Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-13, 07:19   #721
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Ale co was tak boli ta nierozbita rodzina? Jesteście córkami rozwodnikow i uswiadomilyscie sobie, że nie macie szans, czy o co chodzi? Ja np nigdy nie zwisze się z Policjantem i guzik mnie to obchodzi, że mogę kiedyś odrzucić wartościowego gościa, nigdy się tego nie dowiem, bo się nawet nie umowie. A może jednak wpadnę na takiego przypadkiem i się zakocham do szaleństwa, tak jak autor się może przypadkiem zakocha w takiej, a nie innej dziewczynie. Niewiaodmo, ale wybierać sobie może kogo chce. I to nie jest hipokryzja, jego nigdzie nie oburzaly preferencje wzrostowe, tylko próbuje wam napisać, że na jedno i drugie nie ma się wpływu, no i co. No i nic, hipokrytkami jesteście wy, uważając, że to zupełnie co innego.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 07:32   #722
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ludzie Ci podsuwaja rozwiazania, a Ty jeszcze narzekasz, bo nie byli i nie sprawdzili najpierw? Bylo mowic od razu, ze chcesz, zeby Ci wizaz przygotowal gotowe portfolio z kandydatkami.
No, dla mnie to sa wygorowane wymagania, bo o ile wysokich facetow znam, tak katoliczki ktora chodzi do kosciola zadnej. Zreszta tak naprawde nigdy nie spotkalam w realu kogos, kto ma tak rygorystyczne wymagania pt wyplata czy wzrost co do cm. Ludzie na ogol maja jakies tam preferencje, ktore rzeczywistosc weryfikuje. I w ten sposob niscy faceci bez kompleksow znajduja drugie polowki.
Bardzo dobrze powiedziane Ava ! Zazwyczaj ludzie maja jakies preferencje co do osoby, ktorej szukaja, ale rzeczywistosc je weryfikuje. Autorze, ja np. mialam wymaganie, zeby facet byl ode mnie starszy, ale nie wiecej niz 5 lat. Rzeczywistosc zweryfikowala to tak, ze jestem mezatka, a moj maz jest ode mnie mlodszy (gdzie zrobilam blad ? ) Czasem trzeba sie otworzyc na rozne opcje, a nie stawiac wymagan, ktore sa 'nie do ruszenia'. Jak poznasz wspaniala dziewczyne na ulicy, przez przypadek. Okaze sie idealna dla Ciebie i zauroczysz sie, a po jakims czasie ona Ci powie, ze jej ojciec zostawil jej matke gdy byla dzieckiem to z niej zrezygnujesz ?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87326363]Ta, bo te z większych miast to wszystkie nie są wyznania rzymskokatolickiego i nie uznają za bardzo ważne malzenstwa ale wiesz, że bycie wyznania rzymskokatolickiego nie oznacza chodzenia co niedzielę do kościoła?
[/QUOTE]

Ja jestem wyznania rzymskokatolickiego i bylo dla mnie wazne malzenstwo.
Autorze, sadze ze nie rozumiesz, ze wiara nie musi miec nic wspolnego z chodzeniem do kosciola. Ja wierze Boga, do kosciola nie chodze, bo mam duzo zastrzezn do tej instytucji.

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Oczywiście, a myślisz że ja uważam się za gorszego bo nie mam 190 cm? Nawet pomimo jakiś pseudo-statystyk, opowieści o "lepszych" genach itd?
Tyko jak znam życie połowa tutaj ma też swoje wymagania, większość pań pewnie wybrałaby bardziej wyższego niż niższego faceta, stąd ja też chyba mogę mieć jakieś wymagania? czy tylko żeby kobieta miała 2 ręcę, 2 nogi i rodzaju żeńskiego była?
Ja nie wymagam żeby to była prawniczka, radca prawny, chirurg, żeby tata miał super firmę, chatę pod Warszawą i urodę modelki z 1 stron gazet, absolutnie.
Mysle, ze chodzi o to, ze Twoje wymagania sa za bardzo sprecyzowane. Tak jakbys nie bral pod uwage dziewczyny, ktorej bedzie brakowalo ktorejkolwiek z cech, ktorych szukasz. Podalam Ci przyklad z zycia - z mojego malzenstwa. Chcialam zawsze starszego faceta, ale otworzylam sie na zwiazek z mlodszym i to byl dobry wybor. A Ty sobie postawiles sciany, ktorych nie da sie nawet lekko w zadna strone przesunac.

