DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 11:22   #241
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

oj a ja obiecalam sobie ze jak bede wazyc 85 to rzuce ale poczekam do 80 w razie spowolnienia metabolizmu a i nakladam w tym tygodniu platynke


DZIEWCZYNY OD PORODU JUZ MNIE MNIEJ OOOOOOO 41,7KG to jest szaleństwo
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:24   #242
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
oj a ja obiecalam sobie ze jak bede wazyc 85 to rzuce ale poczekam do 80 w razie spowolnienia metabolizmu a i nakladam w tym tygodniu platynke


DZIEWCZYNY OD PORODU JUZ MNIE MNIEJ OOOOOOO 41,7KG to jest szaleństwo
Pokazna sumka kg!!!!!!!! Superrr.

ale widze ze mnie gonisz....juz 17 kg za Toba, wnet mnie przegonisz hehe! Bo u mnie ostatnio cos powolutku pyka na dol
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:26   #243
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

sweetpinky Kochana dasz radę wiem ze ciezko Ci bedzie, ale dziecko dodaje sil. Ja w tamtym tygodniu myslalam ze juz padne ale snickers postawil mnie na nogi i bylo lepiej. Ciebie nie uratuje snickers ale duzo wapna najwiecje w skorupkach jajek moj dziadek je mieli i je i cofnela mu sie osteoporoza

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Pokazna sumka kg!!!!!!!! Superrr.

ale widze ze mnie gonisz....juz 17 kg za Toba, wnet mnie przegonisz hehe! Bo u mnie ostatnio cos powolutku pyka na dol

u mnie tak szybko poszlo bo od wczoraj 0,5kg zleccialo dlatego ze i mnie rotawirus trzepnal
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:26   #244
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
sweetpinky Kochana dasz radę wiem ze ciezko Ci bedzie, ale dziecko dodaje sil. Ja w tamtym tygodniu myslalam ze juz padne ale snickers postawil mnie na nogi i bylo lepiej. Ciebie nie uratuje snickers ale duzo wapna najwiecje w skorupkach jajek moj dziadek je mieli i je i cofnela mu sie osteoporoza
to prawda skorupki sa bardzo pomocne w takich sytuacjach...

Kochana Ty wrzucaj jakies foty...88 kg to juz na pewno wszytsko z ciebie spada?? (chodzi o ciuszki)
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:31   #245
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hehehe no juz nie mam w czym chodzic niestety sorry zostaly leginsy bo sie dopasowuja hehehe wrzuce wrzuce ale nie dzis chyba ze co w pracy zrobie hehehe no musze pojsc sobie kupic jakies spodnie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:38   #246
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

czesc wszystkim
gratuluje zrzuconych kg
Pandziu dobrze ze maluch juz w domu łobuzuje ale masz fajnie,ze juz tyyyle zrzucilas az zazdroszcze
u mnie leniwy poniedzialek zaraz na polibude jade prace oddac po poprawkach :P mam nadzieje,ze wkoncu mi ja przyjmie
ja jakos nie lubie leginsow.. i getrow itp. bo ciagle mi sie wydaje ze mam wieeeeeeeeeeeeelka dupcie i uda :/ wiec zostaja dla mnie jeansy z lajkra :P
milego dzionka
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:39   #247
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
hehehe no juz nie mam w czym chodzic niestety sorry zostaly leginsy bo sie dopasowuja hehehe wrzuce wrzuce ale nie dzis chyba ze co w pracy zrobie hehehe no musze pojsc sobie kupic jakies spodnie
to tak jak ja...spodnie mi z dupy leca - ostały mi sie jedne i teraz w nich chodze, piore chodze i tak w kółko!
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 11:42   #248
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzięki Nadia
Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
oj a ja obiecalam sobie ze jak bede wazyc 85 to rzuce ale poczekam do 80 w razie spowolnienia metabolizmu a i nakladam w tym tygodniu platynke


DZIEWCZYNY OD PORODU JUZ MNIE MNIEJ OOOOOOO 41,7KG to jest szaleństwo
41,7 kg WOW szacun dla Ciebie klask i:coś niesamowitego
Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
sweetpinky Kochana dasz radę wiem ze ciezko Ci bedzie, ale dziecko dodaje sil. Ja w tamtym tygodniu myslalam ze juz padne ale snickers postawil mnie na nogi i bylo lepiej. Ciebie nie uratuje snickers ale duzo wapna najwiecje w skorupkach jajek moj dziadek je mieli i je i cofnela mu sie osteoporoza

