Problemy pierwszego świata + ot, część 5 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-28, 08:07   #3121
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tak, jest rzadowa aplikacja do logowania sie. Zeby zarejestrowac sie w aplikacji trzeba zaladowac przynajmniej dwa dokumenty potwierdzajace tozsamosc - co najmniej jeden z adresem zamieszkania. I ta sama aplikacja ma informacje o negatywnych i pozytywnych wynikach testow na covid. Wszedzie na wejsciu trzeba sie logowac: restauracje kiedy idzie sie odebrac jedzenie na wynos, kolejki do oczekiwania na kawe na wynos, supermarkety, apteki, przychodnie, drogerie, no doslownie wszedzie. Bez zalogowania nikogo nie wpuszcza, zawsze stoi kilka osob na wejsciu i sprawdza aplikacje czy na pewno dany klient sie zalogowal. I to dziala, bo latwiej jest dzieki temu okreslic ile osob mialo mozliwosc zarazenia innych i gdzie te osoby bywaly. Jezeli bylam dzis np. w markecie w tym samym czasie co osoba ktora otrzyma w ciagu najblizszych kilku dni pozytywny wynik testu, to w momencie kiedy ta osoba zostanie zdiagnozowana pozytywnie ja (i inne osoby ktore w tym czasie robily w tym miejscu zakupy tez) dostane powiadomienie o koniecznosci zrobienia testu.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------



Wez mi nawet nic nie mow, spokojnie z 3 tysiace mi poszlo na ciuchy i kosmetyki w tym miesiacu (i inne rzeczy, typu 3 nowe szczotki do wlosow, falownica ktora od dawna za mna "chodzila"), powinnam sobie dac bana do konca roku co najmniej Ale nie, w koszyku mam kolejne 3 sukienki i dumam czy kliknac czy nie - one przynajmniej sa tanie. Tylko co z tego, skoro i tak siedze w domu w dresach i pizamach, mamy lockdown i pewnie niepredko bede mogla wyjsc do ludzi i sie ladnie ubrac. Obstawiam pazdziernik.
Ja nie chcę nic z ubrań kupować do września, bo tak naprawdę nic nie potrzebuję. Gdyby udało mi się nie kupić nic ciuchowego do końca roku, to byłby dla mnie ogromny sukces.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 08:14   #3122
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja nie chcę nic z ubrań kupować do września, bo tak naprawdę nic nie potrzebuję. Gdyby udało mi się nie kupić nic ciuchowego do końca roku, to byłby dla mnie ogromny sukces.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie zamierzam sie ludzic w tym temacie.
Trzymanie sie budzetu wyznaczonego na "do wydania" to jest dla mnie sukces
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 10:26   #3123
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Skończył mi się paszport, a w 2 i pół tygodnia to nie mam chyba co liczyć, że wyrobią mi nowy :-/
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 10:37   #3124
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

muszę się wybrać do jakiegoś gabinetu podologicznego, bo od przygody z jedną parą butów nie mogę ogarnąć pięt.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:02   #3125
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Pogryzly mnie komary i tydzien urlopu to zdecydowanie za mało

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:20   #3126
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Dziś 3:1 z Wenezuelą na igrzyskach. Zszokował i zawiódł mnie trzeci set. Przewaliliśmy go równo. Ważne, że 3 punkty zabieramy. Dobrze, że z Kubim już lepiej

I bardzo mnie cieszy porażka Iranu z Kanadą.

Nareszcie przyszła do mnie paczka z butami z Holandii. Miesiąc czekania, ale przyszła.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Pogryzly mnie komary i tydzien urlopu to zdecydowanie za mało

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Zapraszam do mnie. U mnie ich prawie w ogóle nie ma.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:24   #3127
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Sukienka ktora bardzo chcialam miec jest wyprzedana w moim rozmiarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RE21DR343_REGRN104_1.jpg (66,7 KB, 120 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-28, 11:32   #3128
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Dziś 3:1 z Wenezuelą na igrzyskach. Zszokował i zawiódł mnie trzeci set. Przewaliliśmy go równo. Ważne, że 3 punkty zabieramy. Dobrze, że z Kubim już lepiej



I bardzo mnie cieszy porażka Iranu z Kanadą.



Nareszcie przyszła do mnie paczka z butami z Holandii. Miesiąc czekania, ale przyszła.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------





Zapraszam do mnie. U mnie ich prawie w ogóle nie ma.
Oni chyba nie grali w podstawowym składzie? Choć też mnie troszkę zszokowało, że przegraliśmy seta.
Ja już głównie czekam na lekkoatletyka

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:33   #3129
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
PPS z dzis - podoba mi sie sukienka, ale za nic nie jestem w stanie usprawiedliwic wydania kasy
Rozumiem problem

Od kilku tygodni ślinię się do tej. Jest ostatnia, w moim rozmiarze, ale jest za droga. I stwierdziłam, że jak już bawię się w vintage, to idę w kolory, bo 3/4 mojej szafy jest w czarni. Cudowna sukienka, ale za tę cenę z przesyłką będę miała dwie sukienki vintage z promocji, z innego sklepu.

