Ramoneska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 22:15   #1
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Question

Ramoneska


Szukam ramoneski, czarnej, szarej bądź brązowej, bez zbędnych "udziwnień", niezbyt "masywnej" (jestem niska, drobna) i w związku z tym pomyślałam, że mogłybyście mi coś polecić

Spodobała mi się szczególnie kurtka Anki Muchy (zdjątka w załącznikach) zacna nieprawdaż? Nie mam tylko pojęcia co to za marka, gdzie mogłabym taką lub PODOBNĄ choć dostać !!! Dlatego proszę Was drogie forumowiczki o pomoc: jeśli wiecie co to za firma, z której Mucha ma ramoneskę lub wiecie jakiej marki są podobne do tej kurteczki to bardzo proszę dajcie znać
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam

Edytowane przez SubRosa1985
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:18
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:24   #2
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Ramoneska

wydaje mi się, że to ramoneska H&M, ale nie jestem pewna...
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:17   #3
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Dot.: Ramoneska

Fablous dzięki, właśnie tak podejrzewałam, że to kurtka z H&M'u, ale nie byłam pewna - mnie bardzo podoba się ramoneska H&M z kolekcji Divided (zdjęcie poniżej). I to chyba tę ma Anka - mam nadzieję, że to ta bo świetnie leży i chyba ją kupię

Przy okazji Fablous gdzie w CK jest H&M? W Galerii Echo? Jeślibyś była tak miła, albo któraś z dziewczyn, to dajcie namiary. Ech, mimo, że mam małe szanse dostać tą kurtkę czarną i w rozm. 34 - to bardzo chętnie 'popoluję' nań, warto
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:35   #4
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez SubRosa1985 Pokaż wiadomość
Fablous dzięki, właśnie tak podejrzewałam, że to kurtka z H&M'u, ale nie byłam pewna - mnie bardzo podoba się ramoneska H&M z kolekcji Divided (zdjęcie poniżej). I to chyba tę ma Anka - mam nadzieję, że to ta bo świetnie leży i chyba ją kupię

Przy okazji Fablous gdzie w CK jest H&M? W Galerii Echo? Jeślibyś była tak miła, albo któraś z dziewczyn, to dajcie namiary. Ech, mimo, że mam małe szanse dostać tą kurtkę czarną i w rozm. 34 - to bardzo chętnie 'popoluję' nań, warto
Niestety w Kielcach nie ma H&M
Sama nad tym bardzo ubolewam... Najbliższy chyba w Krakowie.
A ramoneska obawiam się, że jest już niedostępna w sklepach. Coś mi się kojarzy, że to poprzednia kolekcja... Może niech ktoś jeszcze się wypowie, bo nie jestem pewna. Ale obawiam się że pozostaje Ci jedynie allegro
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:26   #5
paula2911
Raczkowanie
 
Avatar paula2911
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Ramoneska

Niedawno zamówiłam tę kurteczkę na allegro ale są tylko szare czarnych nie było.
paula2911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:32   #6
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Ramoneska

Nie wierzę, żeby taka *wielka gwiazda* jak Anna Mucha wyszła na jakąś tam galę w kurtce z taniej sieciówki, ale faktycznie jest bardzo podobna do tej z H&M-u
A ja mam ramoneskę, ale bardzo ciężką, masywną, taką jak na motor - ale chyba takie Cie nie interesuja
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:08   #7
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Dot.: Ramoneska

Nie ma H&M To chyba zostaje mi jednak allegro, bo - masz rację fablous - to poprzednia kolekcja Oczywiście już przeszperałam all i są - owszem - ale w małym rozmiarze tylko szare paula2911 jak już dostaniesz kurteczkę to napisz coś o niej bliżej

Kurt, zapytajmy samej Muchy
Myślę, że w ciężkiej kurtce wyglądałoby moje 155/46kg co najmniej 'oksymoronicznie' Więc profilaktycznie unikam zakupów takich ciuchów, ale mam nadzieję, że ta z H&M'u nie jest masywna (paula2911?).

Gdybyście wiedziały gdzie można ją dostać lub podobną to piszcie proszę
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 11:46   #8
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Ramoneska

Cytat:
Napisane przez Kurt Pokaż wiadomość
Nie wierzę, żeby taka *wielka gwiazda* jak Anna Mucha wyszła na jakąś tam galę w kurtce z taniej sieciówki, ale faktycznie jest bardzo podobna do tej z H&M-u
A ja mam ramoneskę, ale bardzo ciężką, masywną, taką jak na motor - ale chyba takie Cie nie interesuja
Mucha w YCD i nie tylko ubiera się praktycznie cały czas w ciuchy z H&M, więc to nic takiego niezwykłego, że tą ramoneskę też ma z H&M
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:49   #9
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Ramoneska

Zamykam wątek i zapraszam do zbiorczego
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.