Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-29, 23:19   #4951
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny z bobasami ok. 4kg , uzywacie jeszcze 1? Kurde , z L. zuzylam 2op jedynek a z T. chyba juz 7 poszlo. I jutro mysle czy kupic jedynki czy uzywac juz dwójek. W ogóle mam tyle pampkow ze szok,bo wszyscy pampersy przynoszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My z Dady nosimy 2 i jakieś małe mi się one wydają, ale w sumie nie wiem czy my źle zapinamy czy one faktycznie takie małe.
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Pati no nie mów, ze z rozkmin „czy nie za mało” przychodzisz „czy nie za dużo”?

A jest coś takiego jak przybieranie za dużo ?

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
No wlasnie po cc to rozumiem bo kumpela też przed pionizacja lezala bez majtek z podkladami miedzy nogami i pielegniarki jej zmienialy, ale przy sn to jakos tego wszystkiego nie moge sobie wyobrazic

Dzieki za wszystkie rady Kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie np. chodziło się w gaciach siateczkowych normalnie. O wietrzeniu krocza nikt nie powiedział, jakbym sama nie wiedziała to bym tego nigdy nie zrobiła :/
A sprawdzanie krocza na obchodzie było przy innych laskach na sali, jak miał ktoś łóżko na przeciwko to widział moje podwozie co było słabe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-29, 23:21   #4952
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mi krocze sprawdzał lekarz przy wypisie w gabinecie. No mega słabe leżenie z gołą pipką po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 00:06   #4953
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Mi w szpitalu oglądali ranę po cięciu parę razy dziennie, co było miłe, bo ja sama się brzydzilam patrzeć. No ale wietrzenie/pokazywanie podbrzusza obcym ludziom nie jest krępujące, pewnie bym inaczej śpiewała po sn xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Taki jakby hmmm... trochę inny poziom wtajemniczenia dla postronnych

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

A jest coś takiego jak przybieranie za dużo ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na cycu nie ma czegos takiego. Potwierdzam - sprawdziłam.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

W szpitalu podwozie tez było hurtowo sprawdzane w salach na obchodzie i przed obchodem proszono o przygotowanie się, czyli właśnie zdjęcie majtków. Ja miałam łóżko idealnie naprzeciw drzwi na korytarz.
Mega słabe to uważam w tej sytuacji za eufemizm .
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 00:15   #4954
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U nas w szpitalu sprawdzali krocze i zaraz po porodzie było wietrzenie. Ja byłam w sali jednoosobowej wiec dużo wietrzyłam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 01:38   #4955
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U nas wietrzenia nie było, normalnie kazali ubrać majtki siatkowane i podkład. Tzn, kazali to za dużo powiedziane, oni mieli totalnie gdzieś co kto robi. Chcesz to możesz leżeć bez majtek, jak wolisz to ubierz siatkowane, zwykle czy jakiekolwiek. Podwozie sprawdzali raz dziennie na obchodzie hurtowo. Przychodziła pielęgniarka i mówiła, że obchód i mamy się przygotować. Sale były 2 osobowe i zamknięte drzwi, więc nie było jakiejś tragedii. Bardziej wkurzało mnie gadanie pielęgniarek "pani pokaże te cycki" i tu zbiorowe oglądanie moich brodawek, nie ważne w jakich okolicznościach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 01:45   #4956
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas wietrzenia nie było, normalnie kazali ubrać majtki siatkowane i podkład. Tzn, kazali to za dużo powiedziane, oni mieli totalnie gdzieś co kto robi. Chcesz to możesz leżeć bez majtek, jak wolisz to ubierz siatkowane, zwykle czy jakiekolwiek. Podwozie sprawdzali raz dziennie na obchodzie hurtowo. Przychodziła pielęgniarka i mówiła, że obchód i mamy się przygotować. Sale były 2 osobowe i zamknięte drzwi, więc nie było jakiejś tragedii. Bardziej wkurzało mnie gadanie pielęgniarek "pani pokaże te cycki" i tu zbiorowe oglądanie moich brodawek, nie ważne w jakich okolicznościach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi się podobało, jak jakaś laska (a to nie było jej pierwsze dziecko) na podobny tekst od pielęgniarki czy położnej w sali noworodkowej, gdzie akurat wszystkie stałyśmy potulnie w kolejce na wieczorne ważenie i przegląd maluchów odpaliła, ze za stara jest na to, żeby każdemu pokazywać na zawołanie. I tak ucięła dywagacje, czy na pewno ma czym wykarmić swoje dziecko .

