Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-01, 22:23   #61
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej wszystkim, mam wreszcie termin operacji na 11.03. Zastanawiam się czy to normalne, ale u mnie opatrunku w ogóle nie będzie, od razu po zabiegu opaska. Znieczulenie w postaci sedacji, nie miejscowe. Czas zabiegu 2 h, potem 3 godziny leżenia w klinice po sedacji. Pani doktor nie przecina mi chrząstki tylko ją nacina, wkładając nierozpuszczalne szwy. Generalnie sposobów na wykonanie operacji ucha jest około 200, także pewnie ciężko stwierdzić który jest najlepszy.
Nie mniej jednak nie mogę się doczekać
Ktoś robił zabieg w Poznaniu?
Kolego, któremu ucho tak szalenie przylega - nie bój się, odskoczy!
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 22:50   #62
Wiolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Zauważyłam, że jest dużo postów świeżo po operacji, a bardzo mało osób wypowiada się po dłuższym czasie. Opowiem Wam jak to wyglądało u mnie. Operacje robiłam w jednej z Warszawskich klinik i właśnie metoda z wycięciem nadmiaru chrząstki. Wg mojego chirurga problemem jaki powodował odstawanie moich uszu była przerosnieta chrzastka. Atmosfera na sali super, po pierwszym uchu lekarza pokazał mi w lusterku jak wygląda ucho i czy jestem zadowolona. Dostałam receptę na ketonal ale nie był mi potrzebny. Ból był znosny, najgorsze było spanie w pozycji polsiedzacej. W takiej pozycji miałam spać 3 dni, dzięki temu zmniejsza się obrzęk i nie pojawia się krwiak. Ja starałam się spać jak najbardziej w pion przez pierwsze 3 dni później spałam w pozycji pollezacej przez nastepny tydzień. Na drugi dzień po operacji w klinice zdjeli mi ten turban i zostałam w opatrunku i opasce. Codziennie przemywalam szwy octaniseptem. Zdjęcie szwów było po 2 tyg. Bez zadnego odciagania uszu. Nic nie bolało. W domu miałam zostać jeszcze tydzień, a później wróciłam do pracy. Na czas rekonwalescencji dostałam l4. Po powrocie do pracy mogłam już wiązać włosy i nikt nic nie zauważył. Od operacji minęło 2,5msc dalej nie mam pełnego czucia w uszach, reagują na mróz i gorące powietrze, bolą jak się uderze. Moi znajomi mówią, że uszy wyglądają bardzo naturalnie, a niektore koleżanki twierdzą że są ładniejsze niż ich nieoperowane nieodstajace uszy😊 moi kochani jakby ktoś mi powiedział, że po korekcie najbardziej będzie boleć mnie tyłek to bym nigdy nie uwierzyła, a to prawda! Najgorsze było spanie na siedząc, po 3 dniach tylek boli niesamowicie, ale nie żałuję tej decyzji. Na palcach u jednej ręki mogę policzyć dni, w które nie wiązałam włosów. Kocham swoje nowe uszy i dopiero teraz czuję się na prawdę sobą
Wiolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 13:17   #63
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Każdy lekarz ma swoje metody, ja nosiłam opatrunek 3 dni, jedna dziewczyna tutaj pisała że 2 tyg musi nosić także ciężko stwierdzić. Najlepiej sprawdź opinie lekarza i kliniki . Zawsze możesz poprosić lekarza o pokazanie swoich prac czyli zdjęć z zabiegów przed i po. Nie stresuj się lekarz wie co robi na pewno. W najgorszym wypadku kliniki zapewniają poprawki ;-)
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 18:08   #64
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izaa999 Pokaż wiadomość
Każdy lekarz ma swoje metody, ja nosiłam opatrunek 3 dni, jedna dziewczyna tutaj pisała że 2 tyg musi nosić także ciężko stwierdzić. Najlepiej sprawdź opinie lekarza i kliniki . Zawsze możesz poprosić lekarza o pokazanie swoich prac czyli zdjęć z zabiegów przed i po. Nie stresuj się lekarz wie co robi na pewno. W najgorszym wypadku kliniki zapewniają poprawki ;-)
Masz rację, nie stresuję się, myślę, że to jedna z najbardziej przemyślanych decyzji w moim życiu i nie mogę się doczekać swoich nowych uszu!

