Fryzjer - Legnica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 16:42   #1
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Lightbulb

Fryzjer - Legnica


Witajcie szukam dobrego fryzjera w Legnicy, ktory bedzie potrafil doradzic mi fryzure do mojej twarzy...zna kto moze takiego?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 08:16   #2
Monisia22
Raczkowanie
 
Avatar Monisia22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: dolnośląskie :)
Wiadomości: 77
GG do Monisia22
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

ja tez jestem z Legnicy i połanczam się do pytania

Fajnie mnie kiedyś obcieła fryzjerka na rogu Rataja i Kościuszki (koło pizzerii) ale już tam nie pracuje
I też mam dylemat gdzie teraz pójśc do fryzjera
Monisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:12   #3
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

na tym forum chyba tylko dwie legniczanki buszuja ja i Ty no coz trudno, ale moze jednak ktos cos nam podpowie o fryzjerach w Legnicy?;-)
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 20:32   #4
Monisia22
Raczkowanie
 
Avatar Monisia22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: dolnośląskie :)
Wiadomości: 77
GG do Monisia22
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

heheheh
ja właśnie dzisaj byłam u fryzjera na Piekarach koło Carefura jest otwart klub fitness, solarium, masażystka no i fryzjer. chodzę tam na aerobic i właścicielka (zarazem instruktorka aerobicu) zachwalała fryzjerkę. Dziś był pierwszy dzień jej pracy w tym "salonie" bo wcześniej pracowała na Szaniawskiego. Ale o wynikach z wizyty napisze później bo bardzo nie lubie jak wychodze od fryzjera bo mi nawali tego wszystkiego na głowe :P lubie sobie sama umyć i uczesać a więc jutro rano myję ale nie bedę miała czasu napisać bo ide na cały dzień do pracy więc pojutrze
Monisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:21   #5
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez Monisia22
heheheh
ja właśnie dzisaj byłam u fryzjera na Piekarach koło Carefura jest otwart klub fitness, solarium, masażystka no i fryzjer. chodzę tam na aerobic i właścicielka (zarazem instruktorka aerobicu) zachwalała fryzjerkę. Dziś był pierwszy dzień jej pracy w tym "salonie" bo wcześniej pracowała na Szaniawskiego. Ale o wynikach z wizyty napisze później bo bardzo nie lubie jak wychodze od fryzjera bo mi nawali tego wszystkiego na głowe :P lubie sobie sama umyć i uczesać a więc jutro rano myję ale nie bedę miała czasu napisać bo ide na cały dzień do pracy więc pojutrze
i jak efekt?? zadowolona z fryzjera?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 10:30   #6
Monisia22
Raczkowanie
 
Avatar Monisia22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: dolnośląskie :)
Wiadomości: 77
GG do Monisia22
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

musze powiedzieć że jestem zadowolna
Włoaski mi się fajnie ukladają, pozbyłam się "tzw.. ogona" k Włoski miałam ścięte z tyłu w tzw ogon nie wiem jak to nazwać z tyłu miałam taki trójkąt no i powiedziałam jej że chcę się go pozbyć ale po woli żeby duzo nie obcinać bo zapuszczam włoski i koło buzi żeby mi bardzo nie podcinała i zrobiła tak jak chciałam
Przy tym zapewniała zepo jej ścięciu szybko włoski pdrastaja (tak niby jej klientki mówią) Okaże się
Monisia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:25   #7
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
A moze Legnica???

Sa dziewczyny z Legnicy??? Znacie jakiegos dobrego fryzjera???? Czekam na odpowiedzi wasze. Pozdrawiam....
Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 16:30   #8
jusssi
Rozeznanie
 
Avatar jusssi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 948
Dot.: A moze Legnica???

ja znam dobrego a w kazdym razie mi sie bardzo spodobal pani ktora tam pracuje robi niesamowity masarz glowy fryzjer jest na nmp na deptaku tp numer7212010
pozdrowionka
jusssi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:14   #9
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

juz 3
moim zdaniem w realu jest fajnie,i slyszalam niedawno o jakims salonie fryzjerskim kolo parku,ze podobno kazdy wychodzi zadowolony i ze umieją bardzo dobrze doradzic
pozdrawiam
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:20   #10
Vegtula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Smile Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Witam

Czy któraś z Was orientuje sie gdzie jest dobry fryzjer w Legnicy?????

