Panny Młode czerwiec 2007 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 15:47   #601
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez samarytanka7 Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze zagląda na ten wątek?? Bo ja tez mam ślub 9 czerwca 2007, wszystko załatwilismy w miesiac ale tylko dlatego ze bierzemy cywilny, a przejecie robimy w domu. Obraczki juz czekaja na odbior, jeszcze tylko przymiarka sukienki, buty i kwiaty no i przygotowania w domu.
zagląda, zagląda a czemu pytasz?
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:30   #602
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Dziewczyny jestem po pierwszej przymiarce, suknia jednak jest sliczna, tylko gore trzeba zwezyc o cm, reszta idealna. Mam juz dobrany welon, zostala fryzura, bizuteria i bukiet. Niebawem wkleje fotki z przymiarki
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:18   #603
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

robi sie gorąco co dziewczyny ?
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:29   #604
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

No, powoli to do mnie dociera
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:44   #605
gabi0711
Raczkowanie
 
Avatar gabi0711
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 73
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez samarytanka7 Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze zagląda na ten wątek?? Bo ja tez mam ślub 9 czerwca 2007, wszystko załatwilismy w miesiac ale tylko dlatego ze bierzemy cywilny, a przejecie robimy w domu. Obraczki juz czekaja na odbior, jeszcze tylko przymiarka sukienki, buty i kwiaty no i przygotowania w domu.
Zaglądamy , ja też mam ślub 9 czerwca i już jestem po cywilnym. Nasz cywilny to w sumie załatwialiśmy w tydzień i wszystko było ok , a teraz w końcu kościelny. Mi też został wybór bukietu, fryzury a reszta prawie wszystko.
gabi0711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 06:02   #606
ewkast12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 190
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

No to dziewczynki odliczanko zostal równy miesiac nam z 16.06.07
ewkast12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 06:14   #607
senti83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

ja mam 23 czerwca ale juz jak ktos wspomni o tym dniu to robi mi sie gorąco. jeszcze nie mamy obraczek i garnituru, kwiatów ale damy rade. najbardziej jednak boje sie wyprowadzki z domu ( ale bedzie płacz) z mojej i mamy stronysam slub i wesele przezyje-przeciesz to ponoc najpiekniejszy dzien w zyciu co nie
senti83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 06:46   #608
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

oj gorąco!!!!
nie mam makijazu ani fryzury!!!
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 07:08   #609
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Ja bukietu też jeszcze nie wybrałam, oczywiście nie mogę się zdecydować. Dzisiaj mam w planie zamówić tort. Najgorsze sa jednak takie drobiazgi bo łatwo można o nich zapomnieć (nam dopiero niedawno przypomniało się właśnie o kotylionach ). Zawieszki na wódkę tez juz wybraliśmy. No i oczywiście nie mamy jeszcze garnituru ale mój TŻ twierdzi że na pewno zdąży (dla niego to jeden dzień i garnitur wybrany).
A najbardziej to mnie przeraża ta pogoda - u nas cały czas leje, burze. Ale mama mnie pociesza że jak teraz się wypada to czerwiec będzie piękny

Obrączki wybraliśmy w Aparcie ale te nasze modele były tylko 4 mm a my chcieliśmy 5 mm i oczywiście tak nie można (nawet za dopłatą) więc jubiler zrobi nam takie na zamówienie i oczywiście za połowę ceny.

A macie już kreacje na poprawiny? Bo oczywiście u mnie brak koncepcji.

Edytowane przez justka_81
Czas edycji: 2007-05-16 o 07:35
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 07:40   #610
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość

A macie już kreacje na poprawiny? Bo oczywiście u mnie brak koncepcji.
ja nie mam bo poprawin nie bedzie, uff, u nas jakos nie ma takiego zwyczaju i bardzo sie z tego ciesze
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 08:20   #611
senti83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

