Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-17, 10:45   #1591
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja sobie własnie zamówiłam henne z orientany i sattvy.
Z sattvy mnie strasznie kusi karmelowy blond
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 14:33   #1592
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Tak tak, wiem, że zasadowe mydła, potem ocet, już nawet o tym nie pisałam, bo mam świadomość, że tutejsze włosomaniaczki to na pewno wiedzą

Miałam próbkę delikatnego szamponu Anwen 'pomarańcza i bergamotka' - 5ml nie wystarczyło mi na umycie włosów, a też nie nakładałam żadnych olejów przed. Część próbowałam rozpienić, część rozprowadziłam na dłoniach i próbowałam wetrzeć w skórę. Czułam, jakbym masowała mokrą, przetłuszczoną głowę samą wodą, nieprzyjemne uczucie. Skronie, czubek głowy miałam niedomyte. Musiałam poprawić kostką.
Widzę, że na kwc też ma megasłabe opinie. A kusiło mnie raz, żeby dorzucić do zamówienia w internetowej drogerii, dobrze, że tego nie zrobiłam, bo cena dość wysoka jak za taki niezachęcający produkt.
Mialam takie same odczucia związane z tym szamponem od Anwen. Na szczęscie u mojej 5 latki dobrze się przyjął,może kiedss jeszcze kupimy. Teraz myjemy szamponem Ekos (dla dzieci i niemowląt).



Biorąc pod uwage zdjęcie porównawcze miedzy listopadem 2019 i listopadem 2020 ,urosło dużo mało czy średnio?wówczas mialam o. 34-35, teraz 54cm .

Jakby któraś z Was miała zamiar pokusić się na olej na porost lub do olejowania (wg porowatości) od Aylunola i Bialy kotel dajcie znac czy warto? bo 99 zl za 100ml to sporo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg listopad2019.jpg (12,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125869236_1072563473163499_3926679653539396437_n.jpg (12,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125771864_817913169032814_930138661777639140_n (1).jpg (91,9 KB, 25 załadowań)
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 15:23   #1593
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ładne włosy - bardzo gęste

W rok aż tyle urosło? Według mnie bardzo dużo!

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Dla porównania, napiszę Ci, że ja w zeszłym roku musiałam ściąć nieduży kosmyk włosów aż przy czubku głowy i wziełam teraz metr i w niecały rok urosły (od ok. 20 grudnia zeszłego roku) mi 11-11,5cm - też mi się sporo wydaje, myślałam, że mniej, ale tyle metr pokazał. Zresztą, totalnie się nie znam czy 11/13cm na rok to okay tempo czy też nie. Ide czytać o tym .

Okay, doczytałam, że 12-13cm na rok, to standard .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-11-17 o 15:27
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 18:22   #1594
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Beata super włosy i moim zdaniem całkiem sporo urosly

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 07:00   #1595
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88293785]Ładne włosy - bardzo gęste

W rok aż tyle urosło? Według mnie bardzo dużo!

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Dla porównania, napiszę Ci, że ja w zeszłym roku musiałam ściąć nieduży kosmyk włosów aż przy czubku głowy i wziełam teraz metr i w niecały rok urosły (od ok. 20 grudnia zeszłego roku) mi 11-11,5cm - też mi się sporo wydaje, myślałam, że mniej, ale tyle metr pokazał. Zresztą, totalnie się nie znam czy 11/13cm na rok to okay tempo czy też nie. Ide czytać o tym .

Okay, doczytałam, że 12-13cm na rok, to standard .[/QUOTE]

tak, moznaby rzec ze ja ciagle na dopingu :wcierki, suplementy..pamietam ze 2 puszke od anwen skonczylam w styczniu i dopiero kolo wrzesnia kupilam Twoj cel to, w miedzy czasie byl olejek khadi, teraz bandi.regularne peelingi i cassia

czekoladka3 dziekuje

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2020-11-18 o 07:01
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 08:59   #1596
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 710
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88292508]Z sattvy mnie strasznie kusi karmelowy blond [/QUOTE]

Z orientany kupiłam karmelowy brąz a z sattvy jasny brąz i henna z alma (ale to nie dla mnie akurat).
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 11:32   #1597
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Beata piękne, gęste włosy i ładny kolor Jak były krótsze, to niezłą szczotę na końcach miałaś, urosły dużo i widać, że końce cieńsze, ale to absolutnie nie jest przytyk, i tak wyglądają świetnie!

