ZBIORCZY: Przebarwienia, plamy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 15:08   #61
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Niezroumiany,

Zanim zrobiłeś sobie ten zabieg kwasami to wczesniej uzywałeś specjalnym kosmetyków z kwasami aby przygotowac skóre? Kupowałes jakies kosmetyki własnie tylko dlatego z powodu tego zabiegu?

I jeszcze jedno pytanko. Z tego co rozumiem nie masz jeszcze wyleczonej skóry całkowicie, masz krostki i robisz zabiegi. Czy to nie przeszkadza? Jak nie ma sie jeszcze wyleczonej skóry i coś na niej wyskakuje?
Mam wyleczoną skórę. Tzn takie zabiego można wykonywać jeśli np na skórze są zaskórniki. Jeśli jest dużo zmian ropnych nie można och wykonywać.

Przed tymi zabiegami 3 miesiące łykałem antybiotyki i inne maści na trądzik. 2 tygodnie przed zabiegem zaczęłem stować kwasy owocowe (przygotowujące). Dostaje je za darmo od dermstolog jako probki o czym juz wspominalem wczesniej, gdyż w aptece kosztują ok 60zł. Są to leki z biodermy.

Wedlug mnie bardzo dobra firma oecnie z tej fimy stosuje kwasy owocowe, krem po zabiegach, ęby skóra była oczyszczona i natłyczona oraz podkład z filtrami 50% na codzień. Narazie miałem tylko jeden zabieg, drugi jest zaplanowany w przyszły czwartek.

Uzgodniłem z dermatolog, że jesli ta kuracja nie pomoże mi całkowicie na trądzik zaczne brać pod koniec kwietnia izotek.

Ktoś wcześniej psiał, że stosuje i izotek i zabiegi kwasami..Niestety moja dermatolog stwierdziła, że to jest bardzo ryzykowne posunięcie i raczej może narobić wielkiej szkody..No coz poczekam..

A co do efektów tych zabiegów?

Pisało, że mogą być po tygodniu..miesiacach a nawet po pol roku..

U mnie po pierwszym juz widac,że czerowne plami wyrownują się na kolo skóry..zaskórniki wręcz wyplywają na powierzchnie skóry

Koszt takiego jednego zabiegu u mnie to 100zł. A zaplanowane mam przynajmiej 3. Aaa..I te zabiegi trzeba stosować w odległościach przynajiej 2 tygodnie. Przez pierwsze dni po zbaiegu w ogóle nie ruszałem skóry tylko nakładałem krem poprawiający jedrnośc i ochrone skóry.Jest się troche czerwonym i przez pierwsze dni lepiej nie wychodzic z domu

Pozniej wraca wszystko do normy. Aaa..I nie wiem jak dla innych, ale dla mnie pierwszy zabieg byl bardzo bolesny.

Pozdrawiam .
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:25   #62
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Niezrozumiany jakiego kremu używałeś po zabiegu?
I teraz ile już ich miałeś? jak efekty? jestes zadowolony?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:27   #63
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Mam wyleczoną skórę. Tzn takie zabiego można wykonywać jeśli np na skórze są zaskórniki. Jeśli jest dużo zmian ropnych nie można och wykonywać.

Przed tymi zabiegami 3 miesiące łykałem antybiotyki i inne maści na trądzik. 2 tygodnie przed zabiegem zaczęłem stować kwasy owocowe (przygotowujące). Dostaje je za darmo od dermstolog jako probki o czym juz wspominalem wczesniej, gdyż w aptece kosztują ok 60zł. Są to leki z biodermy.

Wedlug mnie bardzo dobra firma oecnie z tej fimy stosuje kwasy owocowe, krem po zabiegach, ęby skóra była oczyszczona i natłyczona oraz podkład z filtrami 50% na codzień. Narazie miałem tylko jeden zabieg, drugi jest zaplanowany w przyszły czwartek.

Uzgodniłem z dermatolog, że jesli ta kuracja nie pomoże mi całkowicie na trądzik zaczne brać pod koniec kwietnia izotek.

Ktoś wcześniej psiał, że stosuje i izotek i zabiegi kwasami..Niestety moja dermatolog stwierdziła, że to jest bardzo ryzykowne posunięcie i raczej może narobić wielkiej szkody..No coz poczekam..

