KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 23:40   #31
Spasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: kurs body piercingu

Inną sprawą są już odpowiednie kwalifikacje instruktorów w różnych szkołach. Wielokrotnie spotykałem się z osobami, które nie były odpowiednio wykwalifikowane lub po prostu miały zbyt mało stażu, aby prowadzić poszczególne szkolenia. Nie chodzi tutaj o to aby negować innych, ale trzeba przyznać , że sytuacje takie zdarzają się nagminnie.
Nie jest bowiem sztuką zorganizować szkolenie. Sztuką jest je poprowadzić na najwyższym poziomie. Dlatego apeluję do osób, które całe życie sprzedawały pralki (bo i takie znam) poczym nagle zauważyły, że biznes szkoleń z tego zakresu stał się opłacalny, wiec przebranżowiły się w 2 tygodnie i teraz są trenerami: „ Jeśli nie jesteś pewien czy wiesz, nie przekazuj swojej niewiedzy dalej”
Do was zaś, którzy to czytacie zwracam się z prośbą: Postawcie na jakość. Nie zawsze to, co najtańsze, oznacza najlepsze.
Spasja - Jeśli robisz coś z Pasją, zawsze zrobisz to dobrze.
__________________
Spasja
Spasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:12   #32
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Smile Kursy kosmetyki praktycznej

Czy aby zapisać się na taki kurs w ASP w Krakowie, należy mieć ukończoną szkołę średnią i maturę???
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:08   #33
kachula1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubawa
Wiadomości: 42
GG do kachula1989
Dot.: kurs body piercingu

Cytat:
Napisane przez pszczolka_mala Pokaż wiadomość
w Krakowie jest teraz organizowany kurs bodypiercingu, prowadzą go osoby co prawda bez tytułu doktora nauk medycznych, natomiast z wieloletnim doświadczeniem - piercerzy (Doktor i Roni). Dokładnych informacji nie znam, ale pisząc na maila body.works@myspace.com dowiesz się wszystkiego.
pozdr

Przkro mi to stwierdzić, ale pisząc na podanego maila - niestety nikt nie odpisuje. Każdy mail do Roniego, również pod inny podany przez niego adres jest... No krótko mówiąc: ma go w d**e
kachula1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:46   #34
efka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Cytat:
Rozważam też w przyszłości dobranie kosmetologii jako drugiego kierunku, przedmioty typu chemia, anatomia, fizjologia zapewne miałabym przepisane, więc to byłoby spore ułatwienie. Jednak chciałabym się dowiedzieć, co tak naprawdę dają te wszystkie kursy trwające 5 dni, a zabierające 900 zł z portfela?
Moim zdaniem dadzą Ci mniej niż kosmetologia na uczelni. O wiele mniej!

Cytat:
Wszystkie tego typu szkoły oferują certyfikaty, nawet w kilku językach, ale tak naprawdę jakie ma się wtedy uprawnienia, jeśli w ogóle jakiekolwiek? Wiadomo, że nie będzie się miało takiej wiedzy jak po 2 letnim studium, ale czy istnieje potem możliwość pracy w zakładzie kosmetycznym?
No, certyfikat w kilku językach to teraz podstawa. Czy praca w salonie kosmetycznym jest zapewniona? ... To zależy od prestiżu szkoły, w której byłaś. Z reguły jednak nie ma problemu ze znalezieniem pracy.

