Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-12, 11:16   #2431
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
(...)
Dobre byłoby też pomieszczenie dla rodzica z dzieckiem (u mnie tam jest wc), no ale na pewno nie toaleta dla niepełnosprawnych! Dziwię się jak w ogóle można komuś podpowiadać takie rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dlaczego nie? jeśli nie ma kolejki do toalety dla niepełnosprawnych to czemu tam nie wejść? nawet jeśli w międzyczasie podejdzie ktoś niepełnosprawny, to przecież z toalety korzysta się ile 3-5 min? tyle to można poczekać.
wiadomo, że coś innego gdy zdarzy się kolejka osób, którym przysługuje taka toaleta. wtedy pierwszeństwo mają niepełnosprawni, niezależnie kto przyszedł wcześniej, a kto później. ale gdy nikt nie czeka to nie widzę problemu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:26   #2432
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Mi się zawsze wydawało, że toaletę wyznacza płeć dorosłego. W sensie mama idzie z dzieckiem do damskiej, a ojciec do męskiej niezależnie od płci dziecka.
Oczywiście, najlepiej jeśli rodzic jest tej samej płci, ale bądźmy realistami, przecież nie zawsze trzeba iść gdzieś całą rodziną.
Dobre byłoby też pomieszczenie dla rodzica z dzieckiem (u mnie tam jest wc), no ale na pewno nie toaleta dla niepełnosprawnych! Dziwię się jak w ogóle można komuś podpowiadać takie rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie rozumiem, dlaczego Cię to tak dziwi???


Jak jestem w galerii sama z dzieckiem to idę do wc dla niepełnosprawnych, bo
jak inaczej mam skorzystać z wc będąc z wózkiem? W pomieszczeniu dla rodziców nie ma toalety.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;75420496]Ja akurat często korzystam z toalety dla niepełnosprawnych, szczególnie jak mam wózek. W takiej toalecie jest dużo mjejsca, jak muszę manewrować z Młodym, to tak mi łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 13:29   #2433
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Mi się zawsze wydawało, że toaletę wyznacza płeć dorosłego. W sensie mama idzie z dzieckiem do damskiej, a ojciec do męskiej niezależnie od płci dziecka.
Oczywiście, najlepiej jeśli rodzic jest tej samej płci, ale bądźmy realistami, przecież nie zawsze trzeba iść gdzieś całą rodziną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też zawsze się tak wydawało ale okazuje się że to OZM, chociaż jak znam wizażową "rzeczywistość" to w momencie gdyby jakiś tata wszedł do damskiego wc z córeczką to zaraz odezwałby się głosy że to OZM bo princesa musi robić siusiu w damskim.
I tak wiem wiem - żadnej oczywiście by to nie krępowało
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 15:27   #2434
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

No jeśli ani matka ani dziecko nie jest niepełnosprawne to zwyczajnie taka toaleta nie jest dla nich. Nie będę tu nikogo krytykować, bo nie mam dzieci, nie jestem ekspertem od jeżdżenia wózkiem, obstawiam, że ludzie którzy mają dzieci wiedzą lepiej niż ja.
Trochę mi się to po prostu kojarzy z miejscem parkingowym dla niepełnosprawnych. No bo co z tego, że jest wolne, a ja tylko na 3 minuty? Jestem zdrowa, więc nie parkuje i już.
U mnie w trzech galeriach w mieście w pomieszczeniu dla rodzica jest też wc, co miałam okazję sprawdzić mając pod opieką dziecko. Nie mówię, że tak jest wszędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Mi też zawsze się tak wydawało ale okazuje się że to OZM, chociaż jak znam wizażową "rzeczywistość" to w momencie gdyby jakiś tata wszedł do damskiego wc z córeczką to zaraz odezwałby się głosy że to OZM bo princesa musi robić siusiu w damskim.
I tak wiem wiem - żadnej oczywiście by to nie krępowało
Ja myślę, że czasami jakby się nie zrobiło, to na wizażu będzie OMZ. Dla mnie to oczywiste, że jeśli jest córka z tatą to idą do męskiej (pokoju dla rodzica, jeśli jest). Chyba lepszym wyjściem jest dziewczynka w męskiej niż dorosły mężczyzna w damskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 15:31   #2435
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 15:31   #2436
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na basenach do których chodzę są od tego szatnie rodzinne. nie można sobie zabrać 8 letniego chłopca do damskiej szatni i już, niezależnie od tego jak bardzo nie umie się sam przebrać. jak nie ma miejsc w rodzinnej to albo chłopiec wchodzi z ojcem do męskiej, czekają na miejsce w rodzinnej albo nie wchodzą.
Bardzo fajne rozwiązanie. Nigdy się z tym nie spotkałam, chyba że na jakimś Aquaparku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 16:43   #2437
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
No jeśli ani matka ani dziecko nie jest niepełnosprawne to zwyczajnie taka toaleta nie jest dla nich. Nie będę tu nikogo krytykować, bo nie mam dzieci, nie jestem ekspertem od jeżdżenia wózkiem, obstawiam, że ludzie którzy mają dzieci wiedzą lepiej niż ja.
Trochę mi się to po prostu kojarzy z miejscem parkingowym dla niepełnosprawnych. No bo co z tego, że jest wolne, a ja tylko na 3 minuty? Jestem zdrowa, więc nie parkuje i już.
U mnie w trzech galeriach w mieście w pomieszczeniu dla rodzica jest też wc, co miałam okazję sprawdzić mając pod opieką dziecko. Nie mówię, że tak jest wszędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------