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2020-11-18 o 11:34
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-18, 11:57   #1598
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Mialam takie same odczucia związane z tym szamponem od Anwen. Na szczęscie u mojej 5 latki dobrze się przyjął,może kiedss jeszcze kupimy. Teraz myjemy szamponem Ekos (dla dzieci i niemowląt).



Biorąc pod uwage zdjęcie porównawcze miedzy listopadem 2019 i listopadem 2020 ,urosło dużo mało czy średnio?wówczas mialam o. 34-35, teraz 54cm .

Jakby któraś z Was miała zamiar pokusić się na olej na porost lub do olejowania (wg porowatości) od Aylunola i Bialy kotel dajcie znac czy warto? bo 99 zl za 100ml to sporo...
Beata, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tej długości i przy tym kondycji włosów. Ja niestety mam dalej problemy z włosami i one nie znikną dopoki nie zetnę tego całego rozjaśniania, jestem co do tego przekonana. Co miesiąc podcinam już końce w ilości kilku cetymentrów. Ostatnio jak tak sporo podcięłam myślałam, że zachowam tę kondycję którą uzyskałam, bo już po tej jednej stronie miałam włosy niemalże tak gładkie jak po tej drugiej, nie miałam żadnych dziur ani tym podobnych historii.

W każdym razie no włosy mam znowu prawie do obojczyka, odnoszę wrażenie, że ta historia nigdy się już nie skończy.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Beata piękne, gęste włosy i ładny kolor Jak były krótsze, to niezłą szczotę na końcach miałaś, urosły dużo i widać, że końce cieńsze, ale to absolutnie nie jest przytyk, i tak wyglądają świetnie!
Wiesz co, bo tak to chyba działa. Im mam krótsze włosy tym wieksza gęstość , mięsistość i puchatość włosów. Tylko u mnie to jest tak, że jak mam zdrowe końcę to wywijają mi się te włosy Ja nie wiem, cały czas mam kongo z tymi włosami :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 17:04   #1599
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

pseudofeministka chetnie bym podciela ale nie mam poki co opcji chyba ze znajde jakiegos mobilnego fryzjera bo zeby sie umowic to trudno a u nas stacjonarnie nikogo nie ma, za to mamy 4 kosmetyczki od malowania paznokci
jak mialam do ramion szybko chcialam przebić ta dlugośźć, bo wlasnie wtedy wlosy latwo sie niszcza..takie jest moje zdanie.potem juz szło z górki...obecnie myje co 2-3 dni, wcierkuje przed kazdym myciem olejuje juz co 3 mycie.A tak biore z polki tak w miare rozsdadnie by zachowac równowagę peh i wykorzystac to, co mam...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 09:40   #1600
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiesz co, bo tak to chyba działa. Im mam krótsze włosy tym wieksza gęstość , mięsistość i puchatość włosów. Tylko u mnie to jest tak, że jak mam zdrowe końcę to wywijają mi się te włosy Ja nie wiem, cały czas mam kongo z tymi włosami :P
Dokładnie tak, szkoda, że nie u mnie, nigdy nie miałam takiego pędzla, nawet jak ścinałam kilkanaście centymetrów na raz. Za cienkie toto

Nie wiem, czy zaglądacie na inne wątki, ale na plotkowym, na zdziwieniowym, dziewczyny zaczęły dyskusję o włosach i kilka osób wkleiło swoje. Jest jedna transformacja z platynowego blondu, wystrzępionych włosków, do pędzla i henny. Wiem, że nie powinnam pisać tu o innym wątku chyba, ale to akurat zasługuje na to, bo na prawdę duża zmiana, polecam zajrzeć. Są też ładne, długie włosy myte tylko szamponem i odżywka raz na ruski rok

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2020-11-19 o 09:44
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 10:05   #1601
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, szkoda, że nie u mnie, nigdy nie miałam takiego pędzla, nawet jak ścinałam kilkanaście centymetrów na raz. Za cienkie toto

Nie wiem, czy zaglądacie na inne wątki, ale na plotkowym, na zdziwieniowym, dziewczyny zaczęły dyskusję o włosach i kilka osób wkleiło swoje. Jest jedna transformacja z platynowego blondu, wystrzępionych włosków, do pędzla i henny. Wiem, że nie powinnam pisać tu o innym wątku chyba, ale to akurat zasługuje na to, bo na prawdę duża zmiana, polecam zajrzeć. Są też ładne, długie włosy myte tylko szamponem i odżywka raz na ruski rok

Wiesz, nawet na Włosingu czy u Anwen widać transformacje włosów Dziewczyn, a na Włosingu to już w ogóle Wiem, że henna robi dużo roboty , ale tak naprawdę z nią są dwa kierunki albo ciemne albo jasne ale ciepłe. MI ani ciemne ani jasne ciepłe nie pasują. Chociaż od kilku miesięcy mam zestaw Sattvy w domu i naprawdę mocno rozważam czy sobie z nią nie pokominować.

Ja jak miałam naturalne włosy to moje włosy też za wiele nie potrzebowały - mogłam je myć szamponem z slsem, nie ptorzebowały masek, odżywek, odżywka na 5 minut i była bajka.

W sumie jak porównuje swoje włosy sprzed roku to u mnie zmiana też jest ogromna. Wcześniej miała suche, przyklepane, wykruszone strąki bez objętości., teraz są geste , miękkie, no tylko tyle, że ta jedna strona po prostu dużo bardziej się niszczy i gdyby nie ona to w ogóle nie musiałabym podcinać włosów., bo po tej drugiej stronie praktycznie się nie niszczą.

A dziewczyny w razie czego cassia szybko sie wypłukuje? Bo ja widzę, że te efekty kolorystyczne sa bardzo rozne
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2020-11-19 o 10:12
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-19, 10:16   #1602
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Beata, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tej długości i przy tym kondycji włosów. Ja niestety mam dalej problemy z włosami i one nie znikną dopoki nie zetnę tego całego rozjaśniania, jestem co do tego przekonana. Co miesiąc podcinam już końce w ilości kilku cetymentrów. Ostatnio jak tak sporo podcięłam myślałam, że zachowam tę kondycję którą uzyskałam, bo już po tej jednej stronie miałam włosy niemalże tak gładkie jak po tej drugiej, nie miałam żadnych dziur ani tym podobnych historii.

W każdym razie no włosy mam znowu prawie do obojczyka, odnoszę wrażenie, że ta historia nigdy się już nie skończy.
Niestety, tak się dzieje przy rozjaśnianiu włosów - coś za coś. Nie dziwi mnie to, ale pamiętam, że coś pisałaś, że rozjaśnianie nie nadwyręża Ci włosów, co wydało mi się wręcz niemożliwe.

Ja z rozjaśniania całej głowy co 3 miesiące, przeszłam w ostatnich 3 latach na minimalną ilość pasemek co 6-8 miesięcy i widzę niesamowitą zmiane w moich włosach.

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy zaglądacie na inne wątki, ale na plotkowym, na zdziwieniowym, dziewczyny zaczęły dyskusję o włosach i kilka osób wkleiło swoje. Jest jedna transformacja z platynowego blondu, wystrzępionych włosków, do pędzla i henny. Wiem, że nie powinnam pisać tu o innym wątku chyba, ale to akurat zasługuje na to, bo na prawdę duża zmiana, polecam zajrzeć. Są też ładne, długie włosy myte tylko szamponem i odżywka raz na ruski rok
Widziałam Swoją drogą, moda na taką spaloną platyne minęła już dobre pare lat temu - teraz wygląda to tandetnie. Włosy nam tylko za to dziękują.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-11-19 o 10:17
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 10:30   #1603
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
pseudofeministka chetnie bym podciela ale nie mam poki co opcji chyba ze znajde jakiegos mobilnego fryzjera bo zeby sie umowic to trudno a u nas stacjonarnie nikogo nie ma, za to mamy 4 kosmetyczki od malowania paznokci
jak mialam do ramion szybko chcialam przebić ta dlugośźć, bo wlasnie wtedy wlosy latwo sie niszcza..takie jest moje zdanie.potem juz szło z górki...obecnie myje co 2-3 dni, wcierkuje przed kazdym myciem olejuje juz co 3 mycie.A tak biore z polki tak w miare rozsdadnie by zachowac równowagę peh i wykorzystac to, co mam...
A dlaczego uważasz, że włosy mocniej się niszczą przy tej długości? Bo cześciej zahaczają o coś? No wląsnie ja z tej długości nie mogę wyjśc No, ale nic. cieszę się, że "dojrzałam" do tego etapu, że lepiej mieć zdrowe włosy , ale krótkie, niż jakieś z dziurami czy wystrzępionymi końcówkami I mysle, że ta rozjasniana czesc kiedys sie skonczy ;d A ten odrost który mam teraz już odrazu jest ładny, więc na pewno moje starania nie pójdą na marne

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88298664]Niestety, tak się dzieje przy rozjaśnianiu włosów - coś za coś. Nie dziwi mnie to, ale pamiętam, że coś pisałaś, że rozjaśnianie nie nadwyręża Ci włosów, co wydało mi się wręcz niemożliwe.

