SKLEP - Mazidła - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 5 4,07%
** 6 4,88%
*** 7 5,69%
**** 14 11,38%
***** 91 73,98%
Głosujący: 123. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 11:20   #61
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: SKLEP - Mazidła

Jestem zdziwiona pozytywnymi opiniami o tym sklepie. Widzę jednak, że są sprzed paru lat.
Kontakt z Panią Lidią aktualnie jest fatalny. Nie odpisuje na maile, kontakt telefoniczny też pozostawia wiele do życzenia.

Zamawianie z mazidla.com jest w porządku, dopóki nie nastąpi problem z zamówieniem i trzeba się skontaktować i go rozwiązać.
Zamówienie składałam 16.10, od 04.11 próbuję się skontaktować z Panią Lidią, niestety jeszcze nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi.
Nie odebrałam zamówienia i chcialam zrezygnować z niego. Ponad miesiąc czekam na zwrot. Tydzień temu przez telefon usłyszałam, że zostanie sprawdzone czemu nadal nie mam zwrotu i dalej cisza.

Wysłane przy użyciu Tapatalk.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:58   #62
kolorowamania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: SKLEP - Mazidła

Robiłam ostatnio zakupy za około 120 zł i w uwagach dopisałam prośbę o próbki olejów odpowiedznich do mojej cery ( opisałam). W paczce znalazłam 8! próbek po 5 ml-w sumie 40 ml to jak na oleje naprawdę duża ilość. Jestem pod wrażeniem. Reszta dot. zamówienia czyli produkty, pakowanie, dostawa jak zawsze ok. Tylko szkoda że informacja że trzeba prosić o konkretne próbki w komentarzu do zamówienia nie jest umieszczona w widocznym miejscu na stronie. Ja o tym przeczytałam oczywiście w jakimś mazidłowym wątku na wizazu
kolorowamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:02   #63
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ja niestety też jestem pod wrażeniem, ale negatywnym.
Po dwóch tygodniach od złożenia zamówienia zaczęłam się niepokoić, że wciąż nie dostałam przesyłki..
Okazało się, że Mazidła nie zauważyły informacji o wpłacie..
No i muszę czekać kolejne dni na przesyłkę, która swoją drogą taka tania nie była..
Dostałam jedynie jakiegoś zdawkowego maila ze zdawkowymi przeprosinami od Pani Lidii Kobyłki. Trochę przykre i nieprofesjonalne przede wszystkim.

Tak więc polecam po prostu monitorowanie tego, co się dzieje z Waszymi zamówieniami, żeby ich nie przegapili.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:00   #64
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: SKLEP - Mazidła

Myślę, że przeoczenie każdemu się może zdarzyć. Oczywiście takich sytuacji powinno być jak najmniej. Mnie się nic takiego nie zdarzyło, a wiele razy u nich zamawiałam. I o ile ogólnie jestem zadowolona, to pani Lidia zdaje się nie odpisywać na pytania, na które nie zna odpowiedzi... Oczywiście nie wymagam bycia wszechwiedzącą. Wolę jednak, jeśli ktoś się przyznaje, że po prostu nie jest w stanie przewidzieć reakcji między składnikami etc. (tutaj Biochemia Urody się spisuje, choć też mają swoje minusy, jak każdy sklep).
Oczywiście to moje domniemania i może brak odpowiedzi nie wynika z braku wiedzy (wynikającej z różnych przyczyn, niekoniecznie braku wiedzy książkowej etc.) na dany temat, ale już kilka razy nie dostałam odpowiedzi na jakieś bardziej szczegółowe pytania.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2016-01-12 o 22:15
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 23:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.