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------




u mnie tak szybko poszlo bo od wczoraj 0,5kg zleccialo dlatego ze i mnie rotawirus trzepnal
Pandzia najgorsze, że ja mieszkam w domku, mały po schodach nie umie wchodzić jeszcze, tzn wejść jeszcze jak Cię mogę gorzej z zejściem bo na pysk leci w dodatku są okrągłe i żeby teraz wejść do kompa musiałam na czworaka wchodzić
normalnie jak pracuję to małym zajmuje się moja mama i teściowa (ja go zawożę bo małż chodzi do pracy na 5) i teraz gadałam z mamą, że ten jej tydzień to tata będzie mi ją przywoził a w następnym to chyba małż będzie musiał rano urywać się z pracy i zawozić Dominika do swojej mamy, no nic jakoś trzeba dać sobie radę
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:55   #249
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Bidok moze kojec??

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

uciekam ja zaraz beede po 17 tej musze sie ogarnac jakos do pracy
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:07   #250
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hej hej : roza: jaki miły wiosenny dzień

Gratuluję wszystkich spadków

Pandziu szacun za całokształt idziesz jak burza

nie wchodzę na wagę,żeby się nie dołować ale myślę że coś się rusza nareszcie, zwłaszcza dzisiaj czuję się smuklejsza może zastój już sobie poszedł precz??
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:35   #251
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam
dopiero zaczelam diete, dokladniej mowiac jest to moj pierwszy dzien. probowalam zrobic ten placek z otrebami,ale przyklejal mi sie do patelni co moglam zrobic zle? dalam 2 lyzki stolowe platkow owsianych, jedna pszennych, potorej lyski jogurtu naturalnego i jajko.
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 12:39   #252
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
dzięki kochane wszystkim za odpowiedzi macie racje, będę u lekarza to spytam, jutro odbieram wyniki badań (modlę się, żeby były dobre i żebym mogła kontynuować dietkę!!) i może z wynikami pójdę do babki pod koniec tygodnia.. trochę krępujące pytanie, ale zdrowie najważniejsze

a teraz muszę się przyznać, że w sobotę zgrzeszyłam..byłam na hucznych urodzinach dziadka i chapnęłam kawałek ciasta
ale dziś waga w dół - nie wiem jak to możliwe, bo mam zastój już chyba od dwóch tygodni równe 10kg za mną
nie ma krępujących pytań u lekarza pamiętaj i pytaj o wszystko o co chcesz

a za ciacho ->

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Kucze wiecie co mam taka znajoma i razem zaczelysmy sie odchudzac dietka Dukana ale Ona nie wytrzymala i po kilku dniach juz bylo po wszystkim a ja sie trzymam do tej pory i same widzicie z jakimi rezultatami iii...nigdy nie mialysmy problemow zeby sie spotkac na kawe czy cos w tym stylu a teraz ewidentnie mnie unika i nawet stala sie nieco nie miła...ja mam wrazenie nie wiem czy dobre ale mam, ze Ona jest chyba zazdrosna! No ale wydaje mi sie ze to lekka przesada...

Z kolei tam gdzie pracuje przyszla ostatnio nowa dziewczyna, okazało sie ze tez zaczela dietkowac z Dukanem...ale jakbyscie widzialy co Ona je i jak to je to z Dukanem nie ma to nic wspolnego a jak kiedys zapytala mnie o zdanie, a ja jej udzielilam informacji to jakby mogla to by sie ze mna klocila i twierdzila ze nie mam racji.
Ksiazki nie przeczytala jedynie opiera sie na info z neta a zachowuje sie jakby pozjadala wszystkie rozumy! strasznie mnie drazni...
koleżanka wybitnie zazdrości... ale w sumie bardzo sie nie dziwie :/ ja też nikomu nie mówię że dukam bo jakbym rady nie dała to bym się ze wstydu spaliła a tak jest spokój - nie czuję że ktoś patrzy na mnie i ocenia efekty

