Randki przez Internet cz. 2 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-30, 21:56   #3751
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Czy oni tak piszą bo tak naprawdę nie chcą się spotkać czy serio są takimi burakami? czasem aż ręce opadają.
Tez tak mialam często, że koleś się obraził bo miałam czelność mieć plany na weekend, a on myślał że zabierze mnie na randke i jeszcze cisnął zebym plany zmieniła. Dla ludzi których znam nie zmieniam, a dla jakiegos obcego idioty mam wszystko rzucać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-01, 06:07   #3752
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bloodylev Pokaż wiadomość
Czy oni tak piszą bo tak naprawdę nie chcą się spotkać czy serio są takimi burakami? czasem aż ręce opadają.
Tez tak mialam często, że koleś się obraził bo miałam czelność mieć plany na weekend, a on myślał że zabierze mnie na randke i jeszcze cisnął zebym plany zmieniła. Dla ludzi których znam nie zmieniam, a dla jakiegos obcego idioty mam wszystko rzucać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem mysle ze moze licza na to, ze jak dziewczyna wszystko rzuci dla niego, to od razu jak go zobaczy to bedzie mogl pociupciuac bez zobowiazan i staran 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-01, 09:22   #3753
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bloodylev Pokaż wiadomość
Czy oni tak piszą bo tak naprawdę nie chcą się spotkać czy serio są takimi burakami? czasem aż ręce opadają.
Tez tak mialam często, że koleś się obraził bo miałam czelność mieć plany na weekend, a on myślał że zabierze mnie na randke i jeszcze cisnął zebym plany zmieniła. Dla ludzi których znam nie zmieniam, a dla jakiegos obcego idioty mam wszystko rzucać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się nad tym zastanawiam. Inna sytuacja którą wczoraj miałam. Napisał do mnie Pan który mieszka jakieś 50 km ode mnie z tekstem, że gdy będę w jego okolicach to zaprasza na kawę Nie rozumiem jaki jest sens pisać do kogoś kto mieszka dalej jeśli człowiek nie wykazuje chęci ruszenia tyłka, żeby się spotkać
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:10   #3754
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Kolejna odslona chamstwa na portalach.
Napisal koles, nie odpisalam bo bylam zabiegana, nawet nie zagladalam na portal. Na nastepny dzien po 1 wiadomosci dostalam wiazanke, zejestem niepowazna, glupia itd. No to juz odpusalam, ze po co sie goraczkuje itd, ze bez sensu sie unosic, ze nie przwczytalan i nie odpisalam. W zamian dostalam ocene mojej osoby, ze jestem zakompleksiona, gruba (no brawo, mam zdjecie calej sylwetki, lustro w domu tez) i na pewni rozkladam nogi jak tylko jakikolwiek komplement uslysze, bo w wieku 30+ tylko tyle mi zostalo, bo przeciez kto zechce stara panne z nadwaga 🤦☠♀️
Po takich "akcjach" Coraz powazniej zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego w pierony i w ogole zrezygnowac z jakichkolwiek prob randkowania, bo dostrzegam coraz wieksze chamstwo i roszczeniowosc na portalach 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:38   #3755
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Kolejna odslona chamstwa na portalach.
Napisal koles, nie odpisalam bo bylam zabiegana, nawet nie zagladalam na portal. Na nastepny dzien po 1 wiadomosci dostalam wiazanke, zejestem niepowazna, glupia itd. No to juz odpusalam, ze po co sie goraczkuje itd, ze bez sensu sie unosic, ze nie przwczytalan i nie odpisalam. W zamian dostalam ocene mojej osoby, ze jestem zakompleksiona, gruba (no brawo, mam zdjecie calej sylwetki, lustro w domu tez) i na pewni rozkladam nogi jak tylko jakikolwiek komplement uslysze, bo w wieku 30+ tylko tyle mi zostalo, bo przeciez kto zechce stara panne z nadwaga 🤦♀️
Po takich "akcjach" Coraz powazniej zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego w pierony i w ogole zrezygnowac z jakichkolwiek prob randkowania, bo dostrzegam coraz wieksze chamstwo i roszczeniowosc na portalach 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za buractwo masakra, a potem przychodzą na wizaż płakać, jakie to baby złe i dobrych chłopaków nie doceniają... ja na takie wiadomości w ogóle nie odpisuję, tylko kasuję parę, bo to szkoda życia na debili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:39   #3756
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Kolejna odslona chamstwa na portalach.
Napisal koles, nie odpisalam bo bylam zabiegana, nawet nie zagladalam na portal. Na nastepny dzien po 1 wiadomosci dostalam wiazanke, zejestem niepowazna, glupia itd. No to juz odpusalam, ze po co sie goraczkuje itd, ze bez sensu sie unosic, ze nie przwczytalan i nie odpisalam. W zamian dostalam ocene mojej osoby, ze jestem zakompleksiona, gruba (no brawo, mam zdjecie calej sylwetki, lustro w domu tez) i na pewni rozkladam nogi jak tylko jakikolwiek komplement uslysze, bo w wieku 30+ tylko tyle mi zostalo, bo przeciez kto zechce stara panne z nadwaga 🤦♀️
Po takich "akcjach" Coraz powazniej zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego w pierony i w ogole zrezygnowac z jakichkolwiek prob randkowania, bo dostrzegam coraz wieksze chamstwo i roszczeniowosc na portalach 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam w obserwowanych na insta taką jedną dziewczynę, która ma nadwagę i od niedawna zaczęła randkować. Wrzucała ostatnio na stories fragmenty wypowiedzi, jakimi uraczyli ją panowie na aplikacjach. Coś w takim stylu, jak spotkało Ciebie. Strasznie przykro się to czyta. Chamstwo, buractwo, brak słów. Na szczęście słowa takich małych móżdżków nas nie definiują. Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:41   #3757
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Kolejna odslona chamstwa na portalach.
Napisal koles, nie odpisalam bo bylam zabiegana, nawet nie zagladalam na portal. Na nastepny dzien po 1 wiadomosci dostalam wiazanke, zejestem niepowazna, glupia itd. No to juz odpusalam, ze po co sie goraczkuje itd, ze bez sensu sie unosic, ze nie przwczytalan i nie odpisalam. W zamian dostalam ocene mojej osoby, ze jestem zakompleksiona, gruba (no brawo, mam zdjecie calej sylwetki, lustro w domu tez) i na pewni rozkladam nogi jak tylko jakikolwiek komplement uslysze, bo w wieku 30+ tylko tyle mi zostalo, bo przeciez kto zechce stara panne z nadwaga 🤦♀️
Po takich "akcjach" Coraz powazniej zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego w pierony i w ogole zrezygnowac z jakichkolwiek prob randkowania, bo dostrzegam coraz wieksze chamstwo i roszczeniowosc na portalach 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie możesz go zgłosić, żeby zablokowali mu konto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 16:49   #3758
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Smutne ze większość panów musi się w ten sposób dowartościowywać. Myślę że większość dziewczyn to oleje albo sie nie przejmie, ale znajdzie się jedna na 100 która to może wziąć do siebie.
Też mam takich doświadczeń sporo, zazwyczaj odpisuje, bo nie będą po mnie jechać debile co mnie nie znają, ale większość pisze te kocopoły i blokuje. Chyba taka oznaka męskości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:55   #3759
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Kolejna odslona chamstwa na portalach.
Napisal koles, nie odpisalam bo bylam zabiegana, nawet nie zagladalam na portal. Na nastepny dzien po 1 wiadomosci dostalam wiazanke, zejestem niepowazna, glupia itd. No to juz odpusalam, ze po co sie goraczkuje itd, ze bez sensu sie unosic, ze nie przwczytalan i nie odpisalam. W zamian dostalam ocene mojej osoby, ze jestem zakompleksiona, gruba (no brawo, mam zdjecie calej sylwetki, lustro w domu tez) i na pewni rozkladam nogi jak tylko jakikolwiek komplement uslysze, bo w wieku 30+ tylko tyle mi zostalo, bo przeciez kto zechce stara panne z nadwaga ��â˜☠♀️
Po takich "akcjach" Coraz powazniej zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego w pierony i w ogole zrezygnowac z jakichkolwiek prob randkowania, bo dostrzegam coraz wieksze chamstwo i roszczeniowosc na portalach ��â˜☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi, że Ciebie to spotkało. Pamiętaj, że to świadczy o nim, a nie o Tobie.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".