Ja myślę, że czasami jakby się nie zrobiło, to na wizażu będzie OMZ. Dla mnie to oczywiste, że jeśli jest córka z tatą to idą do męskiej (pokoju dla rodzica, jeśli jest). Chyba lepszym wyjściem jest dziewczynka w męskiej niż dorosły mężczyzna w damskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Niemczech sami Niemcy I pani sprzątająca i osoby w kolejce namawiali mnie żebym nie stała w kolejce, przecież toaleta dla niepełnosprawnych jest wolna.
Z wózkiem jest problem, bo ... zwyczajnie wyobraź sobie technicznie jak to robisz kiedy chcesz sama skorzystać z toalety a masz ze sobą malucha w wózku. W większości pokoi dla mam z dzieckiem nie ma toalety, bo to pokój do przewijania i karmienia nie toaleta dla dorosłych.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 17:19   #2438
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne rozwiązanie. Nigdy się z tym nie spotkałam, chyba że na jakimś Aquaparku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja pisałam konkretnie o basenach przyuczelnianych. na jednym wprowadzono taki zapis, bo bardzo często przychodzili faceci z córkami, domagali się wejścia do damskiej ze względu na córkę (a z powodu braku konkretnych zapisów w regulaminie pracownicy nie mieli za bardzo podstaw do odmowy) i bezczelnie gapili się w szatniach na młode studentki szykujące się na zajęcia. a niestety jako, że na zajęcia z basenu nie można było się spóźnić (spóźnialscy nie byli wpuszczani - musieli odrabiać) to zdarzało się, że dziewczyny na szybko przebierały się nie w kabinie (bo ich mało było) a po prostu w szatni. tak samo jak po basenie trzeba było się śpieszyć na inne zajęcia. przy innej kobiecie jeszcze od biedy przebrać się można, przy dorosłym facecie/8letnim chłopcu już niekoniecznie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 17:46   #2439
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość


ja pisałam konkretnie o basenach przyuczelnianych. na jednym wprowadzono taki zapis, bo bardzo często przychodzili faceci z córkami, domagali się wejścia do damskiej ze względu na córkę (a z powodu braku konkretnych zapisów w regulaminie pracownicy nie mieli za bardzo podstaw do odmowy) i bezczelnie gapili się w szatniach na młode studentki szykujące się na zajęcia. a niestety jako, że na zajęcia z basenu nie można było się spóźnić (spóźnialscy nie byli wpuszczani - musieli odrabiać) to zdarzało się, że dziewczyny na szybko przebierały się nie w kabinie (bo ich mało było) a po prostu w szatni. tak samo jak po basenie trzeba było się śpieszyć na inne zajęcia. przy innej kobiecie jeszcze od biedy przebrać się można, przy dorosłym facecie/8letnim chłopcu już niekoniecznie

