Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 16:41   #1
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Exclamation

Endokrynolog- Kraków


Przepraszam, że tutaj ten wątek zamieszczam ale niestety nie znalazłam lepszego miejsca.

Czy któraś z dziewczyn z Krakowa może mi powiedzieć jakie są terminy do endokrynologa u Was w przychodni???
Szukam jaknajblizszego terminu, gdyż u siebie jestem zarejestrowna na 13 lipca...
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 17:44   #2
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: Endokrynolog- Kraków

up up up
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 18:08   #3
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: Endokrynolog- Kraków

.......z pewną dozą nieśmiałości......

up up up
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:32   #4
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dobry okulista w Krakowie pilnie poszukiwany!

Zakładam wątek na Plotkowym gdyz forum okulistyka nie ma, pod medycyne estetyczną chyba nie bardzo podchodzi a tutaj i tak najwięcej Wizażanek zawsze jest. (jeżeli jest mus to prosze przenieść )

Otóż jak w temacie. Poszukuje namiary na dobrego okulistę specjalizującego się w leczeniu zaćmy. Najlepiej z Krakowa i najbliższych okolic.
Wyjaśniam o co chodzi.
Lekarz potrzebny mi jest dla babci. W zeszłym roku babcia miała operowaną zaćmę, w kwietniu w jednym a w grudniu w drugim oku. Niby po tej operacji wzrok nieco jej się polepszył, ale tylko nieco. Do dziś skarży się że nadal bardzo słabo widzi, a przeciez już tyle czasu mineło. Co dwa miesiące jeździmy do kontroli do lekarza, który operował. I zawsze to samo. Babcia mówi lekarzowi, że nie widzi, a on ciagle daje te same krople i każe zakraplać. Okulary dał, ale jakieś kichawe. Byłam z tym u ordynatora oddziału, ale ten coś nie bardzo sie kwapił podważać kompetencje kolegi i w sumie nic nowego nie uzyskałam. Babcia nie che iść do innego lekarza bo mówi że on "taki fajny". Owszem jest fajnym człowiekiem, ma super podejście do pacjenta ale wiedzy lekarskiej ma chyba niewiele. Już nie mam siły poraz kolejny jechać do tego szpitala po to samo

Dlatego szukam kogoś innego, ale chciałabym żeby to był polecony, sprawdzony okulista.
Może ktoś z Waszych bliskich lub znajomych miał podobne problemy i został całkowicie wyleczony. Prosze o informacje, chodzi mi o konkretne nazwisko i namiary. Nie ukrywam że wolałabym kogoś z NFZ, bo z kasą krucho. Ale wszystkie namiary będą mile widziane.
No i też chodzi mi o Kraków. Babcia, osoba wiekowa żle znosi długie podróżowanie, więc wyjazd gdzieś daleko nie wchodzi w grę.

Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:26   #5
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

up
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 11:42   #6
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

up
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:00   #7
sprężynka
Przyczajenie
 
Avatar sprężynka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: Endokrynolog- Kraków

Witajcie,

odnawiam wątek...

mam lekką niedoczynność tarczycy i niestety nie znalazłam dotąd dobrego lekarza, który nie tylko wypisze receptę, ale również porozmawia i wytłumaczy co potrzeba... czy możecie mi kogoś polecić? najchętniej lekarza przyjmującego w ramach NFZ, a jeśli nie to prywatnego (cena w granicach rozsądku )

będę wdzięczna za wszelakie sugestie

pozdrawiam
sprężynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 23:52   #8
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Endokrynolog- Kraków

Cytat:
Napisane przez sprężynka Pokaż wiadomość

mam lekką niedoczynność tarczycy i niestety nie znalazłam dotąd dobrego lekarza, który nie tylko wypisze receptę, ale również porozmawia i wytłumaczy co potrzeba... czy możecie mi kogoś polecić? najchętniej lekarza przyjmującego w ramach NFZ, a jeśli nie to prywatnego (cena w granicach rozsądku )

