Shellac- rewolucyjna nowość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 23:45   #1
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18

Shellac- rewolucyjna nowość


Witam,
W Stanach pojawił się*od kilku dni nowy system firmy CND- Shellac. Jest to rewolucja- połączenie lakieru i żelu.
Nie przedłuża paznokcia, maluje się*nim jak lakierem , utwardza lampą*UV. Utrzymuje się*na paznokciu jak żel, producent zaleca zmyć*go po 14 dniach. Zmywa się*specjalnym acetonem w ciągu 10 minut. Produkt niby zalecany do salonu, ale tak łatwy w użyciu, że pewnie przejniknie do domowego użytku.
W systemie jest podkład, lakier kolorowy i lakier wierzni. Do tego zalecana jest lampa UV do tego systemu. Do tego plasterki z acetonem usuwające lakier.
Na forach w Stanach wrze z zachwytu, ciekawa jestem czy ktoś*już*próbował z Was?
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 00:19   #2
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

nie próbowałam - to fakt, więc może nie powinnam się wypowiadać. Ale się wypowiem - ja tam żadnej nowości w tym nie widzę

Śledzę ten produkt juz od jakiegoś czasu, aczkolwiek w mojej okolicy nikt tego jeszcze nie wprowadził do salonu. Jak ktoś uzywał, to chciałabym wiedzieć jaka jest róznica pomiędzy tym cudem a jakakolwiek silikonową kolorówką?


(a jak czytam bzdury o specjanym acetonie to śmiać mi się chce)
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-05-09 o 00:23
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 08:52   #3
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Specjalny aceton to aceton w przyklejanych plasterkach, które przykleja sie na płytkę na 10 minut. Pewnie śmieszne, ale ja takiego nie widziałam wcześniej

Ja też nie wiem jaka jest różnica między tym a żelem, dlatego pytam, ale z tego co czytam, to chyba jest jednak jakaś nowość. Ja nie lubię tipsów, a Shellac wygląda jak lakier, nanosi się go cienką wartstwą jak lakier i łatwo zmywa i nie niszczy płytki jak tipsy. Nie trzeba już niczego piłować.

Ja nie jestem profesjonalistką, chciałam wypróbować go dla własnych potrzeb. Chyba zamówię te lakiery, zastanawiam się tylko czy można użyć jakiejś innej lampy UV, bo tej lampy do Shellacu nie znalazłam w sieci do kupienia. Czy te lampy UV różnią się jakoś między sobą , czy wszystkie działają na tej samej zasadzie.

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

http://www.cnd.com/teaser/

Można wklepać*na youtubie CND shellac i wyskakuje mnóstwo filmików.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:40   #4
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ilonamaria Pokaż wiadomość
Specjalny aceton to aceton w przyklejanych plasterkach, które przykleja sie na płytkę na 10 minut. Pewnie śmieszne, ale ja takiego nie widziałam wcześniej
to rzaden specjalny aceton - taki sam efekt uzyskasz kiedy nasączysz wacki acetonem i nałozysz na paznokieć. Tylko taniej wyjdzie

I oczywiscie możesz uzyć jakiejkolwiek lamy uv - cnd zawsze starało się wmówić klientom, że jedynie lampy brisa utwardzą ich produkty, co oczywiscie jest wierutną bzdurą - lampy uv róznią się iloscią żarowek, no i ich jakością, czasem naświetlania, mają rózny design - zajrzyj może na wątek o lampach, tam dowiesz się więcej

No i jak zdecydujesz się wypróbować shellac, to daj znać, bo jestem ciekawa rezultatów
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:50   #5
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Czytałam o tym ostatnio.
Może zamówię, dlaczego nie?
Nie wierzę w "specjalne" acetony i lampy
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 21:57   #6
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Czytałam o tym ostatnio.
Może zamówię, dlaczego nie?
Nie wierzę w "specjalne" acetony i lampy
Kinia, a doczytalas czy pod ten podklad robi sié normalny prep czy nie...?
bo jak nie to bylaby to zasadnicza roznica w stosunku do silikonów - jak trzeba matowic to ja nadal roznicy nie widzé
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 23:12   #7
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Jeśli nie trzeba kupować ich lampy i acetonów, to jeszcze lepiej. Po prostu producent straszył, a ja uwierzyłam