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:35   #3130
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja tego nie odczuwałam jako zaduch. A wczoraj jak wiatr zawial i slonce zaszło to, nie żebym zmarzla bo bez przesady, ale upalem bym tego nie nazwała

Dla mnie rano było raczej chłodno

W ogóle zdziwiło mnie, że wszedzie jakoś 50 procent ludzi nie miało maseczek w pomieszczeniach. U mnie w mieście jest to zdecydowana mniejszość (pojedyncze osoby), aż się dziwnie czułam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Może mieszkam w jakiejś tropikalnej części miasta, ale nie było mi chłodno od prawie dwóch miesięcy xD dziś obudziłam się w środku nocy i myślałam, że umrę, musiałam spać przy wiatraku. Pies mi śpi na balkonie, może to jest jakiś pomysł

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Rozumiem problem



Od kilku tygodni ślinię się do tej. Jest ostatnia, w moim rozmiarze, ale jest za droga. I stwierdziłam, że jak już bawię się w vintage, to idę w kolory, bo 3/4 mojej szafy jest w czarni. Cudowna sukienka, ale za tę cenę z przesyłką będę miała dwie sukienki vintage z promocji, z innego sklepu.



Uwielbiam ten krój, właśnie kupiłam materiał na kolejną w tym stylu
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:38   #3131
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Rozumiem problem

Od kilku tygodni ślinię się do tej. Jest ostatnia, w moim rozmiarze, ale jest za droga. I stwierdziłam, że jak już bawię się w vintage, to idę w kolory, bo 3/4 mojej szafy jest w czarni. Cudowna sukienka, ale za tę cenę z przesyłką będę miała dwie sukienki vintage z promocji, z innego sklepu.

Bardzo ladna, ja bym brala, ale ja mam malo czarnych ubran.
Wlasnie ostatnio myslalam, ze jak na trzycyfrowa ilosc kardiganow brakuje mi jakiegos fikusnego czarnego, bo mam tylko ten najzywklejszy prosty w wersji z dlugim rekawem i z 3/4.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-28, 11:43   #3132
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Oni chyba nie grali w podstawowym składzie? Choć też mnie troszkę zszokowało, że przegraliśmy seta.
Ja już głównie czekam na lekkoatletyka

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Grał drugi skład. I wpuścili Kurka pod koniec trzeciego seta i został już do końca meczu.

Oglądałam gimnastykę. I zerknę na piłkę ręczną. Nic innego mnie nie ciekawi. Za wcześnie to wszystko. Wstawać rano to ja mogę tylko i wyłącznie na mecze siatkarzy.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bardzo ladna, ja bym brala, ale ja mam malo czarnych ubran.
Wlasnie ostatnio myslalam, ze jak na trzycyfrowa ilosc kardiganow brakuje mi jakiegos fikusnego czarnego, bo mam tylko ten najzywklejszy prosty w wersji z dlugim rekawem i z 3/4.
Ja mam prawie wszystko czarne. Dopiero parę lat temu zaczęłam się bawić kolorami. Nigdy nie lubiłam kolorów, bo mi "nie pasowały", a potem odkryłam, że jestem zimą i mi ciepłe i pastelowe kolory nie pasują. I jak zaczęłam kupować zimowe kolory, to panie, niebo, a ziemia. Wystarczy już tej czerni. Choć to nadal mój podstawowy kolor.

Dziś zamówiłam dwie sukienki, które wrzucałam wcześniej. Miałam dwie w cenie tej jednej czarnej.

I vintage jest drogi. Wolę kupować na dzikich promocjach i mieć więcej niż jedną i drogą.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-07-28 o 11:46
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 11:47   #3133
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Grał drugi skład. I wpuścili Kurka pod koniec trzeciego seta i został już do końca meczu.

Oglądałam gimnastykę. I zerknę na piłkę ręczną. Nic innego mnie nie ciekawi. Za wcześnie to wszystko. Wstawać rano to ja mogę tylko i wyłącznie na mecze siatkarzy.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------



Ja mam prawie wszystko czarne. Dopiero parę lat temu zaczęłam się bawić kolorami. Nigdy nie lubiłam kolorów, bo mi "nie pasowały", a potem odkryłam, że jestem zimą i mi ciepłe i pastelowe kolory nie pasują. I jak zaczęłam kupować zimowe kolory, to panie, niebo, a ziemia. Wystarczy już tej czerni. Choć to nadal mój podstawowy kolor.

