Sesja noworodkowa - wasze zdanie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-05, 15:14   #31
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

Ja jestem na nie. Taki maluszek to za pięknie nie wygląda, często ma żółtaczkę. Ale ja w ogóle żadnych sesji nie lubię. Machnę jakieś ładne fotki telefonem i też będzie pamiątka, a i Dzidziusia nie zamęczę
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 08:25   #32
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

Sesja - w rozumieniu reportażu zrobionego przez utalentowanego człowieka z profesjonalnym sprzętem - owszem. Np. relacja z rodzinnej uroczystości czy spaceru. W naturalnych warunkach. Nie rozumiem sesji ciążowych, noworodkowych, przebierania siebie i dzieci, pozowania w dziwnych pozycjach i scenografiach oderwanych od rzeczywistości.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 08:55   #33
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

O tak. A jeszcze bardziej od sesji noworodkowych przerażają mnie sesje ciażowe. Nie wiem czemu, sa takie surrealistyczne, dziwaczne. Kobiety w tiulach i szyfonach i mężczyźni obejmujacy ich brzuchy. wszystko w jakimś równie niecodziennym otoczeniu... Co kto lubi. Sesja reportażowa, tak jak pisala voice, jest super. Ekstra pamiątka. Ale takie stylizowane cuda - ja jestem na nie.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:01   #34
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

A ja jestem na tak Bardzo chciałam mieć taką pamiątkę. Lubię ładne zdjęcia, a w domu na pewno byśmy takich nie wykonali. Córka miała 11 dni, ani razu nie miała grymasu na twarzy, także krzywda jej się nie działa

Co do ciążowej sesji, to nawet o takiej nie myślałam, byłam opuchnięta i nie widziałam żadnej przyjemności w oglądaniu siebie takiej po latach
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 18:13   #35
Anuszzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 44
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

A my zrobiliśmy sami, w domowym zaciszu. Ja chciałam od początku mieć taką pamiątkę, ale nie miałam sił ani ochoty po porodzie szukać fotografa (gdybym miała to pewnie byśmy się zdecydowali). Efekt nas zadowolił, a rodzina twierdzi, ze efekt nie odbiega od niektórych zdjęć u profesjonalistów.
Dzieci za szybko rosną, a takie zdjęcia to fajna pamiątka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anuszzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 09:05   #36
zyrafabezogona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 36
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

Ja też jestem na tak. Uważam że dobrze zrobiona sesja jest super, dzieciaki są takie słodkie i ma się ładna pamiątkę. Oczywiście jeśli czujemy się na siłach by jechać to na pewno bym skorzystałam, tym bardziej że w domu nie każdy ma fajny aparat itp. a dlaczego? Bo to fajna pamiątka.
zyrafabezogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 09:51   #37
KlaudiaCz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 14
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

Myślę, że to każdego indywidualna decyzja.W zależności czy chcesz zdjęcia wykonane profesjonalnie, czy takich nie potrzebujesz - wybierasz się na profesjonalną sesję, lub robisz zdjęcia we własnym zakresie. Myślę, że każde z tych zdjęć będzie dobrą pamiątką
KlaudiaCz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-17, 08:52   #38
karo208
Zakorzenienie
 
Avatar karo208
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Na krańcu Świata, a nawet dalej ;-)
Wiadomości: 5 843
GG do karo208
Dot.: Sesja noworodkowa - wasze zdanie.

Ja planuję z synkiem jeżeli urodzi się żywy i zdrowy co dla mnie nie jest tak oczywiste tylko że jak będzie miał miesiąc może 2 (z córeczką świętej pamięci chciałam ją mieć, ale przez lekarzy w szpitalu ona odeszła na tamten świat mimo że była w 100% zdrowa, zmarła w 36+6 tygodniu ciąży, w 37 tygodniu ją urodziłam, bo mimo 4 wskazań do CC w tym zagrożenia życia dziecka jej nie wykonali, gdzie też z ich winy o mało nie otarłam się o śmierć przez sepsę).
Jakbym się tak nie bała że pójdzie coś nie tak to jeszcze bym zrobiła sesję ciążową, ale jest za duży strach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."
Antoine de Saint-Exupéry

Dyplomowana Położna


Cel: Być szczęśliwą i spełniać marzenia!

Edytowane przez karo208
Czas edycji: 2022-08-17 o 08:57
karo208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-17 08:52:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.