Koleżanka ze studiów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 12:15   #1
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11

Koleżanka ze studiów


Doradzcie mi czy to jest normalne. 3 lata temu na studiach poznałam pewna koleżankę, do tej pory mamy ze sobą kontakt i odwiedzamy się od czasu do czasu chociaż dzieli nas 40 km. Ona jest 5 lat starsza ode mnie, ma prawie 32 lata i ma też już męża od 4 lat. Na studiach tylko ze mną złapała kontakt, bo ogólnie ludzie jej zbytnio nie lubili, bo ona taka bogata rozpieszczona jedynaczka i jakoś wszyscy mieli zarzuty do niej, że ciągle chciała żeby ktoś jej wysyłał notatki i pomagał a w zamian ona nie pomagała nikomu. Raz usłyszałam jak jeden kolega nazwał ją przez to hamówą. Mnie też z czasem zaczęła wkurzać, bo też ciągle chciała, żebym jej coś wysłała a jak ja ją prosiłam to mówiła, że też mi wyśle notatki, a oczywiście tego nie robiła. Jednak postanowiłam nie zrywać z nią kontaktu i jakos tam trochę się z nią koleguję. To co zauważyłam to to, że jest bardzo wścibska i wypytuje mi się o szczegóły z życia mojej rodziny. Najgorsze jednak dla mnie jest to, że ona jest szczupła, a ja mam dość spora nadwagę i ona ciągle przy mnie mówi, że się musi odchudzić. Dochodzi do tego, że często mi się pyta czy nie myślałam o dietetyku. A mi wtedy robi się przykro, bo odczuwam, że ona chce mi dogryźć. Bo przecież na świecie różni są ludzie, nie wszyscy się bardzo szczupli i jakoś żyją na świecie. Ona nieraz potrafi złapać się przy mnie za brzuch i mówić, że musi schudnąć z niego chociaż wcale nie ma brzuszka, w przeciwieństwie do mnie. Czasami myślę, że może chce mi dogryźć, bo ja mam ładną twarz i ładne gęste włosy, a ona nie jest zbyt atrakcyjna z twarzy. Mimo wszystko zauważyłam, że kontakt z nią nie służy mi i źle się czuję kiedy się z nią spotykam.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:02   #2
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Koleżanka ze studiów

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Doradzcie mi czy to jest normalne. 3 lata temu na studiach poznałam pewna koleżankę, do tej pory mamy ze sobą kontakt i odwiedzamy się od czasu do czasu chociaż dzieli nas 40 km. Ona jest 5 lat starsza ode mnie, ma prawie 32 lata i ma też już męża od 4 lat. Na studiach tylko ze mną złapała kontakt, bo ogólnie ludzie jej zbytnio nie lubili, bo ona taka bogata rozpieszczona jedynaczka i jakoś wszyscy mieli zarzuty do niej, że ciągle chciała żeby ktoś jej wysyłał notatki i pomagał a w zamian ona nie pomagała nikomu. Raz usłyszałam jak jeden kolega nazwał ją przez to hamówą. Mnie też z czasem zaczęła wkurzać, bo też ciągle chciała, żebym jej coś wysłała a jak ja ją prosiłam to mówiła, że też mi wyśle notatki, a oczywiście tego nie robiła. Jednak postanowiłam nie zrywać z nią kontaktu i jakos tam trochę się z nią koleguję. To co zauważyłam to to, że jest bardzo wścibska i wypytuje mi się o szczegóły z życia mojej rodziny. Najgorsze jednak dla mnie jest to, że ona jest szczupła, a ja mam dość spora nadwagę i ona ciągle przy mnie mówi, że się musi odchudzić. Dochodzi do tego, że często mi się pyta czy nie myślałam o dietetyku. A mi wtedy robi się przykro, bo odczuwam, że ona chce mi dogryźć. Bo przecież na świecie różni są ludzie, nie wszyscy się bardzo szczupli i jakoś żyją na świecie. Ona nieraz potrafi złapać się przy mnie za brzuch i mówić, że musi schudnąć z niego chociaż wcale nie ma brzuszka, w przeciwieństwie do mnie. Czasami myślę, że może chce mi dogryźć, bo ja mam ładną twarz i ładne gęste włosy, a ona nie jest zbyt atrakcyjna z twarzy. Mimo wszystko zauważyłam, że kontakt z nią nie służy mi i źle się czuję kiedy się z nią spotykam.
Jedyna rada - zerwij z nią kontakt. Po co Ci taka znajoma?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:08   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Koleżanka ze studiów

