Zazdrość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 00:34   #1
tormenta
Raczkowanie
 
Avatar tormenta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50

Zazdrość


Hej Dziewczyny,
Pocieszcie mnie i powiedzcie, ze nie tylko ja jestem taka swirnieta zazdroscica :/ no jak tak mozna? Tez jestescie zazdrosne o swoich mezczyzn? Hehh... Jak sobie radzicie z zazdroscia? Ja nie moge dać rady, tym bardziej , ze moja facet teraz bedzie studiował fizjoterapie, a pozniej chce pracowac w jakims salonie masazu... no wiem, moze to glupie ale mi sie nie usmiecha, ze bedzie dotykał innych kobiet. A co u Was? Moze mi ktos pomoze, bo chyba to zacyzna byc chorobliwa zazdrosc... nie wiem. Z gory dizeki za odpowiedzi. Buziaki
tormenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:25   #2
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Zazdrość

Czaami jestem zazdrosna, ale tylko gdy mam ku temu powody
gdyby mój TŻ miał pracować w salonie masażu leczniczego nie miałabym z tym żadnych problemów.
Chyba potrzebujesz więcej zaufania do swego TŻ
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:36   #3
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zazdrość

czego Ty sie obawiasz, że Cie zdradzi????
poszuka inna????

ufasz mu????? czy dysrteknie sprawdzasz???
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:42   #4
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Zazdrość

na początku byłam zazdrosna o mojego TŻ,ale mu ufam i wierzę,że jesli mnie kocha- to będzie mi wierny.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:45   #5
Stokrotka19
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: Zazdrość

Ja uwazam, ze odrobina zazdrosci w zwiazku jest nawet wskazana ale nie nalezy przesadzac bo jak ktos jest juz chorobliwie zazdrosny to druga osoba moze miec tego poprostu dosyc... Musisz mu bardziej ufac i nie myslec o tym, ze masuje inne kobiety z przyjemnosci tylko robi to ze wzgledu na swoja profesje a skoro wybrała taki kierunek to musi to byc jego pasja wiec tym bardziej postaraj sie to zrozumiec
pozdrawiam
Stokrotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:49   #6
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zazdrość

Cóż bywam zazdrosna... Np teraz, gdy wiem, że w lipcu moje Szczęście jedzie z kumplami (beze mnie) na Sunrise! Mam do niego zaufanie, ale w głowie i tak kołatają mi się myśli... Bo przecież tam będzie masa roznegliżowanych lasek! Wprost na wyciągnięcie ręki... A ja? A ja nieatrakcyjna szara mysz gdzieś daleko..
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:52   #7
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Zazdrość

Bardziej bylam zazdrosna na poczatku naszego zwiazku, teraz mam ogromne zaufanie do mojego mezczyzny......
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 10:58   #8
punk_lady
Raczkowanie
 
Avatar punk_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 313
Dot.: Zazdrość

A czy dał Ci kiedyś powody do zazdrości? Czy taka jest Twoja natura?
punk_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:26   #9
LinusiaD
Raczkowanie
 
Avatar LinusiaD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 41
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez tormenta Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Pocieszcie mnie i powiedzcie, ze nie tylko ja jestem taka swirnieta zazdroscica :/ no jak tak mozna? Tez jestescie zazdrosne o swoich mezczyzn? Hehh... Jak sobie radzicie z zazdroscia? Ja nie moge dać rady, tym bardziej , ze moja facet teraz bedzie studiował fizjoterapie, a pozniej chce pracowac w jakims salonie masazu... no wiem, moze to glupie ale mi sie nie usmiecha, ze bedzie dotykał innych kobiet. A co u Was? Moze mi ktos pomoze, bo chyba to zacyzna byc chorobliwa zazdrosc... nie wiem. Z gory dizeki za odpowiedzi. Buziaki
Nio zazdrość jest bardzo cięzka ja tak samo jestem o swojego chłopkaka zazdrosna i to bardzo i on tak samo o mnie .Nieraz sie przez to bardzo czesto kłócimy bo i on sie boji ze mnie straci i ja tak samo o niego dużo o tym rozmawiamy a jesteśmy juz razem 2 lata i 1 miesiąc Ech... nio jakoś trzeba sobie dać z tym rade i pracowac nad związkiem Bez zazdrości niema miłości W ten sposób jeżeli ta 2-ga połówka jest zazdrosna to widzimy jak bardzo dla niej zalezy na niej I tu niechodzi tylko czy sie ufa czy nie Poprostu to jest MIŁOŚĆ A zbiegiem czasu minie taa chorobliwa zazdrosć
__________________
<<< Linusia >>>

