Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki nosisz aparat do zębów?
aparat stały metalowy 49 44,14%
aparat stały porcelanowy (kosmetyczny) 12 10,81%
aparat ruchomy 6 5,41%
nie noszę 44 39,64%
Głosujący: 111. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-24, 11:10   #1561
sorriza1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej. Polecam dr Nęcką i dr Jankowską z Capital Clinic. Chodzilam wczesniej do Optimdentu i tam bylam skonsultowana przez dr Nęcką, ale aparat nałożyłam w Capital Clinic, dokąd mnie skierowała (jest chyba właścicielką teraz capital clinic). Wizyty kontrolne mam u dr Jankowskiej - super babka. Więcej czasu gadamy na fotelu niż sprawdzamy zęby Ceny mają ok, lokalizacja super bo koło Arkadii. I ogolnie - klinika, sprzet, wszystko nówka sztuka.
sorriza1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 12:41   #1562
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
podłączam sie do pytania z naciskiem na fachowo, kto poleci jakiegos dobrego orto w stolicy?
i kogo na pewno omijac szerokim lukiem
Ja w innym wątku poleciłam Romanik Dominikę z Warszawy właśnie, w sumie nie za bardzo mam zdanie o innych stomatologach w mieście, bo od razu trafiłam pod bardzo dobrą opiekę. Na znanymlekarzu profil ma.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 19:35   #1563
Ewa_wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez sorriza1999 Pokaż wiadomość
Hej. Polecam dr Nęcką i dr Jankowską z Capital Clinic. Chodzilam wczesniej do Optimdentu i tam bylam skonsultowana przez dr Nęcką, ale aparat nałożyłam w Capital Clinic, dokąd mnie skierowała (jest chyba właścicielką teraz capital clinic). Wizyty kontrolne mam u dr Jankowskiej - super babka. Więcej czasu gadamy na fotelu niż sprawdzamy zęby Ceny mają ok, lokalizacja super bo koło Arkadii. I ogolnie - klinika, sprzet, wszystko nówka sztuka.
Z ciekawości sprawdziłam stronę Capital Clinic, bo ortodontka, do której chodzę też ma takie nazwisko (chodzę do innego gabinetu) i okazuje się, że chodzimy do tej samej pani doktor
Mogę zapytać, jak długo już nosisz aparat?
Ewa_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 10:02   #1564
NieTylkoOrtodoncja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cześć!

Widzę tutaj dużo dyskusji na temat ortodoncji i polecanych lekarzy.
Zapraszam do obejrzenia i zrecenzowania (na czym mi osobiście najbardziej zależy ) materiałów wideo dotyczących pierwszych wizyt u ortodonty, które właśnie przygotowujemy

Link do bloga: http://nietylkoortodoncja.pl/leczeni...uromuskularny/

Pozdrawiam
Karolina
NieTylkoOrtodoncja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 13:16   #1565
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Czy ktoś może polecić ortodone z miast : Grodzisk wlkp, Świebodzin , Wolsztyn , nowy Tomyśl ?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 09:22   #1566
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Jeśli chodzi o Małopolskę, a konkretnie Nowy Sącz polecam panią ortodontkę Katarzynę Bugaj-Zielińską. Właśnie kończę u niej leczenie, cenowo bardzo korzystna, można płacić w ratach. Aparat metalowy stały 1500zł za łuk, wizyta 50zł, a ze zdjęciem łuku 100zł. Bardzo miła i konkretna.
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 21:23   #1567
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Czy ktoś w Warszawie korzystał z usług orto/chirurga szczękowego i nie stracił całego majątku?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-17, 10:50   #1568
anielll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Chciałabym wyprostować zęby, bo za długo z tym zwlekam a dodatkowo trochę odsłaniają mi się szyjki czy ktoś z Was miał aparat przy odsłoniętych szyjkach, czy tak można? Proszę jeszcze o polecenie dobrego ortodonty w Poznaniu.
anielll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 15:54   #1569
romikow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