Ktoś jeszcze czeka na termin?
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 17:13   #65
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Oj tak, bałam się strasznie zabiegu a nic nie bolało , kilka ukłuć igła podczas znieczulenia trosze bolesne . No i okres noszenia opatrunków nie zbyt przyjemny. Jestem już 3 tygodnie po zabiegu i jest cudownie żadnych śladów zabiegu już nie ma , efekt super i w końcu mogę związać włosy . Zdecydowanie najlepsza decyzja w życiu .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 18:39   #66
Girl12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam. Mam operację korekcji uszu 23.02.19r

Mam 15 lat.

Pytałam Pani doktor po ilu mogę ćwiczyc na wf w szkole i Pani powiedziała że 2 tygodn

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Witam. Mam operację korekcji uszu 23.02.19r

Mam 15 lat.

Pytałam Pani doktor po ilu mogę ćwiczyc na wf w szkole i Pani powiedziała że 2 tygodnie po ściągnięciu opatrunku.

Moim zdaniem jest to za szybko aby ćwiczyc na wf. Napiszcie co o tym sądzicie.

Ogólnie to mam jeszcze kilka pytań :

1. Jak mam przyjść ubrana na zabieg

2. Czy zabieg mocno boli

3. Po ilu tygodniach całkowicie zagoją się wszystkie rany i nie będzie widać że miałam taki zabieg

4. Co mogłabym powiedzieć później w szkole, koleżankom, że nie było mnie tak długo.

I że nie ćwiczę na wf. Bo na pewno będą się pytały... A ogólnie to nie chcę żeby ktoś się dowiedział o mojej operacji oprócz mojej rodziny. Napiszcie też jak u was przebiegł zabieg.

Z góry dziękuję
Girl12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 07:32   #67
Wiolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

U mnie lekarz po 1.5 Msc od operacji na wizycie powiedział że sport kontaktowy do 3 Msc to min odpada. Koleżanki na wf mogą Cię niechcący zaczepic i będzie bardzo boleć, może nawet zepsuć efekt operacji. Ja w firmie nie mówiłam na co jest moje l4 i w wigilię jak wszyscy się sciskali czułam mega ból bo ktoś mnie przyciągnął za mocno ktoś rękę źle położył.



Sama operacja nie boli, natomiast ból po niej to już kwestia osobnicza. Może Cię boleć ale na to dostaniesz receptę, mnie np nic nie bolało. Słabo znioslam znieczulenie miejscowe. W całym okresie wzięłam 4 tabletki w tym 1 prewencynie a 3 na ból głowy po znieczuleniu. Na zabieg ubierz się tak żeby Ci było wygodnie. I broń boże nie może być to coś co zakładasz i zdejmujesz przez głowę. Ja w klinice musiałam zdjąć do zabiegu wszystko, iść pod prysznic umyć się jakimś środkiem antyseptycznym potem ubrać w jednorazowe majtki, koszule szlafrok i kapcie. Wiem że każdy ma inaczej, nie dostałaś takiej listy od lekarza co Ci można czego nie? Jeśli Chcesz prześlę Ci swoją. Nie jedz czosnku przed operacja, nie bierz aspiryny i jej pochodnych w tym np cholinexu.

Po ilu się zagoi? U mnie cięcie było za uchem, z przodu miałam tylko wałeczki. Po 3 tyg już wiązałam włosy, uszy wyglądały pięknie. Były zaczerwienione bardziej niż u innych ale jest zima mróz każdy reaguje inaczej😁 koleżankom w szkole możesz powiedzieć, że masz wycinamy 3 migdalek, albo że masz okropna grypę. Cokolwiek! Mam jedną najważniejsza radę. Ja po przeczytaniu wątku patrzyłam przez jego pryzmat na to co mówił mój lekarz, ale na szczęście mam zawód medyczny i wiem, że podejście do pacjenta każdego pacjenta ma się osobiste i inne. Słuchaj zaleceń lekarza, nie ignoruje tego, jeśli cokolwiek Cię niepokoi dzwoń do kliniki a rad nie szukaj na forum. Pytaj pytaj i jeszcze raz pytań. Jeśli nie wiesz co możesz a czego nie poproś o zalecenia pooperacyjne. Ja takie dostałam i się do nich stosowałam. Nie bój się to będzie najlepszy dzień w Twoim życiu. Przemeczysz się chwilę, a później efekt zostanie na całe życie! Głową do góry!
Wiolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 08:00   #68
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