a to co ta laska z pracy je, co takiego robi? aż ciekawa jestem... \

a na śniadanie polecam taki placek z tuńczyka (ktoś tu podawał, nie wiem czy mój taki sam:
- puszka tuńczyka rozdrobnionego DOKŁADNIE osączona
- 1 jajo
- 3 łyżki otrąb (2 owsianych + 1 pszennych)
- kopiasta łyżka twarogu (25g?)
wymieszać dokładnie i wylać na bardzo rozgrzany teflon i piec na minimalnym ogniu aż się zetnie. zsunąć na talerze i obracając znowu na patelnię, zrumienić z drugiej strony. dodatki wg upodobań i zależnie czy P czy PW. to taka moja nowa miłość jedzeniowa
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:47   #253
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej dziewczynki
Wrociłam z pracy
Pierwszy dzień nie dał mi niestety możliwości sprawdzenia się... zero klientek miałam przez te marne 4h
Posiedziałam, posprzątałam i tak już sterylny salon.Nuuuuudy
Jutro ide na 14.30 a jak wiadomo popołudniami zawsze większy ruch więc oby było lepiej
Robię obiad dziś mielone i na kolacje udko kuraka albo na odwrót
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:57   #254
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

cześć kochane chudzinki

dziś taki piękny dzień a ja jestem jakaś dobita, pół nocy nie spałam i najchętniej pozostałabym nadal w łózku, taka jestem zmęczona

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
Witam
dopiero zaczelam diete, dokladniej mowiac jest to moj pierwszy dzien. probowalam zrobic ten placek z otrebami,ale przyklejal mi sie do patelni co moglam zrobic zle? dalam 2 lyzki stolowe platkow owsianych, jedna pszennych, potorej lyski jogurtu naturalnego i jajko.
może patelnia? najlepiej sprawić sobie dobrą teflonową do smażenia bez tłuszczu wtedy nie będzie problemów

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
koleżanka wybitnie zazdrości... ale w sumie bardzo sie nie dziwie :/ ja też nikomu nie mówię że dukam bo jakbym rady nie dała to bym się ze wstydu spaliła a tak jest spokój - nie czuję że ktoś patrzy na mnie i ocenia efekty
to tak jak ja, nikomu nie mówię że się odchudzam, tym bardziej nie mówię że dukam, wie tylko mąż i mama
a co do zazdrosci - to własnie koleżanki są najgorsze - ja jak zgubiłam 12 kg i klienci i znajomi mówili że schudłam, i to bardzo, to dwie moje kolezanki z pracy stwierdziły że one nie widzą bo mają mnie na codzień najlepiej tak powiedzieć, ale nie trudno zauważyć chyba za wielkie spodnie, w które kiedyś ledwo się wbijałam, teraz wiszą na mnie, albo że chodzę inaczej ubrana, dopasowane rzeczy, gdzie wcześniej były to luźne swetry i tuniki ale takimi to ja się nie przejmuję, cieszę się że są jeszcze ludzie którzy to zauważają i doceniają i szczerze gratulują, od takich jest miło przyjmowac komplementy

i co dobre szybko się kończy... koniec urlopu - jutro muszę iść do pracy pytanie czy moje miejsce jest jeszcze wolne? i czy nie czeka mnie wypowiedzenie
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:05   #255
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam dziewczynki!!!
Dziś mamy pierwszy dzień wiosny
Słoneczko pięknie świeci, jednak mnie dopadło jakieś wiosenne zmęczenie....
Oskarek robi się coraz bardziej ruchliwy. Ostatnio uskutecznia włażenie na kanapę z częstotliwością tysiąca razy na minutę!!!
Jestem chyba przemęczona.... Cały dzień z brzdącem, a potem wieczorami praca.... To sprawia, że jestem ostatnio nerwowa i ciągle krzyczę na moich chłopaków.... BUUUU!!!!
Dobrze, że mogę się chociaż Wam wygadać


Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
będę robić kurs 2 stopnia ze Straży Pożarnej

pierwszego już mam
ale się mocno cieszę

pakuję się i wyjeżdżam z kochanego domostwa...


Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie. ponieważ pisze na innym wątku- tam dziewczyny przestrzegaja przed Dukanem. padła nawet opinia, że jest ta dieta najlepsza jest dla osób, które mają sporo kg do zrzucenia. ja mam jakies 7-9 (zależy jak bede wygladać i się czuć).
jak było u Was?
Witamy!!!

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość

Witam sie serdecznie i chcialam oglosic , ze przechodze dobrowolnie na FIII mimo , ze do mojej wymarzonej wagi brakuje mi jeszcze 3 kg
Jestem za! To słuszna decyzja!