Pozdrawiam
Vegtula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:16   #11
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Witaj,
Ja chodziłam do p.Moniki na ul.Rataja. Jest taki "salon kosmetyczny". Zawsze byłam zadowolona a włoski ładnie się układały podczas odrastania. Zdaje się, że pracuje też tam p.Gosia. Z tego co pamiętam (choć dawno to było) to byłam także zadowolona. Cena ścięcia z myciem około 45 PLN.

Troszke dalej na tej samej ulicy jest zakład fryzjerski (koło pizzerii) - tam też kiedyś byłam (oj bardzo dawno to było) - super ścinała p.Marta ale nie wiem czy dalej pracuje.

Moje koleżanki chodzą gdzieś niedaleko ronda na piekarach i bardzo sobie chwalą i faktycznie zawsze mają ciekawe fryzury. Ale osobiście nie sprawdziłam i nie mam namiarów.

Pozdrawiam
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 10:34   #12
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Był już wątek o legnickich fryzjerach. Nie za dużo w nim informacji ale zawsze to coś
http://www.wizaz.pl/forum/f47/fryzje...-%3B%29-72080/
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:12   #13
gosiaczek332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Ja chodziłam do salonu Loreal na Chojnowskiej, ale mam tam tylko jedną ulubioną fryzjerkę, bo wiele z nich kończy tylko jakieś kursy a dopiero na klientkach ucza się fachu, czasami z różnym skutkiem. Niestety od jakiegoś czasu właścicielka salonu wprowadziła oszczędności . Fryzjerki musza ważyć ile zużywają farby, za większą ilość jest dopłata, chociaż klientka dowiaduje się o tym dopiero przy płaceniu. Chciałam zrobić pasemka nową farbą Platinum, która podobno jest łagodniejsza dla włosów, ale fryzjerka powiedziała mi, że szefowa schowała tą farbę dopuki nie wykończą się zapasy starego zwykłego rozjaśniacza. Porażka
Musze jednak przyznać że moja fryzjerka z tego salonu robi ładne fryzurki, dobrze strzyże i farbuje, a przede wszystkim słucha klientki i robi tak jak jak ona sobie tego życzy, ale też umie dobrze doradzić. Nie jest może tanio ale w porównaniu z Wrocławiem na pewno kosztuje mniej. Gdyby jeszcze właścicielka nie przeginała
gosiaczek332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:32   #14
Natalaa
Przyczajenie
 
Avatar Natalaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 20
GG do Natalaa
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Ja też byłam na Chojnowskiej...
Czekania dużo,różnicy w ogóle nie widać i zapłaciłam 50 zł za nic w sumie.
Tam już nie pójdę zastanawiam się nad salonem w Auchanie,albo pojadę do Wrocka.
Natalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:12   #15
gosiaczek332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Tak Natalaa ale we Wrocku tak samo partaczą tylko drożej biorą
gosiaczek332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:23   #16
Ala21
Raczkowanie
 
Avatar Ala21
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 60
GG do Ala21 Send a message via Skype™ to Ala21
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Czesc! Ja tez z Legnicy!!!
Chyba kazdy choc raz zawital do tego salonu L'oreala na Chojnowskiej. Ja rowniez, i w zaleznosci od tego na kogo trafilam bylam albo zadowolona albo tylko troche... Z osob ktore tam obecnie pracuja moge z czystym sumieniem polecic Anie. Mloda, fajna dziewczyna ktora slucha klientki i potrafi dobrze doradzic. Potrafi fantastycznie dobrac fryzure do twarzy i typu urody. Duuzo rozmawia z klientka. Nie zrobi nic czegos byscie na glowie nie chcialy!
__________________

