zawsze 16-tego czerwca jest pogoda...śledzę to od bardzo dawna...bo to moje urodziny[/quote]


Cieszę się z Twojego optymizmu. Nasz dzień to właśnie 16 czerwca. Równo 1,5 roku od chwili, gdy się pierwszy raz pocałowaliśmy... (Tu się trochę rozmażyłam) Czyli świętować będziemy w trójkę?

Widzę, że z przygotowaniami walczycie juz trochę.
Nam niewiele pozostało. Sukienka wisi w pokoju, garnitur odbieramy jutro. Sprawy papierkowe (wszelkie zezwolenia, kwitki itp.) już złożone w kościele. Jeszcze tylko zapowiedzi się skończą i mamy komplet.
Sala, grajek, kamerzysta w pełnej gotowości.
Przed nami obkolędowanie rodziny z zaproszeniami i rewizyta moich rodziców u mamy Seby.
Dziś wybierałam figurki na tort. Ciężka sprawa. Wydaje mi się, że właśnie te pierdoły najwięcej czasu zabierają.
No i fryzjer. Kompletnie nie wiem, co z włosami zrobić. I plan z bukietem mi się rypnął. Chciałam kalie, ale ostatecznie postanowiłyśmy z krawcową do sukni dodać motyw kwiatowy i coś różopodobnego mam z boku upięte. A miałam taki śliczny bukiet na oku...

Myślałam, że przygotowania jakoś lepiej znosić będę, że na luz sobie dam i nie dam się zwariować... 3 dni wybieraliśmy czcionkę na zaproszenia, papier sprowadzaliśmy z Tajlandii, a fotografik robił nam graficzną oprawę. Toć to o pomstę do nieba woła!!!

Ale cóż - jeden dzień księżniczką się przecież będzie, więc niech jest wyjątkowe wszystko, wszyściutko. A potem pranie, sprzątanie, gotowanie, mąż z piwem przed telewizorem...
Dobra, dobra. Już przestaję. Żartowałam tylko. Wierzę, że dopiero po tym, gdy wszystko sie uciszy i znormalnieje, będzie pięknie.
A do tej chwili jeszcze 47 dni (jeśli dobrze liczę).
ulza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 07:25   #555
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Dziewczyny a co z biżuterią? ja narazie wiem, że przełożę pierścionek zaręczynowy na czas ślubu na drugą rękę

a tak serio to myślę o złotym krótkim łańcuszku z takimi kulkami co jakiś czas. Na sukience mam kryształki Swarovskiego (nie wiem czy dobrze napisałam) więc może uda mi się kupić coś takiego króciutkiego na szyję. z tym teraz mam problem.
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:59   #556
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

ja moja wkleilam kiedys, ale chyba jednak zaloze perelki zobacze na przymiarce czyli 7go maja
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:13   #557
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

czyli nie wierzysz w przesądy, że perełki to łzy. Ja też nie, ale moja mama chrzesna tak i jakby zobaczyła to by mi je chyba zdjęła siłą ja mam ecri sukienkę z pomarańczowmi kwiatkami i tak myślę że złoto chyba będzie oki.
widziałam asikkk Twoje - super, ale masz rację że najlepiej dobrać do sukienki.

Już się nie mogę doczekać środy - idziemy po obrączki
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:18   #558
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

a ja nie moge sie doczekac jak zobacze wasze zdjecia kazda sie pochwali mam nadzieje i w koncu sie zobaczymy :

moja mam tez mi trula ze perelek nie moge zalozyc, ale to moj wybor co ma byc to bedzie
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:51   #559
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

jesli chodzi o biżuterię to ja planuje jakis delikatny srebrny lub zloty łańcuszek , a kolczyków nie noszę wiec nie ma problemu

A dzis zakupilismy garnitur, koszule butki i kamizelke dla mojego TZ Muszę nieskromnie stwierdzic ze wygląda super w tym garniturku
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 22:23   #560
ulza
Przyczajenie
 
Avatar ulza
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

A my problem mamy. Garnitur nam się spodobał (kolorek się znaczy), więc kupiliśmy. A teraz prawie cały Toruń żeśmy dzisiaj zeszli i ani butów w zbliżonym lub kontrastowym odcieniu, ani odpowiednich próbek tkanin na kamizelkę i musznik. Przestrzegam przed piaskami. Jest tyle wariacji na temat beżu, że jak przyjdzie co do czego, to nie można zebrać wszystkiego w stosownej tonacji. Buty, pasek, koszula... Makabra! Chłop mi się trochę podłamał, ale wierzę, że dobrze będzie.
ulza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:55   #561
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

My nastawiamy się na ciemny garnitur więc z dodatkami będziemy mieli więcej możliwości.
Co do biżuterii to na pewno nie będę miała takich typowych naszyjników i kolii. W wątku o biżuterii pisałam, że wypatrzyłam w aparcie bardzo fajną obróżkę z białego złota (bardzo cieniutka i delikatna) a co kawałek ma lekkie cięcie i w tych zagłębieniach się lekko mieni, do tego jakaś delikatna przywieszka i kolczyki. Pierścionek zaręczynowy chyba przerzucę na lewą rękę.

