Zmiana rozkładu PKP intercity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 12:06   #1
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314

Zmiana rozkładu PKP intercity


Coś dla podróżujących PKP InterCity. Następuje zmiana rozkładu jazdy pociągów. Kursy będą dłuższe ale nie będą tańsze:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...B_Wyborcza_biz
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 17:36   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zmiana rozkładu PKP intercity

Te 4,5 godziny z Krakowa do Wawy to jest chyba podany czas jazdy TLK. Można jechać EIC w komfortowych warunkach już za 59 zł w ofercie Super Bilet w ok 3 godziny. Bez przesady.
Tak samo warto dodać, że na trasie Warszawa-Białystok pociąg TLK (czyli tańszy) jedzie ok. 2 godziny 20 minut, a ma do pokonania ok. 200 km. Dla porównania do Gdańska z Warszawy przez Włocławek, Toruń, Laskowice jest ok. 400 km i pociąg jeździ średnio 6-7 godzin obecnie. Świadczy to tylko o tym, że są tam remonty i po prostu przepustowość jest mniejsza, bo są to uczęszczane trasy. Ja już się nie mogę doczekać na czas 'po remoncie'...
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 10:57   #3
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zmiana rozkładu PKP intercity

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Te 4,5 godziny z Krakowa do Wawy to jest chyba podany czas jazdy TLK. Można jechać EIC w komfortowych warunkach już za 59 zł w ofercie Super Bilet w ok 3 godziny. Bez przesady.
Tak samo warto dodać, że na trasie Warszawa-Białystok pociąg TLK (czyli tańszy) jedzie ok. 2 godziny 20 minut, a ma do pokonania ok. 200 km. Dla porównania do Gdańska z Warszawy przez Włocławek, Toruń, Laskowice jest ok. 400 km i pociąg jeździ średnio 6-7 godzin obecnie. Świadczy to tylko o tym, że są tam remonty i po prostu przepustowość jest mniejsza, bo są to uczęszczane trasy. Ja już się nie mogę doczekać na czas 'po remoncie'...
Prawie się wzruszyłam, typowe dla mikola Teraz jechałam Katowice - Gdańsk bez przesiadki... w 5,5 godziny, przez Warszawę. Cudownie! Cena nie była akurat promocyjna, bo bilet kupowałam dosłownie dzień przed wyjazdem, ale czas przejazdu i komfort - super (no dobra, było kilka minusów). Teraz chyba najbardziej doskwiera remont odcinka Kraków-Rzeszów i Warszawa-Białystok.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 11:57:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.