Ala21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 21:22   #17
Madziolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 20
Thumbs up Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Tez jestem z Legnicy. Jak slysze o lorealu to mnie krew zalewa, jak mozna ustawiac sie z klientka na 130 zł za balejaz a na koniec liczyc 200?????!!. Podobnie w realu- byle szybko i nastepny klient. Nie chodzcie do fryzjerow w centrach handlowych oni licza tylko na jak najwieksza liczbe zrobionych glow w ciagu dnia. Ja osobiscie od 1,5 roku chodze na ulice Izerska (na przeciwko ryneczku) do ''studia pieknosci"<--są tam 3 salony pod rzad,moj sie nazywa wlasnie tak. I jestem bardzo zadowolona. Za "full service" czyli balejaz calych dlugich wlosow+sciecie place 120zł i jestem bardzo zadowolona. Pozatym na miejscu mozna zrobic pazury,henne, jest solarium....
Madziolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 13:21   #18
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Ja mam sprawdzonego fryzjera w legnicy
Kiedys na Rataja był ale juz nie ma Tam kolo Valentino. Poszlam pare dni temu do tej nowej babki co tam strzyze no i postanowilam innych ostrzec - nie idzcie tam. To co ona z moimi wlosami zrobila to makabra
Zachcialo mi sie fryzjera zmieniac
No ale te fryzjerki co kiedys tam pracowaly to czesto mozna spotkac na glogowskiej
Moze sie przyda ta inf. bo wiedze duzo osob zna to miejsce
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 16:56   #19
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Polecam fryzjera na Złotoryjskiej na przeciwko filli Biblioteki Sa tam dwie Panie z czego zawsze jedna mnie strzyze, farbuje itp itd Jakos nigdy do drugiej sie nie zapisalam, moze dlatego ze co tam pojde to wychodze MEGA ZADOWOLONA! Wybierzesz sobie fryzurke z katalogu i zaraz taka masz na glowie Polecam wlasnie panią Agnieszkę!
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 13:04   #20
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

najlepsza fryzjerka wg mnie jest na dziennikarskiej(obok kolorowej)
Polecam też Wojtka na Chojnowskiej,osobiście nigdy nie byłam ale widziałam efekty
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 21:29   #21
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Witajcie Wizażnki fajnie że jest wątek o naszej Legnicy. Kiedys chodziłam do p. Agaty - miala salonik za Gusto nie wiem czy to Rynek czy Piekarska, a teraz przeniosła się za Carrefour'a i trochę mi nie po drodze i zawsze ma dużo klientek więc trzeba czekać a ja jestem niecierpliwa a szkoda bo rękę do włosów ma świetną POLECAM bardzo fajnie ścina i farbuje też p. Ania z Loreala na Chojnowskiej. Ma fajne pomysły i dobrze dopasowuje fryzurę do twarzy (w każdym razie mi). Ostatnio byłam ściąć włosy u p. Doroty w Realu - salon nazywa sie Freestyle ścięłam się coś na ala Rihanne i mi się podoba. Teraz chciałabym zrobić balejaż ale znowu nie wiem do kogo iść kto najlepiej mi doradzi kolory no i nie chcę też zapłacić a w Lorealu jednak trochę drogo...
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 08:36   #22
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Asiaczek idz do p.Sylwii na Dziennikarską,nie znam nikogo kto robi ładniejszy balejaż
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 11:37   #23
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Ja robilam balejaz na zlotoryjskiej jakis miesiac temu, mam wlosy za lopatki ale nie do pasa i zaplacilam za 3 kolory (1 na cala glowe i 2 kolory pasemek) 150zl z podcinaniem
Balejaz wyszedl PRZEcudowny
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 17:55   #24
Natalak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: A moze Legnica???

Ja jestem zadowolona z fryzjera w carrefour. Chodzę tam od 2 lat. Baleyage zwsze wychodzi blond, a nie żółty i ceny mają naprawdę przystępne. Dziewczyny znają się na robocie. Natomiast w auchan oszukują z cenami. Najpierw mówią że za fryzurę mam zapłacić 120 zł, a podchodzę do kasy a tu 190 zł a ja już nie miałam kasy. Siara.Kiedyś byłam u fryzjera w Obsesji- totalna porażka. Fryzjerka zrobiła mi pasemka i wyszedł brzydki żółty odcień i do tego krzywo ścieła.SZOK
Natalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 11:38   #25
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: A moze Legnica???