A co do efektów tych zabiegów?

Pisało, że mogą być po tygodniu..miesiacach a nawet po pol roku..

U mnie po pierwszym juz widac,że czerowne plami wyrownują się na kolo skóry..zaskórniki wręcz wyplywają na powierzchnie skóry

Koszt takiego jednego zabiegu u mnie to 100zł. A zaplanowane mam przynajmiej 3. Aaa..I te zabiegi trzeba stosować w odległościach przynajiej 2 tygodnie. Przez pierwsze dni po zbaiegu w ogóle nie ruszałem skóry tylko nakładałem krem poprawiający jedrnośc i ochrone skóry.Jest się troche czerwonym i przez pierwsze dni lepiej nie wychodzic z domu

Pozniej wraca wszystko do normy. Aaa..I nie wiem jak dla innych, ale dla mnie pierwszy zabieg byl bardzo bolesny.

Pozdrawiam .
Jakie antybiotyki łykałeś i stosowales zewnetrznie? wesolych świąt
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:32   #64
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Niezrozumiany jakiego kremu używałeś po zabiegu?
I teraz ile już ich miałeś? jak efekty? jestes zadowolony?
Mialem juz dwa. Tak jestem zadowolony. Zdecydowanie poprawia jakość skóey, wyrównuje ją. Na poczatku efekt jest wrecz odwrotny. Jest to NADMIERNE zluszczanie naskórka, które trafia glenboko w glab skory.

Bralem antybiotyk lekki UNIDOX chyba. Srednio pomogl. Powiem szczerze ze najbardziej jestem zadowolony z tych zabiegow. Naprawde polecam, ale tylko osoba, u ktorych lekarz zadecyduje, ze moga przejsc taki zabieg. ja musialem sobie skore znacznie wyleczyc, zeby pojsc na taki zabieg.

Pare dni temu mialem drugi zabieg. Skora znacznie szybciej doszla do siebie, mnie bolesny byl ten zabieg. Po zabiegu stosuje kremy do skóry wrazliwej i zaczerwienionej. Przez pare dni nawet jej nie przemywam. Kiedy skora juz dojdzie do siebie na codzien stosuje:

Przemywam specjalnym zelem do skory wzazliwej dla alergikow (polecony przez dermatolog)

Jesli cos mi "wyskoczy" stosuje takie oklady nie wiem z czego.lek robiony na zamowienie, ale cudownie sie sprawdza! Nawet na najwieksze pryszcze dziala, ktore nie schosdzily mi pare tygodni.

Pozniej smaruje kremem z kwasami owocowymi o malym stezeniu (sa to kremy przygotowujace do zabiegu i w trakcie sie je stosuje). Jesli cchesz taki zabieg, to pierw musisz stosowac te kremy przynajmiej na dwa tygodnie przed zabiegiem. A na koniec kremem tym do skory zaczerwienione, taki "natluszczajacy", bo mam raczej wysuszona skore.

U mnie jeden zabieg kosztuje 100zł. Kremy daje mi za darmo dermatolog Sa to probki, ale dostaje ich sporo, kiedy tylko chce;p A te kremy 20-30ml kosztuja w aptece 50-80zl, wiec tu duzy plus..

Hmm..nie wiem co jeszcze mozna napisac..Jak macie jakies pytania to piszcie smialo, bede sie staral dosyc szybko odpowiadac.

Pozdrawiam i WESOLYCH SWIAT.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 09:35   #65
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Własnie chodzi mi o to abyś podał mi konkretną nazwe i firme tych kremów. tego kremu z kwasami owocowymi i tego natłuszczającego który używasz po zabiegu.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:07   #66
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

dobre pytanie ktoś tu zadał...ja po każdej kroście(kroście,chociaż częściej mam dosłownie wulkany)mam bliznę!nie rozumiem tego zjawiska,tym bardziej,że kiedy byłam młodsza,nie robiły mi się :/dopiero gdzieś od 4 lat mam blizny...najgorzej jest na policzkach i brodzie...super to wygląda,gdy wyjdę na mróz,automatycznie robię się fioletowa w tych miejscach:/mam tego serdecznie dość....
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:12   #67
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Własnie chodzi mi o to abyś podał mi konkretną nazwe i firme tych kremów. tego kremu z kwasami owocowymi i tego natłuszczającego który używasz po zabiegu.

