Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-20, 07:57   #31
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

hej hej dziewczyny, pozdrawiam z Teneryfy - jak tu pięknie jest Jestem na północy, więc ciepło, ale bez upałów, bardzo zielono, mało turystów, póki co cała zachwycona )

Pani Robot jak jeszcze działałam prężniej jako DT/przy kocich fundacjach to kilka razy woziłam kotne kotki na zabieg aborcji i nie miałam najmniejszych wyrzutów sumienia. Bezdomnych kotów jest o wiele za dużo i kto choć raz znalazł umierającego na koci katar kociego oseska na drodze to raczej nie będzie miał wątpliwości. W każdym razie ja nie miałam.

Cinde - może krem/tonik z ceramidami? Dr Jart ma bardzo dobrą serię (ta żółta), wiele osob chwali też milky toner od Florence.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 08:31   #32
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso, zazdroszczę

Ja żałuję, że w Polsce nie można się legalnie wysterylizować. Z chęcią bym to zrobiła, żeby mieć 100% gwarancji, że nie zajdę w ciążę. Bo ciąża byłaby dla mnie tragedią.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 08:58   #33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Młodo wyglądasz, Cinde. Nie dałabym Ci tyle, myślałam że masz 28 lat, no może 32, ale to tylko dlatego, że gdzieś wspominałaś, że jesteś po 30-tce.

Roczniki 84'-85' zawsze wydawały mi się przełomowe, 85' to był ostatni rocznik przed reformą edukacji, czyli starej matury i 4-letniego liceum. Ja tylko trochę mlodsza zawsze miałam wrażenie, że rocznikowo dzieli nas przepaść, na niekorzyść dla mojego rocznika, z tym nieszczęsnym gimnazjum, itd. Inny tryb/zmieniony system edukacji zrobił swoje.
To prawda. Sorry za określenie, ale gimbaza już miała troche co innego w głowach. Miałam też sporo znajomych w klasach gimnazjalnych, bo to przecież była tylko 1-2 lata różnicy między nami, i jak teraz myśle o tych ludziach i jak im się życie potoczyło, to już tak szybko pod ołtarz nie biegli jak mój rocznik, a jak pobiegli, to znowu więcej osób wśród nich nie ma dzieci, albo zdecydowali się na nie później.

o maj gad, przypomniało mi się teraz jak moja koleżanka z gimnazjum na przerwie poszła palić papierosy do toi toi (tej toalety przenośnej) i 30 minut później straż pożarna tego toi toi gasiła . Jeszcze buty na w-f w nim zostawiła i spłonęły cudnie.

Co do wyglądania młodo, to w życiu codziennym ludzie oscylują pomiędzy 23-28, ale pewnie też mój styl mi w tym pomaga. Zawsze miałam mocno otłuszczoną buzie (genetyka) i myśle, że to bardzo pomaga. Niestety, zauważam, ze mi ostatnio te pulchne policzki troche zaczynają opadać w dół w okolice ust , ale to było do przewidzenia.

Soso, ale Ci fajnieeee Wrzuć fotki.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Co do aborcji, to rozumiem i zgadzam się z tym co pisze Ava i Pani_R, ale też rozumiem tutaj Gosie. Myśle, że dla mnie nie byłaby to tak łatwa decyzja. Ale to ja, i absolutnie nie oceniam i nie mysle nic złego o tych, którzy mają inaczej - nawet nie śmiem mieć do tego prawa.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Kupiłam sobie przedwczoraj jakiś olbrzymi t-shirt z Weekday:

https://www.zalando.pl/weekday-huge-...1d04w-a14.html

Urzekły mnie kolory. Podobno już XS jest ogromna, na Zalando do S-ki wszystko wyprzedane. Jakimś cudem jeszcze dorwałam ostatnią S-ke na stronie producenta. Lubię się kręcić po domu w takich obszernych t-shirtach.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-20 o 11:18
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 11:32   #34
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

W sumie na początku, jak Pani_R napisała o jej podejściu do aborcji to też miałam dziwne odczucia, podobne do Gosi, bo dla mnie na pewno nie byłaby to łatwa i szybka decyzja. Potem jednak dotarło do mnie, że to JEJ podejście, gdyby JĄ to dotyczyło i nie ma to ze mną nic wspólnego. Więc teraz mam do tego neutralne podejście. Życzyłabym sobie, żeby rządzący mieli podobną postawę nie wpier***** się w cudze sprawy, ale niestety jest odwrotnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 11:40   #35
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89190809]To ja mam inne doswiadczenia. 8/10 osob z mojego rocznika sie uwinelo ze slubem i dziecmi przed 30-tka. W mojej rodzinnej miejscowosci juz stos na mnie czeka na ktorym chca mnie spalić.