2 tygodnie nie jest za wcześnie, ja po tygodniu normalnie uprawiałam sport chodziłam na siłownię i ćwiczyłam w domu, musisz uważać jedynie żeby nikt ci o ucho nie zachaczyl. Zabieg nie boli jedynie znieczulenie jest dość nie przyjemne . Pierwsza dobe brałam tabletki przeciwbolowe później już nic nie bolało jedynie swedzialo. Ubierz się wygodnie leginsy i jakaś bluzkę i tak dostaniesz taki fartuszek specjalny . Co do tego co masz mówić... Ja powiedziałam że miałam guzka wyciętego , nic poważnego ale jednak trzeba było wyciąć i że nie chce na ten temat rozmawiać 😁 każdy szanował i nie zadawał zbędnych pytań. po 2 tygodniach wiązałam włosy i nic nie było już widać .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 14:33   #69
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć, muszę się poradzić

Syn 11 lat w dniu 04.02.2019 miał operację na oba uszka na NZF w Polanicy w szpitalu.

Wyszliśmy po 2 dniach z zaleceniem nie moczyć 2 dni wodą i przemywać octaniseptem, tak też robimy. Prawe goi się ładnie, tzn widzę strupki i w sumie tyle bo przylega do głowy ale przyleganie wynika z tego, że ucho jest mocno spuchnięte, jak zejdzie wg mnie będzie ładnie i syn pozbędzie się kompleksów ��
Mam pytanie o ucho lewe…jak ściągam (jak już ściągnę) gaziki które są za uchem to widzę żywą krew, wg mnie jest to wyniku tego, że gazik się przykleja do krwi/wydzieliny i potem gdzie naderwę strupek przy zmienię opatrunku i znów to samo…mimo, że mocze gazik octanoseptem zanim zdejmę ale widocznie za mało moczę. Po konsultacji z lekarzem (ale na odległość i na podstawie zdjęć) mam mocniej moczyć w sumie zlać wodą fizjologiczną. Jak w ciągu dnia zajrzałam na to ucho lewe to nic się nie sączy ale znów pełno strupków i wiem, że jak ciut ciut naderwę to będzie to samo.

Szwy mamy ścignąć 18.02 o 17 (dr Rysiakiewicz) przez chirurga dziecięcego we Wrocławiu – tu na miejscu. Powiedziecie, czy może lepiej się umówić do plastyka aby to zdjął? Jak tam do kogo? Dzwoniłam do dr Jacek Jarlińskiego, czy ściąga szwy to rozmowa wyglądała mniej więcej tak…a u mnie robiła Pani zabieg…mówię, że nie…w Polanicy…ok ale u kogo (w tle wyczuwam dziwny uśmiech), mówię, że w szpitalu na NFZ u…XXX, zaczął się śmiać i powiedział do widzenia….i po rozmowie…no słabe na MAXA po prostu…
Doradźcie proszę bo nie chce żeby przy ściąganiu szwów ktoś coś nam naruszył.

Poza tym powiedzcie, czy po 2 tyg syn będzie mógł pójść do szkoły z w miarę normalnymi uszami, czy nadal będę takie popuchnięte? Jak to było u Was? Wiem, że czucie nie to, że całkiem opuchlizna schodzi do 3 msce…ale jak to jest po tych 2 tyg, czy nadal takie popuchnięte?

Jeszcze dodam, że dzień mamy tylko gaziki cienko, na to taka opaska z siatki je trzymająca i syn ubiera taką opaskę na uszka (nie nosi po brodą) i jest fajna bo ładnie trzyma - a nie uciska w 2 noc wchodzę a syn śpi...na boku...w opasce..widocznie nie bolało, w dzień się nie połozy. Jak widzę to przekręcam go z boku ale tez trochę śpię

https://megamedic.pl/pl/p/Opaska-och...xoCOWgQAvD_BwE
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....