Podawalem nazwe juz. Uzywam kremów firmy BIODERMA.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:57   #68
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Cytat:
Napisane przez Misiuniuniunia Pokaż wiadomość
dobre pytanie ktoś tu zadał...ja po każdej kroście(kroście,chociaż częściej mam dosłownie wulkany)mam bliznę!nie rozumiem tego zjawiska,tym bardziej,że kiedy byłam młodsza,nie robiły mi się :/dopiero gdzieś od 4 lat mam blizny...najgorzej jest na policzkach i brodzie...super to wygląda,gdy wyjdę na mróz,automatycznie robię się fioletowa w tych miejscach:/mam tego serdecznie dość....

Mam tak samo
Kiedyś też nie miałam tego problemu. A teraz po każdym wyprysku zostaje mi czerwony ślad (który na mrozie wygląda okropnie - fioletowo ) Całe szczęście nie wyskakuje mi tych niespodzianek już tyle co kiedyś, ale nie zmienia to faktu, że po każdej z nich zostaje plamka i w efekcie mam ich już dość sporo na policzkach
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:49   #69
zabx88
Raczkowanie
 
Avatar zabx88
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

oho .ja sie strasznie nameczylam z przebarwieniami i to jest jak walka z wiatrakami.

najpierw zaczelo sie niewinnie- skinoren,acne derm ,potem kremy wybielajace ,cepan, dwusopniowe pillingi jakimis kwasami glikolowymi potem "cos" do przemywania twarzy od dermatolozki ,nastepnie kolejne "cos".

przestalam z tym walczyc jakos w czerwcu tamtego roku......... przebarwienia jak sa,tak sa nadal -nic nie pomoglo

nie przecze-efekty byly -troszke sie to zmniejszylo wszystko [i pozbylam sie piegow na policzkach] ale nadal speca mnie te przebarwienia.

poddalam sie ,juz nie mam na nie sily
zabx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:01   #70
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

To jest denerwujące. Po kazdym wyprysku zostają przebarwienia. Mam ich już naprawdę duzo i to nie tylko na policzkach ale na całej twarzy.
Bez podkładu ani rusz...niestety
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:16   #71
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Cytat:
Napisane przez zabx88 Pokaż wiadomość
oho .ja sie strasznie nameczylam z przebarwieniami i to jest jak walka z wiatrakami.

najpierw zaczelo sie niewinnie- skinoren,acne derm ,potem kremy wybielajace ,cepan, dwusopniowe pillingi jakimis kwasami glikolowymi potem "cos" do przemywania twarzy od dermatolozki ,nastepnie kolejne "cos".

przestalam z tym walczyc jakos w czerwcu tamtego roku......... przebarwienia jak sa,tak sa nadal -nic nie pomoglo

nie przecze-efekty byly -troszke sie to zmniejszylo wszystko [i pozbylam sie piegow na policzkach] ale nadal speca mnie te przebarwienia.

poddalam sie ,juz nie mam na nie sily
Rozmiem Cie i to dobrze.Wyleczylam tradzik to teraz przyszedl kolejny problem-przebarwienia.Ja tez uzywalam wielu masci teraz jestem na etapie Zorcu.Na dzien silny filtr, ale jak wracam do domu i patrze do lustra to pelno czerwono-bordowych plam.I tak mysle sobie ze kiedys samo to minie(mam taka nadzieje)tylko kiedy to tego nie wiem.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 11:27   #72
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Dlaczego tworzą sie przebarwienia na twarzy po trądziku?

Też kiedyś miałam taką nadzieje ze samo minie....juz nie mam. Moze by i mineło ale za ile..2, 3 lata.
Jak patrze w lustro to...chce mi się płakać. I juz nie mam sily czekać z myslą ze samo minie, trzeba coś robić.
Jutro ide do kosmetyczki, zapytac sie o zabiegi z kwasami, zobaczymy co mi powie.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:15   #73
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Przebarwienia po trądziku

Witam!
Czy możecie polecić coś na przebarwienia po trądziku. Chciałabym w końcu normalnie wyjść do ludzi bez żadnego pudru Najgorsze jest to że niemal po każdej najmniejszej krostce zostaje ślad...Wiem że już były takie wątki, ale ja naprawde próbowałam już chyba wszystkiego. Tak się zastanawiam czy skoro te różne specyfiki nie zadziałały (kwasów również używałam) to nie lepiej uzbierać kase na jakiś zabieg u dermatologa. Jesli tak to jaki polecacie i ile mniej więcej kosztuje.

