Anna Olender.. opinie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-01, 18:52   #61
madzik64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Jestem ciekawa jakie będą Twoje wrażenia po konsultacji, koniecznie daj znać ja na konsultacje umówiłam się dopiero na styczeń u dr Michalskiej w Krakowie. A skąd jesteś?
madzik64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:18   #62
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez madzik64 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jakie będą Twoje wrażenia po konsultacji, koniecznie daj znać ja na konsultacje umówiłam się dopiero na styczeń u dr Michalskiej w Krakowie. A skąd jesteś?
Ja jestem ze Śląska, okolice Katowic więc dr Olender idealnie pasuje mi lokalizacją
Udało mi się na konsultację wybrać szybciej więc jestem już po.
Ogólnie bardzo dobre wrażenie dr na mnie zrobiła, miła, zna się na rzeczy, taka w miarę luźna - nie czułam się przy niej źle tak jak niektóre dziewczyny pisały. Żartowałyśmy, mogłam zadawać dużo pytań i nie czułam się jakby się spieszyła itd.
Aleeeee....... niestety opadło mi zainteresowanie delikatnie bo powiedziała, że nie robi implantów okrągłych, nie tylko że nie pasują mi do klatki, ale nie robi ich bo woli anatomiczne, że są lepsze gatunkowo, dużej wytrzymują i wcale się nie przekręcają tak jak to piszą w internecie :P
Mierzenie niestety też nie trwało długo - to moja pierwsza konsultacja ogólnie więc nie wiedziałam czego się spodziewać. mam asymetrię więc myślałam że jakoś specjalnie zostaną pomierzone moje piersi, żeby jak najbardziej je wyrównać. przymierzyłam 2 implanty w czarnym staniku i niestety mi to nic nie mówiło bo tego tak nie widać... bałam się trochę, że za szybko decyzja została podjęta jaki implant i że wcale nie będą takie równe ale to ona się zna więc powinnam jej pewnie zaufać... Powiedziała mi też że mam zapomnieć o idealnie równych piersiach przy mojej asymetrii co mnie trochę zmartwiło ale może dobrze że mówiła szczerze? Tylko co to znaczy nie będą idealne? Będe baaaaardzo podobne i róznica będzie prawie nie widoczna czy będą asymetryczne ale duże ? :P
Ogólnie gdyby zaproponowała mi okrągłe które bardzo bym chciała to pewnie bym się nie zastanawiała jakbyście miały jakieś pytania to chętnie odpowiem
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 23:30   #63
madzik64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Szkoda że tylko na anatomicznych robi, moim zdaniem sporo traci bo dużo dziewczyn wybiera jednak okrągłe implanty i jak będziesz szukać kogoś innego?
madzik64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 11:32   #64
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez madzik64 Pokaż wiadomość
Szkoda że tylko na anatomicznych robi, moim zdaniem sporo traci bo dużo dziewczyn wybiera jednak okrągłe implanty i jak będziesz szukać kogoś innego?
Planuje jeszcze konsultację u dr Kasprzyka w krk ale póki co jest do wtorku na urlopie więc nie mogę zobaczyć jakie ma terminy
Jeśli będzie miał coś we wrześniu to idę mimo ze ma trochę drożej niż planowałam i niestety dalej bo ponad 120 km muszę jechać później kontrole, opatrunki... wolałam coś bliżej no ale... cycuszki piękne na lata są ważniejsze

Byłam jeszcze u jednego lekarza na Śląsku - świetne podejście, pomierzył mnie, wszystko dokladnie sprawdził ale znowu nie jest chirurgiem plastycznym i nie ma w internecie w ogóle zdjęć jego prac... trochę znowu to mnie martwi :P ale wrażenie zrobił na 1000% pozytywne bardzo przyjemny i czułam się tak pewnie u niego w gabinecie oszaleje zaraz nie śpie już bo muszę podjąć decyzje a nie wiem co robić !!!!! :P a Ty kiedy masz konsultację ?
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 09:57   #65
madzik64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Pierwsza sobotę po nowym roku, nie pamiętam już dokładnie daty. Ale rozmyślam jeszcze Kielce i dr Sybille Piekarska, jestem z Bieszczad więc kilometry ja mam wymagania - musi to być kobieta i juz)
madzik64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 20:38   #66
Maja8887
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5
Dot.: Anna Olender.. opinie?

To nieprawda ze Pani Oleander nie robi okrągłych implantów , jestem świeżo po konsultacji i zaproponowała mi wybór anatomiczne lub okrągłe . Sama nie wiem jeszcze na które się zdecydować , Pani doktor jest cudowna , tak ciepła , otwarta , spontaniczna i pełna poczucia humoru . Byłam wcześniej na konsultacji u doktora Sierocinskiego i z Całym szacunkiem do jego wiedzy i praktyki ale jest chłodny i nie omówił ze mną podczas konsultacji wielu kwestii o które pytałam .

Za miesiąc mam operacje u doktor Olender , jestem pełna obaw o

swoje zdrowie i boje się , tez tek miałyście dziewczyny ?
Maja8887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 19:52   #67
JWJWJW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Podjęłam decyzję o wniesieniu pozwu przeciwko Olender Clinic sp. z o.o. sp. k. o zapłatę odszkodowania za błąd medyczny w zakresie operacji plastycznej powiększenia piersi. Sprawa toczy się przed Sądem Okręgowym w Katowicach pod sygn akt II C 1034/19.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9940.jpg (156,8 KB, 31 załadowań)
JWJWJW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-11, 09:56   #68
Betsi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam, ciekawa jestem czy po latach jest Pani zadowolona z efektu operacji? Czy robila Pani poprawki? Wybieram się na konsultacje i po tym co tutaj czytam mam duże obawy😔
Betsi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 10:29   #69
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Ja byłam na konsultacjach u Pani Dr. Fajna babka, bardzo dużo mi wyjaśniła. Zdecydowałam się zrobić operacje u innego lekarza, bo obiecał mi że nie będę miała widocznych blizn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 09:01   #70
Betsi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Czy możesz napisać do kogo idziesz? Ja jestem jeszcze umówiona do doktora Wójcickiego.
Betsi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 02:01   #71
Aslona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 3
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez madzik64 Pokaż wiadomość
Szkoda że tylko na anatomicznych robi, moim zdaniem sporo traci bo dużo dziewczyn wybiera jednak okrągłe implanty i jak będziesz szukać kogoś innego?
No mi zależało na takim mega naturalnym efekcie, więc w moim przypadku implanty anatomiczne to super rozwiązanie. Operację piersi u dr Olender miałam już dwa lata temu, bardzo jestem zadowolona.
Aslona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-23 03:01:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.