A gdzie tam, nic w sklepach nie ma, nie ma z czego wybierać. oczywiście chciałam jakąś zwiewną lekką sukienkę, ale gdzie tam same falbany i grochy a szyc nie lubie-nigdy nie wiadomo jak sie bedzie wygladac. a ty znalazlas juz cos?
senti83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 09:13   #612
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

mieszka ktoras z Was w bloku? przystajacie klatke schodową?
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 19:09   #613
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez senti83 Pokaż wiadomość
A gdzie tam, nic w sklepach nie ma, nie ma z czego wybierać. oczywiście chciałam jakąś zwiewną lekką sukienkę, ale gdzie tam same falbany i grochy a szyc nie lubie-nigdy nie wiadomo jak sie bedzie wygladac. a ty znalazlas juz cos?
Czyli wszędzie jest to samo, bo u mnie też same falbany i grochy. Ten salon w którym szyję suknię śubną szyje też takie normalne suknie i nie wiem właśnie czy czegoś sobie nie uszyć. Tylko że ja nawet nie wiem jaki fason bym chciała

Cytat:
Napisane przez asikkk Pokaż wiadomość
mieszka ktoras z Was w bloku? przystajacie klatke schodową?
Chcemy powiesić balony na bramie i balustradach, mieszkam na parterze więc nie będę musiała dekorować całej klatki.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 20:15   #614
moniska22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Hej-ja też ślubuje 16 06 o 16:00
moniska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 06:53   #615
Taurus_ek
Raczkowanie
 
Avatar Taurus_ek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 183
GG do Taurus_ek
Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez asikkk Pokaż wiadomość
mieszka ktoras z Was w bloku? przystajacie klatke schodową?
Witajcie Czerwcóweczki!
Do naszego wielkiego dnia...
TYLKO 3 tyg i 2 dni -- jejku jak to szybko zleciało od stycznia odkąd zaczeliśmy poważne przygotowania.
W sumie mamy wszytko załatwione, został tylko tort, ciasta i owoce do zamówienia, ale z tym to przecież można w ostatnim tygodniu .

Również mieszkam w bloku i I piętrze, i chce zawiązać kilka balonów do poręczy przy schodach i poprzyklejać więcej ich do framugi drzwi - zrobić takie wejście z balonów Stroje balonikami tymi samymi co sale czyli metalizowana czerwień, złoto i erci.
My do ślubu (do kościoła) idziemy pieszo bo mam śmiesznie blisko do kościoła - jakieś 150 metrów. Potem tylko na sale jedziemy 2 km. samochodem, który stroimy sami sztucznymi kwiatami piwonii i balonikami. coś się ułoży z nich.
Etykiety na butelki postanowiłam sama zrobić w Corelu i wydrukować na papierze naklejkowym (na allegro jest jego duużo). Zdjęcie niżej.
Jak wam się podobają ?

Pozdrawiam i życze więcej spokoju ducha w tych ostatnich dniach. Będzie dobrze, pogoda również dopisze.

oj rozpisałam się - wybaczcie
__________________
Jesteśmy małżeństwem
Nasze małe szczęście
LAURA jest z nami od 02.09.2008 r




Edytowane przez Taurus_ek
Czas edycji: 2009-02-25 o 13:26
Taurus_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 07:34   #616
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Taurus_ek super te naklejki bardzo pomysłowe i nie są takie oklepane jak w sklepach. My musimy mieć zawieszki bo mamy wódkę luksusową i na tą kanciastą butelkę nie da się nic nakleić.
Co do owoców to kucharki kupują na giełdzie dzień wcześniej, ciasta też one pieką. Tort właśnie wczoraj zamówiłam. Lepiej się dowiedz ile wcześniej trzeba zamawiać, bo nam powiedzieli że sam tort to można nawet tydzień wcześniej ale za to stelaż na tort już miesiąc wcześniej bo może zabraknąć. Żeby mieć to z głowy to zamówiliśmy i tort i stelaż
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:12   #617
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