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
No tak, przecież facet chciał być niższy, a teraz przeżywa z tego powodu niepohamowaną radość
Obawiam się że jak już tak rozmawiamy to prędzej dziewczyna jako córka miała wpływ na stan rodziny, chyba że miała 2-latka, niż facet na wzrost.
Tych glupot to nawet nie da sie skomentowac

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
O jakiej hipokryzji mówisz? że tysiące, tysiące kobiet uważa faceta wyższego za "lepszego" pod jakimś kątem?
Dla mnie dwie dziewczyny jedna z rozbitego domu, a druga nie - też lepsza jest ta druga i tyle.

I nie wiem o jakiej toksyczności piszesz.
Wy też macie wymagania i to zapewne nie takie jak ja, szczególnie pisanie o zarobkach z kosmosu itd każdy ma to co chce.
Ja uwazam facetow wyzszych za przystojniejszych, ale spotykalam sie w przeszlosic z nizszymi. Mialam raz chlopaka nizszego ode mnie, bo byl naprawde sympatycznym, inteligentnym kolesiem. I to jest Twoj problem autorze - warto miec preferencje, a nie bardzo scisle wymagania od ktorych nie ma odstepstw.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 08:44   #723
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

No dobra, ale ta uwaga, że być może dziecko przyczyniło się do rozbicia rodziny była obrzydliwa i wskazuje, że autor, poza tym, że jego preferencje to nic złego, jest ostrym świrem
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 09:34   #724
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ale co was tak boli ta nierozbita rodzina? Jesteście córkami rozwodnikow i uswiadomilyscie sobie, że nie macie szans, czy o co chodzi? Ja np nigdy nie zwisze się z Policjantem i guzik mnie to obchodzi, że mogę kiedyś odrzucić wartościowego gościa, nigdy się tego nie dowiem, bo się nawet nie umowie. A może jednak wpadnę na takiego przypadkiem i się zakocham do szaleństwa, tak jak autor się może przypadkiem zakocha w takiej, a nie innej dziewczynie. Niewiaodmo, ale wybierać sobie może kogo chce. I to nie jest hipokryzja, jego nigdzie nie oburzaly preferencje wzrostowe, tylko próbuje wam napisać, że na jedno i drugie nie ma się wpływu, no i co. No i nic, hipokrytkami jesteście wy, uważając, że to zupełnie co innego.


Też tak uważam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:21   #725
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Obawiam się że jak już tak rozmawiamy to prędzej dziewczyna jako córka miała wpływ na stan rodziny, chyba że miała 2-latka, niż facet na wzrost.

weź to wytłumacz

jaki można mieć wpływa na to, że Twoi rodzice się rozwodzą? może też miałeś wpływ na to, że Twój tata nie żyje? Tak samo absurdalne...
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 11:06   #726
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 72
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
weź to wytłumacz

jaki można mieć wpływa na to, że Twoi rodzice się rozwodzą? może też miałeś wpływ na to, że Twój tata nie żyje? Tak samo absurdalne...
Dla mnie autor to kawał egoistycznego b*ca bez grama empatii. Wszystkie niepowodzenia tłumaczy swoim wyglądem, ale wygląd to najmniejszy problem.
Jak wcześniej go broniłam, to teraz możecie go pożreć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 11:17   #727
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Pisać, że dziecko może być jakoś odpowiedzialne za rozstanie rodziców, no szczyt idiotyzmu. Ciekawe jak, zdenerwowało tatusia więc ten stwierdził, że jednak posiadanie rodziny go przerasta? To trzeba było wcześniej myśleć, czy się nadaje na rodzica. Ciekawe, jak się mają do tego katolickie wartości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 11:40   #728
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87328274]Pisać, że dziecko może być jakoś odpowiedzialne za rozstanie rodziców, no szczyt idiotyzmu. Ciekawe jak, zdenerwowało tatusia więc ten stwierdził, że jednak posiadanie rodziny go przerasta? To trzeba było wcześniej myśleć, czy się nadaje na rodzica. Ciekawe, jak się mają do tego katolickie wartości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Może miała zacząć sypiać z własnym ojcem, żeby nie odchodził do innej kobiety?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:08   #729
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Autorze, odniesiesz sie do tego? Mysle ze, wbrew pozorom, Twoje podejscie do tych sowich wymagan i tego skad sie wziely ma tutaj znaczenie.