Edytowane przez bujdanaresorach
Czas edycji: 2021-10-04 o 11:32
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:59   #3760
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 16:59   #3761
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bloodylev Pokaż wiadomość
Smutne ze większość panów musi się w ten sposób dowartościowywać. Myślę że większość dziewczyn to oleje albo sie nie przejmie, ale znajdzie się jedna na 100 która to może wziąć do siebie.
Też mam takich doświadczeń sporo, zazwyczaj odpisuje, bo nie będą po mnie jechać debile co mnie nie znają, ale większość pisze te kocopoły i blokuje. Chyba taka oznaka męskości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie to ze biore to do siebie, bo znam swoja wartosc. Kazdy ma jakies kompleksy, z ktorymi sie zyje lepiej lub gorzej, ale nie przelewam tego na obrazanie innych.
Po prostu momentami nie wierze, ze naprawde takie buraki sie trafiaja, a wlasnie ostatnio odnosze wrazenie, ze coraz wiecej takich sie trafia. Zaczynam sie zastanawiac czy ja przyciagam takich gburow (gdzie zazwyczaj to oni pierwsi zaczynaja konwersacje) czy ogolnie jest teraz wysyp takich troli u innych randkowiczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 18:55   #3762
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dziewczyny, podzielcie się swoimi doświadczeniami w temacie pisania jako pierwsze. Ja jak jeszcze miałam konto na tinderze to często pisałam pierwsza, nawiązując do opisu/zdjęć/ulubionej muzyki etc.
Koleżanka jest nowa na aplikacjach randkowych i nasłuchała się od znajomych kobiet, że raczej nie warto pisać pierwszej. Ja tak teraz przeanalizowałam moje znajomości tinderowe, randki i faktycznie rozmowy bardziej kleiły się i spotkania były lepsze, gdy facet napisał pierwszy. Nie wiem, pewnie to kwestia przypadku nie zasada.

