Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 08:03   #1771
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

W ogóle, Anuhaa! Idę za przykładem.twojego tz i zrobię malej baby gym. Wczoraj na allegro patrzyłam, 50 zł chcą za pałąk. A mam w domu coś podobnego - to jest rozkładana noga od stolu. Tz poproszę tylko żeby mi przyciął bo to wysokie jest, a resztę zrobię sama, wyszlifuje, pomaluje i zabezpiecze, i nogi zrobię szaro- rozowe, a co zawieszki jakieś mam, muszę kupić tylko łańcuch plastikowy. No. Ale to dopiero jak do Hiszpanii wrócę, tu muszę pomyśleć nad czymś i chyba Ikea. W ogóle jak zobaczyłam ceny tych babygym...jeeezu. przeszlo 300 zł za kawałek drewna pomalowanego na biało z różowymi nogami i dyndającym czymś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:10   #1772
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny ile Wam ksiądz powiedział za chrzest? My wczoraj bylismy w kancelarii, nawet nas nie wpuścił do środka (gadał z nami przez telefon którym trzeba dzwonić do kancelarii) i powiedział że 150 zł na kościół. Szczerze mówiąc myślałam że dużo więcej zaśpiewa.

Jak było u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:17   #1773
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile Wam ksiądz powiedział za chrzest? My wczoraj bylismy w kancelarii, nawet nas nie wpuścił do środka (gadał z nami przez telefon którym trzeba dzwonić do kancelarii) i powiedział że 150 zł na kościół. Szczerze mówiąc myślałam że dużo więcej zaśpiewa.

Jak było u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też 150 płaciliśmy. Razem z nami na mszy chrzcily dwie inne pary więc się nazbiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:25   #1774
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Też 150 płaciliśmy. Razem z nami na mszy chrzcily dwie inne pary więc się nazbiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dużo par było?

No tak tu 150, tam 150 i już jest na nową furę :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit. Cofam pytanie...Właśnie przeczytałam że były dwie inne pary

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2019-07-31 o 08:41
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:41   #1775
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, u was też taka fatalna pogoda? W Białym szaro, buro i ponuro! Dziś dziękuję niebiosom, że dziecko mam w takim wieku, że jeszcze samo mi nie ucieknie nigdzie i do tego ma dość spokojne usposobienie bo w sumie leżymy w łóżku cały czas jak na razie. Jestem senna jakbym nic nie spała, a spałam całkiem sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też szaro, buro i jakieś 20 stopni. Ale po tych upałach to dla mnie wybawienie, mega się cieszę z ochłodzenia
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super, jest progres Heli! Czwarty trymestr się skończył to i pora odstawić otulacz. Cieszę się, że moja jest taka bezproblemowa, że odlożę jakkolwiek: w rożku, w śpiworku, bez niczego i śpi. Jedyny warunek dobrego snu to cyc na dobranoc

TŻ wyszedł wcześniej do pracy, nie zdążyłam się wykąpać ani ubrać a mała od rana ma fazę przytulania. Jest prawie 10, a ja nadal w koszuli... No szlag! Poranek zepsuty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:48   #1776
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas pampersy tez sie nie sprawdzily ani babydry ani premium, lekko zasikane a mlody ryczal zeby zmieniac. Teraz mam lupilu da oK, dada tylko na dzien bo szybko mokra i z mam tez z Francji i je uwielbiam ale nie bede miala niestety juz mozliwosci ich kupic.
Prosze nie marudzic na deszcz, ja wczoraj sie czulam jak w teledysku do Deszczowej piosenki. Taka szczesliwa bylam ze w koncu goraco poszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 08:52   #1777
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U mnie mama lubi postać nade mną jak karmię i czasem pogłaszcze małego, ale jemu to nie przeszkadza. Teściowa też ogólnie nic złego nie robi, tylko nie mogłam już słuchać "ojej" po 50 tysięcy razy jak coś mu się nie spodobało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 08:53   #1778
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hellol
U nas też buro i rześko, ale wolę to niż ten zaduch.
Zabrałam się wczraj za robienie koszyka z jakimiś materacami, kółkami itp na wakacje, jeszcze do tego dmuchana wanienka turystyczna dla Karlosa, jak coś to na plazy też się w tym pociapcia

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Normalne. Zrób okład z altacetu lub z sody. Możesz dać przeciebola ale poczytaj w ulotce czy nie ma ograniczeń co do rodzaju Ja pikole. Swojego nie wychowała to szuka żeby sprawdzić się w roli matki?!


Moja teściowa za to trzyma moje dziecko caaaaly czas. Nigdy koło niej nie leżał. Zawsze na ręce. Łącznie z tym że jak zajezdzalismy o 23 do nich i się znosilosmy a on spał w foteliku to go wyciągała...wiaodmo z jakim skutkiem. Nadal to robi. Więc mój 2.5latek robi wszytsko z babcia która go trzyma.. Od zawsze powtarzam że jakby mogła to by go trzymała podczas mojego kp

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87041119]A dajcie spokój! Tż nie widzi w tym nic złego, ale powiedzcie same czy was by to nie wpienilo. Wcześniej siadala i liczyła małemu lyki, a jak nie lykal to ooo mleka już nie masz. Jak mam przy niej karmić to mi się słabo robi.
Wcześniej czy pozniej będę musiała jakoś ostrzej zareagować i będzie awantura.[/QUOTE]

wspołczuję wam dziewczyny, nie znoszę czegoś takiego.
U mnie na szczęście mama i teściowa są taktowne, nie narzucają się. Przy mamie bez problemu karmię, może sobie nawet gadać przy teściowej trchę się wstydzę,ale ona na szczęście nie podchodzi na blisko

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Lilly i tak dobrze, że do 10 dodatkowych zdjęć udało ci się zejść. Tż powinien to docenić

Moja po gruźlicy ma wklęsłą mini dziurkę i trochę bardziej kolorowe to miejsce od reszty. Wcześniej był bąbel z płynem, później strup.

Jezuuuu co za teściowe... Moja ogólnie jest ok. Zbyt często się nie widzimy to nie ma powodu się denerwować ale ogólnie bardzo religijna i prorządowa, a tż nie może tego przecierpieć więc zdarzają im się spinki.

Za to moja mamusia lubi sobie zajrzeć jak karmię. I pół biedy gdyby tylko patrzyła, ale ona to taka gaduła, że zaraz musi opowiadać o jakichś bzdurach. A Ada to nerwus przy jedzeniu i zazwyczaj też kiepsko to się kończy. Ale teraz wyjeżdża na 3 tyg to odpoczywamy od siebie

Rozłożyłam dziś puzzle kupiłam sobie w styczniu na urodziny i nie było kiedy rozłożyć, a ja tak to lubię! A że tż na chacie to sobie dziś układałam. Ale relaks

Dziewczyny za dzień czy dwa w lidlu będzie kupon na pieluchy - 40%. Używacie? Warto kupić na próbę? My na pampersach lecimy i jeszcze nigdy nic się nie działo (tfu tfu) i nie wiem czy próbować innych.

oł noł

co do puzzli tomój mąż wyciągnął 1000 zanim poszłam do szpitala, a jak wrociłam to miał ułożone, chyba się musiał odstresować i wieczorami ukladał i trochę z dziewczynami


ja kupiłam ostatnio te z Lidla jak były 25 gr za sztukę no ale...niby większe od Pampków i takie same jak te z Rossmanna.A jednak prawie każda mi przecieka. Pampersy też się czasem zdarza, za to te z Rossmanna w ogóle i je teraz daję na noc

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Masz wyrzuty lub jakiekolwiek obiekcje? Nie miej!... Ja kupuję tapetę za 859zł na 180cm ściany. Kurtyna

Btw. Pomódl się i za mnie

Wysłane z mojego Nokia 7 nplus przy użyciu Tapatalka
pytanietechniczne- co ma stać przy tej ścianie co będzie tapeta?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

no widzisz, ja ciągle korzystam z tego patentu
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:27   #1779
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Matka roku, właśnie wystraszyłam dziecko grzechotka ;/ az prawie podskoczył w wózku

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A puzzle nie takie duże. 1000 elementów. I wzór różnorodny, więc łatwo się układa i ciężko się oderwać bo jeszcze tylko jeden, no jeszcze jeden, no ostatni...





Grejpfrutowa też zamawiam pampki z neta. Wychodzi spoko cena i pod drzwi zapas na miesiąc wjeżdża





Tż wziął Adę o 7 na spacer, starszaki śpią, a ja już nie mogę! No ale polenić się w łóżku też fajnie





Znalazłam dzis Adę w nocy z głową pod kocem wyciągam dziś śpiworek!
Ja znalazłam Kazika z głową przy szczebelkach, jsk wróciłam z mlekiem to zdążył sie rozpłakać i tak sobie pomyślałam, że nigdy w życiu bym takiego (czy 4-mc) maluszka nie oddała do żłobka. Pewnie by płakał tak cały dzień przy szczebelkach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Podobno też dobry sposób odkladac z pieluszką np. bo wtedy nie czuje zimnego materaca. A odkładasz na rożek który leży w łóżeczku czy z rożkiem?

Kazik to wierci pięta. Zjechał w dół

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
2, porównywałam z Dada i niby takie same a jednak wydają mi się większeU nas wreszcie chłodniej! Jak dla mnie może i lać cały tydzień, byle nie było gorąco

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

No gdzie otwartą paczkę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Strasznie się boję nocy bez otulacza :O

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Na grupie mamowej bez problemu sprzedasz/wymienisz otwarta paczke

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Hellol

U nas też buro i rześko, ale wolę to niż ten zaduch.

Zabrałam się wczraj za robienie koszyka z jakimiś materacami, kółkami itp na wakacje, jeszcze do tego dmuchana wanienka turystyczna dla Karlosa, jak coś to na plazy też się w tym pociapcia











wspołczuję wam dziewczyny, nie znoszę czegoś takiego.

U mnie na szczęście mama i teściowa są taktowne, nie narzucają się. Przy mamie bez problemu karmię, może sobie nawet gadać przy teściowej trchę się wstydzę,ale ona na szczęście nie podchodzi na blisko









oł noł



co do puzzli tomój mąż wyciągnął 1000 zanim poszłam do szpitala, a jak wrociłam to miał ułożone, chyba się musiał odstresować i wieczorami ukladał i trochę z dziewczynami





ja kupiłam ostatnio te z Lidla jak były 25 gr za sztukę no ale...niby większe od Pampków i takie same jak te z Rossmanna.A jednak prawie każda mi przecieka. Pampersy też się czasem zdarza, za to te z Rossmanna w ogóle i je teraz daję na noc







pytanietechniczne- co ma stać przy tej ścianie co będzie tapeta?









no widzisz, ja ciągle korzystam z tego patentu
Przy ścianie chyba łóżeczko ale jeszcze nie wiem. A czemu pytasz?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:39   #1780
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

No. Po 2 miesiącach i ciut od porodu właśnie dostałam @. Trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:46   #1781
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No. Po 2 miesiącach i ciut od porodu właśnie dostałam @. Trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko Ja mam nadzieję na rok spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 10:06   #1782
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Poprzednio chyba po 3...a.moze też po 2... Nie pamiętam w sumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 10:35   #1783
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Gadałam z TŻ to stwierdził, że szukam dziury w całym i jestem niewdzięczna i że nie ma nic do roboty to będzie u mnie siedzieć A hitem jest tekst czy mam coś do ukrycia, skoro mi to przeszkadzam. Drugi dzień w☠☠☠☠iona będę chodzić, ja tu normalnie widzę, że odezwać się nie mogę.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 10:52   #1784
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Matka roku, właśnie wystraszyłam dziecko grzechotka ;/ az prawie podskoczył w wózku

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Ja znalazłam Kazika z głową przy szczebelkach, jsk wróciłam z mlekiem to zdążył sie rozpłakać i tak sobie pomyślałam, że nigdy w życiu bym takiego (czy 4-mc) maluszka nie oddała do żłobka. Pewnie by płakał tak cały dzień przy szczebelkach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Podobno też dobry sposób odkladac z pieluszką np. bo wtedy nie czuje zimnego materaca. A odkładasz na rożek który leży w łóżeczku czy z rożkiem?

Kazik to wierci pięta. Zjechał w dół

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Na grupie mamowej bez problemu sprzedasz/wymienisz otwarta paczke

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Przy ścianie chyba łóżeczko ale jeszcze nie wiem. A czemu pytasz?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja dziś Helene też przssytaszylam tak że mało z łóżeczka nie wyskoczyła swoją poranna aparycja
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No. Po 2 miesiącach i ciut od porodu właśnie dostałam @. Trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję! Ja jak Elsabel. Rok poproszę. Dłużej nie :d[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87042164]Gadałam z TŻ to stwierdził, że szukam dziury w całym i jestem niewdzięczna i że nie ma nic do roboty to będzie u mnie siedzieć A hitem jest tekst czy mam coś do ukrycia, skoro mi to przeszkadzam. Drugi dzień wiona będę chodzić, ja tu normalnie widzę, że odezwać się nie mogę.[/QUOTE]Eeeeee niech marka mu komentuje jak sika. Serio. No co za ziomek!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:04   #1785
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87042164]Gadałam z TŻ to stwierdził, że szukam dziury w całym i jestem niewdzięczna i że nie ma nic do roboty to będzie u mnie siedzieć A hitem jest tekst czy mam coś do ukrycia, skoro mi to przeszkadzam. Drugi dzień wiona będę chodzić, ja tu normalnie widzę, że odezwać się nie mogę.[/QUOTE]Ehhh współczuję. Najgorzej że nie masz wsparcia w mężu masz jakis pomysł jak to wszystko ukrócić? Nie jest czasami tak u Ciebie że to mąż ma więcej do powiedzenia? Przepraszam że pytam ale kurde no... siedzisz cały tydzień sama, wpada teściowa i jest nie do zniesienia a mąż jeszcze na Ciebie gada ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:17   #1786
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja wtedy co myślałam że dostałam okres to chyba jednak było krwawienie przez tabletki. Bo od tamtej pory nic.

Smuciłam się, że nie mam jak skoczyć na rynek kupić sobie sukienkę na wesele, bo zajmuję się codziennie rano małym a to tylko rano.no to postanowiłam nie marudzić tylko nakarmilam go pod korek, zapakowałam do wózka i nie dość, że byliśmy na zakupach spożywczych to jeszcze poszliśmy na ten rynek - 6km spacer a ja mam sukienkę. Maly większość czasu spał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:21   #1787
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87042164]Gadałam z TŻ to stwierdził, że szukam dziury w całym i jestem niewdzięczna i że nie ma nic do roboty to będzie u mnie siedzieć A hitem jest tekst czy mam coś do ukrycia, skoro mi to przeszkadzam. Drugi dzień wiona będę chodzić, ja tu normalnie widzę, że odezwać się nie mogę.[/QUOTE]Oj, widzę że temat mamuś jest drażliwy. Mój też w razie konfliktu ja- teściowa pewnie brałby stronę teściowej

Wracamy od fizjo, podnoszenie głowy do korekty, bo Olka trochę ja zadziera. Więc trzeba "korygować" rączki i pupka do dociskania w dół. Reszta ( tzn. preferowanie prawej strony, itp) to jeszcze powiedział że nie ten etap...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:24   #1788
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Oj, widzę że temat mamuś jest drażliwy. Mój też w razie konfliktu ja- teściowa pewnie brałby stronę teściowej

Wracamy od fizjo, podnoszenie głowy do korekty, bo Olka trochę ja zadziera. Więc trzeba "korygować" rączki i pupka do dociskania w dół. Reszta ( tzn. preferowanie prawej strony, itp) to jeszcze powiedział że nie ten etap...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie że Was ktoś poprowadzi

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:30   #1789
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja mlodego przestraszylam mala lampka swiecaca na rozne kolory lol. Dzieci sa dziwne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 11:59   #1790
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Ehhh współczuję. Najgorzej że nie masz wsparcia w mężu masz jakis pomysł jak to wszystko ukrócić? Nie jest czasami tak u Ciebie że to mąż ma więcej do powiedzenia? Przepraszam że pytam ale kurde no... siedzisz cały tydzień sama, wpada teściowa i jest nie do zniesienia a mąż jeszcze na Ciebie gada ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak jest, dlatego że ja jestem bardzo spokojna osoba 8 nie lubię się kłócić to często odpuszczam a oni mają wybuchowe charaktery, ale zaczęło to za daleko się posuwac, więc wracam do siebie. I tż chce żeby sprzedała dom, ale nic z tego chyba, bo nie będę miała gdzie pójść w razie czego. A nie podoba mi się to wszystko. Albo cierpliwość mi się kończy, sama nie wiem. Zaczęło uwierac mnie to. Muszę wytrzymać do chrzciny.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:11   #1791
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Matka roku, właśnie wystraszyłam dziecko grzechotka ;/ az prawie podskoczył w wózku

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Ja znalazłam Kazika z głową przy szczebelkach, jsk wróciłam z mlekiem to zdążył sie rozpłakać i tak sobie pomyślałam, że nigdy w życiu bym takiego (czy 4-mc) maluszka nie oddała do żłobka. Pewnie by płakał tak cały dzień przy szczebelkach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Podobno też dobry sposób odkladac z pieluszką np. bo wtedy nie czuje zimnego materaca. A odkładasz na rożek który leży w łóżeczku czy z rożkiem?

Kazik to wierci pięta. Zjechał w dół

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Na grupie mamowej bez problemu sprzedasz/wymienisz otwarta paczke

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Przy ścianie chyba łóżeczko ale jeszcze nie wiem. A czemu pytasz?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
tak na przyszłość, uważaj ze wszystkimi pisakami, kredkami, nożyczkami itp. bo żal tapety

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
No. Po 2 miesiącach i ciut od porodu właśnie dostałam @. Trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no bo już nie karmisz, to hormony się przestawiły. Mi się nie chce wierzyć,żebym miała przy takiej częstotliwości karmień dostać niebawem, zresztą przy dziewczynach to się sprawdziło ( po 15 i 19 miesiącach) także mam nadzieję,że teraz będzie podobnie
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:30   #1792
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87042164]Gadałam z TŻ to stwierdził, że szukam dziury w całym i jestem niewdzięczna i że nie ma nic do roboty to będzie u mnie siedzieć A hitem jest tekst czy mam coś do ukrycia, skoro mi to przeszkadzam. Drugi dzień wiona będę chodzić, ja tu normalnie widzę, że odezwać się nie mogę.[/QUOTE]Co za gość... Tak, na pewno ukrywasz trzech kochanków w szafie i dlatego teściowa Ci przeszkadza
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja wtedy co myślałam że dostałam okres to chyba jednak było krwawienie przez tabletki. Bo od tamtej pory nic.

Smuciłam się, że nie mam jak skoczyć na rynek kupić sobie sukienkę na wesele, bo zajmuję się codziennie rano małym a to tylko rano.no to postanowiłam nie marudzić tylko nakarmilam go pod korek, zapakowałam do wózka i nie dość, że byliśmy na zakupach spożywczych to jeszcze poszliśmy na ten rynek - 6km spacer a ja mam sukienkę. Maly większość czasu spał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Dzieciaki większe to i można je zabrać gdzieś na dłużej Zauważyłam też że my z czasem robimy się odwazniejsze. Początkowo spacer po osiedlu to był stres, a teraz spokojnie można z maluchem w miasto ruszać [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87042407]No tak jest, dlatego że ja jestem bardzo spokojna osoba 8 nie lubię się kłócić to często odpuszczam a oni mają wybuchowe charaktery, ale zaczęło to za daleko się posuwac, więc wracam do siebie. I tż chce żeby sprzedała dom, ale nic z tego chyba, bo nie będę miała gdzie pójść w razie czego. A nie podoba mi się to wszystko. Albo cierpliwość mi się kończy, sama nie wiem. Zaczęło uwierac mnie to. Muszę wytrzymać do chrzciny.[/QUOTE]Nigdy nie sprzedawaj swojej nieruchomości! W życiu różnie bywa i o własne interesy trzeba dbać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:59   #1793
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Co za gość... Tak, na pewno ukrywasz trzech kochanków w szafie i dlatego teściowa Ci przeszkadza Super! Dzieciaki większe to i można je zabrać gdzieś na dłużej Zauważyłam też że my z czasem robimy się odwazniejsze. Początkowo spacer po osiedlu to był stres, a teraz spokojnie można z maluchem w miasto ruszać Nigdy nie sprzedawaj swojej nieruchomości! W życiu różnie bywa i o własne interesy trzeba dbać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:02   #1794
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

ale jestem w gównianym nastroju
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:13   #1795
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Absolwentka zjedz sobie dobra czekolade!

Agadzie
Ja dostalam po corce 8 tyg po mimo kp, ale bylam zla
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:22   #1796
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Absolwentka ogromnie ci współczuję

Wybrałam się na rolki i wyobraźcie sobie, że są za małe! Kurcze no, ostatnio tylko w sandałach chodzę i się nie skumałam, że mi po ciąży ta stopa nie wróciła do normalnego rozmiaru nie byłam w stanie jeździć tak mnie duże palce bolały. Muszę kupić nowe rolki, w moich syn jeszcze w tym sezonie pojeździ i będą leżeć bez sensu.

Tż pojechał na służbowego grilla i aż mi się wierzyć nie chce że wziął auto i b3dzie za kierowce robił. Chory jakiś czy co
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:24   #1797
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
tak na przyszłość, uważaj ze wszystkimi pisakami, kredkami, nożyczkami itp. bo żal tapety







no bo już nie karmisz, to hormony się przestawiły. Mi się nie chce wierzyć,żebym miała przy takiej częstotliwości karmień dostać niebawem, zresztą przy dziewczynach to się sprawdziło ( po 15 i 19 miesiącach) także mam nadzieję,że teraz będzie podobnie
Dlatego od dołu bedzie boazeria. Coś jak tu:Screenshot_20190730-190846.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:49   #1798
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja aż się boję na badania iść. Szybko opadam z sił i łapie mnie głód. Jak czytam, że spacery 6km, rolki etc etc to myślę, że nie dałabym rady

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:00   #1799
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Hellol
U nas też buro i rześko, ale wolę to niż ten zaduch.
Zabrałam się wczraj za robienie koszyka z jakimiś materacami, kółkami itp na wakacje, jeszcze do tego dmuchana wanienka turystyczna dla Karlosa, jak coś to na plazy też się w tym pociapcia





wspołczuję wam dziewczyny, nie znoszę czegoś takiego.
U mnie na szczęście mama i teściowa są taktowne, nie narzucają się. Przy mamie bez problemu karmię, może sobie nawet gadać przy teściowej trchę się wstydzę,ale ona na szczęście nie podchodzi na blisko




oł noł

co do puzzli tomój mąż wyciągnął 1000 zanim poszłam do szpitala, a jak wrociłam to miał ułożone, chyba się musiał odstresować i wieczorami ukladał i trochę z dziewczynami


ja kupiłam ostatnio te z Lidla jak były 25 gr za sztukę no ale...niby większe od Pampków i takie same jak te z Rossmanna.A jednak prawie każda mi przecieka. Pampersy też się czasem zdarza, za to te z Rossmanna w ogóle i je teraz daję na noc



pytanietechniczne- co ma stać przy tej ścianie co będzie tapeta?




no widzisz, ja ciągle korzystam z tego patentu
A z Rossmanna masz na myśli te fun and fit czy zwykłe babydream?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:58   #1800
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

W końcu wydrukowałam zdjęcia... 25zl za 100szt

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Mamy chłopaków, zawsze przy zmianie pieluszki przewywacie wodą/chusteczkami?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.