Dziś zamówiłam dwie sukienki, które wrzucałam wcześniej. Miałam dwie w cenie tej jednej czarnej.

I vintage jest drogi. Wolę kupować na dzikich promocjach i mieć więcej niż jedną i drogą.
I to jest mój ppś: IO na innym kontynencie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:03   #3134
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
I to jest mój ppś: IO na innym kontynencie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też mój PPŚ. I często się zagapiam jak czytam polskie wiadomości sportowe, np. że mecz o 7 rano. I sobie nastawiam budzik. A to jest 6 rano u mnie. I mnie ominie jeden set, bo jestem głupia i zapominam

Dziś prawie w ogóle nie spałam, bo wiedziałam, że jak zasnę, to potem nie będzie mi się chciało tyłka ruszyć, żeby mecz obejrzeć.

Włączyłam ten mecz na TVP przez chwilę i aż zgrzytałam zębami od tego komentatora. Już miałam włączyć brazylijską transmisję, a mi się przypomniało, że jeszcze mamy Eurosport. I miłe zaskoczenie, że jedyna, słuszna dwójka ten mecz komentowała

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Sukienka ktora bardzo chcialam miec jest wyprzedana w moim rozmiarze
To jest Jolie Moi? Wygląda na Jolie Moi
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:16   #3135
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wlasnie w ten weekend skonczy sie piaty tydzien takiego konkretnego lockdownu z mega obostrzeniami. Przykladowo tylko jedna osoba z rodziny moze robic zakupy i to nie wiecej niz raz dziennie - nie pojdziesz do kilku sklepow w jeden dzien. Dzisiaj ogloszono przedluzenie o kolejne 4 tygodnie, do konca sierpnia.
W jaki sposób to sprawdzają? Czy byłaś już w innym sklepie albo że akurat Ty możesz robić zakupy a nie mąż? W szoku jestem i współczuję. Dobrze, że u nas na coś takiego nie wpadli.

Edit. Doczytałam, że już pisałas. Przerąbane.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2021-07-28 o 12:18
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:21   #3136
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To jest Jolie Moi? Wygląda na Jolie Moi
Nie, standardowo moje ukochane Review
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 12:37   #3137
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie, standardowo moje ukochane Review
Śliczne buty ma też modelka na zdjęciu. Kasztanko, a tak z ciekawości, jak z rozmiarówką butów z tych Twoich sklepów, mają tam rozmiar 35 (europejski)?
Może kiedyś się wybiorę do Australii, to się obkupię
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:05   #3138
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Oni chyba nie grali w podstawowym składzie? Choć też mnie troszkę zszokowało, że przegraliśmy seta.
Ja już głównie czekam na lekkoatletyka

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Mnie też, ale chyba po prostu za pewnie się poczuli i trochę przysnęli Teraz czekam na ROC- Brazylia.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:29   #3139
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Wkurza mnie to, że mając do wyboru dwie formy kontaktu z firmą - telefon i email - i wybierając email, ta firma do mnie potem oddzwania. Jakbym chciała porozmawiać z nimi przez telefon, to bym to zrobiła od razu, a nie wysyłała najpierw maila A ci teraz do mnie dzwonią, potem piszą o podanie dnia/godziny o której najlepiej będzie mi rozmawiać. NO NIE, FFS. Piszę maila, znaczy że chcę odpowiedź przez maila, co w tym trudnego do zrozumienia