będę wdzięczna za wszelakie sugestie

pozdrawiam
Witam ja też mam małą niedoczynność tarczycy(a raczej miałam której nie leczyłam)zobacze jaką teraz będe miała...a wracając do tematu nie mieszkam w Krakowie ale niedaleko i na forum mojego miasta pytałam o endokrynologa niestety żadnego godnego polecenia nie ma ale to napisała mi jakaś dziewczyna także cytuję"...teraz jeżdzę do krakowa do prof.józefa krzyśka i mogę go z czystym sumieniem polecić. prof. krzysiek jest ginekologiem-endokrynologiem, jest ordynatorem oddziału endokrynologii w klinice na kopernika (albo jest to już braci Śniadeckich).przyjmuje też prywatnie w poniedziałki i czwartki od 15 do 17 w krakowie, ul. f. nullo 10/65 ( jest to gabinet w bloku, więc trzeba dzwonić domofonem).wcześniej najlepiej zadzwonić na numer 12 412 55 44 (tel. do gabinetu) i zapytać czy będzie, gdyż nieraz wyjeżdża.za wizytę bierze różnie, ale nie więcej niż 100 zł. badania robi u siebie na oddziale, gdzie trzeba się położyć na jeden dzień (wtedy są one bezpłatne).ja przez kilka lat szukałam pomocy i dopiero pan profesor mi pomógł. dlatego gorąco go polecam.jest to nie tylko super specjalista, ale również mądry i przemiły człowiek."
Wywnioskowałam że jesteś z Krakowa także powinnaś się mniej więcej orientować gdzie to jest bo ja pojęcia nie mam
Aaa i jeszcze kiedyś ktoś mi polecał również w Krakowie :Przychodnia Multimedica ul.Krupnicza Dr. Obiorek.Ponoć babka też zna się na rzeczy jest miła,wysłucha i nie wymądrza się.Mam nadzieje że pomogłam.Sama za niedługo się wybieram do endokrynologa
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 11:18   #9
zizianka
Przyczajenie
 
Avatar zizianka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
dobry i tani optyk w warszawie?

czesc
kilka tygodni temu peklo mi szklo w okularach i nie wiem, gdzie mozna wprawic nowe. vision express - za drogo! zadaja ponad 400 zl (trzeba wprawic oba szkla, bo to okulary sprzed 5 lat i jakies tam normy sie zmienily, poza tym mam duza wade wzroku -7 dioptrii). okulary nosze tylko wieczorami po domu, ale chce zeby byly dobrze zrobione i jak najciensze. czy ktos potrafi podac orientacyjne ceny dla wstawienia szkiel (szklanych i plastikowych) oraz poradzic, gdzie w warszawie zrobią to dobrze i tanio (jestem studentka i nie moge wydac fortuny)???
__________________
Simplicity is my Weapon of Choice
zizianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:04   #10
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

Cytat:
Napisane przez zizianka Pokaż wiadomość
czesc
kilka tygodni temu peklo mi szklo w okularach i nie wiem, gdzie mozna wprawic nowe. vision express - za drogo! zadaja ponad 400 zl (trzeba wprawic oba szkla, bo to okulary sprzed 5 lat i jakies tam normy sie zmienily, poza tym mam duza wade wzroku -7 dioptrii). okulary nosze tylko wieczorami po domu, ale chce zeby byly dobrze zrobione i jak najciensze. czy ktos potrafi podac orientacyjne ceny dla wstawienia szkiel (szklanych i plastikowych) oraz poradzic, gdzie w warszawie zrobią to dobrze i tanio (jestem studentka i nie moge wydac fortuny)???
W Warszawie tanio? Powodzenia. Moze rodowite Warszawianki mają kogoś sprawdzonego i taniego. Ja ok. pół roku temu zepsułam okulary. Pękła mi podtrzymująca od dołu szkło zyłka. Trzeba było całą wymienić. Byłam łącznie chyba w 5 czy 6 miejscach i cena za głupią żyłkę wahała się w okolicach 70-160zł. Chrzanili, że trzeba wyprofilować szkło od dołu, coś tam bla bla. W efekcie zrobiłam to w rodzinnym mieście za 5zł.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 19:08   #11
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

wątek podrzucam, tym razem dla siebie - polecacie kogoś??

Czy ktoś coś słyszał o centrum Zooptica?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 08:59   #12
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

wątek podrzucam dla siebie - może ktoś zauważy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:22   #13
dorcyg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

polecam Paris optyk
dorcyg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:27   #14
good charlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

Bez najmniejszych wątpliwości polecam salon optyczny na ul.Dzikiej 4a w Warszawie. Miałam okazję przetestować go osobiście i jestem pod wrażeniem-niezwykle fachowe doradztwo, duży wybór oprawek, przyjemna atmosfera, realizacja szkieł "na zamówienie"-wprost błyskawiczna(moje okulary z mocą -8 były gotowe po niespełna 24h), a ceny przy tym baaardzo przystępne. Warto wspomnieć o Pani doktor, która kompetentnie zajmuje się pacjentem-widać od razu, że nie zależy jej na ilości "przebadanych oczu", lecz na jakości leczenia. Cena wizyty-normie: 60zł. W moim przekonaniu nie są to stracone pieniądze.
good charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:03   #15
DonkaSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

Witam, Ja znam Zooptice i jak najbardziej polecam tą klinike. Robiłam tam laserową korekcje wzroku i jestem bardzo zadowolona. Wiem że robią tam też operacje zaćmy jednak nie znam szczegółów. Pozdrawiam.
DonkaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:24   #16
polakita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: dobry i tani optyk w warszawie?