też zmagałam się z recesja dziąseł. Niestety jest to postępująca przypadłość dlatego zacznij szybko działać. Z własnego doświadczenia mogę polecić małgorzatę muszyńską. Nie bagatelizowała mojego stanu, fachowo doradziła rozwiązania.
romikow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 23:16   #1570
kasiakowalczyk8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja ostatnio założyłam aparat!!!!!! Po wielu tygodniach rozmyślań i analiz w końcu się zdecydowałam. Moja dentystka sugerowała to już rok temu, ale ja panicznie bałam się bólu. Jakoś sobie ubzdurałam, że zakładanie aparatu to ból nie do zniesienia. Okazało się, że to nieprawda oczywiście. Nie powiem, z tydzień po miałam lekki dyskomfort, ale ponoć to normalne (i nie każdy tak ma, zależy od człowieka). Wszędzie teraz noszę szczoteczkę i myję zęby, bo wszystko mi wchodzi w aparat :P Jeśli ktoś jest z Wawki to polecam moją stomatolożkę – Dominika Romanik.
kasiakowalczyk8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 17:44   #1571
Paulinka19956
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 35
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja juz jestem po leczeniu stomatologicznym i jestem zachwycona efektami Osobom z okolic Starachowic polecam dr Borowskiego Musze przyznac, ze troche pracy u mnie mial, bo 'za młodu' zaniedbałam zęby i niestety, ale bylo potrzebne wszczepienie implantów. Plan leczenia starannie opracowany, cena mysle ze jest OK, nie porownywalam w sumie z innymi lecznicami, bo tu od razu odpowiadal mi sam pan doktor, ktory wszystko objasnil, jak to wszystko bedzie wygladac w praktyce. Bylo warto!
Paulinka19956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 15:33   #1572
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

W Olsztynie tylko Eurodental. Duża wiedza i jeszcze większe umiejętności. Stomatolodzy z powołania, a takich dziś mało.
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 21:01   #1573
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Czy któraś tutaj nosiła aparat po 30? Zadowolone jesteście?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 16:43   #1574
carlinmarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cześć Jakie badania były u Was potzrbne do zaplanowania leczenia?
Moja orto kazałą zrobic 2 zdjecie-panorame i cefalo ale dodatkowo tez CBCT, troche drogie... Tez robiliscie tyle badań?
carlinmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 14:33   #1575
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Podasz jakieś bliższe namiary ? Ewentualnie jakbyś mogła cenę.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-03-16 o 13:58
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 11:06   #1576
Tolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

A mi właśnie taki specjalista,który zatrzymał się w kształceniu na zrobieniu specjalizacji usunął 4 zęby.Tak to pogorszyło mój wygląd chociaż zęby proste....Teraz młodzi dentyści kształcą się,jeżdżą za granicę i więcej mogą zaoferować niż starzy kształcący się w czasach kiedy w Polsce nie było stałych aparatów.Taka jest prawda...
Tolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 00:11   #1577
janisskaczmarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Poznanianki! Czy któraś z was słyszała o Dental Comfort? Macie z tym gabinetem jakieś doświadczenia? Chodzi mi głównie o aparaty ortodontyczne

Moja opinia o Dental Comfort z ul. Złotowska w Poznaniu jest taka, że jest bardzo drogo, a jakość jest średnia! Niestety ustalenia ustne podczas pierwszej wizyty odbiegły od ceny całego leczenia, przy kolejnych wizytach dowiadywałem się o rosnących lawinowo kosztach. Brak cennika na stronie www powinien być sygnałem, że coś może być nie tak. Polecam brać plan leczenia wraz z kosztorysem na piśmie i najlepiej z podpisem lekarza i pieczątką!!
janisskaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 01:11   #1578
Pandaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 2
Question Dot.: Dentysta Kielce

Dziewczyny może któraś posiada numer do dr Piotra Grudnika (Planty), kiedyś chodziłam do doktora, chciałam się zapisać, ale nikt nie odbiera telefonu
Pandaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-14 01:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.