Od ponad 5 lat, na co dzien zajmuje sie tez szkoleniem doroslych i poznaje dzieki temu sporo ludzi - m.in. osoby w moim wieku (rocznik 85) i podobnie: 9/10 osob ma juz meza/zone i dzieci.

Jezeli juz to tu na Wizażu spotykam sie z tym o czym piszesz, ale byc moze to miejsce przyciaga specyficzny sort

p.s. mowa wylacznie o Polakach, oczywiscie.


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Moi znajomi z Polski tez w miazdzacej wiekszosci mieli 1-2 dzieci przed trzydziestka.
Znajomi tutaj roznie. Ci majacy obecnie 30-40 lat raczej stawiaja na pozniejsze malzenstwo/zwiazek i dzieci blizej czterdziestki, a ci majacy +/- 22-25 lat nie moga sie doczekac slubu i dzieci i chca miec te dzieci w liczbie mnogiej wlasnie przed trzydziestka. Nie wiem skad ta roznica w pogladach.

A co do aborcji, to chcialabym zeby w zadnym kraju na swiecie nie wiazala sie z tym stygmatyzacja, ostracyzm, poczucie winy czy tym bardziej klopoty z prawem. Kazda kobieta powinna miec prawo do rozporzadzania swoja macica i ogolnie swoim cialem wedle wlasnego uznania.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 12:43   #36
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cinde, bardzo lubie spac w takich koszulkach. Juz ktorys raz przywolujesz tu Weekday. Mam ich sklep doslownie 3 kroki od pracy i ciagle zapominam zajrzec.



Mnie z kolei wzielo na letnie sukienki. W koncu zrobilo sie cieplo i slonecznie, mozna te grube swetrzyska pochowac. Nie wiem czy pisalam o mojej niedawno odkrytej fascynacji sklepami Abercrombie & Fitch i & Other Stories? Co nie spojrze to cos wypatrze. Zamowilam te dwie sukienki 1 i 2. Mam nadzieje, ze nie przestrzelilam z rozmiarem. Dopadl mnie nastroj na randkowanie i fajnie byloby miec w szafie cos wiecej niz 30 par legginsow i bluzy z kapturem we wszystkich kolorach.



Co do rozrodczych zapedow znajomych wszystko zalezy od srodowiska mysle. Wsrod najblizszych mi osob nie mam nikogo z dziecmi. Nawet zenic sie za bardzo nie chca, bylam na jednym slubie w calym moim dlugim zyciu. Odkad zmienilam prace spotykam wiecej ludzi po slubie i z dziecmi. Wszystko w obrebie jednego miasta i jednej grupy wiekowej.

Chciałam skorzystać z ładnej pogody i napić się popołudniowej kawy w ogrodzie. Rozłożyłam fotele, żeby sobie oprzeć nogi, przyniosłam kawę i oczywiście słońce zaszło. Jak żyć…

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2022-04-20 o 13:06
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 14:03   #37
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To ja się przyjdę pożalić, że mam nowe okulary i nie mogę się do nich przyzwyczaić, z daleka jest ok, ale sprawia mi dyskomfort patrzenie na coś z bliska. A praca przy komputerze w tych okularach, to już w ogóle masakra.

miałam podobnie z moimi okularami...
głowa mnie bolała po pół godzinie od założenia.
co się okazało?
że były źle dobrane i ramki były za wąskie...

dlatego przestawiłam się na soczewki
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-20, 14:29   #38
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pusheen to nie była grupa dla rodziców, ani dotyczaca dzieci w spektrum. Grupa jak najbardziej dla osób dorosłych, tylko macierzyństwo części członkiń się mocno rzuciło i zaczęło atakowac bezdzietnych. Moge zapytać o grupy dla rodziców dzieci w spektrum To były "Dziewczyny w spektrum" na FB. I jak przejrzalam posty, to raczej mało wiedzy, a bardziej pytania o "specjalny rodzaj intuicji" i dziwne posty z serii "czy wy tez tak macie" Ogólnie Facebook to specyficzne miejsce i 99% grup jest jak dno i wodorosty.