Ja z rozjaśniania całej głowy co 3 miesiące, przeszłam w ostatnich 3 latach na minimalną ilość pasemek co 6-8 miesięcy i widzę niesamowitą zmiane w moich włosach.



Widziałam Swoją drogą, moda na taką spaloną platyne minęła już dobre pare lat temu - teraz wygląda to tandetnie. Włosy nam tylko za to dziękują.[/QUOTE]

Tak mi się wydawało, bo w zeszłym miesiącu ścięłam całą przerzedzoną część włosow po tej "jednej" stronie i włosy zaczęły zachowywać się super - były mięsiste, miałam tzw. pędzel, żadnych tych dziur po przerzuceniu włosów z tyłu, nawet włosy mi się nie odkształcały jak zrobiłam warkocz czy związałam w kitkę.

Ale póżniej było tak, że przyszedł okres grzewczy, grzejniki w pracy, w domu , kilka razy przeszłam się w rozpuszczonych włosach, zaczęłam używać humektantów , które jakoś tak dziwnie wysuszały mi włosy i kuzwa znowu się coś narobiło.

WIesz co ja nie rozjaśniałam długości włosów od września zeszłego roku. Jedynie w e wrześniu byłam tylko na refleskach miedzy odrostami a rozjasniana czescia, ale rozjasniacz nawet nie dotykał tej części która mi się teraz wykrusza. I póki co na żadne rozjaśnianie chodzić nie będę, poczekam aż mi włosy odrosną, a póżniej będę myśleć.

MI się po prostu wydaje, że te wlosy po tej jednej stronie sa po prostu spalone na calej rozjaśnianej dlugosci i dlatego mam taki efekt. Bo nie chce mi sie wierzyc, ze po jednej stronie sa miesiste , zdrowe i nie wymagaja podciecia, a po drugiej tak niemilosiernie sie niszcza, bo to nie jest problem całej głowy , ale tej jednej części.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2020-11-19 o 10:31
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 11:44   #1604
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


A dziewczyny w razie czego cassia szybko sie wypłukuje? Bo ja widzę, że te efekty kolorystyczne sa bardzo rozne
Ja mam 2 warstwy i żadnych efektów kolorystycznych nie bylo. Ale mam ciemnawe wlosy.

U mnie też lewa strona wygląda gorzej, ale dlatego, ze wiecej spie na niej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 22:26   #1605
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja mam 2 warstwy i żadnych efektów kolorystycznych nie bylo. Ale mam ciemnawe wlosy.

U mnie też lewa strona wygląda gorzej, ale dlatego, ze wiecej spie na niej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A pod względem kondycyjnym zauważylaś zmianę?



Ja już nie mam koncepcji. Wcześniej hodowałam tę zniszczoną częśc bo nie byłam gotowa na bardzo radykalne ciecie i zostawiałam to przerzedzenie, wiec myslalam, ze to moze dlatego mi sie wykrusza, ale jak scielam te cala przerzedzona czesc, naprawde myslalam, ze bedzie juz dobrze, ale problem powrocil.



Ale i tak nie umiem sobie tego jakos inaczej wytlumaczyc niz spalone wlosy, bo kiedys tez rozjasnialam konce i kurde takich problemow z wlosami nie mialam.



Ale nic, walcze dzielnie Mam nadzieje, ze w koncu zaczne cieszyc sie wlosami jak kiedys
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 22:53   #1606
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja mam 2 warstwy i żadnych efektów kolorystycznych nie bylo. Ale mam ciemnawe wlosy.