Edytowane przez kirsza
Czas edycji: 2019-02-07 o 14:36
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:23   #70
Strawberry9009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam , jestem tydzień po korekcie uszu i zauważyłam ze uszy maja inny kształt .... jedno wyglada dobrze , ma właściwy kształt ale drugie wyglada jakoś dziwnie ... jest takie jakby prostokątne , zastanawiam się czy ten kształt się jeszcze zmieni czy już takie zostanie
Strawberry9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:26   #71
Strawberry9009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam , jestem tydzień po korekcie uszu i martwi mnie jedna rzecz , mianowicie uszy maja rożny kształt , jedno wyglada dobrze ma normalny kształt ale drugie jest takie jakby prostokątne ,nienaturalne i wąskie. Czy jest szansa ze ucho z czasem uzyska taki kształt jak drugie ? Załączę zdjęcie dla porównania , może ktoś miał podobny przypadek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 417776B3-FA2F-4DFA-BDDF-C28ED34A8EA1.jpeg (56,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg EBA1AC04-92CB-45E8-9139-9609341F5820.jpeg (36,9 KB, 95 załadowań)
Strawberry9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 11:53   #72
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

u syna...ta krew co była to przez strupek wczoraj juz mocno gazik zmoczylam i bylo ok

hm...faktycznie dziwnie to wyglada...ale czy sie zmieni nie wiem, a lekarz co operowal co mowil? dobrze sie skontaktowac
__________________

MIŁOŚĆ JEST WTEDY GDY JEDNO SPADA W DÓŁ A DRUGIE CIĄGNIE GO KU GÓRZE....
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 14:45   #73
Strawberry9009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Właśnie lekarz jest na wakacjach za granica, po jego powrocie będę się kontaktować...ale obawiam się ze wynika to z tego ze ucho już przed operacja miało inny kształt (przeglądałam stare zdjęcia ) i wydaje mi się ze lekarz nie miał nawet za bardzo wpływu na to... gdy uszy odstawały ich kształt nie był tak widoczny jak po korekcie
Strawberry9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-09, 21:15   #74
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Strawberry9009 Pokaż wiadomość
Właśnie lekarz jest na wakacjach za granica, po jego powrocie będę się kontaktować...ale obawiam się ze wynika to z tego ze ucho już przed operacja miało inny kształt (przeglądałam stare zdjęcia ) i wydaje mi się ze lekarz nie miał nawet za bardzo wpływu na to... gdy uszy odstawały ich kształt nie był tak widoczny jak po korekcie
Jeśli uszy miały rózny kształt już przed korektą to lekarz powinien przy zabiegu również poprawić ich kształt, przynajmniej mój tak robi. Byc może uszy były robione innymi metodami, może z jednego była wycinana chrząstka dlatego inaczej wyglada póki co, mysle że powinnaś porozmawiać z lekarzem i on ci na pewno wyjaśni skąd ta róznica.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kirsza Pokaż wiadomość
u syna...ta krew co była to przez strupek wczoraj juz mocno gazik zmoczylam i bylo ok

hm...faktycznie dziwnie to wyglada...ale czy sie zmieni nie wiem, a lekarz co operowal co mowil? dobrze sie skontaktowac
Myśle że syn bez problemu będzie mógł iść do szkoły, u mnie po tygodniu nic nie było widac jedynie wyczuwałam taka grubsza linie za uchem, ale jak pytałam męza mówił ze nic nie widać. A po dwóch tygodniach to już w ogóle bez problemu. Co do spania na uchu ... nie musisz go obracać ja juz 3 dobe spałam na uchu i nawet było mi wygodniej bo ucho mniej swędziało
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 07:49   #75
Kasikkkd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej, daj znać jak to się skończyło z tymi wewnętrznymi szwami. Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i na tylnej części ucha czuję takie lekkie wybrzuszenie ( myślę, że to też jest szew), nie wiem czy to się jeszcze ułoży czy muszę coś z tym robić ;(
Kasikkkd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 12:20   #76
nycusa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć wszystkim! Jestem tydzień po zabiegu, co dziwne miałam wczoraj zdjęcie szwów. Uszy są delikatnie opuchnięte, ale kolorek powrócił już do normy. Z tego względu, że uczęszczam jeszcze do szkoły dostałam 2 miesiące zwolnienia Co do ściągania szwów troszeczkę bolało, takie uczucie ciągnięcia. Opaskę muszę nosić 4 tygodnie 24h i 6 tygodni w nocy i podczas wysiłku fizycznego. Zabieg był przeprowadzany w Lublinie, płaciłam 3500, choć dołączając konsultacje i wizyty po trzeba sie przygotować na 4000zł. Pozdrawiam i życzę wszystkim, aby uszy ładnie się goiły
nycusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 22:49   #77
Agulka632
Przyczajenie
 