W Paris Optique na pl. Konstytucji kupowałam poprzednie okulary, mają różne firmowe oprawki ale obsługa tam jest tragiczna, o wszystko trzeba te panie prosić, stoją 3 i nic nie robią. Niemniej jednak okulary które kiedyś kupiłam były ok.

A teraz kupiłam u Robaka (Wspólna róg Marszałkowskiej) bardzo mi się podobało, duży wybór, bardzo sympatyczna pani, super oprawki. Zapłaciłam sporo, ale uważam że warto i jestem zadowolona. Pani fajnie dobiera oprawki.

Co do "taniości" to wolę kupić drożej ale trwalsze i lepsze, zwłaszcza że używam okularów cały czas... a kiepskie się szybko zniszczą (pękną, zarysują itp)

Edytowane przez polakita
Czas edycji: 2010-07-30 o 11:26
polakita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:01   #17
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

http://www.specjalistyka-krakow.pl/pomoce_optyczne.html
prywatny
http://www.gabinetzeza.pl/ ja z dziećmi chodzę tu ale zastanawiam się nad NFZ (patrz niżej)
a na kasę chorych podobno jest dobra P. doktor Piwowarczyk przyjmuje na ul.Tadeusza kosciuszki
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:47   #18
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza

Witam Was drogie wizażanki
jako że jestem okularnicą czuję że znów pogarsza mi się wzrok, aktualnie przebywam we WRocławiu, i tu właśnie moje pytanie, czy możecie polecić jakiegoś dobrego okulistę z Wricławia(zarówno wizty NFZ jak i prywatne). ZAlezy mi aby był to kompetentny lekarz, aby nie zbadał "po łebkach".POzdrawiam
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:30   #19
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dobry okulista-WROCŁAW-PILNE!!!

Wprawdzie nie jestem z Wrocławia, ale dobre opinie słyszałam o doktorze Marku Ćwirko - www.spektrum.wroc.pl
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 19:21   #20
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Dobry okulista-WROCŁAW-PILNE!!!

mnie od dziecka leczy dr Grażyna Popiela - polecam. Ale radzę uzbroić się w cierpliwość bo ma częste poślizgi nawet do 1,5 h :/
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 11:15   #21
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Urolog/seksuolog Łódź

Witam Wizażanki!
Wiadomo, że na Was zawsze można polegać.
Poszukuję sprawdzonego urologa i seksuologa w Łodzi.
Najlepiej żeby byli to osobni lekarze I żeby cena za wizytę była przystępna

Zależy mi, żeby byli tacy, którzy najpierw chcą się dowiedzieć jak najwięcej o problemie, a nie od razu, każdemu pacjentowi przepisują tabletki.
Przeszukałam już internet, znalazłam kilku specjalistów, jednak każdy ma trochę złych, trochę dobrych opinii, dlatego Was proszę o radę.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:49   #22
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Okulista Warszawa, leczenie zeza. Pilne

Cześć

Z góry przepraszam jeżeli umieściłam mój wątek w złej kategorii ale robię to pierwszy raz. Wiem, że jesteście kopalnią wiedzy dlatego też miałabym do Was ogromną prośbę. Czy mogłybyście polecić mi dobrego lekarza, który leczy/operuje zeza w Warszawie? Raczej prywatnego, bo zależy mi na czasie. Przeszukałam internet ale niestety jest tam tyle ofert, że nie można znaleźć jednego najlepszego Zresztą Wy jesteście zapewne bardziej wiarygodne i może którejś z Was ten problem również dotyczył i jest mi w stanie pomóc. Proszę również abyście podały mi orientacyjne ceny.

Z góry serdecznie Wam dziękuję
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 15:18   #23
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry okulista w Krakowie poszukiwany!

Powracam do tematu. Bardzo popsuł mi się wzrok i potrzebuje iśc jak najprędzej do okulisty. Może byc prywatny ale tani . Proszę o jakies namiary
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:06   #24
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Endokrynolog- Kraków

wątek dość stary więc odświeżam.

możecie polecić jakiegoś endokrynologa (lub jeszcze lepiej ginekologa-endokrynologa) w krakowie?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:51   #25
iwoisme
Raczkowanie
 
Avatar iwoisme
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Endokrynolog- Kraków

Z tych bardziej znanych w Krakowie jest Tomasz Bereza, Tomasz Milewicz. Obaj podobno są dobrzy, moje koleżanki chodziły do jednego i drugiego i opinie miały dobre. Przyjmują w klinice na kopernika, ale też na pewno gdzieś indziej. Ktoś wcześniej napisał też że prof. Krzysiek - też z kopernika. Wszyscy to są ginekolodzy - endokrynolodzy. Ja chodziałam do dr Magdaleny Krzyczkowskiej-Sendrakowskiej, ale nie mam zdania na jej temat.
Sprawdź na portalu "znany lekarz", znajdziesz dużo opinii.
iwoisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 21:13   #26
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry okulista-WROCŁAW-PILNE!!!