Rozmawiałam też ostatnio na ten temat z kuzynem i on stoi na stanowisku, że on chce być "zdobywcą" nazwijmy to z braku lepszego słowa (on użył innego, ale zmęczenie nie pozwala mi sobie przypomnieć jakiego) i jak dziewczyna pisze pierwsza to on czuje czasem lekką desperację i tak jakby był na trochę wyższej, wygranej pozycji? Coś takiego.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 19:13   #3763
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Kolejna odslona chamstwa na portalach.
Napisal koles, nie odpisalam bo bylam zabiegana, nawet nie zagladalam na portal. Na nastepny dzien po 1 wiadomosci dostalam wiazanke, zejestem niepowazna, glupia itd. No to juz odpusalam, ze po co sie goraczkuje itd, ze bez sensu sie unosic, ze nie przwczytalan i nie odpisalam. W zamian dostalam ocene mojej osoby, ze jestem zakompleksiona, gruba (no brawo, mam zdjecie calej sylwetki, lustro w domu tez) i na pewni rozkladam nogi jak tylko jakikolwiek komplement uslysze, bo w wieku 30+ tylko tyle mi zostalo, bo przeciez kto zechce stara panne z nadwaga ��â˜â˜☠♀️
Po takich "akcjach" Coraz powazniej zastanawiam sie czy nie rzucic wszystkiego w pierony i w ogole zrezygnowac z jakichkolwiek prob randkowania, bo dostrzegam coraz wieksze chamstwo i roszczeniowosc na portalach ��â˜â˜☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zakompleksiony typ, który chce się dowartościować. Niestety coraz więcej takich. Mi wczoraj facet napisał, że jak będę nadal szukać ideału to zostanę sama.
Szczerze to od kilku tygodni nawet nie chce mi się przesuwać Panów na Tinderze

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podzielcie się swoimi doświadczeniami w temacie pisania jako pierwsze. Ja jak jeszcze miałam konto na tinderze to często pisałam pierwsza, nawiązując do opisu/zdjęć/ulubionej muzyki etc.
Koleżanka jest nowa na aplikacjach randkowych i nasłuchała się od znajomych kobiet, że raczej nie warto pisać pierwszej. Ja tak teraz przeanalizowałam moje znajomości tinderowe, randki i faktycznie rozmowy bardziej kleiły się i spotkania były lepsze, gdy facet napisał pierwszy. Nie wiem, pewnie to kwestia przypadku nie zasada.