Co do niektorych np. chcesz zeby byla wierzaca - rozumiem je. Natomiast co do innych - pochodzenie z nierozbitej rodziny - sa totalnie bez sensu. Dlatego nikt nie rozumie o czym ty wlasciwie mowisz... ?
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:38   #730
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87326806]W sumie to przez ten wątek mam ochotę zainstalować znowu tindera xD[/QUOTE]

Fajna z Ciebie masochistka.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Znam dziewczynę, która chodzi co tydzień do kościoła, wszystkie ważniejsze święta obchodzi, nie je mięsa w piątki, dba o dom, dzieci, modli się i pilnuje by dzieci też to robiły, gotuje, ogarnia w domu, jest ładna, zgrabna, drobna, miła, kiedyś uczęszczała do Oazy, skończyła studia, a teraz pracuje, lubi czasem potańczyć, nie pije alkoholu, nie pali itd., ale... jest z rozbitej rodziny, bo rodzice rozwiedli się jak była dzieckiem. Po prostu dziwne jest mieć wymagania, które nie dotyczą samej osoby, którą jesteśmy zainteresowani. Tak samo jakbym ja życzyła sobie by mój partner miał starszego brata... I nie, dzieci nie są kopiami rodziców.
W sumie w wątku już się nic więcej nie doradzi, bo były porady na temat wyglądu, zdjęć, opisu, miejsca spotkania potencjalnej partnerki. Teraz to jedynie będzie się ciągnął wątek pod tytułem "jakie można mieć wymagania".
Ale co ludzie "powiedzom"?

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Empatia hmm to może zacząć szukać kobiet które rąk i nóg nie mają?
Powiem tak, sam nie mam ojca od wielu lat ale umarł i jakoś empatii u innych nie wyczuwałem, poza okresem śmierci.
Widywałem przepiękne i cudowne kobiety bez ręki albo nogi. XXI wiek jest. Są protezy.

Gościu, to sam jesteś z rozbitej rodziny. Tylko ją Ci rozbił los, śmierć, a nie rozwód. Więc trochę się zastanów.

[1=43c56b005e175578c737af6 68227e4cac658fbb4_65667f2 97924c;87327367](...) przez podejscie do antykoncepcji, w ogole seksu, wychowania dzieci, że nie wyobrażam sobie tworzyć małżeństwa z osobą niewierząca.
Mam cudownego męża z naprawdę katolickiej rodziny ale... ja sama pochodze z rozbitej rodziny. Nie przeszkadzało mu to, ale poznalismy sie dosc dobrze przed slubem. Nie przeszkadzało mu tez to, że ja jestem nawróconą katoliczką tzn przez iles lat chodzilam do kościoła tylko od święta az nastąpił przelom w moim zyciu.[/QUOTE]

Autor nie chce zdradzić swojego podejścia do antykoncepcji. Więc bym się nie rozpędzał z tym wyznawaniem tych samych wartości przez "prawdziwych katolików".

Widzisz, jesteś mniej wartościowa już na starcie od dziewczyny, której rodzice żyją i są razem.