To fakt, niewiele czasu już zostało
My ostatnio byliśmy na większych zakupach i mamy zakupione już soki i napoje i alkohol.Jutro jadę na kolejną przymiarkę sukni.Mój TŻ narazie nie ma nic ani garnituru ani butów, powiedział że ma czas Ja pói co siedzę na L4 po poniedziałkowym wyrywaniu zęba (ósemki) i modlę się zeby mi wszystko przeszło czyli ból i opuchlizna.mam nadzieje że sprawdzi się powiedzenie że "do wesela się zagoi" bo wesele już 9.06
Trzymajcie kciuki.
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:58   #618
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

a ja dzis robilam wstepnie wizytowki dla gosci..mam kilka opcji, ale chyba zrobie rozne wlasnie, wymieszam je, ale nie? hmm zobacze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (53,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (54,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (52,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (44,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (55,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (71,6 KB, 7 załadowań)
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:59   #619
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Ja pói co siedzę na L4 po poniedziałkowym wyrywaniu zęba (ósemki) i modlę się zeby mi wszystko przeszło czyli ból i opuchlizna.mam nadzieje że sprawdzi się powiedzenie że "do wesela się zagoi" bo wesele już 9.06
Trzymajcie kciuki.
tez mialam wyrywaną, zobaczysz...2 dni i bedzie ok
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 15:45   #620
Taurus_ek
Raczkowanie
 
Avatar Taurus_ek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 183
GG do Taurus_ek
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Taurus_ek super te naklejki bardzo pomysłowe i nie są takie oklepane jak w sklepach. My musimy mieć zawieszki bo mamy wódkę luksusową i na tą kanciastą butelkę nie da się nic nakleić.
Co do owoców to kucharki kupują na giełdzie dzień wcześniej, ciasta też one pieką. Tort właśnie wczoraj zamówiłam. Lepiej się dowiedz ile wcześniej trzeba zamawiać, bo nam powiedzieli że sam tort to można nawet tydzień wcześniej ale za to stelaż na tort już miesiąc wcześniej bo może zabraknąć. Żeby mieć to z głowy to zamówiliśmy i tort i stelaż
justka_81 my także mamy luksusową - tą w dużych butlach. Wcześniej zrobiłam o tradycyjnych wymiarach, a że nie pasowały to je troszke wydłużyłam. Teraz leżą jak ulał
Odnośnie tortu się dowiadywałam i zamówiłam nawet paterę, ale miła pani w cukierni powiedziała, że tort to zamówić w ostatnim tygodniu - jak będę wiedziała w jakiej kolorystyce ma być .
Zamawiając salę mieliśmy tak umówione, że w naszym interesie są ciasta, tort, owoce, wieniec chlebowy, no i oczywiście wódka - a menu obejmuje napoje i soki w cenie wynajęcia sali .
Chyba każdy lokal rządzi się swoimi prawami .

A teraz biegnę na solarium...
__________________
Jesteśmy małżeństwem
Nasze małe szczęście
LAURA jest z nami od 02.09.2008 r



Taurus_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:24   #621
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Ja mieszkam w kamienicy - takim stary domku (na szczęście dopiero co po kapitalnym remoncie na zewnątrz i wewnątrz) i jak kilka lat temu wychodziła za mąż sąsiadka to sąsiedzi stroili klatkę i był stół weselny sąsiadów i przyjęcie Młodego w grono sąsiadów - takie fajne w sumie...może mi sąsiedzi też coś przygotują, a jak nie to kuzynki szybciej będą to szybciutko balony porozwieszamy i tyle
ja jestem po drugie fryzurze próbnej i wyobraźcie sobie że dopiero teraz wiem jak chcę być uczesana - zupełnie inaczej oczywiście. więc czeka mnie trzecia próbna... mam nadzieję że ostatnia Dziewczyny a wy jak z fryzurami...bo ja to obłędu dostaję.
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:25   #622
Snoopcia
Raczkowanie
 
