Wczesne objawy ciąży czy okresu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-12, 21:53   #1
Malasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1

Wczesne objawy ciąży czy okresu?


Hej kobietki od kilku miesięcy staram się z narzeczonym o dzidziusia. Mam za sobą jedną ciążę pozamaciczna i jedno samoistne poronienie. Mam cykle 32 dniowe, okres dostałam regularnie 21.01. Przytulanki były 02/03/04.02. Przez ból prawego jajnika który miałam 06/07.02 wnioskuję że wtedy miałam owulke. Piersi od 20 dc mam wrażliwe, przy dotyku czuję lekki ból, sutki stały się większe i bardziej miękkie (zazwyczaj stały jak antenki jak to mówi mój facet :P) a od wczoraj (22dc) co jakiś czas czuję bardzo leciutkie klucie jajnika co jakiś czas przez chwilę. Tylko że kluje mnie lewy jajnik zamiast prawy z którego zostalo uwolnione jajeczko. Od dwóch dni mam również wahania nastroju i szybko się denerwuje. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży czy może raczej to już wczesne objawy okresu który ma nadejść 22.03? Na test za wcześnie, ja dalej staram się wsłuchiwać w swoje ciało, nigdy przedtem takich objawów nie miałam. Piersi i podbrzusze bolało mnie zawsze na około 4/5 dni przed okresem. Jak myślicie mogę być w ciąży ? Możecie napisać o swoich pierwszych objawach przed miesiączka i testem ciążowym, chętnie poczytam

Całuje was ciepło i czekam na odpowiedzi!
Malasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 07:57   #2
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wczesne objawy ciąży czy okresu?

Lepiej się nie nakręcać i poczekać do testu.

Ja byłam dwa razy w ciąży wczesnej i miałam zupełnie różne objawy:
1) (zakończona przedwcześnie): ból brzucha mocny jak na okres przez łącznie 3 dni, czasem kłucie z obu stron, podwyższona temperatura, swędzenie brodawek
2) (trwająca): zero bólu brzucha, za to ból piersi w środku taki dziwny, kłucie znowu z obu stron, ale tylko kilka razy dziennie, temperatura prawie że w normie.

Do końcówki 6-tego tygodnia NIE MIAŁAM żadnych innych objawów, które ludzie myślą, że powinny być (częste wizyty w toalecie, zmęczenie, senność, nudności, niechęć do jakiegoś jedzenia czy coś takiego).
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-19 08:57:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.