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
WITAM WAS
OLINEK OKRAGLINEK od wczoraj w domu jest Kochany i już łobuzuje więc podejrzewam że zdrowieje

a u mnie na pocieche (nawet po snickersie) waga wskazała trzy 8 czyli 88,8kg waga z dziś rano.
Pandzia, cieszę się, że Twoje maleństwo jest już w domku

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam
Ślicznie, kochana!

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość

ale dziś waga w dół - nie wiem jak to możliwe, bo mam zastój już chyba od dwóch tygodni równe 10kg za mną
Piękny wynik!!!!

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
.

u mnie już -10.9
BRAWO!!!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
FUCK!
sorki, że tak na wstępie ale miałam dobre przeczucia, palec zlamany i to dobrze i w gips mnie wsadzili
miesiąc czasu wyjęte z życiorysu
tylko co ja z dzieciem pocznę

no boli ja pierwszy raz coś połamałam
Kochana, trzymaj się dzielnie że też musiało Cię to spotkać

Jedyyna, widzę, że mamy tu poetkę!!!!
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:19   #256
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć kochane chudzinki

może patelnia? najlepiej sprawić sobie dobrą teflonową do smażenia bez tłuszczu wtedy nie będzie problemów :p
tylko widzisz, wczoraj specjalnie kupilam nowa
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:21   #257
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
tylko widzisz, wczoraj specjalnie kupilam nowa
Kupiłaś jakąś lepsza czy taką zwykłą? Nagrzałaś ją dobrze? Może zamiast jogurtu daj serek homogenizowany. W najgorszym wypadku możesz przesmarować patelnię przy pomocy papierowego ręcznika kroplą oliwy.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:23   #258
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

no to nie wiem

bo nie powinny się przypalać, ja specjalnie kupowałam nową i jest rewelacyjna do wszystkich placków i naleśników

biegnę po dziecia do przedszkola i sie dotlenić trochę na placu zabaw
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:28   #259
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

jeszcze raz dzięki dziewczny

tak sobie właśnie uświadomiłam, że i miesiąc bez ważenia będzie nie zważyłam sie dzisiaj więc nie sprawdzę ilę ten nieszczęsny gips waży no nic ale fajne będzie to, że większy spadek odnotuję
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 13:36   #260
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
jeszcze raz dzięki dziewczny

tak sobie właśnie uświadomiłam, że i miesiąc bez ważenia będzie nie zważyłam sie dzisiaj więc nie sprawdzę ilę ten nieszczęsny gips waży no nic ale fajne będzie to, że większy spadek odnotuję
dobre nastawienie
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:36   #261
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Kucze wiecie co mam taka znajoma i razem zaczelysmy sie odchudzac dietka Dukana ale Ona nie wytrzymala i po kilku dniach juz bylo po wszystkim a ja sie trzymam do tej pory i same widzicie z jakimi rezultatami iii...nigdy nie mialysmy problemow zeby sie spotkac na kawe czy cos w tym stylu a teraz ewidentnie mnie unika i nawet stala sie nieco nie miła...ja mam wrazenie nie wiem czy dobre ale mam, ze Ona jest chyba zazdrosna! No ale wydaje mi sie ze to lekka przesada...

Z kolei tam gdzie pracuje przyszla ostatnio nowa dziewczyna, okazało sie ze tez zaczela dietkowac z Dukanem...ale jakbyscie widzialy co Ona je i jak to je to z Dukanem nie ma to nic wspolnego a jak kiedys zapytala mnie o zdanie, a ja jej udzielilam informacji to jakby mogla to by sie ze mna klocila i twierdzila ze nie mam racji.
Ksiazki nie przeczytala jedynie opiera sie na info z neta a zachowuje sie jakby pozjadala wszystkie rozumy! strasznie mnie drazni...
oj zazdroszczą, to normalne:P też bym zazdrościła, jakby moja kumpela schudła, a ja nie więc spokojnie...takie już jesteśmy-my baby.
Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
i wiecie co?? zaczelam palic...nie duzo ale jednak - juz dlugo dlugo nic a teraz znowu, to wina tej pracy no ale nie narzekam bo lubie sobie czasem zapalic długiego mietuska
oj...rzuć póki możesz, bo po co Ci to?
Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
Witam
dopiero zaczelam diete, dokladniej mowiac jest to moj pierwszy dzien. probowalam zrobic ten placek z otrebami,ale przyklejal mi sie do patelni co moglam zrobic zle? dalam 2 lyzki stolowe platkow owsianych, jedna pszennych, potorej lyski jogurtu naturalnego i jajko.
ja robię tak
3 łyżki OTRĘBÓW (dałaś płatki,czy pomyliłaś się w pisaniu?) - mieszam, czasem same owsiane, czasem łyżka pszennych.
łyżka serka homo (z jogurtem mi się przypalało)
jajo
troszkę proszku do pieczenia
łyżeczka cynamonu