Tematów o kursach - w tym weekendowych jest bardzo dużo
__________________
Zwykła szkoła ma się tak do szkoły kosmetycznej, jak krzesło do krzesła elektrycznego.
efka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 13:15   #35
dEkAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Drogie Dziewczyny!!!
Mam do Was ogromną prośbę,otóż poszukuję informacji na temat Kursy Przedłużania Rzęs.Jaki wybrać?Co polecacie? słyszałam o perfect Lashes,Secret Lashes,4You Lashes ..... itd. Pytanie skierowane do dziewczyn,które takowy kurs zrobiły i odnoszą sukcesy.Może pracowałyście na jednych kosmetykach i " przerzuciłyście na inne". Macie porównanie.A może np.mieszacie kosmetyki używacie rzęsek jednej firmy a np.kleju innej.
Pytanie do Dziewczyn-Klientek,które próbowały róznych tych metod i mają porównianie?
Jest teraz dostępnych tyle tych szkoleń, w najprzeróżniejszych przedziałach cenowych,że naprawdę mam ogromny dylemat,gdyż jestem nowicjuszką :/
Proszę o radę co możecie z czystym sumieniem polecić,na co powinnam zwrócić uwagę? Słyszałam,że warto zrobić sobie sam kurs a indywidualnie już dobrać produkty.,gdyż szkoły organizujące kursy często "wciskaja" produkty w zestawach,z których dużej częsci się praktycznie nie używa,albo dają takie grubości rzęs,których najprawdopodobniej nigdy się nie użyje.
Proszę Was o rady i z góry dziękuję za chęć udzielenia pomocy
Pozdrawiam !
dEkAa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:12   #36
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Napisz skąd jesteś to dziewczyny na pewno coś polecą. I nie zawsze trzeba sugerować się firmą, ale także instruktorem. Ja miałam robiony kurs na bardzo dobrych i drogich produktach, ale co z tego jeśli instruktor był nie najlepszy.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 07:58   #37
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Z tych co wymieniłaś to tylko Lash Perfect jest firmą uznaną w Europie .Mogę ją polecić bo sama na niej byłam szkolona w Polsce i teraz pracuję w UK ,gdzie ona ma siedzibę. Jako trenerkę wybierz panią Elę z Bydgoszczy , w polskiej centrali ,babeczka ma kilka tysięcy założeń i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że jest najlepszą stylistką w Europie, a sama już mam za sobą dwa lata pracy non stop .To taka guru Lash Extension . Oczywiście to porada jeżeli chcesz traktować przedłużanie rzęs jako swoją specjalizację . Jeżeli chcesz tylko raz na jakiś czas to robić , jako uzupełnienie oferty, to wybieraj kurs najbliżej swojego miejsca zamieszkania, bo zainwestowane pieniądze w produkty mogą długo się zwracać. To tylko w kosmetyce tak jest że jak zainwestujesz mało to długo ci się będzie zwracało , a jak wydasz więcej na dobry sprzęt lub szkolenie , to i zwrot bezie szybki.....
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 13:50   #38
dEkAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Dzięki Wam Kochane Dziewczyny za porady sprawa jest tego typu,że chyba najbardziej interesowałaby mnie Warszawa.No i rownież na stale przebywam w UK,tak wiec uslugi jakie ewentualnie mialabym swiadczyc pozniej rowniez byly by tam.Kurs chcialabym zrobic w Polsce,poniewaz mam teraz na to czas.Tylko tak jak wspomnialam zastanawiam sie nad firma jaka wybrac.Czy sam kurs jako kurs da mi mozliwosci na pracy pozniej na roznych marchach,czy jednak te metosy nieco sie roznia.Slyszalam wlasnie o Perfect Lashes ale tez wiem,ze Secret Lashes jest dostepny w UK.Slyszlalam rozne opinie na temat jednej i drugiej firmy,ale dokladnie -nie zawsza wysza cena idzie w parze z dobra jakoscia......