Nawrócona katoliczka? Słyszałem, że do kościoła wracają też kobiety, które mówią na siebie born-again virgin.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 12:40   #731
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Autorze, z ciekawosci, czy zmieniles swoje konto pod katem opisu i zdjec?
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 14:28   #732
_Wendy_
Raczkowanie
 
Avatar _Wendy_
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 70
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Z tą rozbitą rodziną to ja to zrozumiałam tak, że autor uważa że jak dziewczyna ma za wzór rodziców, którzy się rozwiedli to będzie uważała, że rozwody to nic złego, normalne, zdarzają się. A on nie chce takiej partnerki, która jak on 'nawali', nie wiem, zacznie np. pić, uprawiać hazard czy stosować przemoc psychiczną wobec niej to ona zarząda rozwodu. Bo według niego o małżeństwo należy walczyć za wszelką cenę i pomimo wszystko.

Odbieram to tak, że autor chciałby móc sobie po ślubie dokazywać, bo żona nie uznająca rozwodów i tak nie będzie mogła go zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Wendy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 14:31   #733
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez _Wendy_ Pokaż wiadomość
Z tą rozbitą rodziną to ja to zrozumiałam tak, że autor uważa że jak dziewczyna ma za wzór rodziców, którzy się rozwiedli to będzie uważała, że rozwody to nic złego, normalne, zdarzają się. A on nie chce takiej partnerki, która jak on 'nawali', nie wiem, zacznie np. pić, uprawiać hazard czy stosować przemoc psychiczną wobec niej to ona zarząda rozwodu. Bo według niego o małżeństwo należy walczyć za wszelką cenę i pomimo wszystko.

Odbieram to tak, że autor chciałby móc sobie po ślubie dokazywać, bo żona nie uznająca rozwodów i tak nie będzie mogła go zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jelsi tak to jest to jeszcze bardziej bezsensowne rozumowanie
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 14:35   #734
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez _Wendy_ Pokaż wiadomość
Z tą rozbitą rodziną to ja to zrozumiałam tak, że autor uważa że jak dziewczyna ma za wzór rodziców, którzy się rozwiedli to będzie uważała, że rozwody to nic złego, normalne, zdarzają się. A on nie chce takiej partnerki, która jak on 'nawali', nie wiem, zacznie np. pić, uprawiać hazard czy stosować przemoc psychiczną wobec niej to ona zarząda rozwodu. Bo według niego o małżeństwo należy walczyć za wszelką cenę i pomimo wszystko.

Odbieram to tak, że autor chciałby móc sobie po ślubie dokazywać, bo żona nie uznająca rozwodów i tak nie będzie mogła go zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niech sobie myśli co chce, serio. Tylko potem niech nie miauczy, że żadna go nie chce, bo takie zwyczajnie nie istnieją w rzeczywistości. Ma swoje lata, niech się ogarnie albo będzie sam całe życie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:40   #735
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez noqtore Pokaż wiadomość
A jaki jest powód tego wymagania z nierozbitą rodziną? Dlaczego jest to dla Ciebie ważne?

Bo w przypadku wzrostu to było już powiedziane - np. aby nie był wyższy gdy założy się szpilki (dla wielu niższy mężczyzna = np. mniejsze poczucie bezpeczeństwa).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest to dla mnie ważne z uwagi na geny (chyba że dziecko z adopcji)
Jeśli dziecko ma charakter np syn ojca ,a córka matki to takie rzeczy jak "łatwo przyszło, łatwo poszło" albo skok w bok też przechodzą na dzieci i one nie mają żadnych normalnych wzorców.
Poza tym znam przynajmniej 3 osoby z rozbitych rodzin i żadne nie żyje po katolicku, jedna dziewczyna się rozwiodła, druga ma nieślubne dziecko i żyje na kocią łapę 7 rok, kolega z kolei szydzi z katolików, ze świąt, i wyśmiewa się jak można w niedziele rano lecieć do kościoła jak większość śpi albo TV ogląda itd.

