Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-13, 18:29   #3241
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Eeee, szkoda. Liczyłam na typowego nudziaka.
No jak nudziak, jak ze zdjec juz nie była nudziakiem
Na YT kazdy makijaz nia jest rozowy
Dlatego sie nazywa New Nude, bo to jest nowe spojrzenie na nude wg Hudy Kattan - do jej urody
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 20:05   #3242
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To typowa paleta w rozowych/fuksjowych tonacjach
No nie wiem, który odcień dla Ciebie to fuksja? Z matowych róży to ja widzę tylko jeden kolor, bodaj nazywa się Tickle. Z foliowych ew. też Crave i Daydream i to już całkiem koniec róży.
No bo tak:
W górnym rzędzie masz ze trzy beżowe, foliowy fioletowawy, dwie śliwki, no i właśnie ten jeden matowy różowy i dwa foliowe z różowym połyskiem.
W dolnym: 4 brązy, dwa złote, korektor i dwa bordobrązowe (nie rozcierałam na oku, na razie same swatche naręczne porobiłam). Nijak nie widzę ani jednej fuksji ani wcale przewagi różu. Skąd Ci się one wzięły? Prędzej przygaszone bordo, rozbielona śliwka, takie brudne, delikatne barwy, przełamane beżem.
To paleta raczej w barwach ziemi czy tam skóry, bardzo naturalna + oczywiście piękny błysk, ale też bez jakichś szaleństw, bo nie ma kolorów, których nie znajdziesz w ludzkim ciele (w sensie: są odcienie brązu, czerwieni, złota, beżu i ciut różu, ale bez ekstrawagancji typu fluo czy tam zieleni, fioletów czy żółci).
Jak dla mnie - idealna na codzień, do pracy, o ile błysku nie nałożysz za dużo, tylko maleńkie akcenciki dorzucisz.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2018-11-13 o 20:06
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 20:15   #3243
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja widziałam ten wpis Sephory na FB - wg mnie on wyraźnie dotyczył zniżki 20% przez aplikację, tej promocji, co trwała do 11.11.
O zniżkach na Black Friday/ Cyber Monday nigdzie na razie nie piszą szczegółowo, może jednak jest nadzieja? W ub. r. wyłączyli tylko 1 paletę Hudy, a nie wszystko. Zobaczymy.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------


[...])
Było więcej wyłączeń pisałam o tym ze 2 strony temu, zacytowałam nawet punkt z regulaminu tamtej promocji.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wszystkim obkupionym w nową Hudę gratuluję
Ja mam odłożoną stacjonarnie i najpóźniej w czwartek będę mieć i ja

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
No to zdecydujcie się dziewczyny, różowa czy nie
Ja się zdecydować nie mogłam, medytacje odstawiałam ale wzięłam wg mnie ma znowu dużo cieni o podbiciu czerwonych tonów, chociaż im dłużej na nią patrzyłam to znowu widziałam w niej brzoskwiniowe odcienie coś jak w ten mniejszej brzoskwiniowej z Too Faced Just Peachy. Na tle innych palet to jest to nudziakowa, ale taka w słodkim stylu. Na pewno jest to paleta o ciepłej tonacji. Mogę wrzucić swatche z testowania na dłoni w sklepie. Swojej użyję dopiero jak obfocę w świetle dziennym

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2018-11-13 o 20:18
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-13, 20:19   #3244
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Bardzo dobre swatche wrzucały dziś Blessy na swój Insta, dobre są też na stronie Hudy, no same zobaczcie choć ten drugi rząd, nie ma tam wcale różu przecie, a i w pierwszym mało. Nie wiem, może na oku się łączą i blendują na różowo?
Ale zgadzam się, jest bardzo ciepła, dla mnie też ciut za dużo bordo, ale i tak bardzo mi się podoba.
https://www.shophudabeauty.com/en_GB...e-palette.html
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 06:58   #3245
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Eeee, szkoda. Liczyłam na typowego nudziaka.
Jeśli mogę zasugerowac to moje ulubione nudziakowe palety to soft glam i sultry ABH, fajne są naked czy czekoladki too faced albo natural eyes od too faced

dziewczyny dobrze pamietam, że któraś polecała Star Lit make up for ever?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 08:24   #3246
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę zasugerowac to moje ulubione nudziakowe palety to soft glam i sultry ABH, fajne są naked czy czekoladki too faced albo natural eyes od too faced