U mnie też lewa strona wygląda gorzej, ale dlatego, ze wiecej spie na niej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A spisz w rozpuszczonych? Ja od paru lat na noc robie koczki wysoko na glowie - mysle, ze to pomaga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 10:34   #1607
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja wiem, że na włosingach (z którego notabene już uciekłam) na włosowych blogach i gdzie tylko są włosowe metamorfozy, historie i opowieści
Chodzi mi o to, że nie trzeba być niewiadomo jakim włosomaniakiem, wcieraczem, brać suple itd. Akurat te 2 czy 3 dziewczyny na wątku zdziwieniowym, które mają na prawdę ładne włosy, mówią, że właściwie to szampon, odżywka, henna - koniec. Albo szampon i odżywka. Albo, jak jedna, tylko szampon. A warkocz gruby i długi o jakim tylko mogę pomarzyć. A na włosingach i blogach to raczej już konkretne pielęgnacje wchodzą.

A koczek czy koczki do spania są super, jak mam tylko związane w jakiegoś kuca, to się elektryzują i wywijają. Jak porządnie zwinę w ślimaczka, to są fajnie mięsiste i wyglądają jak po najlepszym włosingu

Aha, i dziewczyny na tym plotkowym założyły nowy wątek włosowy, można się przenieść na więcej plot

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2020-11-20 o 10:50
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 11:13   #1608
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że na włosingach (z którego notabene już uciekłam) na włosowych blogach i gdzie tylko są włosowe metamorfozy, historie i opowieści
Chodzi mi o to, że nie trzeba być niewiadomo jakim włosomaniakiem, wcieraczem, brać suple itd. Akurat te 2 czy 3 dziewczyny na wątku zdziwieniowym, które mają na prawdę ładne włosy, mówią, że właściwie to szampon, odżywka, henna - koniec. Albo szampon i odżywka. Albo, jak jedna, tylko szampon. A warkocz gruby i długi o jakim tylko mogę pomarzyć. A na włosingach i blogach to raczej już konkretne pielęgnacje wchodzą.
Myśle, że i tutaj panuje zasada (która tyczy się też wielu innych dziedzin w życiu) 70/30, tj. 70% sukcesu, to genetyka, a 30% pielęgnacja. Tak naprawde przy prostej pielęgnacji + nie farbowaniu tych włosów, nie rozjaśnianiu, nie katowaniu prostownicami, większość z nas może mieć naprawdę ładne włosy. Jak ktoś genetycznie ma cienkie i rzadkie, to niewiele z tym można zrobić choćby człowiek na glowie stawał jeżeli chodzi o pielęgnacje. Albo włosy pierwotnie mają potencjał, który można podkręcić odpowiednią pielęgnacją, albo nie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-11-20 o 11:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 14:39   #1609
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88301551]Myśle, że i tutaj panuje zasada (która tyczy się też wielu innych dziedzin w życiu) 70/30, tj. 70% sukcesu, to genetyka, a 30% pielęgnacja. Tak naprawde przy prostej pielęgnacji + nie farbowaniu tych włosów, nie rozjaśnianiu, nie katowaniu prostownicami, większość z nas może mieć naprawdę ładne włosy. Jak ktoś genetycznie ma cienkie i rzadkie, to niewiele z tym można zrobić choćby człowiek na glowie stawał jeżeli chodzi o pielęgnacje. Albo włosy pierwotnie mają potencjał, który można podkręcić odpowiednią pielęgnacją, albo nie.[/QUOTE]

A ja mysle inaczej mozna miec fajne wlosy za mlodu tj za dziecka i np do 16 roku zycia a potem jak to w tym wieku bywa przychodza pomysly na koloryzacje,rozjasnianie prostowanie itd przez co z grubego warkocza można uczynić sobie chudą kitkę czy inną masakrę na glowie .. znam duzo takich przypadków,a geny coz pewnie tez maja jakies znaczenie czy choroby np. tarczycy ,leki jakie sie przyjmuje dlatego mysle ze tzreba patrzec na to wieloaspektowo a nie tylko ze ktoś ma ladne wlosy od babki prababki:p
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-20, 14:54   #1610
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
A ja mysle inaczej mozna miec fajne wlosy za mlodu tj za dziecka i np do 16 roku zycia a potem jak to w tym wieku bywa przychodza pomysly na koloryzacje,rozjasnianie prostowanie itd przez co z grubego warkocza można uczynić sobie chudą kitkę czy inną masakrę na glowie .. znam duzo takich przypadków,a geny coz pewnie tez maja jakies znaczenie czy choroby np. tarczycy ,leki jakie sie przyjmuje dlatego mysle ze tzreba patrzec na to wieloaspektowo a nie tylko ze ktoś ma ladne wlosy od babki prababki:p
No właśnie o tym dokładnie napisałam - że o ile się tych włosów nie nadwyręża i nie katuje stylizacją i koloryzacją, to wiele z nas miałaby szanse mieć ładne włosy bez potrzeby stawania na głowie jeżeli chodzi o pielęgnacje.