Stąd wlasnie pytanie skierowane do Was Dziewczyny,do tych ktore maja porownanie,moga polecic czy marke,czy wlasnie trenera czy zasugerowac co wymienic na cos innego.....
Ale dzięki Wam bardzo za powyzsze dwa posty
pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Papadan czy podalabys namiary na tę trenerkę z Bydgoszczy?probowalam przez google,ale zbyt wiele wynikow wyszukiwania. Moze skontaktowalabym się z Nia i zapytala czy przeprowadza rowniez szkolenia w innych miastach
Czyli sugerujecie aby dac sobie spokoj z Secret LAshes i bardziej warto skupic sie na Lash Perfect?Aha i propo certyfikatu,rozumiem,ze on jest honorowany w UK ponieważ chyba Ty tam działasz? oczywiscie nie musisz mi udzielac odpowiedzi jesli nie chcesz,jesli jestem zbyt upierdliwa ;p ale probuje na poczatek zdobyc jak najwiecej informacji bo jak mowie-w przyszlosci chcialabym postawic na zadowolenie klientki a nie sztuka puscic w błoto 2,5 koła aby pozniej sie to nie zwrocilo :/
dzięki bardzo i pozdrawiam x
dEkAa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:09   #39
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Lash Perfect to angielska marka , a Secret Lashes to polska firma która sprzedaje produkty koreańskie może nawet nie najgorsze.
Certyfikat Lash Perfect daje bezpieczeństwo i pewność w pracy bo jest akredytowany przez Babtec i Habia ,więc daje uprawnienia zawodowe na UK . Co do namiarów www.lashperfect.co.uk , a na Polskę do pani Elci - www.lashperfect.pl . Gdzie mieszkasz w UK ?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:41   #40
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Bez względu na jakiej firmie chcesz w przyszłości pracować ,jedz na szkolenie do najlepszych, to nie jest tylko pokaz jak to robić to jest kupowanie tajników sztuki. Też szkoliłam się w Bydgoszcz w Lash Perfekt u Eli , musiałam tam kilka godzin jechać mimo że w 3mieście pełno firm , ale najlepsze stylistki u nas ,też szkoliły się u niej . To tak jak na szkolenia z permanentnego jeździ się tylko albo do Puław albo Torunia, to na rzęsy do Bydgoszczy.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 11:19   #41
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez mewa_3miasto Pokaż wiadomość
Bez względu na jakiej firmie chcesz w przyszłości pracować ,jedz na szkolenie do najlepszych, to nie jest tylko pokaz jak to robić to jest kupowanie tajników sztuki. Też szkoliłam się w Bydgoszcz w Lash Perfekt u Eli , musiałam tam kilka godzin jechać mimo że w 3mieście pełno firm , ale najlepsze stylistki u nas ,też szkoliły się u niej . To tak jak na szkolenia z permanentnego jeździ się tylko albo do Puław albo Torunia, to na rzęsy do Bydgoszczy.
No to widzę że większość ma taką opinię .Większość kosmetyczek z doświadczeniem nie liczy kilometrów tylko ilość zabiegów u trenerki.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 14:32   #42
kwiateczek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witam! Również dołączam się do pytania odnośnie kursu.. Dziewczyny jakiej firmy kurs polecacie? Szukam już kursu drugi tydzień i nie mogę się zdecydować.. Może ktoś coś poleci? Najlepiej z Krakowa.. Pozdrawiam!
kwiateczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:30   #43
Kosmetoloszka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witam!
Ja również polecam szkolenia Lash Perfect,natomiast organizowane w Krakowie na Rynku Głównym.Sama uczestniczyłam kilka razy jako "modelka"i z czystym sumieniem stwierdzam że są to szkolenia na najwyższym poziomie.
Kosmetoloszka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:36   #44
jhl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