Odkopuję. W imieniu koleżanki szukam dobrego okulisty we Wrocku , tylko i wyłącznie na NFZ. Najlepiej by było, aby terminy nie były zbyt odległe, bo koleżanka musi się pilnie skonsultować, a nie ma za bardzo kasy na wizytę prywatną (które są i tak drogie)...
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:56   #27
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Dobry okulista-WROCŁAW-PILNE!!!

Cytat:
Napisane przez Safia Pokaż wiadomość
Odkopuję. W imieniu koleżanki szukam dobrego okulisty we Wrocku , tylko i wyłącznie na NFZ. Najlepiej by było, aby terminy nie były zbyt odległe, bo koleżanka musi się pilnie skonsultować, a nie ma za bardzo kasy na wizytę prywatną (które są i tak drogie)...
Na NFZ terminy do okulisty są baaardzo odległe. Jeśli jednak zdecydujesz się na prywatną wizytę u okulisty to polecam Lexum we Wrocławiu (budynek Sky Tower, II piętro, wejście od strony ul. Wielkiej). Krótki czas oczekiwania na wizytę i dogłębne badania na specjalistycznym sprzęcie. Naprawdę warto i polecam .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 11:08   #28
GossipBoy
Raczkowanie
 
Avatar GossipBoy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Exclamation Urolog Poznań

Witajcie kochane wizażanki <3
Dzisiaj nietypowe pytanko...
Ostatnio brat wyznał mi, iż ma problemy z "Małym", pod lekkim przymusem przyznał, że ma stulejkę- niby lekką ale ma. Myślał, że z wiekiem mu przejdzie, albo po seksie(który nazwał "katorgą" Biedaczek ). Wolał najpierw powiedzieć mi, a nie od razu lecieć do rodziców. I staraliśmy się go umówić na wizytę...I tu zonk. Wszystkie obdzwonione szpitale przyjmują na urologię, ale od 18. roku życia(sic!). Tu pojawia się moje pytanko- czy znajdę w Poznaniu bądź okolicach urologa, który przyjmie go poniżej tej 18stki?
I jeszcze jedno- jak jest z wizytą prywatną? Tj. jeśli by poszedł na wizytę prywatną, sam zabieg również musi być wykonany prywatnie?
Wybaczcie, ale nie miałem kogo zapytać Zresztą...Dyskrecja w takich sprawach ważna rzecz ^ ^

Bardzo proszę o pomoc Kochane
GossipBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 11:49   #29
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Urolog Poznań

Cytat:
Napisane przez GossipBoy Pokaż wiadomość
Witajcie kochane wizażanki <3
Dzisiaj nietypowe pytanko...
Ostatnio brat wyznał mi, iż ma problemy z "Małym", pod lekkim przymusem przyznał, że ma stulejkę- niby lekką ale ma. Myślał, że z wiekiem mu przejdzie, albo po seksie(który nazwał "katorgą" Biedaczek ). Wolał najpierw powiedzieć mi, a nie od razu lecieć do rodziców. I staraliśmy się go umówić na wizytę...I tu zonk. Wszystkie obdzwonione szpitale przyjmują na urologię, ale od 18. roku życia(sic!). Tu pojawia się moje pytanko- czy znajdę w Poznaniu bądź okolicach urologa, który przyjmie go poniżej tej 18stki?
I jeszcze jedno- jak jest z wizytą prywatną? Tj. jeśli by poszedł na wizytę prywatną, sam zabieg również musi być wykonany prywatnie?
Wybaczcie, ale nie miałem kogo zapytać Zresztą...Dyskrecja w takich sprawach ważna rzecz ^ ^

Bardzo proszę o pomoc Kochane

Niech idzie prywatnie, ktoś w końcu zgodzi się go przyjąć poniżej 18rż.
Jeśli leczy się prywatnie to moze zabieg robić na NFZ. Tylko tu będzie potrzebna zgoda rodziców.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 12:17   #30
sunflower95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Urolog Poznań

W Poznaniu mogę polecić dr Andrzeja Jankowskiego Leczyłam się u niego, jest specjalistą od urologii dziecięcej. Gabinet znajduje się na Ogrodach ul. Radosna 10. Mam wizytówkę i jest na niej adres strony (www.urologia-jankowski.poznan.pl) oraz nr komórki 601563434
sunflower95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-26 10:07:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.