Chodzi za mną masaż erotyczny. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-10, 13:41   #61
pocahontas92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Zdarzało mi się skorzystać z tego typu usług, było wyjątkowo i pewnie jeszcze się skuszę na ponowny seans. Pierwszy raz bardzo się stresowałam i ledwo się zdecydowałam każdy następny raz był łatwiejszy i przyjemniejszy psychicznie.
Oczywiście sam masaż, nie mogłabym zrobić nic więcej.

Ja korzystałam z usług przystojnego masażysty, który dojeżdża do domu lub hotelu. Do salonu bałabym się iść, tam trzeba podawać dane osobowe a ja chciałam by to odbyło się anonimowo.

Nie mogę tu nikogo reklamować czy podawać kontaktu ale jeżeli chcecie namiary to mogę podać telefonicznie lub mailowo pocahontas.92@wp.pl

Teraz na dłuższy czas wyjeżdżam za granicę tam mój masażysta nie dojedzie więc poszukuję na forum jakaś z Kobiet które mogą polecić kogoś z Niemiec najlepiej okolice Berlina.

Na zwyczajne masaże również chodzę i tutaj też mam sprawdzone spa w swojej miejscowości. Lubię tego typu relaks choć zdarza mi się również pójść na masaże, które do przyjemnych nie należą np antycellulitowe efekt może i jest ale nie polecam ze względu na ból.
pocahontas92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 08:13   #62
Masaj07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Witam.

Natrafiłem na dyskusję, bo za mną też chodzi masaż erotyczny, tzn w roli masażysty. Pomorze środkowe, adasko małpa ymail com. Chcę nabrać praktyki, więc początki nie będą idealne, ale też i opłat nie wypada pobierać od pierwszych klientek. Zapraszam do kontaktu.
Masaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:22   #63
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Cytat:
Napisane przez issa1 Pokaż wiadomość
No zawsze można poprosić, ale nie każdy ma talent do masażu. A z tego co widzę Tż nie ma tu nic do rzeczy bo to tylko masaż i nic więcej, nie ma w tym seksu tak jak sobie to niektórzy wyobrażają. Kosztuje rożnie w zależności od miasta 200 do 350 złotych za godzinę.
W czasie "tylko masażu " nie dostaje się orgazmu. Moim zdaniem wykonywać będziecie tzw. "inne czynności seksualne". Masz prawo, ale nie pitol o " nic więcej".
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:41   #64
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Dla mnie to trochę odrzucające, że obcy facet za moją kasę ma mnie dotykać, ale co zrobić że mnie to kręci.


Szczerze podziwiam za odwagę spotkania się w domu lub hotelu, gdzie trzeba komuś bardzo zaufać, bo jest się sam na sam.



Jednocześnie uważam, że w związku to już zdecydowanie nie w porządku wobec partnera, nigdy bym się na to nie zdecydowała.



Ale gdybym była długo sama i nie mogła znaleźć nikogo sensownego to wolałabym iść na taki masaż niż przygody na jedną noc, gdzie w moich wyobrażeniach o tym (w oparciu o relacje koleżanek) większość facetów (zwłaszcza takich na jedną noc) nie ma pojęcia jak sprawić przyjemność.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 14:46   #65
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Cytat:
Napisane przez Masaj07 Pokaż wiadomość
Witam.

Natrafiłem na dyskusję, bo za mną też chodzi masaż erotyczny, tzn w roli masażysty. Pomorze środkowe, adasko małpa ymail com. Chcę nabrać praktyki, więc początki nie będą idealne, ale też i opłat nie wypada pobierać od pierwszych klientek. Zapraszam do kontaktu.
Pokończ kursy, a nie wpadasz tu z nadzieją, że złapiesz jakąś co się da wymacać.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 14:38   #66
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Idź bo warto. Sam się tym trochę zajmuje, ze względu na wiedze fizjoterapeutyczną. Wszystkie dziewczyny były tym zachwycone.



Ale najlepiej działało jak byłem dla nich jeszcze nieznajomym. Po kilku miesięcznym związku to nie było takie wow.
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 18:50   #67
Gardenia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Ja korzystam z takiego masażu dość regularnie i powiem Wam, że to jest fantastyczne doznanie. Szczytowałam przy tym wiele razy. Pan Marek, mój masażysta dojeżdża do domu lub hotelu. Jest dojrzałym, przystojnym i inteligentnym mężczyzną o profesjonalnym dotyku, dużej kulturze i poczuciu humoru. Można z nim miło porozmawiać na wszystkie tematy. Poleciła mi go przyjaciółka i nie zawiodłam się. Jeszcze raz polecam. Jeśli jesteście z Wrocławia lub okolic to mogę podrzucić Wam jego nr telefonu na priv.: frywolna3@wp.pl. Miłych przeżyć, pozdrawiam.

Edytowane przez Gardenia123
Czas edycji: 2019-07-12 o 19:04
Gardenia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-05, 16:15   #68
collis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

(nowe konto utworzylam bo...)

Za mną nie chodził masaż erotyczny.

Miałam skomplikowaną operację podudzia po złamaniu. Długa rehabilitacja.

Byłam/jestem wstydliwa i niedotyklaska pomimo, że byłam w długoletnim związku z TŻ. Tak jakoś mi to wystarczało.

Dla mnie przełamaniem była właśnie rehabilitacja. Ktoś obcy dotykał mnie) nogę. Wtedy zaczęłam interesować się bardziej swoim ciałem. Zaczęłam chodzić na masaże i odkrywać inne ich formy. Uwierzcie nie trzeba pchać rąk do P****y by masaż był erotyczny. Dla mnie i dla mojego ciała już masaż w obrębie brzucha był erotyczny. W moim przekonaniu sam dotyk, bliskość, ciepło nastrój, myśli (ich brak) jest błogie.
collis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 23:50   #69
zapraszamnaportal
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 6
Dot.: Chodzi za mną masaż erotyczny.

Zapraszam na stronę https://date-now.pl/NK4OiUpT
zapraszamnaportal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-07 00:50:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.