Rozmawiałam też ostatnio na ten temat z kuzynem i on stoi na stanowisku, że on chce być "zdobywcą" nazwijmy to z braku lepszego słowa (on użył innego, ale zmęczenie nie pozwala mi sobie przypomnieć jakiego) i jak dziewczyna pisze pierwsza to on czuje czasem lekką desperację i tak jakby był na trochę wyższej, wygranej pozycji? Coś takiego.
Zdarzało mi się pisać pierwszej, gdy było do czego nawiązać, ale tylko jeden facet coś odpisał. Dlatego wolę gdy to facet zagaduje.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2021-10-03 o 19:12
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 19:37   #3764
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podzielcie się swoimi doświadczeniami w temacie pisania jako pierwsze. Ja jak jeszcze miałam konto na tinderze to często pisałam pierwsza, nawiązując do opisu/zdjęć/ulubionej muzyki etc.
Koleżanka jest nowa na aplikacjach randkowych i nasłuchała się od znajomych kobiet, że raczej nie warto pisać pierwszej. Ja tak teraz przeanalizowałam moje znajomości tinderowe, randki i faktycznie rozmowy bardziej kleiły się i spotkania były lepsze, gdy facet napisał pierwszy. Nie wiem, pewnie to kwestia przypadku nie zasada.

Rozmawiałam też ostatnio na ten temat z kuzynem i on stoi na stanowisku, że on chce być "zdobywcą" nazwijmy to z braku lepszego słowa (on użył innego, ale zmęczenie nie pozwala mi sobie przypomnieć jakiego) i jak dziewczyna pisze pierwsza to on czuje czasem lekką desperację i tak jakby był na trochę wyższej, wygranej pozycji? Coś takiego.
Ja uważam, że jak facet jest naprawdę zainteresowany profilem i chce się spotkać, to napisze pierwszy. Dlatego ja bym pierwsza nie pisała, bo w 99% przypadkach i tak potem facet olewał rozmowę. Oni dobrze wiedzą, że nadal standard jest taki, że to facet pisze pierwszy, więc jak im się dziewczyna podoba, to nie czekają. A jak polubili profil z braku laku, to i tak nie odpiszą albo zamilkną po 2 wiadomościach.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 20:55   #3765
bloodylev
Raczkowanie
 
Avatar bloodylev
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 98
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Nie to ze biore to do siebie, bo znam swoja wartosc. Kazdy ma jakies kompleksy, z ktorymi sie zyje lepiej lub gorzej, ale nie przelewam tego na obrazanie innych.
Po prostu momentami nie wierze, ze naprawde takie buraki sie trafiaja, a wlasnie ostatnio odnosze wrazenie, ze coraz wiecej takich sie trafia. Zaczynam sie zastanawiac czy ja przyciagam takich gburow (gdzie zazwyczaj to oni pierwsi zaczynaja konwersacje) czy ogolnie jest teraz wysyp takich troli u innych randkowiczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko tobie, tez zauważyłam wiecej takich prostaków w ostatnim czasie i chyba przez te kwarantanny i dystans spoleczny wielu panów podziczało i nie wiedzą jak się do kobiet odzywać normalnie.
Chyba ze to te techniki podrywu, że kobietę trzeba najpierw obrazić czy jakoś tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloodylev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 21:01   #3766
Meteoryt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dziewczyny, czy uważacie, że warto spotkać się z kimś kolejny raz, kiedy na pierwszym spotkaniu nie było żadnej ekscytacji, pociągu ani chemii, a raczej koleżeńska rozmowa (z mojej strony)? Chłopak odpowiada mi pod względem wyznawanych wartości, ale nie jestem przekonana czy jest sens… Chyba do końca pasuje mi pod względem fizycznym. On dał mi do zrozumienia, że chciałby się jeszcze spotkać
Meteoryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-03, 21:07   #3767
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