Gosia a ty chyba pytałaś o ściganie poranne i wieczorne czy możesz mrozić razem. Jak już schlodzisz to drugie również do temperatury lodowcowej to możesz spokojnie zmierzać razem i zamrozić.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 03:45   #4957
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

No to witam się w kolejnym dniu. Od 20:30 do jakiejś 24:00 moja młodzież lezala przy cyckach. Od północy jak w końcu zasnął tak śpi. Koło 5-5:30 pewnie go obudzę na jedzenie i zmianę pampersa. Mi się udało zdrzemnąć 3 x po 1h. mam dwójkę maluchów na sali. Dziewczynkę i chłopca i dają czadu konkret z tym że dziewczynkę może dziś wypiszą a chłopiec ma jakieś naświetlenia cały czas więc bardzo się denerwuje i płacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 05:56   #4958
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Mi się podobało, jak jakaś laska (a to nie było jej pierwsze dziecko) na podobny tekst od pielęgniarki czy położnej w sali noworodkowej, gdzie akurat wszystkie stałyśmy potulnie w kolejce na wieczorne ważenie i przegląd maluchów odpaliła, ze za stara jest na to, żeby każdemu pokazywać na zawołanie. I tak ucięła dywagacje, czy na pewno ma czym wykarmić swoje dziecko .

Gosia a ty chyba pytałaś o ściganie poranne i wieczorne czy możesz mrozić razem. Jak już schlodzisz to drugie również do temperatury lodowcowej to możesz spokojnie zmierzać razem i zamrozić.
O dzięki za odpowiedź, znacznie mi to ułatwi sprawę, tzn mnie jak mnie ale TŻ na pewno

U nas chyba rutyną jest już to, że po pierwszym nocnym karmieniu Maksiu zasypia na 4-4,5 h. Fajnie, że tak szybko udało mu się załapać dłuższe przesypianie nocek, przynajmniej nie chodzę jak zombie

Synuś kocha robić kupę na pieluchy tetrowe, nie wyrabiam z praniem tych, które kładę na przewijak. Wczoraj wieczorem zrobiłam pranie żeby mieć świeże i postawiłam w pokoju przy szafie. W nocy strzelił taką kupę, że załatwił wszystkie pieluchy co wisiały na suszarce 🤦
I mamusia zamiast spać to myła w nocy podłogę i ogarniała pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 05:59   #4959
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Mi w szpitalu oglądali ranę po cięciu parę razy dziennie, co było miłe, bo ja sama się brzydzilam patrzeć. No ale wietrzenie/pokazywanie podbrzusza obcym ludziom nie jest krępujące, pewnie bym inaczej śpiewała po sn xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Do mnie przychodziły całe wycieczki lekarzy i położnych, włącznie z ordynatorem, a mój doktor mi się wczoraj przyznał, że użył 7 kompletów nici, a samo szycie trwało ponad godzinę, także robiłam potem za atrakcję turystyczną i miałam w pewnym momencie wrażenie, że każdy, kogo spotkam z "obsługi" będzie mi tam zaglądał

A w ogóle to rany boskie, po zdjęciu szwów inne życie! A hmmm, wnętrze... "No przepraszam za wyrażenie, ale goi się jak na psie"