Soso chyba z kotami nie miałabym problemu, a z psami mialabym lekkie "biedne malenstwa", z domyslem, ze pewnie bym wszystkie zatrzymała, choć wiem, że to irracjonalne i nalezy taką sterylkę wykonać. Za to ślepego miotu szczeniąt bym chyba nie uśpiła. Bezdomność kocia i psia wygląda chyba trochę inaczej. Nadal to koty mają gorzej, więce ich, szybciej się mnożą, trudniej wyłapać, a dzikie nie znajdują domów. Słodka psia kluseczka zawsze znajdzie chętnych, pytanie, czy dobrze trafi.

Był u mnie pan wymieniać modem i trochę się stresowałam, bo mam syf, psom sie zdarza kupa w domu... A facet przemiły, psiolub totalny, gratulował mi siły i samozaparcia w opiece i jeszcze złożył najlepsze życzenia

Znalazłam zdjęcie z czasów leczenia trądziku poprzez wizyty w solarium I sobie porownalam z dzisiejszym snapshotem. Przy okazji widać jak mi pięknie czerwień wargową wyciągnięto ten rok temu jak robiłam usta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3427.jpg (77,9 KB, 112 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-04-20 o 15:31
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 19:28   #39
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pani_R, poprawa jest bardzo duza! Ale Cie to solarium zmasakrowalo. Jeszcze podczas studiow mieszkalam z dziewczyna, ktora sie chciala szybko opalic, poszla pare razy na solarium, i na ciele wyszly jej takie brazowo-szare łaty/plamy, podobne w kolorze do tych, ktore mialas na buzi.

Dobrze, ze tak sie to poprawiło. Skora tez sie sama od siebie odnawia i reperuje, tylko trzeba dac jej czas.

Cienie pod oczami tez Ci sie rozjasniły.

Usta bardzo ladne, jak zawsze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-20 o 19:33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 20:35   #40
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cienie to zabiegi jak PRX, retinol z dermapenem i codziennie adapalen. Spokojnie moge chodzić bez makijażu.
A twarz... moja matka sama była fanką opalenizny. Jako 15-latka zostałam wywieziona do Bułgarii na 2 tygodnie, bo byłam za blada i "nie łapało mnie" polskie słońce. Wróciłam już z buzią w kropki. A matka do dziś ani jednej plamki... Opalanie na retinol i zero problemów skórnych.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 21:03   #41
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

A propos naszej ostatnio rozmowy o gustach j barberach Screenshot_20220420-220139_Instagram.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-20, 21:24   #42
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Cinde, bardzo lubie spac w takich koszulkach. Juz ktorys raz przywolujesz tu Weekday. Mam ich sklep doslownie 3 kroki od pracy i ciagle zapominam zajrzec.



Mnie z kolei wzielo na letnie sukienki. W koncu zrobilo sie cieplo i slonecznie, mozna te grube swetrzyska pochowac. Nie wiem czy pisalam o mojej niedawno odkrytej fascynacji sklepami Abercrombie & Fitch i & Other Stories? Co nie spojrze to cos wypatrze. Zamowilam te dwie sukienki 1 i 2. Mam nadzieje, ze nie przestrzelilam z rozmiarem. Dopadl mnie nastroj na randkowanie i fajnie byloby miec w szafie cos wiecej niz 30 par legginsow i bluzy z kapturem we wszystkich kolorach.



Co do rozrodczych zapedow znajomych wszystko zalezy od srodowiska mysle. Wsrod najblizszych mi osob nie mam nikogo z dziecmi. Nawet zenic sie za bardzo nie chca, bylam na jednym slubie w calym moim dlugim zyciu. Odkad zmienilam prace spotykam wiecej ludzi po slubie i z dziecmi. Wszystko w obrebie jednego miasta i jednej grupy wiekowej.