U mnie w tamtą środę była druga randka a w tą będzie kolejna. Dogadujemy się dobrze, jesteśmy w stałym kontakcie. Tylko się zastanawiam, czy ja się umiem otworzyć na tę relacje. Póki co podchodzę do tego z dystansem i mam nadzieję, że to go nie odstraszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 06:05   #3768
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy uważacie, że warto spotkać się z kimś kolejny raz, kiedy na pierwszym spotkaniu nie było żadnej ekscytacji, pociągu ani chemii, a raczej koleżeńska rozmowa (z mojej strony)? Chłopak odpowiada mi pod względem wyznawanych wartości, ale nie jestem przekonana czy jest sens… Chyba do końca pasuje mi pod względem fizycznym. On dał mi do zrozumienia, że chciałby się jeszcze spotkać
Tak! Warto. Chemia mówi o tym, że spotkałaś coś co już znasz. A jeśli już to znasz to prawdopodobnie będziesz powielać stare schematy, jeśli dogłębnie się nie zastanowiłaś co tą chemię w Tobie uruchamia. Dawanie szansy porządnym facetom, bez wybuchu ekscytacji to dawanie szansy czemus nowemu, czego jeszcze nie znamy. Jesteś na najlepszej pozycji bo bez różowych okularów na nosie masz szansę naprawdę poznać fajnego faceta i wsłuchać się w niego i dopiero wtedy ocenić czy rezonujecie ze sobą czy nie.
Jesli szukasz trwałego związku a nie chwilowej ekscytacji i chwilowego seksu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2021-10-04 o 06:06
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 06:44   #3769
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez bloodylev Pokaż wiadomość
Nie tylko tobie, tez zauważyłam wiecej takich prostaków w ostatnim czasie i chyba przez te kwarantanny i dystans spoleczny wielu panów podziczało i nie wiedzą jak się do kobiet odzywać normalnie.
Chyba ze to te techniki podrywu, że kobietę trzeba najpierw obrazić czy jakoś tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciag dalszy wywodow frustrata (juz poszedl ban). Dowiedzialam sie sie skoro nie mam dzieci albo nie jestem po rozwodzie w wieku 30+ znaczy ze jestem patologia, jestem nienormalna, pusta, zakompleskiona 🤦☠♀️
Jedno nad czym sie zastanawiam to czy to typowy troll, czy faktycznie facet ma tak zryty beret

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-04, 07:14   #3770
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Tak! Warto. Chemia mówi o tym, że spotkałaś coś co już znasz. A jeśli już to znasz to prawdopodobnie będziesz powielać stare schematy, jeśli dogłębnie się nie zastanowiłaś co tą chemię w Tobie uruchamia. Dawanie szansy porządnym facetom, bez wybuchu ekscytacji to dawanie szansy czemus nowemu, czego jeszcze nie znamy. Jesteś na najlepszej pozycji bo bez różowych okularów na nosie masz szansę naprawdę poznać fajnego faceta i wsłuchać się w niego i dopiero wtedy ocenić czy rezonujecie ze sobą czy nie.
Jesli szukasz trwałego związku a nie chwilowej ekscytacji i chwilowego seksu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe spojrzenie!
A jak twoja randka?

Ulubiona rzecz - super, że się to wszystko tak spokojnie układa
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 07:36   #3771
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja też jestem za tym żeby sie spotkać kolejny raz (o ile Cie nie odrzuciło).
Relacje się buduje, a chemia nie mówi nic o tym czy dana osoba nadaje się do związku.

I bynajmniej nie mówie o tworzeniu "zwiazkow z rozsądku" tylko o poczekaniu trochę na tę chemie.
Mnie np mezczyzni zaczynaja pociągac wraz z poznawaniem ich dlatego staram się niczego nie wykluczać po pierwszym spotkaniu jesli bylo fajne - jesli czlowiek jest ciekawy, bylo o czym rozmawiac, jestes go dalej ciekawa.

Mnie sie zdarzylo poznac faceta w nierandkowym kontekscie i poczatkowo mnie fizycznie wrecz lekko odrzucil. po czym jak sie lepiej poznalismy, jak zaczelismy gadac nagle mnie zaczął pociągać przeokrutnie

Teoria Klatki mi sie podoba i w sumie, zaobserwowalam cos podobnego. A propos poczucia humoru, bo dla mnie to ogromny faktor "chemii" a mianowicie ze zawsze mi sie najlepiej zartuje z zawsze tym samym typem faceta, po czym sie okazuje ze oni wszyscy mieli podobne dziecinstwo i mają podobnie zryte berety.

