Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-20, 14:34   #61
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej Izko
A moze bys zglosila ten zalon do Zlotego Salonu? [img]icons/icon7.gif[/img]
Na pewno dziewczyny beda Ci wdzieczne [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 14:34   #62
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej Izko
A moze bys zglosila ten zalon do Zlotego Salonu? [img]icons/icon7.gif[/img]
Na pewno dziewczyny beda Ci wdzieczne [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 14:54   #63
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Zgłoszę go z największą przyjemnością (ten do którego zaglądam najczęściej mieści się na Jubilerskiej w centrum handlowym GEANT) . Dodam jeszcze tylko że mój chłopak też tam chodzi i strzyże go perfekcyjnie (bo jest fryzjerką tzw. ,,męską")nasza już zaprzyjaźniona pani Violeta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 14:54   #64
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Zgłoszę go z największą przyjemnością (ten do którego zaglądam najczęściej mieści się na Jubilerskiej w centrum handlowym GEANT) . Dodam jeszcze tylko że mój chłopak też tam chodzi i strzyże go perfekcyjnie (bo jest fryzjerką tzw. ,,męską")nasza już zaprzyjaźniona pani Violeta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 08:31   #65
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziękuję Iza bardzo serdecznie! Czy orientujesz się gdzie jest ich salon oprócz Jubilerskiej?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 08:31   #66
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziękuję Iza bardzo serdecznie! Czy orientujesz się gdzie jest ich salon oprócz Jubilerskiej?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 09:02   #67
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Niestety to jedyny ich salon w Warszawie i ...w Polsce.[img]icons/icon9.gif[/img] We Francji podobno jest na rogu każdej ulicy ale niestety do Francji mamy trochę daleko -chyba bliżej już na Jubilerską [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrowionka!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-21, 09:02   #68
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Niestety to jedyny ich salon w Warszawie i ...w Polsce.[img]icons/icon9.gif[/img] We Francji podobno jest na rogu każdej ulicy ale niestety do Francji mamy trochę daleko -chyba bliżej już na Jubilerską [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrowionka!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 10:22   #69
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wizażysta, fryzjer

czesc,
szukam fryzjera - wizażysty w Warszawie, takiego w ktorego rece mozna z powodzeniem oddac swoja glowe ..
znacie kogos takiego
bede wdzieczna
mag.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 15:27   #70
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizażysta, fryzjer

Mimo, że nikt się nie odezwał, to ja się dołączę do pytania. Chodzi mi o SPECJALISTĘ(!!!)od słabiutkich,sztywniutkich włosiąt, tylko,że w Częstochowie lub Łodzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 13:30   #71
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
FRYZJER W WARSZAWIE

błagam! polećcie mi jakiegoś dobrego dryzjera [nie cały salon] w Warszawie. zapuszczam włosy, ale co pójdę do fryzjera i zaznaczę ten fakt to albo obetnie mi włosy tak, że te z tyłu nadal są nierówne [o wiecie: na niemieckiego piłkarza [img]icons/icon7.gif[/img]] jak przed wizytą albo też ściacha tak, że mam krótsze niż 3 miesiące wcześniej. a żeby chociaż efekt był powalający.. niestety [img]icons/icon9.gif[/img]. nikt nie umie wymodelować mi włosów [albo nikomu się nie chce, bo są bardzo gęste i grube] wychodzę z wilgotnymi z salonu a wiatr suszy je tak, że wygladam jak czarownica. brrrrrrrr. pójdę na kompromis. polecony fryzjer nie musi być misrzem modelowania - niech ładnie strzyże [img]icons/icon7.gif[/img].
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-26, 15:37   #72
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER W WARSZAWIE

Vis-a-vis Sądów (al. Solidarnosci) salon fryzjerski Marek (salon ekologiczny) tel. 838 00 49 - jest to mój ulubiony salon- a wiele ich już zwiedziłam (w tym Laurenta, JCB, Hest i tym podobne) jeszcze do zeszłym roku (wtedy byłam po raz ostatni - też zapuszczam włosy) pracowała tam pani Ela - naprawdę polecam - obcina bardziej klasycznie niż awangardowo jednak jej cięcie jest naprawdę mistrzowskie - fryzura bez specjalnych zabiegów (czyt. tylko mycie) układała mi się przez wiele miesięcy a uwierz mi większość fryzjerów jak widzi moje włosy to dostaje szewskiej pasji (bardzo gęste, sztywne jak druty i bardzo grube)p. Ela poza tym super dobiera kolory - jestem pewna że obetnie cię tak abyś była zadowolona (nie wiem czy jest mozliwe aby włosy po obcięciu osły szybciej - jednak moje rosną nak głupie - z fryzurki do uszu na włosy prawie do połowy pleców w ciągu roku [img]icons/icon7.gif[/img] Ceny niestety dość wysokie.Życzę powodzenia i napisz jeżeli się zdecydujesz.
Pozdrawiam,
Małgosia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-29, 15:56   #73
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: FRYZJER W WARSZAWIE