Ale porażka. Rozumiem że dorosła kobieta też może wejść do męskiej od tak bo brak przepisów? Sama nie a z synem tak? Obrzydliwi ci kolesie.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 18:29   #2440
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Kolejka do kasy w auchan, a w niej: matka - duuża nadwaga, córka (11,12 lat) - też duża nadwaga + za krótka bluzka i ogromny brzuch wylewający się ze spodni, ojciec - szczupły, ale nie chudy, druga córka ok. 4 lata też szczupła, ale nie chuda. Rozmawiają coś tam o jedzeniu, nagle matka wskazuje palcem na ojca i rzecze "a ty masz więcej jeść". Młodsza córka na to "ja też muszę więcej jeść", na co matka "tak, ty też, bo oboje jesteście za chudzi"
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 18:57   #2441
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ale porażka. Rozumiem że dorosła kobieta też może wejść do męskiej od tak bo brak przepisów? Sama nie a z synem tak? Obrzydliwi ci kolesie.
a no sama nie mogła. ale z synem już tak, bo w przepisach było, bodajże coś w stylu że dziecko do któregoś roku życia (bądź powyżej tej granicy - ale wtedy na prośbę rodzica) musi (lub może) korzystać z szatni razem z rodzicem. nie było natomiast powiedziane czy ma to być szatnia ma być wybrana ze względu na płeć dziecka czy rodzica. podobno dłuższy czas to działało w miarę normalnie, do czasu aż kilku kolesi nie znalazło sobie w tym sposobności do podglądania młodych nagich kobiet.
przepisy zmienili (i zarazem otworzyli szatnie rodzinne) gdzieś zaraz na początku mojego pierwszego semestru zajęć basenowych, a sam basen już działał co najmniej kilka lat
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 19:11   #2442
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Nie potrafie ci logicznie na to odpowiedziec. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, ze koledzy z pracy slysza, jak sikam.
Ale rozumiem, ze te toalety unisex to uklon w strone ludzi, ktorzy nie potrafia okreslic swojej plci?
Wybacz, ale przychodzi mi na myśl tylko skecz, że kobiety nie sikają, nie robią 2, nie pierdzą, a jak już im się zdarzy to pachnie to fiołkami... Bez względu na to czy chcesz by słyszeli, czy nie, mężczyźni raczej i tak wiedzą co robi każdy człowiek w toalecie bez względu na płeć.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
poza tym niedokładnie przeczytałaś, przy założeniu że korzysta dziecko:
matka z synem -> męski
ojciec z córką -> damski
napisałam wyraźnie że rozumiem ojca z córką w damskim. matkę z synem już nie.
Też bym to podobnie dzieliła, tzn uważam, że toaletę powinno wybierać się wg płci dziecka, aby wiedziało jak to wygląda w publicznych. Pierwszy raz wejść do środka, pokazać co i jak ("patrz, gniazdko trzeba uwić"), ale potem wysyłać dziecko samo.

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Mi też zawsze się tak wydawało ale okazuje się że to OZM, chociaż jak znam wizażową "rzeczywistość" to w momencie gdyby jakiś tata wszedł do damskiego wc z córeczką to zaraz odezwałby się głosy że to OZM bo princesa musi robić siusiu w damskim.
I tak wiem wiem - żadnej oczywiście by to nie krępowało
Straszne, byłam świadkiem czegoś takie... I co gorsze w mojej głowie pojawiła się myśl, że to fajne, że dzieckiem potrafi się zająć tatuś. Oczywiście zależy to od wieku dziecka, ja widziałam 4-latkę z tatusiem.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jestem bezdzietną singielką, dzieci nie planuję i raczej nie jestem ich wielką fanką, a mimo to chłopiec w damskiej łazience mi nie przeszkadza.
Po pierwsze nie wiemy dokładnie w jakim był wieku. Mógł mieć jakiś problem żołądkowy i chciał żeby ktoś mu pomógł. Poza tym w galerii handlowej łazienki damska i męska to dwa osobne, dość duże pomieszczenia, łączą się dopiero na korytarzu. Średnio wyobrażam sobie sytuację, że puszczam kilkuletnie dziecko do męskiej, ja idę do damskiej. Do tego dochodzą kwestie techniczno-higieniczne. W szkole sedesy są niżej, w galerii na normalnej wysokości. Czasem dziecko może nie dać rady załatwić się bez siadania na desce, bo zwyczajnie nie dosięgnie. Kilkulatek obkładając deskę papierem pewnie też dotknie wszystkiego co się da. Nie wiem, nie mam doświadczenia w obsługiwaniu dzieci, ale jestem w stanie zrozumieć, że tak jest po prostu prościej. Nie myślałam, że dzieciak w damskiej łazience jest taki krępujący.
A co w przypadku szatni na basenie?
Kilkulatek (3-4) może i tak, ale mówimy o dzieciach 7-8 letnich - dzieciach, które posiadają już potrzebne umiejętności koordynowania ruchów dłoni przy pisaniu. Takie dziecko to nie jest już nieporadny maluch.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Obłożyć mu ładnie deskę papierem na przykład.
Skoro nie potrafi obłożyć deski papieram, to jak pisze w szkole? Skoro nie potrafi zapamiętać, by obłożyć deski, to jak zapamiętuje lekcje?