Chodzę na Jaworzyńskiej, wchodzi się od podwórka, koło SP 10, polecam.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:30   #26
patrycja19905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Smile Dot.: A moze Legnica???

cvzesc ja jestem z legnicy !!!!!!
znam naprawde dobrego fryzjera a wlasciwie to fryzjerke..... hehe dziewczyny mila atmosfera profesjonalizm (pracuje w zawodzie 15 lat )(a tak poza tym w jednym i tym samym zakladzie) naprawde goraco polecam CENY SA GODNE TEGO CO OTRZYMUJEMY PODAJE ADRES WSZYSTKIM CHETNYM I ZAINTERESOWANYM:
STUDIO FRYZJERSKIE "LUCYNA" UL POMORSKA 62 TUZ OBOK BUDKI MPK SERDECZNIE POLECAM
patrycja19905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:32   #27
patrycja19905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: A moze Legnica???

Serdecznie Polecam Ci Wyprobowac Fryzjera Na Pomorskiej
patrycja19905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:34   #28
patrycja19905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: A moze Legnica???

Cytat:
Napisane przez Natalak Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z fryzjera w carrefour. Chodzę tam od 2 lat. Baleyage zwsze wychodzi blond, a nie żółty i ceny mają naprawdę przystępne. Dziewczyny znają się na robocie. Natomiast w auchan oszukują z cenami. Najpierw mówią że za fryzurę mam zapłacić 120 zł, a podchodzę do kasy a tu 190 zł a ja już nie miałam kasy. Siara.Kiedyś byłam u fryzjera w Obsesji- totalna porażka. Fryzjerka zrobiła mi pasemka i wyszedł brzydki żółty odcień i do tego krzywo ścieła.SZOK
DO NATALAK U PANI LUCYNKI NA POMORSKIEJ ZA BALEYAGE NA DLUGICH WLOSACH NIE ZAPLACISZ WIECEJ NIZ90 ZL DO TEGO MILA ATMOSFERA I FRYZJERKA PROFESJONALISTKA W ZAW 15 LAT MA MNOSTWO KLIJENTEK STALYCH SERDECZNIE PROPONUJE WYPROBOWAC POZDRAWIAM
patrycja19905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 20:00   #29
nata1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

DZIEWCZYNY UNIKAJCIE NOWO OTWARTEGO SALONU VIVA SUN UL NEPTUNA 15 !!!!!!!!!!!!! NIESAMOWICIE NIEMILA OBSLUGA!!! BYLAM TAM OSTATNIO RAZ NA SOLARIUM A RAZ OBCIAC WLOSY KOSZMAR!!!!! NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! UWAZAJCIE NA TEN SALON CHODZCIE DO SPRAWDZONYCH I RENOMOWANYCH STUDIOW URODY!!!!!!!!!!!!!!! az nie moge podchodzic do lustra moje wlosy staly sie okropne za sprawa pani w rudych wlosach!
nata1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:59   #30
Madziklca
Przyczajenie
 
Avatar Madziklca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ANGLIA-PETERBOROUGH
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!


Witam Legniczanki!!!Dobry fryzjer w naszym mieście???odp może byz tylko jedna Salon Estera na ulicy Rzeczypospolitej!!!Esti dba o moje włosy od 5 lat!!!i nie zmieniłabym jej na inna fryzjerke.pomimo tego że miszkam za granica,potrafie raz na 3 miesiace wsiąść w samolot tylko dla niej.To świetna stylistka i bardzo dobry fryzjer.Jej usługi nie należa o najtańszych i na spotkanie trzeba sie umawiać ze sporym wyprzedzeniem,ale to świadczy tylko o jakości i ilości zadowolonych klientek!!z całą odpowiedzialnością polecam ten salon i nadaje mu nazwie NAJLEPSZEGO SALONU FRYZJERSKIEGO W LEGNICY!!!!:j upi:
__________________
magda m.
Madziklca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 22:21:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.