Chciałam skorzystać z ładnej pogody i napić się popołudniowej kawy w ogrodzie. Rozłożyłam fotele, żeby sobie oprzeć nogi, przyniosłam kawę i oczywiście słońce zaszło. Jak żyć…
Ava, Abercrombie&Fitch wpadło mi w oko, kiedy byłam w Stanach - kupiłam tam sobie wtedy świetne ciemne dżinsy, bluzkę i blezer z polaru, który niestety przejęła moja mama. I sporo rzeczy tam mi się podobało, w sumie to co chwilę miałam ochotę coś przymierzyć albo kupić...Chyba jeszcze na starym tel. mam zdjęcia z A&F - nie mogłam się oprzeć zdjęciom futrzanych kapci, które wyglądały jak owca.

Ja też byłam w życiu tylko na jednym ślubie. I do dzisiaj tego żałuję...

Wśród rówieśników to z liceum ślub wzięły tylko jakieś pojedyncze osoby. Tych z gimnazjum to nawet nie liczę, bo nasze drogi szybko się rozeszły - tam na pewno jest więcej osób po ślubach i z dziećmi, ale to nie ma znaczenia, skoro straciliśmy kontakt. Znajomi z czasów licealnych cały czas są gdzieś na orbicie, nawet jeśli większość rozsiana po całej Polsce czy zagranicą.Myślę, że jeśli ludzie z mojego rocznika zechcą się rozmnazac, to nastąpi to w wieku 35 -37 lat, a to tylko Ci, którym naprawdę na tym zależy. No i chyba naprawdę jesteśmy pokoleniem, któremu na tym szczególnie nie zależy, jakbyśmy byli pewną "niszą" między pokoleniem lat 70., które wg mnie rozmnaza się chętnie a pokoleniem lat 90., które też przystępuje do tematu trochę chętniej niż my.

Nie odbierzcie tego co piszę jako krytykę naszego pokolenia, po prostu dzielę sie swoimi obserwacjami i po tym co piszą inni dochodzę do wniosków, że właściwie niezależnie od kraju (bo w wielu tak jest) jest to zjawisko dość typowe dla naszej grupy wiekowej, czyli jak mniemam także i tutaj 30-40 lat .

Żałuję, że nie mam na tym telefonie zdjęć tych kapci.

Ava, Ty myślisz o randkach i super,za to ja wczoraj obejrzałam trochę filmików z Coachellii na Instagramie i wróciła mi pamięć bardziej imprezowych czasów i aż mi się łezka zakrecila w oku na taką beztroske. Oczywiście na Coachellii nigdy nie byłam i jakoś zawsze uważałam ten festiwal za przereklamowany, aż tu wczoraj przypadkiem trafiłam już chyba na relacje z ostatnich dni festiwalu, niestety...A tam np. Swedish House Mafia.

No i musiałam pooglądać stylowki stamtad i nie wiem może nie są w Waszym guście, ale w imprezowym klimacie raczej jest to ok, jak sądzę? Screenshot_20220419-204139_Instagram.jpgScreenshot_20220419-204439_Instagram.jpgScreenshot_20220419-214956_Instagram.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 23:33   #43
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Uwielbiam festiwal look 🤎 kapelusz do góry bikini, futra, szortów i kowbojek. Miałam oczywiście fioła na punkcie boho narzutek noszonych na Coachelli lata temu.

Z mojego rocznika i powiedzmy + 3 lata, czyli 1981-1984 połowa kumpli nadal nie ma dzieci. Kolezanek tak 3/4 ma. Bezdzietnych jest mniejszość. Był boom na rozmnażanie jak dobili 32-34rz. To pewnie ci, co „odkładali na później”. Żaden mój ex nie ma potomstwa, jeden zaliczył krótkie małżeństwo.
Dwie znajome maja po dwoje dzieci. Z trojgiem i więcej osobiście nie znam nikogo. No ale tez utrzymać w PL taka rodzinę to nie jest byle co.
Mam tez dalekiego znajomego który ma issue z głowa i pragnie zapłodnić każda kobietę, z która się spotyka po czym leci do kolejnej… i jaki on ma ból rzyci jak mu alimenty sąd zarządza. Wtedy te złe baby kłamią żeby wyciągnąć z niego kasę Kij tam, ze chore dziecko…