buuuuu. nie mam czasu isc do fryzjera. i boje sie, ze jak juz pojde to znow bede niezadowolona. dzieki Gosiu za opinie. moze skorzystam.. jak znajde czas.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-04, 10:18   #74
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Fryzjer w Warszawie

Witam. Jeżeli znacie salon fryzjerski, w którym ładnie obcinają i farbują włoski, prosze podajcie mi adresy i ceny.
Dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-04, 11:02   #75
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Fryzjer w Warszawie

Wlasnie obok na forum toczy sie o tym rozmowa, tutaj masz link do niej [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1033667179

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-04, 19:46   #76
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie

ja znam!wykryłam malutki ale bardzo porządny salon i jestem z siebie dumna [img]icons/icon12.gif[/img],bo wcześniej chodziłam tylko do takich "z nazwiskiem" a efekty były różne.Jest na Sadybie (Mokotów, część tuż przy Wilanowie) przy ul.Powsińskiej 25- nowy "kolczasty" ( bo z ciemnego klinkieru)budynek.
Tel 858-20-58
Dziewczyna która mnie strzyże ma na imię Kasia.To prawdziwa artystka a nie rzemieślnik.Potrafi moje,czasem dziwne,pomysły (...niech mnie pani mało obetnie ale żeby było widać...) przystosowac do rzeczywistości.No i nawet taki banał jak grzywka- zawsze urozmaicenia.
pozdrówki
Noa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 08:00   #77
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie

witaj,
zupełnie przypadkiem odkryłam dobrego fryzjera, byłam na zakupach w Galerii Mokotów i miałam okropną chandrę i włosy do ramion, a ponieważ od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem totalnej metamorfozy...Dzisiaj wyglądam o 10 lat mniej, mam kruciutkie włoski jak chłopoczyk i jest super!
Salon znajduje się na ostatnim piętrze, nazywa się Venus, strzygł mnie Kuba, telefonu niestety nie znam, ale łatwo tam trafić.
Drugim salonem, o którym wiem, że również nie źle farbują jest Pracownia Pielęgnacji Włosa
(649 93 25), tam działa Jadzia Rapacz, której nazwisko dziewczyny przekazują sobie pocztą pantoflową. Jestem do niej umówiona na wtorek 22.19, ale mam już to o chciałam na głowie więc gdybyś miała ochotę wskakuj na moje miejsce, dodam, że do Pani Jadzi czeka się średnio 3 tygodnie.
duża buźka
nina
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-21, 07:42   #78
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie

Cześć Nino. Dopiero dziś odebrałam maila z twoją wiadomością. Serdecznie dziekuję za odpowiedź, ale niestety nie mogę skorzystac, ze względu na brak finansów. Mimo to, ja tylko je zdobędę, to zaraz się zakręcę, koło tego fryca. Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-21, 08:36   #79
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie do niny

Hej nino!
Ja właśnie mam ochotę troszkę zmienić fryzurkę i zaciekawiła mnie Twoja propozycja, czy możesz napisać mi, gdzie znajduje ów salon i jak wskoczyć na Twoje miejsce?
Czy dobrze zrozumiałam, że to jutrzejszy termin o godz. 19.00?
Przesyłam serdeczności
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-21, 20:55   #80
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie do EWEK - pilne. pilne

Ewek, to niestety jutro na 9 rano! nie wiem czy są jakieś szanse byś jeszcze dziś przeczytała mojego posta, ja w każdym razie zajrze tu około północy (po Mechanicznej Pomarańczy na HBO), przyznaję, że było by super gdybyś mogła wskoczyć na moje miejsce, jeżeli nie to trudno pojadę tam jutro by podrasować fryzurkę i sprawdzić czy rzeczywiście Pani Jadzia jest taka dobra jak mówią.
buziaki
nina
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 12:57   #81
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie do niny