Ostatnio słyszałam że trzeba postawić buty ślubne na parapecie żeby była ładna pogoda
A wczoraj daliśmy się skusić i kupiliśmy na allegro płytkę do nauki tańca. Co prawda chodzimy na zajęcia ale mój TŻ odkrył w sobie talent i teraz szaleje wystarczyło tylko parę lekcji bo wczesniej to ciężko z nim było
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 15:49   #562
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

A ja mam za soba kolejny krok do przodu, zaproszenia wybrane po wielkich rozterkach, wybralam takie ktore TZ uznal za najladniejsze. Poniewaz mamy niedlugo dwie komunie wiec od razu rozdamy je przynajmniej w mojej rodzinie za jednym zamachem. Ksiadz i USC tez zalatwieni, zapowiedzi juz niedlugo beda wywieszone, tylko Poradnie z kalendarzykiem musze dokonczyc...
W weekend byli u nas tzn.u moich rodzicow rodzice TZ zeby obgadac reszte spraw, glownie finansowych, cioesze sie, bo swietnie sie dogaduja, choc widzieli sie 3 raz (ze wzgledu na odleglosc). Jeszcze zostaly mi buty-najwieksza bolaczka, ale jak cos to tesc skoczy do Poznania i mi kupi, bo jak twierdzi: "doskanale pamieta o ktore chodzi".
Jeszcze tylko mam dylemat co do podrozy poslubnej, nie wiem gdzie jechac, chcialam Hiszpanie, Portugalie ale sa strasznie drogie, najtansza Tunezja z Grecja, a Wy gdzie sie wybieracie i na ile??
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 16:47   #563
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

my właśnie do tunazji, 12 dni 1700 osoba, z przelotem wyzywieniem, ubiezpieczeniem, pokoj klimatyzowany... ale najgorszy ten przelot, musze zakupic jakies leki na uspokojenie, a najlepiej byloby jakby mnie uspili na ten czas
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:04   #564
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Też słyszałam o tych butach, że trzeba je na parapet wysawic zeby była pogoda
A jesli chodzi o garnitur to zakupilismy ciemny grafitowy z delkatnymi prązkami i do tego taka srebrna wpadająca w gołębi kamizelka, a za butami też sie uchodzilismy ale to dlatego że mój TZ jest strasznie wybredny i żadne mu nie pasowały ehh..... ale w końcu wybralismy.....

Nie wiemy jeszcze gdzie pojedziemy wpodróz poslubną ;((
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:34   #565
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

My obstawiamy Hiszpanię (ceny rzeczywiście dość wysokie), Turcję (bardzo mnie kusi) albo Grecję, pojedziemy pewnie na 10 dni bo najczęściej takie są terminy.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:08   #566
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

A my do Gdańska.
Miała być Teeneryfa albo Majorka a wyszedł Gdańsk.
CIeszę się bo okazało się że w czasie naszej podróży poślubnej wyznaczono mojej grupie egzamin roczny i dzięki temu że będziemy w Polsce , skoczę na dwa dni do domu i zaliczę bez przekładania.

A teraz problem: moja suknia jest z odkrytymi ramionami i częściowo plecami i martwię się że suknia będzie tak opięta - wiem bo pamiętam co było w salonie- że moje plecy nie będą wyglądać ładnie. Taki syndrom otłuszczonych pleców , jak u Anki Muchy.
Robię śiczenia z hantlami na ramiona ale nie znam żadnych skutecznych ćwiczeń na plecy, a dokładnie na górną ich część.
Please help!!!
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:21   #567
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

nie no ja mysle ze dopasuja Ci ją tak, ze nie bedzie Ci opinac plecków...powinnin przynajmnije tak zrobic.. a jak chcesz zdubic z plecków to ja mysle ze cardio tylko wchodzi w gre, ale to wtedy rownomiernie zejdzie ci z calego ciala..rowerek, biegi, skakanie, przy odpowiednim pulsie. Kurde ja tez mam taka odkryta suknie, bede sie cala noc czula skrepowana, odkryte ramiona, trzyma byc non stop wyprostowanym :/
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:25   #568
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

no niestety, ale tylko ta suknia mi się podobała.
A pani w salonie powiedziała że takie fałdki robią się każdemu i że presadzam.
No nie wiem, niedługo jadę na przymiarkę to wtedy wszystko będzie jasne.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:53   #569
ewkast12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 190
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

powiem Wam ze i mi robia sie faldki wychodzace z sukienki ale nie tyle na plecach co na bokach mam nadzieje ze nikt tego nie zauwazy
A tak poza tym zaczynam odczuwac malego stresa przedslubnego A jak u Was?
ewkast12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 12:09   #570
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez ewkast12 Pokaż wiadomość
powiem Wam ze i mi robia sie faldki wychodzace z sukienki ale nie tyle na plecach co na bokach mam nadzieje ze nikt tego nie zauwazy
A tak poza tym zaczynam odczuwac malego stresa przedslubnego A jak u Was?

stresior jest, zołza ze mnie wychodzi, a jak macham hantlami...kilogramowymi: ehem:
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.