Kurde zapomniałam 5 dni temu tabletki i taaaki mam ból w miednicy, ze mi kregoslup wyrwie… a chciałabym jeszcze 3 tyg zaczekać do przewidzianej co 90 dni gehenny. Ostatnie o czym marze, to leżeć w tym bałaganie i się wykrwawiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Mój crush z liceum i studiów tez bezdzietny. Widać jak się podeklarowalismy za gowniarza, tak wytrwaliśmy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 23:44   #44
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso… chyba będziesz dostawała liczne romanse o te swoją Teneryfę

IMG_3432.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 00:19   #45
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Haha jestem akurat miejscowość dalej, bo w Porta de la Cruz, ale mogę podejść do apteki, może akurat mają.

Dziś trekingowo, wzdłuż linii brzegowej. Wyspy Szczęśliwe najwyraźniej są mi pisane, kocham wszystkie, od Azorów przez Maderę po Teneryfę

2020_0508_03043700-01.jpg2020_0508_03243900-01.jpg2020_0508_03212900-01.jpg2020_0508_03220900-01.jpg2020_0508_03362700-01.jpg2020_0508_03233500-01.jpg2020_0507_00553600-01.jpg2020_0508_03242200-01.jpg

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 00:58   #46
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Przecudnie Gdybys pytała jak u nas, to ciemno, buro i pada

Jakbyś się wybierała do apteki za jakiś czas, na spokojnie, to będę wdzięczna o zapytanie. Tretinoina to i tak melodia jesienno-zimowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 01:02   #47
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Może i buro, ale jak zaswieci słońce to polska wiosna jest przepiękna

Nie ma problemu a jaka moc Cię interesuje?

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 01:12   #48
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ta niższa, 0,25%


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 03:00   #49
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pani_Robot Festival look jest super .

Puerto de la Cruz? Byłam tam wiele lat temu...

To było pierwsze miejsce zagranicą, które było dla mnie... egzotyczne.

Pod względem fauny i flory to na serio wydaje mi się egzotyczne !!!

A już porównując do wielu innych miejsc w Europie :

Fauna - te jaszczurki niemal wszędzie na zewnątrz...

O karaluchach i pajakach lepiej nie pisać.

Flora - no naprawdę bujna roślinność...

Rzeźba terenu też robi wrażenie.

Polecam wycieczkę do Los Gigantes...Lokalnym busem.

Jedno z najpiekniejszych miejsc, jakie widziałam w życiu - mnie rzuciło na kolana, chociaż są pewnie piękniejsze miejsca.

Ale Teneryfa ma trochę wad i właśnie dla kogoś ze spokojnej części Europy jak nasza, może być dość przytłaczająca...:brzydal :

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-04-21 o 03:02
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-21, 04:19   #50
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Widziałyście te tiktoki? Wywaliło mi skale obrzydzenia…

IMG_3439.jpg
IMG_3440.jpg

https://www.instagram.com/p/CcZFhG3s...d=YmMyMTA2M2Y=


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 04:30   #51
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

A co do brodaczy, to lubię w wersji hipster, czyli kolorowe tatuaże, czarne ciuchy, włosy na głowie, a najlepiej koczek z długich. Gorzej się z tymi hipsterami dogadać

Tutaj jakiś wizualnie pasujący pan.

IMG_3444.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 08:04   #52
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pani Robot, jak pisałam o swędzeniu skóry głowy, to pytałaś czy tylko swędzi czy się sypie itd. Wczoraj umyłam włosy szamponem w kostce od 4 szpaków, swędziało praktycznie od razu, dzisiaj z ciekawości pochyliłam głowę i zaczęłam się "drapać" - sypie się. Przesuszona skóra?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 08:22   #53
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Pusheen dla mnie długo Teneryfa i generalnie Kanary były takim Egiptem Europy, nie pojadę, bo masa turystów i na bank nie ma tam nic dla mnie Oczywista bzdura, jeśli kocham Azory, uwielbiam Maderę to i Teneryfy nie da się nie polubić A przytłoczenia bardziej obawiałabym się w Indiach, i między innymi dlatego ciągle jeszcze nie zdecydowałam, czy chciałabym tam polecieć.