Avatar Agulka632
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat chirurga Katarzyny Michalskiej ?Przyjmuje w Krakowie
Agulka632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 18:18   #78
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez nycusa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Jestem tydzień po zabiegu, co dziwne miałam wczoraj zdjęcie szwów. Uszy są delikatnie opuchnięte, ale kolorek powrócił już do normy. Z tego względu, że uczęszczam jeszcze do szkoły dostałam 2 miesiące zwolnienia Co do ściągania szwów troszeczkę bolało, takie uczucie ciągnięcia. Opaskę muszę nosić 4 tygodnie 24h i 6 tygodni w nocy i podczas wysiłku fizycznego. Zabieg był przeprowadzany w Lublinie, płaciłam 3500, choć dołączając konsultacje i wizyty po trzeba sie przygotować na 4000zł. Pozdrawiam i życzę wszystkim, aby uszy ładnie się goiły
Poważnie az 2 miesiace zwolnienia ? Nie pomyliłas z tygodniami ? Ja jestem miesiac po zabiegu i od 3 tygodni normalnie funkcjonuje nie nosze opaski w ogole za dnia tylko do spania a od 2 tygodni wiąże włosy i nie ma śladu zabiegu.

Co do noszenia opaski mi lekarz kazał nosić 24h/ dobę tylko przez tydzień i przez miesiąc zakładać do spania.

Edytowane przez Izaa999
Czas edycji: 2019-02-17 o 18:23
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 21:18   #79
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej, czy ktoś z was musiał mieć przed zabiegiem rozmowę z psychoterapeutą i okulistą?
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 11:19   #80
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Nie, a mam wadę wzroku i astygmatyzm. A po urodzeniu dziecka przez rok cierpiałam na depresje jednak nie było to wymagane. Dostałam tylko listę badań które musze wykonać przed zabiegiem ( morfologia, inr, wzw i jeszcze jedno było ).
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 00:00   #81
dreams445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam!
Jakich chirurgów możecie polecić najlepiej z okolic Krakowa?
Wiele osób opowiada jak przebiegł zabieg, o tym co później, ale jak wybrać tego odpowiedniego chirurga? Opinie na stronach klinik sa raczej niewiarygodne.. Proszę o pomoc
dreams445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 06:55   #82
Benia2198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Miał ktoś korektę uszu w Kielcach?
Benia2198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 01:04   #83
MartynaUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 28
GG do MartynaUK
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Przewinelam dzis caly watek bo jestem 3 dzien po operacji I jestem podobnym przypadkiem wiec troche sie posilkuje tym co pisalas.

Ja mialam op w poznaniu I mam opaske na 10 dni. Akurat wypada mi w weekend wiec ponosze ja troche dluzej. Mam zakaz jej ruszania - nie wiem jak to zeobie bo mnie rozsadza na maxa ! Czy Ty jak sciagnelas Ja to nie mialas watpliwosci ze Cos ruszysz?! W koncu zalecenia sa zaleceniami. Dr nie powiedzial Ci nic jak zdjelas opaske na wlasna Reke ??



Ja sie naczytalam tutaj sporo I nie ukrywam ze jestem troche przerazona ! Ale dosc trzezwo mysle bo wiem ze inne mentody I kazdy indywiudualnie przechodzi rekowalescencje. Mi opuchlizna minimalnie zeszla ze zawet swobodnie moge mrugac oczami ale Bol nie ustepuje. Lece na ketanolu od op I nie wiem Kiedy mi zejdzie ! I czoraj bralam pol dawki a dzis na noc musialam 100 bo srednio sie czuje !



Boje sie ze to przez te prawie 2 tyg sie Wszystko tam ukisi... brzeciez tam ani powietrza ani nic. Nie wiem jak do tego podejsc ale sama tego nie Rusze nie ma opcji.



Mam nadzieje ze Bol sie oplaci I efekt bedzie zadowalajacy bo powoli zaczynam zalowac ze sie w to Wpakowalam. :/ pozdrawiam M.
MartynaUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 13:46   #84
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć!

Czy ktoś jeszcze jest na tym forum?

Przeczytałam już chyba milion stron, opinii i wszystkiego co możliwe w temacie korekty uszu.

Problem z uszami mam od dziecka, zawsze były okropne odstajace.