Jeden z moich schematów - umawianie się z mezczyznami gdzie na etapie rozmowy widze czerwone flagi ale je ignoruje bo sie tak swietnie zartuje
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 07:46   #3772
niki1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Ciag dalszy wywodow frustrata (juz poszedl ban). Dowiedzialam sie sie skoro nie mam dzieci albo nie jestem po rozwodzie w wieku 30+ znaczy ze jestem patologia, jestem nienormalna, pusta, zakompleskiona 🤦☠♀️
Jedno nad czym sie zastanawiam to czy to typowy troll, czy faktycznie facet ma tak zryty beret

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra...To zapewne stały użytkownik braci smalców i wykopu czy innych mizoginistycznych tworów, niech się poklepie po pleckach z kolegami
niki1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 08:28   #3773
Meteoryt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja też jestem za tym żeby sie spotkać kolejny raz (o ile Cie nie odrzuciło).
Relacje się buduje, a chemia nie mówi nic o tym czy dana osoba nadaje się do związku.

I bynajmniej nie mówie o tworzeniu "zwiazkow z rozsądku" tylko o poczekaniu trochę na tę chemie.
Mnie np mezczyzni zaczynaja pociągac wraz z poznawaniem ich dlatego staram się niczego nie wykluczać po pierwszym spotkaniu jesli bylo fajne - jesli czlowiek jest ciekawy, bylo o czym rozmawiac, jestes go dalej ciekawa.

Mnie sie zdarzylo poznac faceta w nierandkowym kontekscie i poczatkowo mnie fizycznie wrecz lekko odrzucil. po czym jak sie lepiej poznalismy, jak zaczelismy gadac nagle mnie zaczął pociągać przeokrutnie

Teoria Klatki mi sie podoba i w sumie, zaobserwowalam cos podobnego. A propos poczucia humoru, bo dla mnie to ogromny faktor "chemii" a mianowicie ze zawsze mi sie najlepiej zartuje z zawsze tym samym typem faceta, po czym sie okazuje ze oni wszyscy mieli podobne dziecinstwo i mają podobnie zryte berety.

Jeden z moich schematów - umawianie się z mezczyznami gdzie na etapie rozmowy widze czerwone flagi ale je ignoruje bo sie tak swietnie zartuje

Może rzeczywiście coś w tym jest, po spotkaniu zaczęłam nawet troche żałować, że nie poczułam jakiegoś "przyciągania", bo chłopak wydaje się być naprawdę w porządku. Ale jak o tym myślę po przeczytaniu Waszych komentarzy, to z moim ostatnim partnrem było podobnie. Nie było jakiegoś przyciągania na początku, po pierwszym spotkaniu byłam na nie jesli chodzi o kolejne, ale z czasem zaczął mnie baaardzo pociągać i intrygować.

Edytowane przez Meteoryt
Czas edycji: 2021-10-04 o 08:29 Powód: edycja
Meteoryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 08:54   #3774
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy uważacie, że warto spotkać się z kimś kolejny raz, kiedy na pierwszym spotkaniu nie było żadnej ekscytacji, pociągu ani chemii, a raczej koleżeńska rozmowa (z mojej strony)?
A dlaczego nie?

Przecież to nie jakaś obietnica związku czy ślub, ale zwykła randka. Jeżeli na pierwszej było sympatycznie to nic nie tracisz - w najgorszym razie, jeżeli nie zaskoczy, spędzisz trochę czasu w miłym towarzystwie. Lepsze to niż siedzenie w domu przed jakimś Netflixem.

A kto wie, może podczas drugiego czy trzeciego spotkania coś Cię w nim zauroczy

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-04 o 08:57
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-04, 11:39   #3775
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88931984]Ja uważam, że jak facet jest naprawdę zainteresowany profilem i chce się spotkać, to napisze pierwszy. Dlatego ja bym pierwsza nie pisała, bo w 99% przypadkach i tak potem facet olewał rozmowę. [/QUOTE]

Też miałam dokładnie takie doświadczenia Albo nie odpisywał albo i tak po jakimś czasie znikał bez wyjasnienia. Pamiętaj, niektórzy przeglądaja tindera tylko z nudów
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 09:33   #3776
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja też jestem za tym żeby sie spotkać kolejny raz (o ile Cie nie odrzuciło).
Relacje się buduje, a chemia nie mówi nic o tym czy dana osoba nadaje się do związku.