jeśli masz dobrą patelnię to nie powinny przywierać, ale nie mozesz za wczesnie przewracac, bo jak za wczesnie to faktycznie ma sie wrazzenie ze przywarly - ale warto poczekac i wtedy ładnie odchodzą

(moje ulubione danie na dukanie)
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Wrociłam z pracy
Pierwszy dzień nie dał mi niestety możliwości sprawdzenia się... zero klientek miałam przez te marne 4h
Posiedziałam, posprzątałam i tak już sterylny salon.Nuuuuudy
Jutro ide na 14.30 a jak wiadomo popołudniami zawsze większy ruch więc oby było lepiej
Robię obiad dziś mielone i na kolacje udko kuraka albo na odwrót
oj, a dostaniesz coś $$ za te 4 h?
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
jeszcze raz dzięki dziewczny

tak sobie właśnie uświadomiłam, że i miesiąc bez ważenia będzie nie zważyłam sie dzisiaj więc nie sprawdzę ilę ten nieszczęsny gips waży no nic ale fajne będzie to, że większy spadek odnotuję
hihi,będzie spad

ja wróciłam, zaraz chińszczyznę zrobię a potem może DELICJE, bo mnie TŻ kusi tymi sklepowymi:P a pewnie i tak mi więksozść pożre bo kupiłam w końcu sussinę dziś! zamówiłam w aptece DOZ i przywieźli mi do najbliższej apteki cudowny wynalazek kupiłam też potas i zacznę brać
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:38
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:50   #262
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość

ja wróciłam, zaraz chińszczyznę zrobię a potem może DELICJE, bo mnie TŻ kusi tymi sklepowymi:P a pewnie i tak mi więksozść pożre bo kupiłam w końcu sussinę dziś! zamówiłam w aptece DOZ i przywieźli mi do najbliższej apteki cudowny wynalazek kupiłam też potas i zacznę brać
Kochana, co to jest ta sussina?? Widziałam, że wcześniej już o tym rozprawiałyście i czemu to taki wspaniały wynalazek??
A potas powinnyśmy brać??

Dopomóż biednemu laikowi, o guru wizażowy
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:53   #263
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Kochana, co to jest ta sussina?? Widziałam, że wcześniej już o tym rozprawiałyście i czemu to taki wspaniały wynalazek??
A potas powinnyśmy brać??

Dopomóż biednemu laikowi, o guru wizażowy
jaki tam ze mnie guru
już mówię
sussina gold to najlepszy słodzik - bez posmaku chemicznego i nie jest gorzkawy najbardziej zbliżony do cukru. no i nadaje się do pieczenia tylko ciężo ją dostać.
a potas - jedna znajoma sweet chocolate, jeśli dobrze pamiętam miała stan przedzawałowy z powodu niedoborów potasu... więc sobie kupiłam

**
eh, mięso jest zamrożone nadal:P TŻ za późno wyjął - to nie będzie obiadu narazie:P zabrałam się za DELICJE narazie ubijają mi się białka, mam nadzieję, że będą tak pyszne jak na zdjęciu... http://mamadukanowa.wordpress.com/20...diecie-dukana/
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:56
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:57   #264
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
jaki tam ze mnie guru
już mówię
sussina gold to najlepszy słodzik - bez posmaku chemicznego i nie jest gorzkawy najbardziej zbliżony do cukru. no i nadaje się do pieczenia tylko ciężo ją dostać.
a potas - jedna znajoma sweet chocolate, jeśli dobrze pamiętam miała stan przedzawałowy z powodu niedoborów potasu... więc sobie kupiłam
Aaaa, rozumiem W taki razie i ja sobie potas zakupię

A przyznawanych tytułów proszę mi się tu nie wypierać!
hehe
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:14   #265
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
Witam
dopiero zaczelam diete, dokladniej mowiac jest to moj pierwszy dzien. probowalam zrobic ten placek z otrebami,ale przyklejal mi sie do patelni co moglam zrobic zle? dalam 2 lyzki stolowe platkow owsianych, jedna pszennych, potorej lyski jogurtu naturalnego i jajko.