Chciałabym bardzo zrobić zabieg, ale tak bardzo się boję że na sama myśl mam chyba zawał... :-D

W czwartek jestem umówiona na pierwszą wizytę u lekarza. Jestem ciekawa co powie ...

Powiedzcie proszę jak długo czekaliscie na zabieg? Czy lekarz zleca jakieś badania? I jak jest z powrotem do pracy, bardzo się boję bo nie chciałabym chodzić w opasce do pracy.

Boje się też że mimo zabiegu coś jednak będzie nie tak i uszy nadal będą okropne.

Czy ten ból przez najbliższe dni jest potworny? Wiem że każdy ma inny próg bólu ale może chociaż coś podpowiecie. I pytanie do Pan , nie można Chyba mieć miesiączki do zabiegu prawda ?

Pozdrawiam
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:26   #85
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hmm dlaczego nie widać moich postów ?
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 01:27   #86
MartynaUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 28
GG do MartynaUK
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hey. Czytalam Twoja historie bo sama jestem w tej samej syt I troche mnie niepokoi fakt ze nie moge scoagac helmu przez 10 dni. Dr powiedzial ze nie jest wskazane ale jesli Chce to moge przyjsc na wizyte. Niestety termin mi nie pasowal wyjechalam. Wracam w poniedzialek na zdjecie tego czegos co przyprawia mnie o Dreszcze. Jestem tydzien po operacji. Bol jako taki nadal miewam natomiast nie tak silny ze trzeba brac leki. Najbardziej jak narysze helm to zaczyna mnie pobolewac. Mam tylko wrazenie ze mi sie tam wszystko gotuje. Wszystko mnie swedzi I piecze. Wiem ze to oznaka tego ze sie goi ale bez doplywu powietrza I bez zmiany opatrunku srednio to widze. Kiedy zdjelas opatrunek I jak to wygladalo Wszystko ?? Boje sie ze zastane jeden wielki strup Albo ropinen. Poza tym co jakis czas mam wrazenie ze Cos mi cieknie. Ale to moze pot albo Cos nie wiem.

Mam nadzieje ze te meki beda tego Warte I ze nie bede zalowac. Pozdrawiam! M.
MartynaUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 01:34   #87
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez MartynaUK Pokaż wiadomość
Hey. Czytalam Twoja historie bo sama jestem w tej samej syt I troche mnie niepokoi fakt ze nie moge scoagac helmu przez 10 dni. Dr powiedzial ze nie jest wskazane ale jesli Chce to moge przyjsc na wizyte. Niestety termin mi nie pasowal wyjechalam. Wracam w poniedzialek na zdjecie tego czegos co przyprawia mnie o Dreszcze. Jestem tydzien po operacji. Bol jako taki nadal miewam natomiast nie tak silny ze trzeba brac leki. Najbardziej jak narysze helm to zaczyna mnie pobolewac. Mam tylko wrazenie ze mi sie tam wszystko gotuje. Wszystko mnie swedzi I piecze. Wiem ze to oznaka tego ze sie goi ale bez doplywu powietrza I bez zmiany opatrunku srednio to widze. Kiedy zdjelas opatrunek I jak to wygladalo Wszystko ?? Boje sie ze zastane jeden wielki strup Albo ropinen. Poza tym co jakis czas mam wrazenie ze Cos mi cieknie. Ale to moze pot albo Cos nie wiem.

Mam nadzieje ze te meki beda tego Warte I ze nie bede zalowac. Pozdrawiam! M.
Gdzie robiłaś operację w Poznaniu jeśli mogę spytać? Ja mam za 2 dni
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 16:35   #88
meggylana
Raczkowanie
 
Avatar meggylana
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hej dziewczyny, miałam dzisiaj zabieg, widziałam uszka po i wszystko wyszło super, jutro idę na kontrolę, zdjęcie opatrunku i założenie opaski, tylko ten rwący ból teraz. Wzięłam już Ketonal i Apap, niestety nadal go czuję, wolę nawet nie myśleć o nocy :< Też tak miałyście?
meggylana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 21:46   #89
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Nie wiem dlaczego ale nie widzę żadnych postów na 3 stronie i nie mogę jej załadować wcale. Czy ktoś też tak ma?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

))

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Nic nie widać. Przepraszam za spam....

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

????
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 10:05   #90
Wika15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 45
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Dziewczyny czy tylko ja mam problem z 3 strona i jej nie widzę?
Wika15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
stopi69
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-13 10:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.