I jeszcze leje. Skończyło się 5 dni lata i od dzisiaj będzie lać już do końca świata. Idę w piątek na imprezę, pewnie pierwszy i ostatni raz w tym roku, i jak w zeszłym tyg nie dało się żyć, tak teraz będę musiała wyjść w worku na śmieci, żeby mi nic nie przemokło. Co za szpetny kraj.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-28, 14:35   #3140
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Śliczne buty ma też modelka na zdjęciu. Kasztanko, a tak z ciekawości, jak z rozmiarówką butów z tych Twoich sklepów, mają tam rozmiar 35 (europejski)?
Może kiedyś się wybiorę do Australii, to się obkupię
Niestety zadna z lokalnych marek nie ma typowego rozmiaru 35. Jedynie moze Kitten D'Amour, oni maja rozmiar 5, a ich rozmiarowka wypada na mniejsza niz normalnie. 38 to normalnie 7-7.5, a ja u nich nosze 8.
W Review i Princess Highway rozmiarowka zaczyna sie od 36.
Mam te buty ze zdjecia w czerni i bordo, sa mega wygodne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:43   #3141
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niestety zadna z lokalnych marek nie ma typowego rozmiaru 35. Jedynie moze Kitten D'Amour, oni maja rozmiar 5, a ich rozmiarowka wypada na mniejsza niz normalnie. 38 to normalnie 7-7.5, a ja u nich nosze 8.
W Review i Princess Highway rozmiarowka zaczyna sie od 36.
Mam te buty ze zdjecia w czerni i bordo, sa mega wygodne
No to pomarzyłam sobie :/ To jest zdecydowanie mój problem pierwszego świata, wiele firm nie uwzględnia istnienia takich stóp jak moje. A już totalnie nie rozumiem czemu niektóre firmy mają szpilki w moim rozmiarze, ale płaskie buty już od rozmiaru 36.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:47   #3142
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No to pomarzyłam sobie :/ To jest zdecydowanie mój problem pierwszego świata, wiele firm nie uwzględnia istnienia takich stóp jak moje. A już totalnie nie rozumiem czemu niektóre firmy mają szpilki w moim rozmiarze, ale płaskie buty już od rozmiaru 36.
Przynajmniej z ta jedna rzecza na swiecie nie mam problemu, bo nosze chyba najbardziej popularny rozmiar Ma to tez swoje wady, bo na wyprzedazach moj rozmiar najszybciej znika z polek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:50   #3143
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przynajmniej z ta jedna rzecza na swiecie nie mam problemu, bo nosze chyba najbardziej popularny rozmiar Ma to tez swoje wady, bo na wyprzedazach moj rozmiar najszybciej znika z polek.
Ja nie wiem jak to jest z tymi stopami, całość wymiarów mam raczej standardową, a tylko stopy karykaturalnie małe Zdecydowanie mi to ogranicza wybór, choć i tak jest lepiej niż było jak byłam nastolatką.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 15:06   #3144
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to jest z tymi stopami, całość wymiarów mam raczej standardową, a tylko stopy karykaturalnie małe Zdecydowanie mi to ogranicza wybór, choć i tak jest lepiej niż było jak byłam nastolatką.
To ja mam w sumie wszystko takie standardowo przecietne, tylko tylek prawie ze kardashiansko wielki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 15:32   #3145
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To ja mam w sumie wszystko takie standardowo przecietne, tylko tylek prawie ze kardashiansko wielki
Mi się taka sylwetka podoba, sama mam nienajmniejszy tyłek, a jeszcze próbuję go powiększyć na siłowni ale kończyny mam drobne, nie tylko stopy, ale dłonie też. Pierścionki zawsze na zamówienie albo najmniejsze z możliwych :/
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 15:35   #3146
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Mi się taka sylwetka podoba, sama mam nienajmniejszy tyłek, a jeszcze próbuję go powiększyć na siłowni ale kończyny mam drobne, nie tylko stopy, ale dłonie też. Pierścionki zawsze na zamówienie albo najmniejsze z możliwych :/
Chetnie bym Ci oddala z 3 rozmiary z obwodu palca
Nadgarstki mam dosc male jak na ogolne proporcje jedynie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 17:07   #3147
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

PPS ktorego chyba nigdy sie nie pozbede: zawsze ale to absolutnie ZAWSZE znajde cos, na co moge wydac kase I to nie jest tak, ze ja czegos potrzebuje. O nie. Ja to widze, chce i potem za mna "chodzi"
Planuje sie pozbyc pierwszej sukienki z zalacznikow i moze bym sobie w jej miejsce kupila dwie inne?
Ale z drugiej strony pewnie do tych dwoch nie dam rady zalozyc stanika, a to juz spory prawdziwy problem. Sukienki od Hell Bunny (pierwsza z Review).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 671126770_1_720x928.jpg (71,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Big_C_Edit_Twirly__51993.1570776601.jpg (54,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Big_C_Edit_Front__86542.1570776138.jpg (47,7 KB, 107 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 17:50   #3148
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
PPS ktorego chyba nigdy sie nie pozbede: zawsze ale to absolutnie ZAWSZE znajde cos, na co moge wydac kase I to nie jest tak, ze ja czegos potrzebuje. O nie. Ja to widze, chce i potem za mna "chodzi"
Planuje sie pozbyc pierwszej sukienki z zalacznikow i moze bym sobie w jej miejsce kupila dwie inne?
Ale z drugiej strony pewnie do tych dwoch nie dam rady zalozyc stanika, a to juz spory prawdziwy problem. Sukienki od Hell Bunny (pierwsza z Review).
No do tych sukienek to raczej bez stanika no bo jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 17:54   #3149
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No do tych sukienek to raczej bez stanika no bo jaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego musze znalezc cos innego do kupienia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 17:56   #3150
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dlatego musze znalezc cos innego do kupienia
Bardzo podoba mi się i bliski mi jest tok myślenia pozbędę się jednej rzeczy i kupię w jej miejsce dwie inne samo życie..
Akurat za chwilę zabieram się za sprzątanie szafy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-29 19:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.