Droga nino!
Przykro mi ale niestety zbyt długo decydowałam się na tego fryzjera i za późno przeczytałam Twoją odpowiedź. Bardzo żałuję, jednak mam serdeczną prośbę, czy mogłabyś mi napisać, czy byłaś i jak samopoczucie po tej wizycie? A gdzie znajduję się ten fryzjer?
Przesyłam pozdrowienia życząc miłego popołudnia!
Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 22:56   #82
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Fryzjer w Warszawie do niny

Witaj Ewo, nie zawiodłam się, dowodem niech będzie, że umówiłam się na kolejną wizytę za miesiąc! Nie są tani, zapłaciłam 74 zł. ale nie żałuję tej kasy. Pani Jagoda
Rapacz to profesjonalistka. Zgłosiłam ich do Złotego Salonu, przeczytaj sobie. Szkoda, że nie zrobiłam sobie fotki przed i po. Generalnie polecam.
pozdrowki
nina
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 22:37   #83
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Fryzjar w Warszawie

Szukam dobrego fryzjera w Warszawie, który naprawde dobrze mnie obetnie?
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-26, 22:46   #84
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Fryzjar w Warszawie

jeśli na krótko [bardzo krótko] to polecam Wojtka z Jean L. Davida z zakładu w al. Niepodległości.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 16:21   #85
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Fryzjer w Wawie

Chce podciąć włosy, ale boje się iść do fryzjera bo może mnie źle obciąć.
Czy ktoś może mi polecić jakiegoś fryzjera, który dobierze mi odpowiednią fryzurę (ale nie za krótką)???
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 13:40   #86
Dorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 23
Re: Fryzjer w Wawie

Ja mam swojego fajnego fryzjera na ul. Brackiej 22. Trzeba wejść w bramę. Ma na imię Ernest. Tel. 827 23 35 Polecam bardzo dobrze obcina włosy.
Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 13:54   #87
sylwia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 7
GG do sylwia19
Salon fryzjerski CE-CE of Sweden w WArszawie!!ważne!!!!!

Witam wszystkie czytelniczki tego forum.Słuchajcie chciałam sobie zrobić fajną fryzurkę i się zastanawiałam czy iśc do Gabriela czy do Ce-Ce ale ostatnio pokazali w tv Salon urody Ce-ce który mieści się na ulicy Nowy Swiat 28 paw 2 to zdecydowałam się właśnie na ten!! i to był błąd!!!Nie dość że strasznie mnie obcieła zrobiła okropny baleage i wstydze się teraz z domu wychodzić mam grzywkę to zrobiła mi na pół czoła !!!! i włosy na prosto obcięła jak Kleopatra!! a wcale mi to nie pasuje...Ranyyyy a ile dałam 190 zł i za co??? teraz albo w czapce muszę chodzić albo siedzieć w domu;(Jestem zrozpaczona i niewiem co robić;(.Chciałam zeby wreszcie ktoś kto się zna na tym odmienił mój wyglad podobno to możliwe i to jej sie udało ,odmieniła mnie w szkarade!!!!( phi.Tylko się powiesić;(
sylwia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 16:37   #88
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Salon fryzjerski CE-CE of Sweden w WArszawie!!ważne!!!!!

...więc nie dajcie się również zwieść alonom Frank Provo...
Byłam i bardzo długo tego żałowałam, miałam wrażenie, że jestem w rękach niedoświadczonych stażystów i efekt był rozpaczliwy!
Głowa do góry, czas leczy rany...
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 17:57   #89
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: Salon fryzjerski CE-CE of Sweden w WArszawie!!ważne!!!!!

dość długo folgowałam swoim snobistycznym zachciankom i niemal zawsze żałowałam, naiwna sądziłam, że wielka kasa i sławne nazwisko = moja satysfakcja, guzik prawda, też jestem z warszawy i ostatnio pojechałam, za namową sister, do piastowa, tam przy dworcu jest salon l'oreal i pani ania, nie pójde już nigdzie indziej. tak samo jest z terapeutami, trochę dziwne skojarzenie fryzjer i terapeuta, ale mam podobne doświadczenia. fachowca dla siebie trzeba szukać, czasem są to bardzo długie poszukiwania, ale opłaca się
cmoki
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 18:30   #90
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Salon fryzjerski CE-CE of Sweden w WArszawie!!ważne!!!!!

witam
ja moge polecić salon na Hożej,Magda jest mistrzem w koloryzacji.
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.