Kupię zatem zwykłą lampę UV, gdzieś wyczytałam , że ma być 9 wolt. Czy to znaczy , że ma być jedna żarówka, czy może być więcej np 4X9 czyli 36 W? Czy wiecie może jaką moc ma Lampa do Brisa, bo ta do Shellaca jest ponoć podobna. Byłam na wątku o lampach, ale ciężko przebrnąć przez setki postów.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 08:12   #8
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Brisa ma 3 zarówki. Nie dam sobie głowy uciąć, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że ta nowa jest czterożarówkowa.... ale nie jestem pewna, bo w ręce jej nie miałam.
Ilonamaria, spokojnie możesz kupić 3żarówkową
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 22:59   #9
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki, kupię taką lampę.
Zamówiłam ten Shellac na próbę, przetestuję i dam znać. Chętnie poszłabym do salonu, ale w Polsce nie znalazłam żadnego , który to oferuje.

Na stronie CND jest instrukacja step-by-step i jest tam napisane:

"Note: It is not necessary to remove shine from the natural nail plate with a buffer"

Jeśli dobrze zrozumiałam Twoje pytanie (choć nie do mnie ) to nie trzeba niczego matowić.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 01:14   #10
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

http://www.zimbio.com/member/AllLacq...rid+Nail+Color
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:59   #11
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dostałam w końcu ten Shellac. Miałyście rację, kupiłam pierwszą lepszą lampę z allegro i wszystko działa. Maluje się cienko paznokcie jak lakierem i utwardza się lampą. Tylko wierzchnia warstwa jest trochę gęstsza, ale ogólnie łatwo się rozprowadza. Na koniec trzeba przetrzeć alkoholem, aby zmyć lepki film. Lakier jest elastyczny, nawet trochę gumowy, zarysowany "wraca " do siebie jak gąbka. Błyszczy się idealnie, mam go trzeci dzień, ciekawi mnie , czy wytrzyma deklarowane dwa tygodnie. Jeśli tak, to rzeczywiście będzie rewelacja.

Te plastry do zdejmowania to pic na wodę: to po prostu plasterki podobne do opatrunkowych, którymi okleja się paznokieć, wcześniej nasączając acetonem (któty nie jest dołączany). Dobrze , że zamówiłam z ciekawości tylko jeden komplet, bo to strata kasy.
Mam pytanko do doświadczonych: Każą zmyć to po 14 dniach 99% acetonem. Skąd się*taki bierze? Czy starczy zwykły acetonowy zmywacz ( ale on chyba nie jest 99%). Mam aceton z chemicznego , ale boję się , że tym to sobie wypalę wszystko do kości.

Edytowane przez ilonamaria
Czas edycji: 2010-05-30 o 22:00
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 22:22   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Z opisu wyniuka, że mamy do czynienia z kolorowym żelem typu soak-off, tylko nieźle wypromowanym. Żadna nowośc, ale gratuluje marketingu firmie CND.

Aceton powinnas kupic w wiekszości hurtowni kosmetycznych. Od razu odradzam 3 razy tańszy ze sklepu budowalanego, gdyz, nie jest to czysty aceton, tylko "skażony" o nigdy nie wiadomo- czym. Pędzlom malarskim raczej mało co szkodzi.
I nie bój żaby- czystym acetonem (Czda) nic sobie nie wypalisz.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2010-05-30 o 22:24
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 23:16   #13
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Albertyna, pewnie masz rację - przelali żel ze słoiczka do buteleczki i ogłosili, że to nowość

Nie miałam nigdy na paznokciach tych żeli soak-off. Miałam zwykłe żelowe tipsy, ale byłam niezadowolona. Po spędzeniu 2,5 godz w gabinecie kosmet. miałam na pazokciach grube buły. Nie mogłam się podrapać, ani podnieść monety z płaskiej powierzchni. Po tygodniu poszłam na basen i odleciał mi od razu jeden tips . Po zdjęciu tego, przez parę miesięcy musiałam regenerować paznokcie.
Szukałam właśnie czegoś co by się nakładało szybko jak lakier , długo trzymało i łatwo schodziło. Czy możesz mi poleciś jakiś żel soak-off kolorowy typu tego Shellaca CND do kupienia w Polsce? Tylko żeby też tak latwo i cienko się aplikował.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 01:41   #14
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