Jak ktoś jest z rozbitej rodziny to ma takie wzorce że jemy łatwiej jest tak jak psa oddać do schroniska bo co tam po nim albo auto sprzedać/zezłomować, tak rozstać się, wziąć rozwód bo po co coś naprawiać, po co rozwiązywać problemy itd.
Tak jak znam ateistów którzy mają całe rodziny itd tak znajomi którzy są z rodzin rozbitych niestety są z dala od kościoła, od tych wzorców różnych.
Mam prawo tak uważać, mam taki uraz i tyle. Tzn to może nie uraz ale widzę jak to wygląda.
I ja nie mówię że ktoś jest gorszy, tylko mi taka opcja nie odpowiada i tyle. Są osoby które to tolerują, nie ma dla nich znaczenia.
Skoro tak mielicie w kółko czy ktoś jest winny że rodzice się rozeszli, to skąd wiadomo czy samotna matka z dzieckiem jest winna ze ją facet zostawił?
A co 2 gość na tinderach itd odrzuca taką relację, z resztą pokazywałem fajną dziewczynę kiedyś znajomym, oh i ah ale ładna figura itd dopóki się nie dowiedzieli że ma dziecko, to od razu "ja pierd.." daj sobie spokój, będziesz załatwiony na całe życie itd.

I straszenie że będę sam całe życie są totalnie śmieszne, byłem w dwóch związkach i kobiety miały normalne rodziny.
Równie dobrze można powiedzieć że jak dziewczyna szuka wysokiego (od 184,9 cm) też będzie sama.

Cytat:
Napisane przez _Wendy_ Pokaż wiadomość
A on nie chce takiej partnerki, która jak on 'nawali', nie wiem, zacznie np. pić, uprawiać hazard czy stosować przemoc psychiczną wobec niej to ona zarząda rozwodu. Bo według niego o małżeństwo należy walczyć za wszelką cenę i pomimo wszystko.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym bardziej powiedział, że prędzej kobieta nawali i zacznie mieć pretensje że jakieś posty, że dzieci chrzest, powariował idiota....albo że sama zostaje bo ten do kościółka musi iść KRETYN jeden!!!
albo np. "Ja pierd...pojechaliśmy na wakacje, słońce, woda a ten debil kościoła szuka.."

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-13 o 15:46
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:42   #736
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Mam konto na Badoo i dzisiaj wchodząc patrząc kto mnie polubił trafiłam m.in na profil autora wątku (poznałam szczególnie po zdjęciu z butem) I naprawdę nie zdjecia są problemem tak naprawdę, tylko opis, który jest lekko mówiąc.. żenujący, nie mówiąc już o tym co pisał w tym wątku. No nie, do mnie ktoś taki nie trafia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No dobra, ale ta uwaga, że być może dziecko przyczyniło się do rozbicia rodziny była obrzydliwa i wskazuje, że autor, poza tym, że jego preferencje to nic złego, jest ostrym świrem
:yes:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aureya Pokaż wiadomość
Dla mnie autor to kawał egoistycznego b*ca bez grama empatii. Wszystkie niepowodzenia tłumaczy swoim wyglądem, ale wygląd to najmniejszy problem.
Jak wcześniej go broniłam, to teraz możecie go pożreć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:yes:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-11-13 o 15:44
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:50   #737
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Autorze, czy ci przyszło kiedyś do głowy, że można być samodzielnym człowiekiem, samodzielnie myślącym i samodzielnie podejmującym decyzje?
Czy można być tylko posłusznym potakiwaczem i kopią rodziców?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 15:53   #738
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

istnieje wiele rodzin gdzie nie dochodzi oficjalnie do rozwodu (glownie z powodow finansowych) a naprawde to pelna patologia np zdrady, przemoc finansowa ,przemoc emocjonalna, itp nie jest to widoczne na codzien dla sasiadow -nie ma sladow pobicia a strasznie niszczy psychike ludzi zyjacych w takich rodzinach
Posiadanie pelnej rodziny niestety nie gwarantuje ze ty sam sie nie rozwiedziesz ja np mam rodzicow od 47 lat razem a zarowno ja jak i moja mlodsza siostra mamy za soba rozwod(i ponowne-udane malzenstwo),moja srednia siostra jest z tym samym chlopakiem teraz mezem od 25 lat
nie ma zadnej reguly jesli chodzi o ludzi z rozbtych rodzin ja bardziej bym sie skupiala na tym czy w tych pelnych rodzinach nie bylo patologi typu alkoholizm,przemoc fizyczna,mentalna ,kontrola finansowa itp