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Puszczam prawie 6-latka samego do obcych męskich toalet. Wraca. Nieobsikany i z umytymi rękami. Po lekturze tego wątku powinnam się chyba zastanowić, czy to się nie kwalifikuje pod zaniedbanie.
Z takimi poglądami jesteś ukrytą bezdzietną singielką w ciele matki

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;75385226]Mamy wyjaśniają tu istotę pewnych zjawisk, ale do niektórych żadne argumenty nie trafią, przecież z madek się zawsze fajnie pośmiać, czy ma to uzasadnienie czy nie.[/QUOTE]

Bo żaden argument nie jest racjonalny.
- nie da rady usiąść na toalecie - 7-8 latek to dziecko już w wieku szkolnym, musi umieć korzystać z toalety samodzielnie (tego uczą się dzieci w przedszkolu).
- nie da rady obłożyć papierem - 7-8 latek to dziecko już w wieku szkolnym, potrafi pisać, więc z takim zadaniem manualnym też sobie poradzi.
- nie zapamięta by obłożyć papierem - 7-8 latek to dziecko już w wieku szkolnym, zapamiętuje lekcje (ma sprawdziany z rzeczy które musi zapamiętać), więc by obłożyć papierem też zapamięta.
- zobaczy penisy w męskiej toalecie - nie zobaczy, mężczyźni nie zdejmują spodni podczas korzystania z toalety.
- w toalecie może czekać pedofil - pedofil może czekać wszędzie, ale czy to oznacza, że nie należy wysyłać dzieci do szkoły (tam pedofile mają 6-8h na działanie)? Wystarczy, gdy dziecko nie wyjdzie po 5 minutach, wejść i sprawdzić co się dzieje oraz wcześniej pouczyć dziecko, że w razie bycia zaczepianym przez obcych ludzi ma wyjść z łazienki i zgłosić się do rodzica.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;75401751]A propos wyciągniętych cyców, specjalnie dla Was sfociłam ozm z XVII wieku Załącznik 7145846[/QUOTE]

Czy fakt, że coś zostało namalowane oznacza, że nie jest niczym dziwnym i należy powielać takie zachowanie?



* * *

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7535612 1]Mam do żłobka kilka minut pieszo. Chodzę z moim prawie 2-latkiem na nogach. Czasem zajmuje to pół godziny, bo chce wszystko oglądać, ale idziemy. Usłyszałam od jakiejś babci, że co ja wyprawiam! Dziecko zmęczy się zanim dojdzie i potem cały dzień będzie wymęczone. Inna rodzina swoją 2,5-latkę (taka sama odległość co my) albo odwozi samochodem (bez pasów bez fotelika na przednim siedzeniu) albo niesie na rękach...[/QUOTE]

Właśnie... Jak mieszkałam w poprzednim mieście zawsze widziałam dzieci które chodzą samodzielnie (pomijam zupełne maluchy), a jak się przeprowadziłam do obecnego to pierwsze co mnie zaskoczyło to ilość i wiek dzieciaków w spacerówkach. 4 latki w spacerówkach to standard. Kiedyś widziałam chyba 6 latkę (chyba, bo nie pytałam o wiek).