U Dobrejrady mozesz sobie te zele zakupic http://dobrarada.com.pl/index.php?k2...owe-i-easy-off
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:34   #15
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki. Czy te żele też nanosi się cienko pędzelkiem? Ten Shellac , trzeba przyznać, niczym nie różni się w nakładaniu od lakieru i potem wygląda identycznie na paznokciu jak lakier. Nie trzeba też matowić. No ale cena też zupełnie inna

Edytowane przez ilonamaria
Czas edycji: 2010-05-31 o 08:35
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:24   #16
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

rózni się od reszty soak off. jest ultra cienki jak lakier i nie trzeba matowic plytki paznokcia! to bardzo duza jednak roznica, jest wiele Pan ktore maja naturalne paznokcie i wlasnie dlatego nigdy nie skusily sie na zele/akryle.
zmywa sie duzo duzo latwiej niz soak off.
ja niestety mam lampke zwykla i boje sie, ze nie bedzie dobrze sie utrwalac bez cnd lampy...
zobaczymy ale narazie sama testuje - klientkom jeszcze bym nie zrobila wlasnie ze wzgledu na lampe.
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 08:20   #17
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
ja niestety mam lampke zwykla i boje sie, ze nie bedzie dobrze sie utrwalac bez cnd lampy...
nie martw sie - ja mam dwie lampy - jedną activa, drugą cnd - zapewniam cię, że niczym się nie roznia. Tak na prawde liczy się jakość żarówek, a nie plastikowa obudowa z naklejką
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 23:40   #18
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dzięki pewnie masz racje ale z drugiej strony wiele dziewczyn sie skarzy, ze nie zawsze sie utwardza jak nalezy... no i marketing cnd sama wiesz jaka wode z mozgu robi

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

dzięki pewnie masz racje ale z drugiej strony wiele dziewczyn sie skarzy, ze nie zawsze sie utwardza jak nalezy... no i marketing cnd sama wiesz jaka wode z mozgu robi
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:21   #19
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

faraula i jak twoj shellac.??? Pisalas ze testujesz na sobie i jestem ciekawa jak to faktycznie wyglada po dwoch tygodniach Ja zamowilam zestaw shellac w zeszlym tygodniu ale okres oczekiwania jest do 4 tygodni hmm. No i bez lampy oczywiscie bo tych ci u mnie dostek. Nie chce juz inwestowac w lampe cnd bo wole juz troszke poczekac i kupic lampe LED.
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 18:50   #20
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez beakta Pokaż wiadomość
faraula i jak twoj shellac.??? Pisalas ze testujesz na sobie i jestem ciekawa jak to faktycznie wyglada po dwoch tygodniach Ja zamowilam zestaw shellac w zeszlym tygodniu ale okres oczekiwania jest do 4 tygodni hmm. No i bez lampy oczywiscie bo tych ci u mnie dostek. Nie chce juz inwestowac w lampe cnd bo wole juz troszke poczekac i kupic lampe LED.
wiesz wyglada super - jedynie odrost jest widoczny jednak pamietaj, ze musi klientka chciec miec ten sam kolor caly czas... ale ogolnie moja ocena to 9/10 - no i oczywiscie trzeba uwazac na paznokietki bo owszem troche zabezpiecza, ale jest to bardziej lakier niz zel i hmmm moze sie zlamac ale fakt nic sie nie sciera, nie traci blasku, super

chetne Panie zapraszam na shellac w olsztynie do mnie lub w warszawie - info na priv
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9

Edytowane przez faraula
Czas edycji: 2010-06-14 o 18:50 Powód: dopisek
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:01   #21
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Faraula to rozumiem ze ten caly MUS z lampa cnd to pic na wode?
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:53   #22
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez beakta Pokaż wiadomość
Faraula to rozumiem ze ten caly MUS z lampa cnd to pic na wode?
akurat ja mam wode z mozgu i kupuje wszystko markowe :/ wiec napewno kupie nowa lampe ale sa problemy z jej nabyciem teraz wiec uzywam poczciwej omegi dzis zrobilam znowu kilka kompletow shellakowych i trzymam kciuki, zeby sie ladnie nosily
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 01:07   #23
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
akurat ja mam wode z mozgu i kupuje wszystko markowe :/
Haha