P.S. załączam również fotki tego paskudztwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0216.jpg (53,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0218.jpg (58,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0219.jpg (55,2 KB, 98 załadowań)
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:17   #74
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Przebarwienia po trądziku

a bylas z tym u dermatologa?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:21   #75
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Do dermatologa chodziłam prywatnie, i przepisywała ona mi głównie preparaty na trądzik, i już z samym trądzikiem problemów nie mam. A ta lekarka już niestety nieprzyjmuje w moim mieście
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 08:58   #76
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Przebarwienia po trądziku

ale ja widze ze cale policzki sa zaczerwienione a nie poszczegolne slady po pryszczach? rozumiem Cie ..mi tez zostaja slady i nie wiem co robic..moze ktos podalby metode skuteczna..jakis zabieg..bo tak to wydaje pieniadze i to duze a efektow brak..pozdrawiam
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 09:43   #77
tomus17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Poproś w aptece o krem "ance-derm" w okolicach 20zł. Świetny na przebarwienia, choć trzeba być cierpliwym i smarować codziennie po dwa razy przez jakiś okres.
tomus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:15   #78
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez tomus17 Pokaż wiadomość
Poproś w aptece o krem "ance-derm" w okolicach 20zł. Świetny na przebarwienia, choć trzeba być cierpliwym i smarować codziennie po dwa razy przez jakiś okres.

E tam. Tez sie bawilem w takie mascie i efekty mierne uzywalem tez ACNE DERM i Skinoren, tez male byly efety. Najlepsze są od pocxatku mojej kuraji zabiegowej kwasami AHA. Fakt jest to spory wydatek. Jeden zabieg u mnie kosztuje 100zl a wykonuje sie ich kilka nawet do 10! Ludzie wypowiadajacy sie na ten temat mowili ze u nich taki zabieg kosztuje nawet 150zl! Wiec to zalezy gdzie..Ogolnie polecam to na zaskorniki blizny i przebarwienia! Naprawde wart, choc jak wiadomo to spory wydatek. Ja mialem juz 3 zabiegi, 4 w ten czwartek.

Pozdrawiam no i zycze sukcesow.
Mysle ze warto sie chcioiaz dowiedziec cos o tych zabiegach, to na pewno nic nie kosztuje
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:52   #79
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Mi pomógł Atrederm
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 11:55   #80
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Przebarwienia po trądziku

One są takie podrażnione, bo cały czas używam różnych maści na pryszcze...Acne Derm także używałam...Chyba jednak pozostają te zabiegi, nie ma co
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:56   #81
tomus17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
E tam. Tez sie bawilem w takie mascie i efekty mierne uzywalem tez ACNE DERM i Skinoren, tez male byly efety. Najlepsze są od pocxatku mojej kuraji zabiegowej kwasami AHA. Fakt jest to spory wydatek. Jeden zabieg u mnie kosztuje 100zl a wykonuje sie ich kilka nawet do 10! Ludzie wypowiadajacy sie na ten temat mowili ze u nich taki zabieg kosztuje nawet 150zl! Wiec to zalezy gdzie..Ogolnie polecam to na zaskorniki blizny i przebarwienia! Naprawde wart, choc jak wiadomo to spory wydatek. Ja mialem juz 3 zabiegi, 4 w ten czwartek.