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2017-07-12 o 20:07
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:32   #2443
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;75401751]A propos wyciągniętych cyców, specjalnie dla Was sfociłam ozm z XVII wieku Załącznik 7145846

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A tutaj ojciec pożera własne dziecko w XIX wieku
IMG_1499884352.589530.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:39   #2444
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

O o o jeszcze jedną sytuacja. Niska ścianka działowa w galerii krakowskiej i tak na oko 10 letni dzieciak. Rozpędzał się, skakał na tę ściankę (butami) tak jakby chciał ją przeskoczyć (a'la parkour), Schodzil i tak w kółko. Oczywiście nikt mu uwagi nie zwrócił. Rozglądam się za rodzicami - mamusia siedziała w kawiarni nad tą ścianką (szklana szyba) i dokładnie widziała co synus robił. Jak spotkała mój wzrok, to zapukala w szybę i... Wróciła do picia kawusi. Multum ludzi dookoła, nikt uwagi nie zwrócił. I ja tylko powiedziałam ostro "przestań", dzieciak się zaczerwienił, ani przepraszam ani nic i poszedł do mamusi.
Jeśli ktoś będzie kojarzył to miejsce zejście na dworzec kolejowy obok burger Kinga wewnątrz budynku.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:46   #2445
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ale w sumie czemu ośmiolatek nie może zobaczyć penisa?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:56   #2446
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;75435171]Ale w sumie czemu ośmiolatek nie może zobaczyć penisa?[/QUOTE]Może oślepnąć

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 20:01   #2447
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;75435171]Ale w sumie czemu ośmiolatek nie może zobaczyć penisa?[/QUOTE]
W sumie to chyba widzi parę razy dziennie jak sika i sie myje...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 20:10   #2448
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
W sumie to chyba widzi parę razy dziennie jak sika i sie myje...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Może wtedy też nie widzi? To by wyjaśniało wchodzenie matek do toalety razem z dzieckiem. A podczas mycia obowiązkowo zamknięte oczy...
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 20:45   #2449
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
W sumie to chyba widzi parę razy dziennie jak sika i sie myje...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Swojego. To nie znaczy, że dobrze, by oglądał cudze.
Ludzie mają różne granice intymności- to po pierwsze.
Inna sprawa, że dziecko może zwyczajnie czuć się niekomfortowo oglądając czyjeś części intymne.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 21:35   #2450
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a no sama nie mogła. ale z synem już tak, bo w przepisach było, bodajże coś w stylu że dziecko do któregoś roku życia (bądź powyżej tej granicy - ale wtedy na prośbę rodzica) musi (lub może) korzystać z szatni razem z rodzicem. nie było natomiast powiedziane czy ma to być szatnia ma być wybrana ze względu na płeć dziecka czy rodzica. podobno dłuższy czas to działało w miarę normalnie, do czasu aż kilku kolesi nie znalazło sobie w tym sposobności do podglądania młodych nagich kobiet.

przepisy zmienili (i zarazem otworzyli szatnie rodzinne) gdzieś zaraz na początku mojego pierwszego semestru zajęć basenowych, a sam basen już działał co najmniej kilka lat