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
wiec napewno kupie nowa lampe ale sa problemy z jej nabyciem teraz wiec uzywam poczciwej omegi dzis zrobilam znowu kilka kompletow shellakowych i trzymam kciuki, zeby sie ladnie nosily
Tu nie ma problemu. Sa w zestawie tylko 200€ wiecej z lampa. A mam juz 3 lampki uv i nie badzo chce tyle kasy inwestowac w kolejna uv. Przymierzam sie do lampy led ale to tak za chwile, nie w tym momencie, dlatego podpytuje czy poki co wszystko z shellac jest ok ze zwykla a "niecnd-owska" lampa
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:23   #24
laDiva
Raczkowanie
 
Avatar laDiva
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Herne/Bochum
Wiadomości: 41
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Z opisu wyniuka, że mamy do czynienia z kolorowym żelem typu soak-off, tylko nieźle wypromowanym. Żadna nowośc, ale gratuluje marketingu firmie CND.


nooo...... moja pierwsza mysl. ....
__________________
Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Feinauer

www.pauline-feinauer.de

Edytowane przez laDiva
Czas edycji: 2010-06-15 o 12:26
laDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:18   #25
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Byc moze...ja jeszcze nie mialam tego w rekach wiec sie nie wypowiem ale napewno plusem jest to ze niewymaga matowienia plytki. Duzo klientek jest ktore z checia cos tam by nalozyly ale za diabla nie chca matowic , pilowac czy co tam jeszcze swojej naturalniej plytki. Shellac wydaje mi sie jednak jakas alternatywa...zobaczymy jak dostane go w swoje rece
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:49   #26
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Miałam shellac 15 dni i zmyłam tylko dlatego, że widać było odrost. Kolor, super połysk i jakość jak pierwszego dnia. Zmywa się łatwo, właściwie trzeba wykruszyć, podkład trzyma się dosyć mocno, ale i tak rewelacja. Jednego dnia nie pasował mi mój kolor i zamalowałam schellac zwykłym kolorowym lakierem. Zmyłam potem bezacetonowym zmywaczem i nic się nie stało.
Ja utwardziłam zwykłą, tanią lampą 36 watt. Zrobiłam też schellac mojej mamie. Jej z jednej ręki zeszły po 10 dniach, tak jakby się odkleiły. Druga ręka się trzymała, więc może za krótko trzymałam w lampie. Albo dlatego, że nie odtłuściłam plytki, ale akurat wszystkie 5?

Mam pytanie; czy można przedłużyć czas utwardzanie w lampie i jakie są konsekwencje za długiego trzymania żelu w UV??

Czy promienie z tej lampy opalają jak słońce (chodzi o to czy można dostać przebarwień jak po słońcu.)?
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 00:29   #27
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

na bank nie odtłuscilas! ja zrobilam juz kilkanascie shellacow i wszystko super
jednak bede sie upierac, ze to nie jest kolejny soak off. jest to hybryda i faktycznie raczej jak lakier o zaletach zelu bez jego wad a nie tylko marketing.
mnie bardzo przekonuje, ze po zdjeciu zelu paznokcie sie nie nadaja do niczego, a po zmyciu shellaku moge albo zrobic jeszcze raz shellac albo normalny manikiur

no i paznokcie pieknie rosna, nie lamia sie latwo i nie rozdwajaja!
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:35   #28
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
mnie bardzo przekonuje, ze po zdjeciu zelu paznokcie sie nie nadaja do niczego,
A moje po zdjęciu akrylu/żelu sa w tak msamo dobrej kondycji jak przed

Jak sadze żele typu soak-off nałozone na odtłuszczone nie zmatowione paznokcie tez trzymałby sie ok 2 tygodni. Trzebaby sprawdzic.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:04   #29
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

No nie wiem, dla mnie żel to masakra dla paznokci i to na parę ładnych miesięcy. Poza tym warstwa tego jest dużo grubsza niż Shellaca i od razu widać "górkę" żelu. Przynajmniej u mnie nie wyglądalo to za dobrze, ale nie wiem czy to był żel "soak -off" czy zwykły.
Na razie jestem zachwycona Shellaciem, dla mnie rewelacja.

Ponawiam pytanie , co się może stać jak za długo się trzyma pod lampą i czy ta lampa UV przebarwia jak słońce?
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:46   #30
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dziewczyny gdzie mozna nabyc ten shellac?
widzialam w victoria beauty
ale moze macie jakies tansze zrodla?
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.