A ja polecam szkolenia Hollywood Lashes. Profesjonalnie i rzeczowo, ceny przystępne, wysoko wykwalifikowani trenerzy, szkolenia mają u siebie w siedzibie w Poznaniu ale jeżdżą też po całej Polsce, no i jako jedyna firma mają przedłużanie i zagęszczanie rzęs dolnych!!!
jhl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:11   #45
chocolate83
Raczkowanie
 
Avatar chocolate83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 96
Question Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witam!
Zastanawiam sie nad zrobieniem kursu przedluzania rzes. Czytalam juz o roznych kursach i nadal nie wiem co wybrac. Z tego co zauwazylam to najlepszymi firmami wydaja sie byc Secret Lashes, Perfect Lashes, Looksus Lashes i Nouveau Lashes.
Czy moze ktos sie orientuje jak ogolnie wyglada sprawa z sanepidem w przypadku wykonywania przedluzania rzes w domu lub w lokalu??
chocolate83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:16   #46
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Ja też się waham co wybrać , Lash Perfect czy Xtrem Lashes ,bo zależy mi na porządnym certyfikacie bo chcę się tym zająć zawodowo. Czy te szkolenia odbywają się w Szczecinie?Macie jakieś namiary?
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:28   #47
chocolate83
Raczkowanie
 
Avatar chocolate83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 96
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Szkolenia Lash Perfect odbywaja sie w Bydgoszczy, Warszawie, Zielonej Górze i w Krakowie.
chocolate83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:43   #48
Valia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

a ja moge dać namiary na trendy style w warszawie.fajne kursy naprawde polecam...
Valia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 10:34   #49
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Szukam kilka dziewczyn na grupowe szkolenie Lash Perfect , na tą lub następna sobotę .Znalazłam ich nową promocję za 1400zł razem ze szkoleniem. http://rzesy.com/promocje.aspx
Piszcie na priva to się umówimy

Edytowane przez madampompa
Czas edycji: 2011-03-30 o 10:37
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 13:21   #50
paula_z77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

No to się napaliłam, ale nie uzbieram kaski na ten weekend. Jestem zdecydowana, ale za tydzień...
paula_z77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:24   #51
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Kurs super,pełna profeska. Teraz będę ćwiczyła i ćwiczyła . Andzia nie wymieniłyśmy się telefonami - wyślij mi swój na priva.
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:19   #52
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

dziewczyny, uważacie, że Secret Lashes nie jest na dość wysokim poziomie? bo zastanawiałam się, ale teraz Bydgoszcz nmącił mi w głowie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:41   #53
kinga898
Zadomowienie
 
Avatar kinga898
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 239
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Dziewczyny a gdzie w Poznaniu mogę zrobić taki kurs??
kinga898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:36   #54
EwaGlam
Raczkowanie
 
Avatar EwaGlam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Wiadomości: 53
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Witam
Przeglądam w tej chwili ogłoszenia przeróżnych szkół dotyczących kursów kosmetycznych. Wiążę swoją przyszłośc z kosmetyką i lubię to, a w tej chwili studiuję farmację, więc zrobienie technika usług kosmetycznych chociażby zaocznie w raczej nie wchodzi w grę ze względu na brak czasu. Mogłabym zrobić roczną podyplomówkę z kosmetologii, ale tekoszty...

Rozważam też w przyszłości dobranie kosmetologii jako drugiego kierunku, przedmioty typu chemia, anatomia, fizjologia zapewne miałabym przepisane, więc to byłoby spore ułatwienie. Jednak chciałabym się dowiedzieć, co tak naprawdę dają te wszystkie kursy trwające 5 dni, a zabierające 900 zł z portfela? Wszystkie tego typu szkoły oferują certyfikaty, nawet w kilku językach, ale tak naprawdę jakie ma się wtedy uprawnienia, jeśli w ogóle jakiekolwiek? Wiadomo, że nie będzie się miało takiej wiedzy jak po 2 letnim studium, ale czy istnieje potem możliwość pracy w zakładzie kosmetycznym?

Czy to raczej kursy do zrobienia tak dla siebie, dla własnej satysfakcji ? A może istnieją jakieś kursy trwające powiedzmy kilka miesięcy- weekendowe? Wtedy na pewno zdobyta wiedza będzie szersza, no i zakłądam, że więcej praktyki.