Co za frajerzy dzięki za przybliżenie regulaminu. Chociaż nie wierzę że obsługa mogła tak na luzie wpuszczać chamów do damskiej przebieralni, kolejne osły
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:26   #2451
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Bawi mnie niezmiernie fakt, że z przypadkami januszowania i ozm spotykają się ciągle te same osoby Moze ja żyję w jakiejś utopii, albo nie zwracam na takie rzeczy uwagi
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 23:24   #2452
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Bawi mnie niezmiernie fakt, że z przypadkami januszowania i ozm spotykają się ciągle te same osoby Moze ja żyję w jakiejś utopii, albo nie zwracam na takie rzeczy uwagi
myślę, że to niezwracanie uwagi
ja dopóki nie trafiłam na ten wątek to też bym się pukała w głowę biorąc pod uwagę to co dziewczyny opisują ale jak tak się to poczyta to jakoś nagle się więcej tego dookoła widzi
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 01:16   #2453
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Nie wiem czy januszyzm grażynizm czy ozm w skali makro...a więc dzieci na wakacjach, plaża, słońce...no i siku!
A właściwie
-maaaamooo MUSZĘ SIIIIIKUUUU! - 6letni syn koleżanki woła powiedzmy z 5metrow (plaża jak to nad morzem w lato- zagęszczenie 3 ludzi na metr kwadratowy, każdy słyszy takie dziecko), na co jego kolega w wieku tym samym- mnie mama nauczyła, ze trzeba wejść do wody, kucnac i można SIIIIKAĆ hahaha!
I cyk idzie dwóch chłopców do morza, kuca a potem sobie jeszcze siusiaki pokazują na osłodę.
Dodam, ze mam dziecko w tym wieku i patrzyłam jak zaklęta, moje dziecię również...my owszem- odsikujemy "pod drzewko" jak mówi, że nie dobiegnie do toy-toya albo nie da rady wystać w kolejce do wc ( na plażach zarejestrowałam kolejki na dobre 30min stania)...ostatecznie kazalabym chłopakowi w kubek po kawie sikac (miałam opróżniony) ale nie lać do morza! A matka była taaaka dumna, ze syncio pamięta jej naukę z poprzedniego roku i propaguje ją wśród kolegów.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2017-07-13 o 01:18
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 05:44   #2454
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez petit2 Pokaż wiadomość
Kolejka do kasy w auchan, a w niej: matka - duuża nadwaga, córka (11,12 lat) - też duża nadwaga + za krótka bluzka i ogromny brzuch wylewający się ze spodni, ojciec - szczupły, ale nie chudy, druga córka ok. 4 lata też szczupła, ale nie chuda. Rozmawiają coś tam o jedzeniu, nagle matka wskazuje palcem na ojca i rzecze "a ty masz więcej jeść". Młodsza córka na to "ja też muszę więcej jeść", na co matka "tak, ty też, bo oboje jesteście za chudzi"
Rodzinka tuczników...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 06:38   #2455
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Może oślepnąć

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Smiechlam z powagi tej odpowiedzi😜
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 06:44   #2456
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
A tutaj ojciec pożera własne dziecko w XIX wieku
Załącznik 7147426


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tylko moje to raczej scenka obyczajowa, a nie mitologia. Victorion Twój obraz również znam i przedstawia tragiczną historię (ojciec skazany na głodową śmierć i córka chcąca go uratować własnym mlekiem), więc też tak jakby nijak.

Ja widziałam wczoraj chłopca w wieku mojego lejącego centralnie na środek plaży, a potem mamusia elegancko zakopała.. My do WC normalnie chodzimy, żeby nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 16:16   #2457
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

W takiej Galerii Krakowskiej osobne pomieszczenie do przewijania to całkiem nowa rzecz. Przewijak, fotel do karmienia są w toaletach dla niepełnosprawnych. Jak jest duża kolejka to i ze starszymi dziećmi odsyłają do toalety dla niepełnosprawnych.

Na basenie na który czasem chodzę z córką jest szatnia rodzinna ale nie ma żadnej kabiny do przebierania. Raz trafiłyśmy na ojca z synem.

W Niemczech też kąpią dzieci w fontannach.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 16:25   #2458
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Rodzinka tuczników...
Dokładnie. Jeśli matka chce się utuczyć to jej sprawa, ale dzieci szkoda...
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 16:42   #2459
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
W takiej Galerii Krakowskiej osobne pomieszczenie do przewijania to całkiem nowa rzecz. Przewijak, fotel do karmienia są w toaletach dla niepełnosprawnych. Jak jest duża kolejka to i ze starszymi dziećmi odsyłają do toalety dla niepełnosprawnych.

Na basenie na który czasem chodzę z córką jest szatnia rodzinna ale nie ma żadnej kabiny do przebierania. Raz trafiłyśmy na ojca z synem.

W Niemczech też kąpią dzieci w fontannach.
ale jak to nie ma kabiny do przebierania.... każdy się przebiera tak przy szafkach po prostu?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 20:29   #2460
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ale jak to nie ma kabiny do przebierania.... każdy się przebiera tak przy szafkach po prostu?
Przy szafkach Teoretycznie możnaby iść do sąsiedniej szatni.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.