dziewczyny dobrze pamietam, że któraś polecała Star Lit make up for ever?
Mam ją. Maty super - mega maślane i dobra pigmentacja. Błyskotki już takie sobie; nie są to ani prasowane pigmenty ani folie, tylko normalne cienie z błyskiem. Nie ma tego uderzenia blaskiem i kolorem jak w Hudzie czy ABH. Kolorystyka bardziej chłodna i neutralna niż ciepła, coś dla spokojnych, neutralnych makijaży.
W sumie sama nie wiem, co myśleć o tej palecie...Jeśli ktoś lubił Naked z Urban Decay, pewnie będzie zadowolony, dla mnie jest dobra ale nie odkrywcza.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 09:42   #3247
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę zasugerowac to moje ulubione nudziakowe palety to soft glam i sultry ABH, fajne są naked czy czekoladki too faced albo natural eyes od too faced

dziewczyny dobrze pamietam, że któraś polecała Star Lit make up for ever?
Soft glam jest trochę dla mnie za ciepła, nad Sultry jeszcze dumam. Naked 2 i Smoky mam Star Lit jest cudna, macam ją za każdym razem jak jestem w Sephora, ale trochę za bardzo mi przypomina UD Smoky. Too Faced nigdy nie miałam i jakoś mnie nie kuszą, sama nie wiem czemu.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 11:42   #3248
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dostałam nowe meteorki Electric Pearl.
Dla mnie jest to po raz pierwszy wersja idealna.
Kulki są w odcieniu złota, szampańskie, ciemne złoto - nawet można je określić jako miedziane, białe.
Po raz pierwszy nie ma gąbki.
Są przepiękne!
Próbowałam zrobić zdjęcia, ale aparat kradnie kolory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg G042757.jpg (115,3 KB, 94 załadowań)
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 16:37   #3249
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ta promocja w Sephora na Black Friday będzie dla wszystkich klientów czy tylko tych którzy mają kartę Sephora?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:24   #3250
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Nie podali szczegółów wciąż, ale idea Black Friday/ Cyber Monday jest taka, że to zniżkowe szaleństwo na wszystko i dla każdego. Jak zrobią inaczej to są... gupolami
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 06:58   #3251
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dostałam nowe meteorki Electric Pearl.
Dla mnie jest to po raz pierwszy wersja idealna.
Kulki są w odcieniu złota, szampańskie, ciemne złoto - nawet można je określić jako miedziane, białe.
Po raz pierwszy nie ma gąbki.
Są przepiękne!
Próbowałam zrobić zdjęcia, ale aparat kradnie kolory.
a gdzie udało Ci się je kupić?

Widział ktoś może gdzieś już ten puder guerlain w białym opakowaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39486051_253258678663676_7325898697147940864_n.jpg (106,4 KB, 93 załadowań)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 07:07   #3252
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a gdzie udało Ci się je kupić?

Widział ktoś może gdzieś już ten puder guerlain w białym opakowaniu?
W Escentual Ten biały też tam jest
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 08:13   #3253
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a gdzie udało Ci się je kupić?

Widział ktoś może gdzieś już ten puder guerlain w białym opakowaniu?
Ja widziałam wczoraj te kulki i biały puder w Sephorze stacjo.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 08:18   #3254
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Właśnie widzę, że ten biały puder będzie w douglasie za 745zł, trochę ich zgrzało..
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 08:39   #3255
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Właśnie widzę, że ten biały puder będzie w douglasie za 745zł, trochę ich zgrzało..

A co on takiego ma robić, że tyle sobie za niego życzą?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:11   #3256
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

A co on takiego ma robić, że tyle sobie za niego życzą?
nie wiem, ja chciałam bo lubię zimowe kolekcje guerlain ale pozostanę na kulkach - cena jest bardziej znośna
myślałam, że kupię sobie ten puderek do torebki ale w takim wypadku klikam Filorgę jak się tylko pojawi na stronie Sephory (widziałam na jakimś blogu i miął dobrą recenzję)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:17   #3257
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
nie wiem, ja chciałam bo lubię zimowe kolekcje guerlain ale pozostanę na kulkach - cena jest bardziej znośna
myślałam, że kupię sobie ten puderek do torebki ale w takim wypadku klikam Filorgę jak się tylko pojawi na stronie Sephory (widziałam na jakimś blogu i miął dobrą recenzję)
Może samo opakowanie jest takie drogie

Ja - jeśli chodzi o kolekcję świąteczną - myślałam o kulkach, bo ładne, ale chyba odpuszczę, bo i tak nie używam. Mam trzy opakowania z ubiegłych lat - leżą i się kurzą.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:35   #3258
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może samo opakowanie jest takie drogie