Jesteś Promykiem Słońca na niebie To sprawia,że zawsze chcę czekać na Ciebie
Cieszę się kiedy Ciebie szczęście spotyka, wówczas i mnie ono dotyka :
LinusiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:38   #10
ann1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 164
Dot.: Zazdrość

hmm..zazdrość..temat bardzo mi bliski, bo przez zazdrość i brak zaufania rozpadł sie niedawno mój związek. Tłumisz ta zazdrość w sobie czy pokazujesz na każdym kroku? Pogadaj ze swoim facetem szczerze i bez nerwów o tym, powiedz że masz z tym kłopor i potrzebujesz jego wsparcia, idź na jakąś terapię, bo jesli zacznie dochodzić do przykrych sytuacji przez zazdrość, on będzie czuć sie osaczony, bedzie czuć że mu nie ufasz, choć sie stara to może się skończyć to wszystko cierpieniem i Twoim i jego. U mnie niestety tak się skończyło
ann1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:55   #11
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Zazdrość

No ja jestem zazdrośnicą ale staram sie opanować
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 13:57   #12
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Zazdrość

Nie jestem zazdrosna a raczej przezorna. Kilka razy bylam juz zdradzona i teraz zamiast zadrosci w moich uczuciach panuje niepewnosc i dystans... nie wiem co gorsze...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 15:24   #13
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Zazdrość

Jestem zazdrosna i sie tego nie wstydze.

Zazdrość to normalna rzecz według mnie no ale bez przesady.

Ja o mojego TZ jestem zazdrosna, no ale sie opanowuje czasem, by nie pomyslal ze jest w jakies kaltce czy cos.. ze na wiele rzeczy mu nie pozwalam czy cos. MOj TZ czesto chodzi do klubow podrywaja go inne laski nawet na moich oczach, jestem zazdrosna, ale moj Tz zawsze to zalatwia tak ze moja zazdrosc jest bez sensu.. idelanie pokazuje mi jak mu na mnie zalezy i ze mam sie nie martwic ze mnie nie zdradzi.....

Hehe ciekawe jak dlugo tak bedzie mowil?? Ale ja wierze ze bedzie ok

A tobie zycze by twoj tz robil to co chce robic, i byl masazysta zauwaz ze to tylko zawod pomysl ze gorzej by bylo gdby byl striptizerem hihi, i to nie jest smieszne w sumie moj kolega sie spotykal w Szkocji z dziewczyna, byla normalna a oakzalo sie ze jest striptizerka w klubie nocnym... porazka... szkoda mi tylko kolegi..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 15:32   #14
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Zazdrość

Nie jestem zazdrosna o swojego faceta, bo sobie bezgranicznie ufamy. Jestem pewna, że gdyby wszedł do klubu nocnego stwierdziłby: "eee moja dziewczyna jest sto razy piękniejsza" i poszedłby dalej.

A co do pracy masażysty... Spójrzmy prawdzie w oczy: nie jest to taki przyjemny zawód dla faceta jak się niektórym wydaje. Większość klientek odwiedzających gabinety masażu to starsze panie, które chodzą na masaż w celach zdrowotnych. Zresztą to tylko jego zawód... Nie bierz tego wszystkiego aż tak serio
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 16:58   #15
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Nie jestem zazdrosna o swojego faceta, bo sobie bezgranicznie ufamy.
nic a nic nie jestes zazdrosna????
Ja o ex byłam (w normalnych granicach) mimo, że mu też ufalam bezgranicznie.....:rolley es:

Nie ma miłosci bez zazdrości
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:27   #16
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nic a nic nie jestes zazdrosna????
Ja o ex byłam (w normalnych granicach) mimo, że mu też ufalam bezgranicznie.....:rolley es:

Nie ma miłosci bez zazdrości
Motylku nic a nic

I nie uznaję powiedzenia "nie ma miłości bez zazdrości". Moim zdaniem właśnie przez zazdrość wiele związków rozpada się. Poza tym jak mężczyzna/kobieta ma ochotę na zdradę zawsze to zrobi. Bez względu jak zazdrosnym i czujnym się będzie. Dlatego więc po co szarpać sobie nerwy?
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:48   #17
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Zazdrość

Moja ostatnia rozmowa z TŻtem:
-Kochanie, a ty jesteś o mnie czasem zadzrosny?
-E tam. Przecież wiem, że mnie kochasz i ci ufam.

No tak. A mnie z zazdrości czasami aż telepie. Moze dlatego, ze przede mną kochał bez wzajemności przez 4 lata i ciągle we mnie siedzi obawa, ze nadal coś do niej czuje? Nie wiem. Możliwe. W każdym bądź razie, jestem zazdrosna.
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 22:01   #18
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Zazdrość

Ojj ja jestem zazdrosna... i bardzo to pokazuje :| często o banalne rzeczy sie czepiam... kiedyś nawet o rozmowy na gg ale mialam to troche uzasadnione :P czasami o kolegów.. a konkretniej że spedzał wieczory z nimi a nie ze mną ale juz sie to zmieniło ^^ w ogóle zazdrośnica ze mnie i mój TŻ na żadna impreze bezemnie nie pójdzie ;P na piwo z kolegami a i owszem ale dyskoteki odpadają! o kazda dziewczyne jestem zazdrosna... bo sama jestem dziewczyna i wiem jakie jestesmy.. flirciary
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 23:31   #19
tormenta
Raczkowanie
 
Avatar tormenta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Dot.: Zazdrość

Jestem zazdrosna ponieważ już kiedyś ktoś zapewniał mnie o swojej miłosci , a mimo to mnie zdradził. Moj obecny chlopak jest cudowny, bardzo go kocham, ale na początku naszego zwiazku było kilka sytuacji ktore bardzo mnie zabolaly (nie mowie, ze były to jakieś zdrady, ale często mowil rzeczy ktore mogly wskazywac na to, ze nadal mu na kims zalezy). Jesli chodzi o te studia to obawiam się ponieważ słyszałam na ich temat jakieś glupie reczy. Boje się sytuacji, że po tym jak będzie cwiczyl z kolezanka, to pozniej bede sie czula zle gdy bedzie dotykał mnie. Staram się nie pokazywać tej zazdrosci, ale wiem, ze on o niej wiem - sam rowniez jest strasznym Zazdrosnikiem. To jest smutne, że on nie rozumie tego, ze będę zazdrosna, chociaz sam potrafi się zdenerwować o jakies glupotki. Kiedy zapytałam co by bylo gdybym ja sie wybrala na kurs masazu to uslyszalam, ze czul by sie zle, i , ze byłby zły bo to było by zrobione na złość... sama już nie wiem. Nie chce go ograniczać, ale przez niecały rok słyszałam, że jeśli tak mi to przeszkadza to on nie pojdzie na te studia i bla bla bla. A teraz kiedy zaczela sie rekrutacja to rzeczywistosc jest inna. Czuje troche tak, ze to jest dla niego wazniejsze niz ja. Nie chce wyjsc na osobe samolubna, powiedzialam, ze jesli mu zalezy to zeby tam poszedl, ale zapieral się, ze jest to raczej presja otoczenia :/ pocieszam się, ze bym miala prywatnego masazyste.... i moze jakies spa kiedys EHhh... dzieki Dziewczyny
tormenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 23:33   #20
tormenta
Raczkowanie
 
Avatar tormenta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Dot.: Zazdrość

Przepraszam, że napisałam to tak "pokracznie". Jestem padnieta wiec moj styl wypowiedzi o tej godzinie jest jaki widzicie
tormenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 06:59   #21
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez tormenta Pokaż wiadomość
Boje się sytuacji, że po tym jak będzie cwiczyl z kolezanka, to pozniej bede sie czula zle gdy bedzie dotykał mnie.
to co ma powiedzieć żona ginekologa
Nie przejmuj sie tak bardzo tym wszystkim, jak ma Cie zdradzić to zdradzi,a jak kocha to nie zrani.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 09:21   #22
LinusiaD
Raczkowanie
 