Jeśli którakolwiek z Wizażanek miała do czynienia z takiego typu kursami, byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek opinie. Szczególnie interesuje mnie Śląsk/ Kraków
Pozdrawiam
Ja chodzę do studium takiego więc na wszystkie pytania mogę odpowiedzieć Po pierwsze: odradzam na początek wszelkiego radzaju kursy. Skup się na szkole - ona da Ci podstawowe wiadomosci odnośnie zabiegów itp, kiedy ją skończysz będziesz miała dyplom, uprawnienia do własnej działalności, wtedy będziesz miała pracę i będziesz mogła zrobić sobie dodatkowe kursy, większość kosmetyczek po studium tak robi i sobie chwalą, są często lepszymi fachowcami od studentek, które ukończyły kosmetologię (oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich), mało znam takich, które po studiach doszkalają się dodatkowo, myślą, ze na studiach otrzymały całą wiedzę a to guzik prawda. Co sezon mamy nowe trendy, nowe sprzety, techniki, technologie - to trzeba opanowac i od tego są kursy i je w takich przypadkach polecam a kurs nie da Ci tego samego co szkoła, pracodawcy lepiej patrzą, jeśli masz zrobioną szkołe i potem kusry niz jedziesz na samych kursach, gdzie Twoja praktyka jest znikoma. A w studium praktykujesz całe 2 lata + praktyki na zewnatrz, w gabinecie
__________________
http://vogue-beauty.blogspot.com/

Mój blog
EwaGlam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:19   #55
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Dziękuję bardzo za odpowiedź Dalej jestem zainteresowana tematem, więc jęśli mogę spytać, to robisz studium kosmetyczne, tak?
Bo myślałam o tym, żeby jednak po skończeniu moich studiów i bedąc na stażu, a później pracując już normalnie, robić studium, no i zastanawiam się czy dziennie czy zaocznie Jesli udałoby mi się upolować fuchę na 1/2 etatu, to wtedy spróbowałabym dziennie, zawsze wydawało mi się, że w trybie dziennym się szybciej nauczę Tylko pytanie, co z praktykami, z tego co widziałam to chyba 120godzin w II semestrze.

Czyli obsługa urządzonek np. do liposukcji kawitacyjnej, mikrodermabrazji to tylko na kursach? Nie nauczą mnie tego ani w studium ani na kosmetologii?

Z drugiej strony mam wrażenie, że po kosmetologii może i mniej wiedzy praktycznej, za to więcej możliwości później i rozwijanie umiejetności, bo jednak to studia na wyższej uczelni, ale sama nie wiem...
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:34   #56
EwaGlam
Raczkowanie
 
Avatar EwaGlam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Wiadomości: 53
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź Dalej jestem zainteresowana tematem, więc jęśli mogę spytać, to robisz studium kosmetyczne, tak?
Bo myślałam o tym, żeby jednak po skończeniu moich studiów i bedąc na stażu, a później pracując już normalnie, robić studium, no i zastanawiam się czy dziennie czy zaocznie Jesli udałoby mi się upolować fuchę na 1/2 etatu, to wtedy spróbowałabym dziennie, zawsze wydawało mi się, że w trybie dziennym się szybciej nauczę Tylko pytanie, co z praktykami, z tego co widziałam to chyba 120godzin w II semestrze.

Czyli obsługa urządzonek np. do liposukcji kawitacyjnej, mikrodermabrazji to tylko na kursach? Nie nauczą mnie tego ani w studium ani na kosmetologii?

Z drugiej strony mam wrażenie, że po kosmetologii może i mniej wiedzy praktycznej, za to więcej możliwości później i rozwijanie umiejetności, bo jednak to studia na wyższej uczelni, ale sama nie wiem...

