Spirala - wątek zbiorczy cz. II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-11-21, 09:34   #1801
Syla169
Przyczajenie

Dot.: Spirala - wątek zbiorczy cz. II

Witam.

Od 2 lat posiadam. Wkładkę domaciczna miedziana ciągłe plamienia między miesiączkowe. Ostatnio nawet krwawienia po stosunku. Planuję wymienić spirale na Hormonalna ale boję się że jak zmienię to będzie tak samo jak z. Miedzianą. Czy któraś z was może zmieniała spirale? Może się się wypowiedzieć umowę na ten temat.

Proszę o pomoc.
Syla169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-21, 15:52   #1802
ateris
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naktergal Pokaż wiadomość
Mam miedziana.
O masakra, 5 lat nie wytrzymam w ten sposob. Mam nadzieje, ze jednak po czasie bol bedzie mniejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mam nadzieje, ze nie będziesz się tak męczyć. Niestety częsty skutek uboczny spirali miedzianej, to bolesne i obfitsze miesiączki. Ginekolog mnie poinformowała o tym przed założeniem.
Na szczęście jak wyjmujesz wszystko wraca do normy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 14:55   #1803
Glassred
Raczkowanie

I ja podzielę się swoją historią.
Po braniu tabletek anty przez kilka lat stwierdziłam że dość - pogłębiały mi zaburzenia psychiczne, zero libido i ciągłe zapominanie o braniu. Nie chciałam i dalej nie chce żadnych hormonów.
W sierpniu gin założyła mi IUB że niby taka super dla nieródek. I źle się ułożyła i lipa, trzeba było wyciągnąć. Wczoraj inny gin założył mi miedzianą Silvectę. Polecam zakładać podczas okresu - zero bólu. Po IUB prawie zemdlałam.
Dzisiaj lekko boli mnie brzuch i tyle. Jestem nastawiona na obfite okresy i mi to zupełnie nie przeszkadza. Dostałam antybiotyk na 1 dzień i globulki na 5, plus ewentualnie Mucovagin. Samo założenie było trudne bo mam coś w macicy ale się udało - leży 1cm od dna macicy.
Polecam tym które nie znoszą hormonów.

Wysłane z mojego moto g(100) przy użyciu Tapatalka

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości