problem z pudrem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 20:28   #1
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598

problem z pudrem


hej ,dziewczyn byc moze istnieje podbnt watek ale problem jest nie lada wielki,mialam na sobie juz wiele pudrow brazujacych i wywnioskowalam ze zaden nie nadae sie do kladzenia na cala twarz tylko na wybrane partie poniewaz po nalozeniu na cala twarz wyglada jak cegla,czerwono ,albo pomaranczowo czy znacie jakies pudry brazujace ktore mozna nakladac na cala twarz i daje natrualny odcien opalenizy??a nie taki jak pisalam powyzej ,bede wdzieczna
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:43   #2
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: problem z puderem

dobrze Cię rozumiemTen sam problem zawsze miałam, używałam m.in pudru Giordani Oriflame, kupiłam bo wszyscy zachwalali,a okazało sie,ze po nałożeniu jego twarz miałam jakąś tak na brudną wyglądającą, oleistą, poza tym te kulki są strasznie nabłyszczające, perłowe,tak więc podkreślone miałam wszelkie niedoskonałości skóry.

Ten problem zniknął odkąd zaczęłam używać brązującego Estee Lauder
Bronze Goddess-to jest matowy puder, kontrolujący wydzielanie tłuszczu, ale najważniejsze,że daje efekt lekkiej opalenizny (polecam osobą z jaśniejszą i średnią karnacją),żadnego pomarańczu,skóra jak muśnięta letnim słoneczkiem. Tu podaję link:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

a tu mnóstwo pozytywów na str zagranicznej-trzeba sie zalogować jednak
http://makeupalley.com/product/showr...auder/Bronzers

Nie przerażaj się ceną,bo możesz kupić małe opakowanie na allegro,które to jest bardzo wydajne
Pozdrawiam
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 21:53   #3
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: problem z puderem

nie jestem specjalistką ale myślę że puder brązujący nie jest przenaczony do równomiernego nakładania na całą twarz. mocniej nakładamy go na kości policzkowe, a także muskamy nim nos, czoło i podbródek
czyli te miejsca, które najszybciej się opalają

poza tym może miałaś źle dobrany odcień do typu urody?
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:03   #4
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: problem z pudrem

puder brązujący raczej jest przeznaczony do nadania opalonego kolorytu cerze. ja widziałam na róznych filmikach,ze nakłada się owszem wiecej na czoło (poziomo),kości policzkowe, brodę, ale poźniej zaciera się te granicę i muska się pudrem całą twarz
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:06   #5
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: problem z pudrem

GABRIELA DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:09   #6
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: problem z pudrem

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
puder brązujący raczej jest przeznaczony do nadania opalonego kolorytu cerze. ja widziałam na róznych filmikach,ze nakłada się owszem wiecej na czoło (poziomo),kości policzkowe, brodę, ale poźniej zaciera się te granicę i muska się pudrem całą twarz
nie napisalam ze nie mozna go nakladac na cala twarz
Cytat:
Napisane przez e-xx Pokaż wiadomość
nie jestem specjalistką ale myślę że puder brązujący nie jest przenaczony do równomiernego nakładania na całą twarz. mocniej nakładamy go na kości policzkowe, a także muskamy nim nos, czoło i podbródek
czyli te miejsca, które najszybciej się opalają
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:50   #7
Magnetisma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: problem z pudrem

Myśle że, albo masz zły odcięń tego pudru albo za dużo go nakładasz. Najczęsciej nienaturalne odcienie mają tanie pudry brązujące- nie dosyć ze tworzą plamy na twarzy to jeszce wygląda sie jak poparzona- nie polecam. Puder brązujący powinien nadawać lekkiej słonecznej opalenizny, odświeżać, sprawiąc ze skóra wygląda zdrowo i jest wypoczęta, dlatego proponuje pudry z wyzszej półki. Nie należy się tez zrażać ceną, bo droższe pudry są bardziej wydajne i starczaja na wiele miesięcy nawet przy codziennym użyciu.
Drugą ważna rzeczą jest nakładanie pudru. Ja stosuje go juz bardzo długo i wiem, ze niestety trzeba nauczyć sie go nakładac bo można bardzo latwo przedobrzyc. Pamietam początki, przy nakładaniu myślałam ze jestem cały czas blada i dokładałam warstwy. Po jakoms czasie puder stapiał sie z twarza i wychodził kolor- czesto zbyt ciemny. Dlatego trzeba pamietać, że puder brązujący całkowity kolor odsłania dopiero po jakimś czasie, gdy stopi się z cerą. Także sprubój nałożyc go mniej i wtedy zobaczysz, czy to kwestia koloru czy ilości.

Ja moge Ci polecić puder brązujący, którego używam od ponad roku to Ziemia Egipska IKOS i to jest mój KWC. Przy umiejetnym nałożeniu daje zaczwycający efekt. Występuje tylko w jednym kolorze, ale nadaje się do każdego odcienia cery- kwestia ilości jaką nałożysz, bo ilośc warstw świadczy o intensywności koloru.

Pozdrawiam
__________________
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 13:47   #8
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: problem z pudrem

Wypróbowałam od siostry ten puder brązujący Ziemia Egipska, jednak jak dla mnie to właśnie przeszkadzały mi te złote drobinki,które podkreślały niedoskonałosci skóry. Myślę, ze ten puder akurat jest bardziej przeznaczony do dziewcząt chodzących na solarium lub z ciemniejszym kolorytem cery. Poza tym ma konsystencję kremu i już tak lekko nie wyglądał na mojej twarzyTym bardziej jak ktoś ma tłustą skórę nie polecam.
Estee Lauder bije ten puder pod względem naturalności o głowę
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:54   #9
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: problem z pudrem

zgadzam się co do estee lauder. jestem fanką wielu kosmetyków tej firmy.
sama mam puder brązujący lavertu. jest świetny, chociaż nie wiem czy ci będzie odpowiadał, bo daje trochę rozświetlający/błyszczący efekt. w każdym razie trudno sobie zrobić nim kolorowe placki na twarzy, a nałożony z umiarem doskonale udaje prawdziwą opaleniznę
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.