Ja - jeśli chodzi o kolekcję świąteczną - myślałam o kulkach, bo ładne, ale chyba odpuszczę, bo i tak nie używam. Mam trzy opakowania z ubiegłych lat - leżą i się kurzą.
kurczę ale opakowanie jest z typu tych ciężkawych (jak pudry diora czy la mer), nie wiem skąd ta dzika cena
ja myślę o kulkach ale tylko z powodu chciejstwa - nie przepadam za używaniem (pylą strasznie, na twarzy zostaje drobny brokat który czasami mnie zapycha..) ale lubie zbierać, mam chyba z 8 puszek obecnie bo starsze wyprzedałam i w sumie nie wiem po co kupowac kolejną.. ja nie z tych które widza różnice między ich wersjami kolorystycznymi.. zresztą teraz w dobie ro0zświetlaczy na policzach (czy skroniach jak proponuje rihana) taki mocno broatowy puder na cała twarz musi powodowac ze świecimy się jak kula
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:41   #3259
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
kurczę ale opakowanie jest z typu tych ciężkawych (jak pudry diora czy la mer), nie wiem skąd ta dzika cena
ja myślę o kulkach ale tylko z powodu chciejstwa - nie przepadam za używaniem (pylą strasznie, na twarzy zostaje drobny brokat który czasami mnie zapycha..) ale lubie zbierać, mam chyba z 8 puszek obecnie bo starsze wyprzedałam i w sumie nie wiem po co kupowac kolejną.. ja nie z tych które widza różnice między ich wersjami kolorystycznymi.. zresztą teraz w dobie ro0zświetlaczy na policzach (czy skroniach jak proponuje rihana) taki mocno broatowy puder na cała twarz musi powodowac ze świecimy się jak kula
Może złotem pokryli opakowanie

Mnie też tylko czyste chciejstwo skłania do meteorytów, bo mam wrażenie, że po kulkach wzmaga mi się świecenie twarzy i to bynajmniej nie jest zdrowy i apetyczny glow .
Mimo wszystko nie lubię, jak kosmetyki leżą i się marnują, a dodatkowo zaczynam mieć poważny problem z miejscem na kolejne zbiory, więc tym razem chyba jednak odpuszczę .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 09:57   #3260
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może złotem pokryli opakowanie

Mnie też tylko czyste chciejstwo skłania do meteorytów, bo mam wrażenie, że po kulkach wzmaga mi się świecenie twarzy i to bynajmniej nie jest zdrowy i apetyczny glow .
Mimo wszystko nie lubię, jak kosmetyki leżą i się marnują, a dodatkowo zaczynam mieć poważny problem z miejscem na kolejne zbiory, więc tym razem chyba jednak odpuszczę .
jakbyś z ust mi to wyjęła! w dodatku wyprzedawanie zbiorów na allegro przyprawia mnie o białą gorączkę - zwłaszcza jak dostaję maila "pani wezme za półceny od reki"

a z kolei rozdawanie koleżankom mi przeszło - jak się zorientowałam że to działa tylko wjedną stronę tzn ja jestem jedyną osobą która coś daje

ja mam cerę normalną, może czasami nos mi się zaświeci, a po meteorytach nagle czoło jak kula dyskotekowa

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2018-11-15 o 10:06
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:15   #3261
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
jakbyś z ust mi to wyjęła! w dodatku wyprzedawanie zbiorów na allegro przyprawia mnie o białą gorączkę - zwłaszcza jak dostaję maila "pani wezme za półceny od reki"

a z kolei rozdawanie koleżankom mi przeszło - jak się zorientowałam że to działa tylko wjedną stronę tzn ja jestem jedyną osobą która coś daje

ja mam cerę normalną, może czasami nos mi się zaświeci, a po meteorytach nagle czoło jak kula dyskotekowa
O widzisz, Ty przynamniej sprzedajesz, a ja nic kompletnie. Nie mam za bardzo czasu, a przede wszystkim ochoty na użeranie się z ludźmi tego pokroju, o jakim piszesz.

Jestem szczęśliwa jak czegoś uda mi się pozbyć, ale głównie daję mamie, kuzynce i siostrze, tylko one nie zawsze chcą brać, bo mówią, że aż tyle nie potrzebują
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:52   #3262
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja posprzedawałam kulki, bo lezały, zostały mi jeszcze 2 puszki, jedna na pewno zbędę. Zostawie jedna w czysto prezentacyjnym charakterze
Ale tez co widzę nową edycje to kusi dla samego mania
To widziałam na swatchach w necie i błysk jak nie wiem, ale swiateczne zawsze bardziej blink blink były
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:03   #3263
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja posprzedawałam kulki, bo lezały, zostały mi jeszcze 2 puszki, jedna na pewno zbędę. Zostawie jedna w czysto prezentacyjnym charakterze
Ale tez co widzę nową edycje to kusi dla samego mania
To widziałam na swatchach w necie i błysk jak nie wiem, ale swiateczne zawsze bardziej blink blink były
A ja nigdy nie miałam nawet podstawowej wersji, mimo masakrycznego chciejstwa. Kiedyś koleżanka kupiła sobie jakąś limitowaną wersje, oczywiście musiałam się nimi pomalować i lipa-nie widziałam żadnej różnicy. Myślałam, że może ta limitka jest pozbawiona słynnego efektu wow i przy kolejnej wizycie w sklepie poprosiłam, aby pomalowano mi tylko jedną połowę twarzy wersją klasyczną. Niestety znowu efektu brak. Wolę jednak wydawać pieniążki na kosmetyki które coś robią
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:18   #3264
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie miałam nawet podstawowej wersji, mimo masakrycznego chciejstwa. Kiedyś koleżanka kupiła sobie jakąś limitowaną wersje, oczywiście musiałam się nimi pomalować i lipa-nie widziałam żadnej różnicy. Myślałam, że może ta limitka jest pozbawiona słynnego efektu wow i przy kolejnej wizycie w sklepie poprosiłam, aby pomalowano mi tylko jedną połowę twarzy wersją klasyczną. Niestety znowu efektu brak. Wolę jednak wydawać pieniążki na kosmetyki które coś robią
Miałam wersje podstawowe wszystkie i wszystkie sprzedałam
Bo szczerze, na twarzy to roznica malo kiedy widoczna, niektore bardziej swiecace inne mniej i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:28   #3265
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