Pozdrawiam no i zycze sukcesow.
Mysle ze warto sie chcioiaz dowiedziec cos o tych zabiegach, to na pewno nic nie kosztuje
Może zanim coś napiszesz to się zastanów. Z pewnościa nie wszystkich stać na takie zabiegi, a jak Ty chciałeś mieć po 3 dniach używania Ance-derm widoczną poprawę to się nie dziwie. Jeżeli będzie ktoś uzywał systematycznie ance-derm przez oker czterech tygodni to gwarantuje, że czerwonych śladów po wypryskach tzw. przebarwienia nie będzie w ogóle widać.
tomus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:01   #82
tomus17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez ~Słoneczko18~ Pokaż wiadomość
One są takie podrażnione, bo cały czas używam różnych maści na pryszcze...Acne Derm także używałam...Chyba jednak pozostają te zabiegi, nie ma co
To może za dużo tych różnych maści. Nie można używać wszystkiego naraz bo to prowadzi do wielu przykrych konsekwencji, ale nie będe tutaj o tym pisać aby Cię zbytnio nie dołować. Myśle, że czas udać się do dobrego dermatologa i obrać jedną drogę i jej się kurczowo trzymać przez jakiś czas, a nie co 5 dni zmieniać kremy, bo nie oszukujmy się w 5 dni ciężko jest cokolwiek poprawić.
tomus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:34   #83
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez tomus17 Pokaż wiadomość
To może za dużo tych różnych maści. Nie można używać wszystkiego naraz bo to prowadzi do wielu przykrych konsekwencji, ale nie będe tutaj o tym pisać aby Cię zbytnio nie dołować. Myśle, że czas udać się do dobrego dermatologa i obrać jedną drogę i jej się kurczowo trzymać przez jakiś czas, a nie co 5 dni zmieniać kremy, bo nie oszukujmy się w 5 dni ciężko jest cokolwiek poprawić.
Pewnie masz rację, narazie pozostane przy jednej maści, w sumie one powinny coś zdziałać bo jakby nie było działają złuszczająco...no ale zobaczymy. A do dermatologa napewno się wybiorę. Dzięki
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:37   #84
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez tomus17 Pokaż wiadomość
Może zanim coś napiszesz to się zastanów. Z pewnościa nie wszystkich stać na takie zabiegi, a jak Ty chciałeś mieć po 3 dniach używania Ance-derm widoczną poprawę to się nie dziwie. Jeżeli będzie ktoś uzywał systematycznie ance-derm przez oker czterech tygodni to gwarantuje, że czerwonych śladów po wypryskach tzw. przebarwienia nie będzie w ogóle widać.
Kolejny naiwniak ehh...Uzywalem 3 miesiace ACNE DERM i miesiac SKINOREN. Nie licz ze zobacyzsz efekty w ciagu nawet 2 miesiecy! Widac, ze malą masz jeszcze wiedze na ten temat Nikt ci nie kaze robic tych zabiegow. Jednych stac innych nie. Bynajmiej znam wielu ludzi ktorzy się na to zdecydowali i sa zadowoleni, ja takze naleze do nich. czasem wystarczy zrezygnowac z pewnych rzeczy. A co do ACNE DERm. Zdania są podzielone. Na jakieś malę przebariwenia od slonca i solarium może i po paru miesiacach pomoze. Ale na czerwone slady raczej nie I ty co tam napisales coś wyzej wejdz tutaj na ta stronek za 3 miesiece. Zobacyzmy kto bedzie w lepszym humorze ;] NAIWNIAK.
Pozdrawiam.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:40   #85
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez tomus17 Pokaż wiadomość
To może za dużo tych różnych maści. Nie można używać wszystkiego naraz bo to prowadzi do wielu przykrych konsekwencji, ale nie będe tutaj o tym pisać aby Cię zbytnio nie dołować. Myśle, że czas udać się do dobrego dermatologa i obrać jedną drogę i jej się kurczowo trzymać przez jakiś czas, a nie co 5 dni zmieniać kremy, bo nie oszukujmy się w 5 dni ciężko jest cokolwiek poprawić.

Sam siebie pocieszasz? Probujesz sobie wbic do glowy pewne rzeczy ktorych niestetety nigdy nie bedzie ;] zal mi ciebie czlowieku, wprowadzaj siebie w blad, ale nie probuj oszukiwac innych ze za 20 zl wylecza w 4 tygodnie wszystko co maja na twarzy. Ehh skad sie biora tacy idioci!? Nawet na ulotce psize ze efekty nalezy sie spodziewac do pol roku! Ehh..co za baran.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:44   #86
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
Mi pomógł Atrederm