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-11-13 o 15:58
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:05   #739
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
A uważasz że geny można wymontować i schować na półkę? Uważasz że facet dwójki rodziców, szczupłych i niskich nagle stanie się 190 cm potężnym facetem?
Albo że ktoś od rodziców, skrytych, spokojnych, spędzających raczej czas w domu, będzie duszą towarzystwa i co tydzień na imprezach?
To są GENY, to wchodzi w człowieka i pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87329103]
Posiadanie pelnej rodziny niestety nie gwarantuje ze ty sam sie nie rozwiedziesz ja np mam rodzicow od 47 lat razem a zarowno ja jak i moja mlodsza siostra mamy za soba rozwod(i ponowne-udane malzenstwo),moja srednia siostra jest z tym samym chlopakiem teraz mezem od 25 lat
nie ma zadnej reguly jesli chodzi o ludzi z rozbtych rodzin ja bardziej bym sie skupiala na tym czy w tych pelnych rodzinach nie bylo patologi typu alkoholizm,przemoc fizyczna,mentalna ,kontrola finansowa itp[/QUOTE]
Jasne, tylko piszesz o swojej rodzinie, a co z tamtymi facetami? też mieli kochających się rodziców od 40 lat razem?
A może średnia siostra właśnie tak jak ja chce, trafiła na super partię, facet z porządnego domu, dobrze wychowany itp itd?

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-13 o 16:07
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 16:07   #740
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
A uważasz że geny można wymontować i schować na półkę? Uważasz że facet dwójki rodziców, szczupłych i niskich nagle stanie się 190 cm potężnym facetem?

Albo że ktoś od rodziców, skrytych, spokojnych, spędzających raczej czas w domu, będzie duszą towarzystwa i co tydzień na imprezach?

To są GENY, to wchodzi w człowieka i pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć.
To rozumiem, że jesteś za aborcją wszystkich dzieci z gwałtu?
Gdzie te katolickie wartości??

Straszne głupoty piszesz.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:34   #741
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Nie sądziłam, że ten mój komentarz na temat 185 cm zrobi na wizażu taką karierę xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:36   #742
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Albo że ktoś od rodziców, skrytych, spokojnych, spędzających raczej czas w domu, będzie duszą towarzystwa i co tydzień na imprezach?
lol, co ma siedzenie u spokojnych rodziców za dzieciaka do tego, kim będzie jako dorosły? Ty to chłopie już kompletnie odleciałeś
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:36   #743
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
To rozumiem, że jesteś za aborcją wszystkich dzieci z gwałtu?
Gdzie te katolickie wartości??

Straszne głupoty piszesz.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Jasne, każda kobieta na tinderze ma dziecko z gwałtu..szczególnie że żyjemy w czasach sporej bezpłodności i ogólne problemu często z zajściem w ciąże wśród kobiet

To Ty wybierz faceta z dzieckiem którego żona zginęła na pasach - auto ją potrąciło.

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87329238]lol, co ma siedzenie u spokojnych rodziców za dzieciaka do tego, kim będzie jako dorosły? Ty to chłopie już kompletnie odleciałeś [/QUOTE]

Poczytaj o genach bo jednak niewiele wiesz
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:36   #744
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Dziwi mnie, ze jesteś biotechnologiem, a równocześnie masz tak mierną wiedzę na temat genetyki i epigenetyki. Chociaż w sumie to by tłumaczyło czemu pracujesz tylko jako laborant za psie pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:44   #745
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87329242]Dziwi mnie, ze jesteś biotechnologiem, a równocześnie masz tak mierną wiedzę na temat genetyki i epigenetyki. Chociaż w sumie to by tłumaczyło czemu pracujesz tylko jako laborant za psie pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dokładnie.