U mnie podobnie, najpierw jarałam się, kupowałam i zbywałam jedynej limitki mi szkoda trochę, że zbyłam d'etoile z 2014 chyba, puszka , czerwony puszek i kolor kulek extra mega świątecznie mi się kojarzyły, no, ale na twarzy jakoś bez urwania tyłka

zmacałam dzisiaj palety i Huda Remastered jest polecacie ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:36   #3266
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

No Douglas mega rabaty.... powiedźcie czy używałyście różu z The Balm? Jest w super cenie i zastanawiam się nad nim
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:42   #3267
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
jakbyś z ust mi to wyjęła! w dodatku wyprzedawanie zbiorów na allegro przyprawia mnie o białą gorączkę - zwłaszcza jak dostaję maila "pani wezme za półceny od reki"

a z kolei rozdawanie koleżankom mi przeszło - jak się zorientowałam że to działa tylko wjedną stronę tzn ja jestem jedyną osobą która coś daje

ja mam cerę normalną, może czasami nos mi się zaświeci, a po meteorytach nagle czoło jak kula dyskotekowa
Skąd ja to znam Również już nie rozdaję, zwłaszcza, że widziałam później darowane kosmetyki sprzedawane na olx.
A sprzedaż też doprowadza mnie do białej gorączki; miałam już akcje, że raz użyty produkt dotarł "prawie pusty", albo proszę oddać pieniądze bo mi kolor nie odpowiada, albo sprzeda pani taniej, chociaż i tak wystawiam produkt tylko przetestowany za 50% wartości...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 12:10   #3268
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Również już nie rozdaję, zwłaszcza, że widziałam później darowane kosmetyki sprzedawane na olx.
A sprzedaż też doprowadza mnie do białej gorączki; miałam już akcje, że raz użyty produkt dotarł "prawie pusty", albo proszę oddać pieniądze bo mi kolor nie odpowiada, albo sprzeda pani taniej, chociaż i tak wystawiam produkt tylko przetestowany za 50% wartości...
no właśnie! nie chciałam o tym pisać bo myślałam że tylko ja mam takie "koleżanki" raz nawet byłam świadkiem jak na imprezie urodzinowej solenizantka otwarła prezent i były to cienie do powiek które chwilę wcześniej oddałam "kumpeli" - leżały nieuzywane w kącie, zerowe zuzycie zupełnie zero krępacji...

Wasze posty mnie utwierdziły w jednym - kulek nie kupuje!
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 12:11   #3269
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez wyrwunia Pokaż wiadomość
No Douglas mega rabaty.... powiedźcie czy używałyście różu z The Balm? Jest w super cenie i zastanawiam się nad nim
Miałam kilka róży i były ok , natomiast należy używać ostrożnie, bo można szybko zrobić sobie ruską babuszkę

Co do meteorków, to ja ich używam absolutnie nie po bożemu , bo zamiast zwykłego pudru - pyłek, który opada na dno puszki, walę pod oczy a umazany w kulkach pędzel na całą twarz. Mam 01 i 02 klasyczne wersje.
Tak postanowiłam je używać, bo kiedy traktowałam meteorki jako wykończenie makijażu, to najczęściej zapominałam ich użyć i stałyby tak jak u wielu z Was. Z tym, że u mnie, mimo tłustawo- mieszanej cery wyświecają się tylko trochę na czole.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 13:29   #3270
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

meteory
wizażowy fetysz


ja też przeszłam platoniczną fascynację tym produktem, ale jedna wersja to mi nawet pasowała - prasowane nacre des mers z 2010 (jak zeszła ta wierzchnia warstwa brokatu

potem nawet żałowałam, że to limitka, ale teraz już nie żałuję, bo podobny efekt osiągam pudrem LesBeiges
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.