Co można zrobić ze zbyt łapczywie jedzącym dzieckiem (mm i moje mleko odciągane)? Przychodzi mi do głowy zmiana butli/smoka, może mniejsze porcje ale częściej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 06:07   #4960
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No to witam się w kolejnym dniu. Od 20:30 do jakiejś 24:00 moja młodzież lezala przy cyckach. Od północy jak w końcu zasnął tak śpi. Koło 5-5:30 pewnie go obudzę na jedzenie i zmianę pampersa. Mi się udało zdrzemnąć 3 x po 1h. mam dwójkę maluchów na sali. Dziewczynkę i chłopca i dają czadu konkret z tym że dziewczynkę może dziś wypiszą a chłopiec ma jakieś naświetlenia cały czas więc bardzo się denerwuje i płacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Ci idzie karmienie? Jak się w ogole czujesz? Widzę, że troche się musiałaś naczekać i nadenerwować na końcowce ciąży ale odpłaciło takim fajnym porodem bralas jakies znieczulenie? Zazdroszcze Ci, że Tomcio już z Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 07:23   #4961
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
O dzięki za odpowiedź, znacznie mi to ułatwi sprawę, tzn mnie jak mnie ale TŻ na pewno

U nas chyba rutyną jest już to, że po pierwszym nocnym karmieniu Maksiu zasypia na 4-4,5 h. Fajnie, że tak szybko udało mu się załapać dłuższe przesypianie nocek, przynajmniej nie chodzę jak zombie

Synuś kocha robić kupę na pieluchy tetrowe, nie wyrabiam z praniem tych, które kładę na przewijak. Wczoraj wieczorem zrobiłam pranie żeby mieć świeże i postawiłam w pokoju przy szafie. W nocy strzelił taką kupę, że załatwił wszystkie pieluchy co wisiały na suszarce
I mamusia zamiast spać to myła w nocy podłogę i ogarniała pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też sra w nocy i na przewijaku, ale jesteśmy z tatusiem ekspertami w przyjmowaniu kupiksow na waciki

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 07:36   #4962
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Jak Ci idzie karmienie? Jak się w ogole czujesz? Widzę, że troche się musiałaś naczekać i nadenerwować na końcowce ciąży ale odpłaciło takim fajnym porodem bralas jakies znieczulenie? Zazdroszcze Ci, że Tomcio już z Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś idzie nie zdarzyli mi podać bo za szybko się zrobiło rozwarcie. Ogólnie poza tym że tak z godzinę bym jeszcze się przespała to czuję się okej. Prysznic po porodzie to było zbawienie

Jedyny minus sali to jest tu tak straszliwie gorąco że nie idzie wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:10   #4963
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Jakoś idzie nie zdarzyli mi podać bo za szybko się zrobiło rozwarcie. Ogólnie poza tym że tak z godzinę bym jeszcze się przespała to czuję się okej. Prysznic po porodzie to było zbawienie

Jedyny minus sali to jest tu tak straszliwie gorąco że nie idzie wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no super poród
ja byłam nastawiona, że w szpitalu gorąco a moja kumpela rodziła w tym co chce 3 tyg temu i mówi, ze chłodno było, ze szlafrok sie przydał i skarpetki ale chyba juz wole chłod bo goraco to kiepsko znosze choc nie wiaodmo jak to po porodzie bedzie
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:22   #4964
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Moja też sra w nocy i na przewijaku, ale jesteśmy z tatusiem ekspertami w przyjmowaniu kupiksow na waciki

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Musiałabym mieć waciki wielkości pieluchy tetrowe, a conajmniej 30x30 żeby to złapać mniejsze kupsztalki też łapie na wacik, ale te strzelające są za duże i mają za duży rozbryzg 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:30   #4965
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzień dobry

Ja nadal rozchwiana emocjonalnie. Co ja wczoraj zrobiłam.. Aż mi wstyd, że nie potrafiłam zapanować nad swoimi emocjami Małej wczoraj coś wyskoczyło na ustach, więc ja od razu płacz i panika, że coś jej jest.. Na szczęście siostra Tz była w pobliżu, przyszła i stwierdziła, że nic jej nie jest, że to blaza i jej córka dość długo też to miała. Powinnam się uspokoić prawda? No właśnie, powinnam, a ja się rozryczalam jakby świat się walil, nie umiałam się uspokoić.. Tz mówi, żebym nie płakała, bo się nic nie dzieje, a ja to wszystko wiem, a i tak z oczu leje się jakbym jakiś kran odkrecila.. Jest mi strasznie wstyd
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Jakoś idzie nie zdarzyli mi podać bo za szybko się zrobiło rozwarcie. Ogólnie poza tym że tak z godzinę bym jeszcze się przespała to czuję się okej. Prysznic po porodzie to było zbawienie