Śmiało pytaj o co chcesz No więc tak, ja jestem w studium kosmetycznym, w czerwcu mam końcowe egzaminy po 2 semestrze, więc jeszcze 2 przede mną, ale już sporo wiem na ten temat. No więc tak, jesli chodzi o dzienne i zaoczne: godzin do zrobienia masz tyle samo, przedmioty te same, a czy nauczysz się więcej zależy od Ciebie Na dziennych chodzisz w dzień więc masz mniej godzin w tygodniu, na zaocznych chodzisz w weekendy więc masz od 10-12 godzin w tym masz np. w danym dniu 5 g anatomii i 7 pracowni Ja chodzę na zaoczne i da się wytrzymać - uwierz. Jeśli chodzi o praktyki to źle zrozumiałaś. Nie 120 godzin a 20 dni czyli godzin masz więcej bo coś ok 160 jak się nie mylę w salonie, gabinecie, SPA, gdzie chcesz sama wybierasz miejsce. Poza tym w ciągu 2 lat masz praktyki w szkole- dokładnie 315 godzin gdzie pod okiem wykfalifikowanej kosmetyczki uczysz się wszystkiego Jeśli chodzi o naukę na sprzętach - wszystko zależy od wyposazenia danej pracowni. Ale spokojnie wszystkie sprzęty poznasz w szkole od strony teoretycznej, część od praktycznej (wszystkie do oczyszczania twarzy np.) wszystkie lampy i inny sprzęt niezbędny będziesz miała - więc spokojnie, reszte, bardziej zaawansowane poznasz na praktykach a jeszcze inne na pokazach organizowanych przez różne firmy kosmetyczne które przyjeżdżają do szkoły i prezentują swoje sprzety, w zamian mozesz dostać za 30-40 zł certyfikat Ja teraz robię studium, bo w przyszłosci chcę być kosmetyczką typowo w gabinecie oraz wizażystką, więc nie poszłam na kosmetologię, bo wydało mi się to bezsensu, my mamy program taki jak na studiach, robimy to co one robią w 5 lat - my w 2 Po studiach nie musisz pracowac w gabinetach, możesz w laboratorium, w firmach kosmetycznych. Ja wolę w gabinecie więc wybrałam studium, a chcę iść jeszcze na studzia dzienne z pedagogiki wiec i tak będę miała wykształcenie wyzsze, i tak
__________________
http://vogue-beauty.blogspot.com/

Mój blog
EwaGlam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:07   #57
Maaslankaa
Przyczajenie
 
Avatar Maaslankaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Witam
Ja również miałam wahania czy wybrać studium czy studia. Na szczęscie Twoja opinia przekonała mnie do tego, że studium to najlepszy wybór
Maaslankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 16:39   #58
EwaGlam
Raczkowanie
 
Avatar EwaGlam
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Wiadomości: 53
Dot.: Kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji 'weekendowe'- jakie kwalifikacje i czy wa

Jesli chcesz pracować w gabinecie - o wiele bardziej studium ,jeśli coś poważniejszego - studia
__________________
http://vogue-beauty.blogspot.com/

Mój blog
EwaGlam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 19:44   #59
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Hej czy któraś z Was może polecić godne zaufania szkolenie w Warszawie lub Łodzi?
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 08:55   #60
elaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

ja mogę polecić Wam dziewczęta firmę szkolącą z Wrocławia, dla której nie ma najmniejszego problemu przyjechać do innego miasta i przeprowadzić kurs. Looksus Lashes.
Jestem z Bielawy,to bardzo mała miejscowość i strasznie chciałam wprowadzić u nas przedłużanie rzęs,bo na razie jest tego bardzo bardzo mało, a słyszałam o tej firmie wiele dobrego,no i jestem już po szkoleniu. W przeciwieństwie do szkoleń np z wielkich firm, gdzie dziewczyn w grupie jest kilka i nikt nie patrzy Ci na ręce,byłam mile zaskoczona indywidualnością spotkania. Ja,modelka i instruktor. No i kuferek mam jeszcze raz taki jak w innych firmach z tego co przeglądałam po ilosciach produktów i wcale nie za wygórowaną cenę.
Podaję namiary z wizytówki jaka dostałam, strona - looksus.eu , tel. do instruktorów: 516774077 , 669695995
elaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-15 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.