Atrederm. Lek w formie plynnej pochodnej od Wit.A. Wiadomo, ze sa dostepne leki w tabletkach poch od witamin A czyli np IZOTEk - podobno jedyny na swiecie 100% lek na tradzik. Wart sprobowac ten atrederm, choc ma sporo wlasciwosci zluszczajace. Sam go kiedys uzywalem i ogolnie moge polecic, ale nie do skory wrazliwej. Ma dzialanie, ktore sciera skore powoduja powstawanie i regenerowanie sie nowego naskorka. Lepsze to chyba niz jakis ACNE DERM..choc jak wiadomo kazdemu cos innego pomaga, najlepsza chyba jest konsultacja z dobrym lekarzem.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:06   #87
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Ehh nie jedz tak po ludziach bo jeszcze upomnienie dostaniesz od moderatora
I nie mozna generalizowac... jednym pomoze masc inny bedzie potrzebowal czegos mocniejszego... Ale znam nie jedna osobe ktorej twarz wygladala tragicznie, a np taka masc acne derm im pomogla... Takze pozostaje chyba nielubiana przeze mnie metoda prob i bledow
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:25   #88
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Ehh nie jedz tak po ludziach bo jeszcze upomnienie dostaniesz od moderatora
I nie mozna generalizowac... jednym pomoze masc inny bedzie potrzebowal czegos mocniejszego... Ale znam nie jedna osobe ktorej twarz wygladala tragicznie, a np taka masc acne derm im pomogla... Takze pozostaje chyba nielubiana przeze mnie metoda prob i bledow

Ja tylko doradzalem. On nawey zapewne tego nie wyprobowal a sie wypowiada. Po prostu polecam to co mi pomaga/pomoglo. Chyba do tego jest to forum? A on na starcie skresla ze kogos nie stac. jak ktos bedzie chcial to przeczyta i zobaczy. Nie narzucam nikomu, ze tylko to mu pomoze. Po prostu chcialem doradzic..
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:57   #89
tomus17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Kolejny naiwniak ehh...Uzywalem 3 miesiace ACNE DERM i miesiac SKINOREN. Nie licz ze zobacyzsz efekty w ciagu nawet 2 miesiecy! Widac, ze malą masz jeszcze wiedze na ten temat Nikt ci nie kaze robic tych zabiegow. Jednych stac innych nie. Bynajmiej znam wielu ludzi ktorzy się na to zdecydowali i sa zadowoleni, ja takze naleze do nich. czasem wystarczy zrezygnowac z pewnych rzeczy. A co do ACNE DERm. Zdania są podzielone. Na jakieś malę przebariwenia od slonca i solarium może i po paru miesiacach pomoze. Ale na czerwone slady raczej nie I ty co tam napisales coś wyzej wejdz tutaj na ta stronek za 3 miesiece. Zobacyzmy kto bedzie w lepszym humorze ;] NAIWNIAK.
Pozdrawiam.
Hehe. Strasznie mnie rozbawiłeś "wejdz tutaj na ta stronek za 3 miesiace. Zobaczymy kto bedzie w lepszym humorze". - Chciałem Cię poinformać, że ja w dobrym humorze jestem cały czas bez względu na Twoje posty Skoro jesteś takim ekspertem to pewnie znasz powiedzenie : "skóra skórze nie równa". To tłumaczy wiele. Ale ance-derm to jedna z lepszych maści na przebarwienia. Rozumiem, że Ci się nie zbyt powodzi w życiu, ale nie musisz frustracji wylewać na forum
tomus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 15:01   #90
tomus17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Przebarwienia po trądziku

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Atrederm. Lek w formie plynnej pochodnej od Wit.A. Wiadomo, ze sa dostepne leki w tabletkach poch od witamin A czyli np IZOTEk - podobno jedyny na swiecie 100% lek na tradzik. Wart sprobowac ten atrederm, choc ma sporo wlasciwosci zluszczajace. Sam go kiedys uzywalem i ogolnie moge polecic, ale nie do skory wrazliwej. Ma dzialanie, ktore sciera skore powoduja powstawanie i regenerowanie sie nowego naskorka. Lepsze to chyba niz jakis ACNE DERM..choc jak wiadomo kazdemu cos innego pomaga, najlepsza chyba jest konsultacja z dobrym lekarzem.

Pozdrawiam
"Izotek jedyny na swiecie 100% lek na tradzik". Właśnie widzę jaką masz małą wiedzę. Zastanów się troszkę na jakiej bazie powstał Izotek i czy czasami to nie jest polska wersja innego leku Faktem jest, ze pomaga ale nie pisz bzdur, że jest to najlepszy środek
tomus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-25 20:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.