Jedyny minus sali to jest tu tak straszliwie gorąco że nie idzie wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie super ciepło nie było, kaloryfery zimne.. Nic nie schlo, TŻ musial wozić ręczniki, bo cały czas mokre, więc nie wiadomo co gorsze teraz to już nie pospisz, chyba że Tomek będzie spiochem

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:30   #4966
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Musiałabym mieć waciki wielkości pieluchy tetrowe, a conajmniej 30x30 żeby to złapać mniejsze kupsztalki też łapie na wacik, ale te strzelające są za duże i mają za duży rozbryzg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha Gosia u mnie to samo nad ranem przeciekło mi mleko więc zmieniłam piżamę. Za godzinę przewijałam Młodego i obsrał mi świeżą piżamę narazie mamy jednorazowe podkłady bo i tak nie wyrabiam z praniem. Mam jedną dużą suszarkę, ale przydałaby się jeszcze jedna. Nie mam kiedy naszych rzeczy uprać


Dziewczyny jakie macie wkładki laktacyjne ? Z Canpolu jak wszystko, są do dupy. Rolują się przy odpinaniu stanika :/
Ma może któraś z was wielorazowe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:31   #4967
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
no super poród

ja byłam nastawiona, że w szpitalu gorąco a moja kumpela rodziła w tym co chce 3 tyg temu i mówi, ze chłodno było, ze szlafrok sie przydał i skarpetki ale chyba juz wole chłod bo goraco to kiepsko znosze choc nie wiaodmo jak to po porodzie bedzie
Tuż po porodzie, jak odpoczywalam, to Tz mi musiał przynieść grube skarpety bo z tego zmęczenia było mi strasznie zimno więc warto i takie cieplejsze spakować do torby

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:35   #4968
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Musiałabym mieć waciki wielkości pieluchy tetrowe, a conajmniej 30x30 żeby to złapać mniejsze kupsztalki też łapie na wacik, ale te strzelające są za duże i mają za duży rozbryzg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz skrócić dystans i nie bać się osrania, wtedy złapiesz wszystko xD. W tym armatnie kupiksy pod ciśnieniem.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:37   #4969
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Musisz skrócić dystans i nie bać się osrania, wtedy złapiesz wszystko xD. W tym armatnie kupiksy pod ciśnieniem.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Ja np. jeszcze nie rozpoznaje, że zaraz zostanę obsrana lub obszczana zawsze mnie bierze z zaskoczenia. Dziś kombo, bo zrobił kupę, zaczął sikać i jeszcze w trakcie ulewać. Nie wiedziałam co mam łapać najpierw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 08:46   #4970
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja np. jeszcze nie rozpoznaje, że zaraz zostanę obsrana lub obszczana zawsze mnie bierze z zaskoczenia. Dziś kombo, bo zrobił kupę, zaczął sikać i jeszcze w trakcie ulewać. Nie wiedziałam co mam łapać najpierw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Haha! Ja już umiem przewidzieć fontannę, jak siurek mu stoi do góry, na brzuch jakby to zawsze w przeciągu kilku chwil sika. Zawsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 08:48   #4971
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja nadal rozchwiana emocjonalnie. Co ja wczoraj zrobiłam.. Aż mi wstyd, że nie potrafiłam zapanować nad swoimi emocjami Małej wczoraj coś wyskoczyło na ustach, więc ja od razu płacz i panika, że coś jej jest.. Na szczęście siostra Tz była w pobliżu, przyszła i stwierdziła, że nic jej nie jest, że to blaza i jej córka dość długo też to miała. Powinnam się uspokoić prawda? No właśnie, powinnam, a ja się rozryczalam jakby świat się walil, nie umiałam się uspokoić.. Tz mówi, żebym nie płakała, bo się nic nie dzieje, a ja to wszystko wiem, a i tak z oczu leje się jakbym jakiś kran odkrecila.. Jest mi strasznie wstyd U mnie super ciepło nie było, kaloryfery zimne.. Nic nie schlo, TŻ musial wozić ręczniki, bo cały czas mokre, więc nie wiadomo co gorsze teraz to już nie pospisz, chyba że Tomek będzie spiochem