Po co się z nią kolegujesz? Biorąc pod uwagę twój wcześniejszy wątek zaczynam podejrzewać, że albo trollujesz, albo masz jakieś skłonności masochistyczne. Skąd taka desperacja, żeby utrzymywać kontakt z każdym, kto zwróci na ciebie najmniejszą uwagę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:39   #4
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Koleżanka ze studiów

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Doradzcie mi czy to jest normalne. 3 lata temu na studiach poznałam pewna koleżankę, do tej pory mamy ze sobą kontakt i odwiedzamy się od czasu do czasu chociaż dzieli nas 40 km. Ona jest 5 lat starsza ode mnie, ma prawie 32 lata i ma też już męża od 4 lat. Na studiach tylko ze mną złapała kontakt, bo ogólnie ludzie jej zbytnio nie lubili, bo ona taka bogata rozpieszczona jedynaczka i jakoś wszyscy mieli zarzuty do niej, że ciągle chciała żeby ktoś jej wysyłał notatki i pomagał a w zamian ona nie pomagała nikomu. Raz usłyszałam jak jeden kolega nazwał ją przez to hamówą. Mnie też z czasem zaczęła wkurzać, bo też ciągle chciała, żebym jej coś wysłała a jak ja ją prosiłam to mówiła, że też mi wyśle notatki, a oczywiście tego nie robiła. Jednak postanowiłam nie zrywać z nią kontaktu i jakos tam trochę się z nią koleguję. To co zauważyłam to to, że jest bardzo wścibska i wypytuje mi się o szczegóły z życia mojej rodziny. Najgorsze jednak dla mnie jest to, że ona jest szczupła, a ja mam dość spora nadwagę i ona ciągle przy mnie mówi, że się musi odchudzić. Dochodzi do tego, że często mi się pyta czy nie myślałam o dietetyku. A mi wtedy robi się przykro, bo odczuwam, że ona chce mi dogryźć. Bo przecież na świecie różni są ludzie, nie wszyscy się bardzo szczupli i jakoś żyją na świecie. Ona nieraz potrafi złapać się przy mnie za brzuch i mówić, że musi schudnąć z niego chociaż wcale nie ma brzuszka, w przeciwieństwie do mnie. Czasami myślę, że może chce mi dogryźć, bo ja mam ładną twarz i ładne gęste włosy, a ona nie jest zbyt atrakcyjna z twarzy. Mimo wszystko zauważyłam, że kontakt z nią nie służy mi i źle się czuję kiedy się z nią spotykam.
To po co się z nią kolegujesz? Za karę?


[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87416970]Po co się z nią kolegujesz? Biorąc pod uwagę twój wcześniejszy wątek zaczynam podejrzewać, że albo trollujesz, albo masz jakieś skłonności masochistyczne. Skąd taka desperacja, żeby utrzymywać kontakt z każdym, kto zwróci na ciebie najmniejszą uwagę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Bingo.
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:39   #5
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Koleżanka ze studiów

Nie jestem trollem. Właśnie się zaczęłam zastanawiać nad tym czy nie zerwać z nią kontaktu. Bo studia skończyłam już kilka miesięcy temu i naprawdę nie jest sens kumplowania się z nią. Zwłaszcza, że ona nie ma żadnych innych koleżanek, sama się przyznała do tego, dlatego to też daje mi do myślenia.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:44   #6
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Koleżanka ze studiów

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Jedyna rada - zerwij z nią kontakt. Po co Ci taka znajoma?
zgadzam się w zupełności !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:54   #7
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Koleżanka ze studiów

Skoro cie wkurza to zrywasz kontakt. Bez żadnych dram, po prostu powoli go zmniejszaj az sam zaniknie.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 19:06   #8
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Koleżanka ze studiów

A po co się z nią spotykasz? Angażujesz się, bo jednak trzeba kawałek jechać żeby się zobaczyć, poświęcasz swój czas i uwagę. I robisz to po to, żeby słuchać jakiś uszczypliwości. Czy ta relacja ma dla Ciebie jakikolwiek pozytywny wymiar?
Możesz też spróbować z nią porozmawiać i wytłumaczyć jej, dlaczego tych koleżanek nie ma, ale wątpię żeby to jakoś wiele pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-13 19:06:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.