Avatar LinusiaD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 41
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Ojj ja jestem zazdrosna... i bardzo to pokazuje :| często o banalne rzeczy sie czepiam... kiedyś nawet o rozmowy na gg ale mialam to troche uzasadnione :P czasami o kolegów.. a konkretniej że spedzał wieczory z nimi a nie ze mną ale juz sie to zmieniło ^^ w ogóle zazdrośnica ze mnie i mój TŻ na żadna impreze bezemnie nie pójdzie ;P na piwo z kolegami a i owszem ale dyskoteki odpadają! o kazda dziewczyne jestem zazdrosna... bo sama jestem dziewczyna i wiem jakie jestesmy.. flirciary
To i tak jak ja Pozdrawiam Ach te dziewczyny hehe
__________________
<<< Linusia >>>

Jesteś Promykiem Słońca na niebie To sprawia,że zawsze chcę czekać na Ciebie
Cieszę się kiedy Ciebie szczęście spotyka, wówczas i mnie ono dotyka :
LinusiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 09:49   #23
ola_23
Raczkowanie
 
Avatar ola_23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: blue sky
Wiadomości: 40
Dot.: Zazdrość

a ja byłam, jestem i będę zazdrośnicą ;P dla mnie każda dziewczyna to potencjalne zagrożenie. W każdej widzę rywalkę i najbardziej boję się tego, że kiedyś spotka dziewczynę, spojrzy na nią i stwierdzi, że jest o niebo lepsza ode mnie. To samo tyczy się charakteru. Boję się tego, że stwierdzi jaka ja byłam beznadziejna a jaka TA jest fantastyczna. Napisałam to w czasie teraźniejszym hihi :P a już nie jestem w związku... Jednak nadal jestem o niego zazdrosna :O jak ostatnio mi coś opowiadał o jakichś dziewczynach to we mnie się gotowało :O chociaz mówił o nich, że są głupie (ale spędzał z nimi czas :|)
Najlepsze a raczej najśmieszniejsze jest jednak to, że pod koniec naszego związku to ja zdradziłam. :/ On twierdził, że jest o mnie zazdrosny ale nie chcę tego pokazywać. Mnie brakowało właśnie takiej widocznej zazdrości z jego strony:P Uważałam, że on myśli, że albo jestem tak mało atrakcyjna, że nikt na mnie nie zwróci uwagi albo że jestem jego grzecznym aniołkiem, który nic nigdy z nikim innym nie zrobi (to chyba się nazywa zaufanie?)
__________________
szukam zabójczo dobrego tuszu do krótkich rzęs
ola_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 10:21   #24
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: Zazdrość

Ja też bywam zazdrosna...ale nie do przesady, ani chorobliwie.

Taka niezdrowa zazdrość może zniszczyć związek, jeżeli jedna z osób cały czas nie ufa drugiej, podejrzewa o jakieś bzdury itd.

Rozumiem, ze jesteś zazdrosna, ale nie możesz się tym tak przejmować - to będzie tylko jego praca. Co z tego, że będzie trenował na koleżankach, to tylko nauka, nie musi czerpać z tego przyjemności. Jeżeli Ciebie Kocha, nie zrobi nic złego.

A każdy facet jest inny. Miałaś problem z poprzednim to nie znaczy, że ten tak samo postąpi. Musisz mu zaufać. To że mówił, że może nie iść na ten kierunek, a teraz jednak się wybiera, nie znaczy, że Cię nie Kocha. Może już dawno sobie ten kierunek wybrał, może stwierdził, że to jest jeden z niewielu na który może iść. Zresztą fizjoterapia jest teraz opłacalna. Nie karz mu wybierać między kierunkiem a Tobą.