Finlora nie wiem czy będę oryginalna, ale może Equilibra i ta nawilżająca seria z aloesem? Mnie tez po wielu szamponach swędzi głowa, Equilibra długo była odkryciem, teraz przerzuciłam się na Phyto Color i też ok, ale co jakiś czas wracam do Equilibry.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 09:23   #54
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso, dzięki, ale na razie chciałabym znaleźć coś cf, jak wszystko zawiedzie, to będę szukać wśród innych opcji.
Ale fakt, że swędzi tak, że zaraz oszaleję. Zastanawiałam się kiedyś czy to może przez twardą wodę, ale nie sprawdzę tego, bo nie wyobrażam sobie mycia wodą mineralną, przegotowaną czy coś w tym stylu.
Albo np nieraz czytam, że swędzenie może powodować niedokładne spłukanie szamponu - ale czy to jest w ogóle możliwe? Przecież spłukuje się długo, potem lecą jeszcze litry wody przy spłukiwaniu odżywki, więc chyba nie ma takiej opcji, żeby szampon się nie spłukał.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 10:21   #55
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava, zapomniałam napisać. Urocza jest ta sukienka z pierwszego linka Ślicznie Ci będzie! I przypomniało mi się też to o czym ostatnio napisałaś, że Cie barman porównał do Lany Del Rey, i tak sobie myśle, że coś w tym może być, bo pamiętam Twoje zdjęcia

Pusheen, mi raczej jest daleko do bycia pruderyjną, ale te stylówki nawet dla mnie są too much. Straszna tandeta, ale to tylko moje zdanie.

Za to zaczęłam wczoraj oglądać Anatomie skandalu na Netflix i jestem zachwycona stylówkami Sienny Miller w nim Już nie wspominając o tym, że po raz pierwszy zobaczyłam prawdziwy potencjał aktorski Sienny.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Widziałyście te tiktoki? Wywaliło mi skale obrzydzenia…

Załącznik 7770809
Załącznik 7770810

https://www.instagram.com/p/CcZFhG3s...d=YmMyMTA2M2Y=
Hesus, jacy ludzie są głupiiiii

Soso, przecudnie! Korzystaj, szczęściarzu!

Tak Wam jeszcze napiszę, że kupilam ostatnio ten krem Embryollise, i matko jaka to jest genialna baza pod makijaż Normalnie airbrushuje buzie, a podkład rozprowadza się jak po maśle. Coś genialnego. Słyszałam od dawna, że to ulubieniec wielu make-up artists, ale traktowałam to zawsze z przymrużeniem oka.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-21 o 10:42
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 11:52   #56
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso, piekne zdjecia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 12:12   #57
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Soso, pięknie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 12:37   #58
Deuko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 14
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ale ja od dawna marzyłam o histerektomii, zeby pozbyć się i okresu, i PMS, i ryzyka ciąży.

To polecam spiralę, efekt równie zadowalający choć pozbycie się okresu nie jest gwarantowane, ale u większości zanika bez śladu
Deuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 13:43   #59
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[QUOTE=Pani_Robot;89191450]Pusheen to nie była grupa dla rodziców, ani dotyczaca dzieci w spektrum. Grupa jak najbardziej dla osób dorosłych, tylko macierzyństwo części członkiń się mocno rzuciło i zaczęło atakowac bezdzietnych. Moge zapytać o grupy dla rodziców dzieci w spektrum To były "Dziewczyny w spektrum" na FB. I jak przejrzalam posty, to raczej mało wiedzy, a bardziej pytania o "specjalny rodzaj intuicji" i dziwne posty z serii "czy wy tez tak macie" Ogólnie Facebook to specyficzne miejsce i 99% grup jest jak dno i wodorosty.


ładnie skóra wygląda!
czysta taka i zdrowsza

i jaśniejsza jakoby.
także efekt jest na plus
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-21, 14:46   #60
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Finlora najlepiej by pewnie powiedział trycholog, ale u mnie to był przesusz w wyniku alergii właśnie.

Cinde ja lubię odrobinę kiczu. Np w stylówkach Macklemore

http://3.bp.blogspot.com/-Rw1JoAlDLf...cklemore+5.JPG

https://i.pinimg.com/474x/8f/26/37/8...3a5e6b1d25.jpg

https://i.pinimg.com/474x/30/e0/65/3...092394bab0.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 09:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.