I bynajmniej nie mówie o tworzeniu "zwiazkow z rozsądku" tylko o poczekaniu trochę na tę chemie.
Mnie np mezczyzni zaczynaja pociągac wraz z poznawaniem ich dlatego staram się niczego nie wykluczać po pierwszym spotkaniu jesli bylo fajne - jesli czlowiek jest ciekawy, bylo o czym rozmawiac, jestes go dalej ciekawa.

Mnie sie zdarzylo poznac faceta w nierandkowym kontekscie i poczatkowo mnie fizycznie wrecz lekko odrzucil. po czym jak sie lepiej poznalismy, jak zaczelismy gadac nagle mnie zaczął pociągać przeokrutnie

Teoria Klatki mi sie podoba i w sumie, zaobserwowalam cos podobnego. A propos poczucia humoru, bo dla mnie to ogromny faktor "chemii" a mianowicie ze zawsze mi sie najlepiej zartuje z zawsze tym samym typem faceta, po czym sie okazuje ze oni wszyscy mieli podobne dziecinstwo i mają podobnie zryte berety.

Jeden z moich schematów - umawianie się z mezczyznami gdzie na etapie rozmowy widze czerwone flagi ale je ignoruje bo sie tak swietnie zartuje
Zgadzam się. Tylko ja bym rozróżniła 2 rzeczy. Czasem miałam randkę facet mi się podoba, ale nie czuje jeszcze chemii. Tak wyszło, muszę go jeszcze poznać. No i Ok wtedy czułam że warto dać szansę. Jeżeli jednak czułam że facet całkowicie nie odpowiada mi z wyglądu przy czym nie mam dużych wymagań, ale czasem po prostu może nas od kogoś odpychać (biologia) to wiedziałam że chemia raczej nie nadejdzie. Wtedy raczej nie ma sensu.


Osobiście najbardziej podoba mi się w faceci połączenie inteligencji i poczucia humoru i kogoś takiego mam. Mamy podobne poczucie humoru i zawsze śmiejemy się razem do rozpuku. Ważne by razem czuć się swobodnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2021-10-05 o 09:35
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 11:41   #3777
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Też miałam dokładnie takie doświadczenia Albo nie odpisywał albo i tak po jakimś czasie znikał bez wyjasnienia. Pamiętaj, niektórzy przeglądaja tindera tylko z nudów

Kiedyś potrafiłam napisać pierwsza. Jeżeli to po moim przesunięciu powstała para to nie widziałam w tym problemu. Teraz już tego nie robię, bo wiem z doświadczenia, że mało kto odpisuje. Jeżeli facet będzie zainteresowany na 100% to napisze sam.

Na Tinderze u mnie totalna posucha. Zainteresowanych związkiem zero. Większość profili stworzona chyba tylko do zdobywania obserwatorów na instagramie. Zerknęłam na Facebook randki... no tam to wizualny dramat, a jakiś wielkich wymagań nie mam.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 12:11   #3778
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88932396]Ciekawe spojrzenie!
A jak twoja randka?

Ulubiona rzecz - super, że się to wszystko tak spokojnie układa [/QUOTE]Jeszcze nie byłam. Zachorował i poszedł na l4. Ale dziś widzę się z innym. Wiking bez brody ale pasuje mi na woja. Dawno nie spotykałam się z tak niewiele starszym facetem. Liczę na dobre żarty i polecenia powieści o wikingach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2021-10-05 o 12:14
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 12:52   #3779
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie byłam. Zachorował i poszedł na l4. Ale dziś widzę się z innym. Wiking bez brody ale pasuje mi na woja. Dawno nie spotykałam się z tak niewiele starszym facetem. Liczę na dobre żarty i polecenia powieści o wikingach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no i super! baw się dobrze
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-05, 16:02   #3780
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Kiedyś potrafiłam napisać pierwsza. Jeżeli to po moim przesunięciu powstała para to nie widziałam w tym problemu. Teraz już tego nie robię, bo wiem z doświadczenia, że mało kto odpisuje. Jeżeli facet będzie zainteresowany na 100% to napisze sam.

Na Tinderze u mnie totalna posucha. Zainteresowanych związkiem zero. Większość profili stworzona chyba tylko do zdobywania obserwatorów na instagramie. Zerknęłam na Facebook randki... no tam to wizualny dramat, a jakiś wielkich wymagań nie mam.
Mam dokładnie tak samo. Zero propozycji randek, po 1-2 zdaniach Panowie kończą rozmowę, lub po prostu usuwają parę.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.