Porozmawiaj z nim szczerze, co czujesz, ale nie zabraniaj mu iść na te studia. Nie stawiaj go też w takiej sytuacji...że co by było jak byś Ty poszła...
...w życiu różnie bywa, może Ty będziesz pracowała kiedyś z jakimiś przystojniakami a do niego będą przychodzić gł. stare babcie
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 10:23   #25
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zazdrość

Odrobina zazdrości jest bardzo ważna. Sa niestety różne odmiany zazdrości. Ja doswiadczyłam i tej chorej, wyimaginowanej, która niszczy zwiazki i tej słodkiej, uroczej zazdrości. Mój TZ mnie po prostu rozbraja jak jest zazdrosny, ma wtedy taki władczy wzrok. Pokazuje to jednak tylko wtedy, gdy jakiś koles zbyt poufale zachowuje się w stosunku do mnie. Kiedys po prostu oszalał z zazdrości gdy mój były na przywitanie pocałował mnie delikatnie w usta. Podszedł do niego i powiedział po prostu, ze sobie tego nie życzy. Bardzo słodkie to było.
Ja tez jestem zazdrosna, ale właśnie tylko o sytuacje których jetem świadkiem. Ufam mojemu skarbkowi i on mnie. Nie robimy sobie problemów gdy chcemy oddzielnie wyjśc do knajpki na piwko. Nasza zazdrośc motywuje nas tylko do działania, do dbania o nasz związek. Zawsze pozostaje ta 0,1 % niepewnosci, która powoduje ze nie spoczywamy na laurach.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 10:30   #26
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Zazdrość

Ja tez jestem bardzo zazdrosna o mojego faceta Ale rzadko sa takie sytuacje, ze musze to okazac. Moj chlopak nie daje mi zadnych powodow do zazdrosci, ja jemu tez nie. Jest nam razem bardzo bardzo dobrze. jestem Skorpionica, wiec uczucia skrajnej zazdrosci i zlosci nie sa mi absolutnie obce, ha!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 23:51   #27
tormenta
Raczkowanie
 
Avatar tormenta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Dot.: Zazdrość

Dzięki Dziewczyny
tormenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 00:24   #28
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Motylku nic a nic

I nie uznaję powiedzenia "nie ma miłości bez zazdrości". Moim zdaniem właśnie przez zazdrość wiele związków rozpada się. Poza tym jak mężczyzna/kobieta ma ochotę na zdradę zawsze to zrobi. Bez względu jak zazdrosnym i czujnym się będzie. Dlatego więc po co szarpać sobie nerwy?

Zgadzam się w 100%. Mój 3-letni związek rozpadł się niegdyś właśnie przez chorobliwą zazdrość byłego TŻ... stopniowo doprowadziło mnie to prawie do załamania i zerwałam, mimo że było to niesamowicie ciężkie - jednak musiałam zawalczyć o siebie i swoją przyszłość.

Zaufanie i świadomość tego że chłopak/dziewczyna NIE zdradzi bo kocha i tyle to chyba najważniejsza rzecz w związku.

A jeśli jest w stanie zdradzić? To co, lepiej może go szpiegować i pilnować żeby tego nie zrobił...? A po co? Jak człowiek CHCE zdradzać to będzie to robił i tyle, wtedy znaczy, że nie nadaje się na poważny związek i im szybciej się to rozpadnie tym lepiej. Jakkolwiek to brutalne to zawsze lepsze niż "uff, jakoś to ułożyłam żeby nie szedł beze mnie na imprezę, czyli nie wejdzie żadnej lasce do łóżka i nie zdradzi mnie! Sukces"
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 10:44   #29
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zazdrość

l[
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-24 o 22:41
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 12:10   #30
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Zazdrość

A ja zazdrosna byłam dość długo i to tak chorobliwie ale miałam powody, moje przypuszczenia się sprawdziły Ale na szczęście po tym co się stało jestem silniejsza i nasz związek funkcjonuje bez zazdrości (tej chorobliwej, bo ta zwyczajna od czasu do czasu jest zdrowa-świadczy że nam na sobie zalezy).
Z własnych obserwacji widzę, że związki z krótszym stażem sa o siebie bardziej zazdrosne. Mi potzreba było niecałych dwóch lat, żeby przekonać się, że mój TŻ mnie kocha bezgranicznie.
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.