Stawiam na to, że patelnia była za zimna i/lub za szybko chciałaś je przewrócić Jak się dobrze upieką to same sie odkleją, wystraczy dać im chwilę więcej
No i dałaś płatki ? Mam nadzieję, ze pomyslilas się piszac, bo platki maja dwukrtonie większą zawartość węglowodanów niż otręby..
A moje placki robię tak : 3 lub 2 zależy łyżki otrąb ( czasem mielę, czasem daje całe ), jajko, ociupinka soli, i ze 3-4 łyżki mleka.. i na GORĄCĄ patelnie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------


Zadecydowałam, że bedę ważyć się tylko w środy raz na tydzień.. mam nadzieję, że się uda.. a czy ja aby na pewno tego już nie pisałam ?

Dzisiaj mam PW i wykminiłam, że zrobie dziś zupę.... jaka wyszła pyszna !! Na udku z kurczaka ugotowałam, połowa mieszanki na zupę jarzynową i przyprawy, no objadłam się jak głupia

Pandzia ! 41,7 jest czego gratulować ! I cieszę się, że Maluch już w domu

Pinky - gips, rzecz nabyta raz dwa się obejrzysz i go nie będzie Dacie sobie radę z Małym
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:44   #266
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

a ja mialam watrobke na parze :O mama mi zrobila w weekend i nawet sie nie pochwalila :P pyyycha wyszla zjadlam 3 srednie kawalki :P i troche surowki z czerwonej kapuchy
bylam na uczelni wychodzi na to,ze teraz bedzie ostatnie czytanie promotorki, ostatnie poprawki i juz bede dopuszczona do obrony ale sie ciesze i juz denerwuje :P
a spacerek sobie zrobilam ponad godzinny po sklepach itp :P fajne podrobki kosmetykow spotkalam :P ale nie wiem czy beda dobre
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:02   #267
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
a ja mialam watrobke na parze :O mama mi zrobila w weekend i nawet sie nie pochwalila :P pyyycha wyszla zjadlam 3 srednie kawalki :P i troche surowki z czerwonej kapuchy
bylam na uczelni wychodzi na to,ze teraz bedzie ostatnie czytanie promotorki, ostatnie poprawki i juz bede dopuszczona do obrony ale sie ciesze i juz denerwuje :P
a spacerek sobie zrobilam ponad godzinny po sklepach itp :P fajne podrobki kosmetykow spotkalam :P ale nie wiem czy beda dobre
ja bym nie zaufała takim podróbom;P

wcinam chinszczyzne i galaretka tężeje na delicje
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:21   #268
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj, a dostaniesz coś $$ za te 4 h?
Nie. Ja mam prowizję od zabiegu. Stałej pensji nie mam

Ale pojadłam. Zjadłam na obiad 2 udka kuraka z ogórkiem konserwowym.
Teraz dopchałam się jourtem nat z zaprawą malinową
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:38   #269
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie. Ja mam prowizję od zabiegu. Stałej pensji nie mam

Ale pojadłam. Zjadłam na obiad 2 udka kuraka z ogórkiem konserwowym.
Teraz dopchałam się jourtem nat z zaprawą malinową
kurcze, szkoda wydaje mi się, że powinnaś dostać jakieś grosze za samo siedzenie, bo jednak 4 godziny za darmo?;/ chociaż z drugiej strony, wtedy możesz robić co chcesz,tak?:P

**
chyba przesadziłam z jedzeniem:P aż mnie brzuch rozbolał;P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-03-21 o 15:43
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:43   #270
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
kurcze, szkoda wydaje mi się, że powinnaś dostać jakieś grosze za samo siedzenie, bo jednak 4 godziny za darmo?;/ chociaż z drugiej strony, wtedy możesz robić co chcesz,tak?:P
No niestety ale w większości gabinetów kosmetycznych czy fryzjerkich ma system prowizji w wypłatach... jeszcze się nie spotkałam ze stałą pensją...
Wiesz teoretycznie mogę robić co chcę ale dziś przesiedziałam, czytałam składy kosmetyków, sprzątalam co się dało.
Następnym razem wezme ksiązkę, jutro idę na II zmianę więc spodziewam się większego ruchu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.