BTW autorze mam mega spokojnych rodziców, baaaardzo wycofanych wrecz, są małżeństwem od 30 lat. Zawsze lubiłam imprezowac, a moja siostra jest po rozwodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 16:51   #746
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87329242]Dziwi mnie, ze jesteś biotechnologiem, a równocześnie masz tak mierną wiedzę na temat genetyki i epigenetyki. Chociaż w sumie to by tłumaczyło czemu pracujesz tylko jako laborant za psie pieniądze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ty za to nie masz miernej wiedzy tylko boisz się napisać gdzie pracujesz i ile zarabiasz ale do wytykania innym wad to jesteś pierwsza.
Jak mój były pies, na balkonie na 4 piętrze darł się niesamowicie a na dole to spieprzał jak tylko 5 cm większy pies od niego przechodził obok
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 17:15   #747
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
A uważasz że geny można wymontować i schować na półkę? Uważasz że facet dwójki rodziców, szczupłych i niskich nagle stanie się 190 cm potężnym facetem?
Albo że ktoś od rodziców, skrytych, spokojnych, spędzających raczej czas w domu, będzie duszą towarzystwa i co tydzień na imprezach?
To są GENY, to wchodzi w człowieka i pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć.


Jasne, tylko piszesz o swojej rodzinie, a co z tamtymi facetami? też mieli kochających się rodziców od 40 lat razem?
A może średnia siostra właśnie tak jak ja chce, trafiła na super partię, facet z porządnego domu, dobrze wychowany itp itd?
Moj pierwszy maz to jedynak z normalnej rodziny a maz mojej najmlodszej siostry nie mial mamy od 8 roku zycia (umarla),byl wychowywany przez ojca (ktory nigdy sie powtornie nie ozenil )wraz z pomoca babć.
Mojej średniej siostry mąż pochodzi z pełnej rodziny Ale...jego mama miała pierwsze dziecko z kimś innym a pozostala 3 z jego ojcem więc chyba dla Ciebie to już patologia (dziecko z kimś innym )
Żeby było śmieszniej teraz mam męża który był dzieckiem 15latki która 3 lata później urodziła 2 dziecko A następnie związala sie z ojczymem mojego męża i jest z nim już ponad 30 lat
A drugi mąż mojej siostry wychowywał się bez matki która odeszła bo znalazła innego pana
Wiem że nie uwierzysz ale nasze drugie małżeństwa są szczęśliwsze trwają już dłużej niż pierwsze i nic nie zapowiada kryzysu na tą chwilę. Ja nie mam dzieci z drugim mężem (wychowywalismy moje razem a moja siostra ma z 1 mężem córkę a z drugim blizniaki
Mój pierwszy mąż ożenił się drugi raz i ma syna młodszego o 16 lat naszego syna a następnie znowu rozwiodl a pierwszy mąż mojej siostry nie ma nikogo
Żyjemy z nimi(bylymi)w pozytywnych stosunkach żadnych walk o dzieci uprzykrzania sobie życie.poprostu Nie wyszlo

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-11-13 o 17:22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 17:39   #748
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

To ja jestem jakimś wybrykiem natury. Mam spokojnych rodziców, gorliwych katolików, o prawicowych pogladach. Jakims cudem lubię imprezowac i podróżować, jestem ateistka i poglądy mam raczej lewicowe. Niesamowite, nie? A może po prostu geny odpowiadają tylko za jakiś procent charakteru, a równie ważne są własne doświadczenia, wpływ środowiska i rezultat własnych przemyśleń, co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 17:42   #749
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Może xfrida i Celestine miały imprezowy h pradziadkow, zawsze można rozszerzyć wymagania na konserwatyzm do 5 pokolenia.



Boże, nie serio, jak sama pisałam, że jak dla mnie to możesz sobie oczekiwać czego tylko chcesz, tak uzasadnienie tego genami, to bzdura roku 2019
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 18:01   #750
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Może xfrida i Celestine miały imprezowy h pradziadkow, zawsze można rozszerzyć wymagania na konserwatyzm do 5 pokolenia.



Boże, nie serio, jak sama pisałam, że jak dla mnie to możesz sobie oczekiwać czego tylko chcesz, tak uzasadnienie tego genami, to bzdura roku 2019
Toż to będzie perełka 2019


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 22:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.