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


Kobieto kochana, nie ma się czego wstydzić! To hormony, to trzeba przeczekać...
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:06   #4972
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Haha Gosia u mnie to samo nad ranem przeciekło mi mleko więc zmieniłam piżamę. Za godzinę przewijałam Młodego i obsrał mi świeżą piżamę narazie mamy jednorazowe podkłady bo i tak nie wyrabiam z praniem. Mam jedną dużą suszarkę, ale przydałaby się jeszcze jedna. Nie mam kiedy naszych rzeczy uprać


Dziewczyny jakie macie wkładki laktacyjne ? Z Canpolu jak wszystko, są do dupy. Rolują się przy odpinaniu stanika :/
Ma może któraś z was wielorazowe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam z Babyono taka giga paczkę i są spoko. Mają taśmę z dwóch stron więc nic się nie roluje bo są przylepione. Miałam z bella, ale dla mnie za grube i właśnie miały taśmę z jednej strony i się rolowały i odklejały.
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Musisz skrócić dystans i nie bać się osrania, wtedy złapiesz wszystko xD. W tym armatnie kupiksy pod ciśnieniem.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Nie boje się ostania, szkoda tylko, że ta kupa z niczego nie chce schodzić i mam do wywalenia już dwie bluzy i szlafrok

Wczoraj wczytałam się w artykuły o słodzie jęczmiennym i felmatikerze. Wyczytałam, że felmatiker najlepiej wypić z 30min-1h przed karmieniem lub odciąganiem wtedy będzie więcej pokarmu. I to faktycznie się sprawdziło, poszła taka fontanna, że hoho. Z odciągania miałam prawie 200 ml w 15 minut, gdzie normalnie mam około 100. Jak macie problem z laktacją to spróbujcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gosiulam185
Czas edycji: 2019-12-30 o 09:10
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:14   #4973
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Haha! Ja już umiem przewidzieć fontannę, jak siurek mu stoi do góry, na brzuch jakby to zawsze w przeciągu kilku chwil sika. Zawsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Właśnie jak to widzę to czekam i czekam, bo pewnie zacznie sikać. No, ale nic się nie dzieje, sięgam po pampersa, chwila nieuwagi i nagle fontanna dziś obsikał komodę i kawałek łóżeczka najgorzej w nocy jak człowiek półprzytomny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja mam z Babyono taka giga paczkę i są spoko. Mają taśmę z dwóch stron więc nic się nie roluje bo są przylepione. Miałam z bella, ale dla mnie za grube i właśnie miały taśmę z jednej strony i się rolowały i odklejały.Nie boje się ostania, szkoda tylko, że ta kupa z niczego nie chce schodzić i mam do wywalenia już dwie bluzy i szlafrok

Wczoraj wczytałam się w artykuły o słodzie jęczmiennym i felmatikerze. Wyczytałam, że felmatiker najlepiej wypić z 30min-1h przed karmieniem lub odciąganiem wtedy będzie więcej pokarmu. I to faktycznie się sprawdziło, poszła taka fontanna, że hoho. Z odciągania miałam prawie 200 ml w 15 minut, gdzie normalnie mam około 100. Jak macie problem z laktacją to spróbujcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To może przetestuje BabyOno jak zużyje te co mam. Zamówiłam też muszle laktacyjne, żeby wietrzyć te sutki jakoś to trochę mleka złapią

U mnie jak dotąd kupa spiera się ze wszystkiego, biorę w proszku Bobini.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:17   #4974
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Kobieto kochana, nie ma się czego wstydzić! To hormony, to trzeba przeczekać...
Pytanie tylko ile to potrwa.. Byłam chyba przygotowana na wszystko, na ból porodowy, na to że może nie wyjść kp itp., ale na takie rozchwianie emocjonalne totalnie się nie przygotowałam, w ogóle nie brałam pod uwagę, że może mnie to spotkać..