Avatar Snoopcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

nie wytrzymam, muszę się pochwalić - przeszłam pierwszą w swojej "karierze" zawodowej kontrolę ZUS - i to pozytywnie jupik teraz to już spokojnie czekam na 16.06
Snoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:12   #623
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez asikkk Pokaż wiadomość
tez mialam wyrywaną, zobaczysz...2 dni i bedzie ok
Niestety Asikkk u mnie już 2 dni minęły i nadal boli a to dlatego że ząb był umiejscowiony na nerwie który w trakcie zabiegu został nieźle poruszony i dlatego mimo że dziś czwartek a zabieg miałam w poniedziałek to nadal boli, mam spuchniętą żuchwę i nadal nie mogę otwierać szeroko ust. Dopiero w poniedziałek będę miała ściągane szwy. Mam nadzieję że do tego czasu już mi przejdzie bo jak narazie cały czas biorę antybiotyk i przeciwbólowo Ketonal forte
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 06:15   #624
senti83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez Snoopcia Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w kamienicy - takim stary domku (na szczęście dopiero co po kapitalnym remoncie na zewnątrz i wewnątrz) i jak kilka lat temu wychodziła za mąż sąsiadka to sąsiedzi stroili klatkę i był stół weselny sąsiadów i przyjęcie Młodego w grono sąsiadów - takie fajne w sumie...może mi sąsiedzi też coś przygotują, a jak nie to kuzynki szybciej będą to szybciutko balony porozwieszamy i tyle
ja jestem po drugie fryzurze próbnej i wyobraźcie sobie że dopiero teraz wiem jak chcę być uczesana - zupełnie inaczej oczywiście. więc czeka mnie trzecia próbna... mam nadzieję że ostatnia Dziewczyny a wy jak z fryzurami...bo ja to obłędu dostaję.
ja też mieszkam w kamienicy u nas tez byl taki zwyczaj ze sasiedzi stroili dom, ale w tym roku moja mama wymyśliła że przystroimy schody białym tiulem i białymi balonami.

co do próbnej fryzury to jestem umówiona na środę - zobaczymy jak to wyjdzie, a dziś jedziemy wybrac obrączki i strój mojego "przyszłego"

zostały jeszcze napoje,ciasto,owoce,tort, kwiaty - kurde jednak jeszcze dużo do zrobienia a czasu mało; no i nie mam nic nadal na poprawiny
senti83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 10:59   #625
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Niestety Asikkk u mnie już 2 dni minęły i nadal boli a to dlatego że ząb był umiejscowiony na nerwie który w trakcie zabiegu został nieźle poruszony i dlatego mimo że dziś czwartek a zabieg miałam w poniedziałek to nadal boli, mam spuchniętą żuchwę i nadal nie mogę otwierać szeroko ust. Dopiero w poniedziałek będę miała ściągane szwy. Mam nadzieję że do tego czasu już mi przejdzie bo jak narazie cały czas biorę antybiotyk i przeciwbólowo Ketonal forte
no to Ci sie trafilo ..ale tak jak mowisz..do wesela sie zagoi
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:34   #626
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez asikkk Pokaż wiadomość
no to Ci sie trafilo ..ale tak jak mowisz..do wesela sie zagoi
MUSI Dzięki Asikkk

A tak w ogóle to zostały równe 3 tygodnie Wczoraj byłam na kolejnej przymiarce.Zostało jeszcze pare poprawek.Jadę na nią znowu 31.05. Muszę jeszcze kupić jakieś rajtki a Wy kupujecie całe rajstopy czy samonośne sexi pończochy?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 16:06   #627
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Napewno kupuje ponczochy, tylko nie wiem czy biale, czy jakies neutralne bezowe. Oto obiecane zdjecia moich bucikow i sukni z przymiarki (suknia do poprawki)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d4f01cbd7.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/021bdc27c1abef5f.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/021bdc27c1abef5f.html
Mam nadzieje, ze fotosik dziala
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:41   #628
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Ja jutro jade do karkowa na przmiarke, jak bedzie ok to zabieram ja juz ze soba, mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie..

Maniola to Ty juz bedziesz tydzien po jak my sie bedziemy stresowaly...dobrze Ci

Kasiaberlin: fajna sukieneczka, skromna jak lubie, ma takis am fason jak moja raczej

pozdrawiam
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:56   #629
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez kasiaberlin Pokaż wiadomość
Napewno kupuje ponczochy, tylko nie wiem czy biale, czy jakies neutralne bezowe.
Ja kupiłam pończochy, ale do paska. Kupiłam fajny komplet bielizny z pasem do pończoch, bo na ładnym pasie najbardziej mi zależało no i do tego pończochy (białe).
A sukienkę w domciu już mam W środę odebrana i zawieziona z welonami do domu
Pozdrawiam gorąco
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:03   #630
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

buuu nie odebrałam, troszke za dluga jest, wolalam ja skrocic, do odbioru w piatek..ale sliczna
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.