Powiedzcie mi, jak wasze dzieci robia kupę podczas spania, to od razu je przebieracie? Czy dajecie im jeszcze pospać?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:20   #4975
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Haha Gosia u mnie to samo nad ranem przeciekło mi mleko więc zmieniłam piżamę. Za godzinę przewijałam Młodego i obsrał mi świeżą piżamę narazie mamy jednorazowe podkłady bo i tak nie wyrabiam z praniem. Mam jedną dużą suszarkę, ale przydałaby się jeszcze jedna. Nie mam kiedy naszych rzeczy uprać


Dziewczyny jakie macie wkładki laktacyjne ? Z Canpolu jak wszystko, są do dupy. Rolują się przy odpinaniu stanika :/
Ma może któraś z was wielorazowe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Arya a w laktatorze nie miałaś kilku labsinoh. Canpola rzeczywiście sa do dupy w diodatku grube

Alicja to normalne, mialam to samo. Emocje to nie powód do wstydu. Hormony kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:23   #4976
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya a w laktatorze nie miałaś kilku labsinoh. Canpola rzeczywiście sa do dupy w diodatku grube

Alicja to normalne, mialam to samo. Emocje to nie powód do wstydu. Hormony kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie nie miałam, w domu miałam 2 szt. z jakiś próbek. To faktycznie chyba były lepsze i cieńsze. Muszę przetestować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Czy wasze dzieciaczki też tak się drą przy próbach kładzenia na brzuszek ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:25   #4977
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Właśnie nie miałam, w domu miałam 2 szt. z jakiś próbek. To faktycznie chyba były lepsze i cieńsze. Muszę przetestować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Czy wasze dzieciaczki też tak się drą przy próbach kładzenia na brzuszek ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja się nie drze, ale marudzi, widać że jej to nie pasuje

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:30   #4978
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Czy wasze dzieciaczki też tak się drą przy próbach kładzenia na brzuszek ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moj niestety tak. W ogóle ostatnio z niego maly terrorysta się zrobił i ciężko go uspokoić. Jeszcze te kolki...

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja mam z Babyono taka giga paczkę i są spoko. Mają taśmę z dwóch stron więc nic się nie roluje bo są przylepione. Miałam z bella, ale dla mnie za grube i właśnie miały taśmę z jednej strony i się rolowały i odklejały.Nie boje się ostania, szkoda tylko, że ta kupa z niczego nie chce schodzić i mam do wywalenia już dwie bluzy i szlafrok

Wczoraj wczytałam się w artykuły o słodzie jęczmiennym i felmatikerze. Wyczytałam, że felmatiker najlepiej wypić z 30min-1h przed karmieniem lub odciąganiem wtedy będzie więcej pokarmu. I to faktycznie się sprawdziło, poszła taka fontanna, że hoho. Z odciągania miałam prawie 200 ml w 15 minut, gdzie normalnie mam około 100. Jak macie problem z laktacją to spróbujcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oo właśnie zamówiłam te z babyono, bo te z canpola bez szału, grube i tylko w jednym miejscu podklejane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:38   #4979
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja mam z aventu i polecam. Kolezanka kiedys mowila mi ze z bella sa do dupy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-30, 09:57   #4980
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Haha Gosia u mnie to samo nad ranem przeciekło mi mleko więc zmieniłam piżamę. Za godzinę przewijałam Młodego i obsrał mi świeżą piżamę narazie mamy jednorazowe podkłady bo i tak nie wyrabiam z praniem. Mam jedną dużą suszarkę, ale przydałaby się jeszcze jedna. Nie mam kiedy naszych rzeczy uprać


Dziewczyny jakie macie wkładki laktacyjne ? Z Canpolu jak wszystko, są do dupy. Rolują się przy odpinaniu stanika :/
Ma może któraś z was wielorazowe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja mam wielo i sobie chwale. Wcześniej z jedno najbardziej podpasoaly mi Lansinoha, bo nie były takie mega grube jk np z rossmana, w miarę szerokie i dobrze się trzymały i nie rokowały właśnie.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.