Choroby to insza inszość - wiadomo.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 17:17   #1611
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że na włosingach (z którego notabene już uciekłam) na włosowych blogach i gdzie tylko są włosowe metamorfozy, historie i opowieści
Chodzi mi o to, że nie trzeba być niewiadomo jakim włosomaniakiem, wcieraczem, brać suple itd. Akurat te 2 czy 3 dziewczyny na wątku zdziwieniowym, które mają na prawdę ładne włosy, mówią, że właściwie to szampon, odżywka, henna - koniec. Albo szampon i odżywka. Albo, jak jedna, tylko szampon. A warkocz gruby i długi o jakim tylko mogę pomarzyć. A na włosingach i blogach to raczej już konkretne pielęgnacje wchodzą.

A koczek czy koczki do spania są super, jak mam tylko związane w jakiegoś kuca, to się elektryzują i wywijają. Jak porządnie zwinę w ślimaczka, to są fajnie mięsiste i wyglądają jak po najlepszym włosingu

Aha, i dziewczyny na tym plotkowym założyły nowy wątek włosowy, można się przenieść na więcej plot

A możesz wkleic linki do tych wątków? Bo ja nie wiem o które chodzi . Na starym plotkowym za dużo się nie dzieje



Mi się wydaje, że sporo roboty robi henna, a nie każdy chce w nią wchodzić. Tak jak pisałam wczesniej - jak miałam naturalne włosy,doprowadzone do ładu pielęgnacja i nawet rozjaśnione na końcach to też niewiele im było potrzeba i wyglądały pięknie. Ale do włosów naturlanych u mnie jeszcze długa droga i póki co musze kombinowac z tym co mam teraz na głowie Raczej nie mogłabym postawić na umiar w tym momencie

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88302300]No właśnie o tym dokładnie napisałam - że o ile się tych włosów nie nadwyręża i nie katuje stylizacją i koloryzacją, to wiele z nas miałaby szanse mieć ładne włosy bez potrzeby stawania na głowie jeżeli chodzi o pielęgnacje.

Choroby to insza inszość - wiadomo.[/QUOTE]


Też tak uważam. Ja przez 27 lat nie farbowałam włosow, nie rozjasnialam zajełam sie pielegnacja i mialam super wlosy, a pozniej tylko do potrzymywalam i nie musialam cudowac z niczym, czego bym nie uzyla to wszystko im pasowalo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 18:19   #1612
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Gorzej tylko jak komuś jego naturalne włosy się po prostu nie podobają (jak to jest w moim przypadku). Więc od ponad 10 lat z nimi walczę ale i tak o dziwo wyglądają nawet nieźle. Raz w roku robię keratynowe prostowanie żeby na codzień nie męczyć ich prostownica i farbuje je od wielu lat. Wiadomo że jakbym zostawiła je w 100 procentach naturalne na pewno byłyby w lepszej kondycji. Ale co z tego skoro zupełnie bym się sobie w nich nie podobała

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 20:28   #1613
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A dziewczyny w razie czego cassia szybko sie wypłukuje? Bo ja widzę, że te efekty kolorystyczne sa bardzo rozne
U mnie się kolor bardzo ocieplił, mam tak cudnie rude w słońcu. I mam wrażenie, że są ciemniejsze

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Z orientany kupiłam karmelowy brąz a z sattvy jasny brąz i henna z alma (ale to nie dla mnie akurat).
Ja wczoraj zamówiłam tą sattve po czym dopiero doczytałam, że zawiera indygo. Więc żeby uniknąć ewentualnego glona anulowałam zakup i obiecałam sobie, że będę uważniejsza
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 22:56   #1614
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Kupiłam dziś ta wcierke only bio zobaczymy jak się będzie spisywać, dajcie znać jak ktoras używa
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 07:45   #1615
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś ta wcierke only bio zobaczymy jak się będzie spisywać, dajcie znać jak ktoras używa
Ja zdenkowalam jedną butelczkę.
Poza ładnym zapachem i przedłużaniem świeżości u mnie nie robiła nic Ale mam jeszcze jedno opakowanie więc dam jej drugą szansę
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 11:45   #1616
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88303578]Ja zdenkowalam jedną butelczkę.
Poza ładnym zapachem i przedłużaniem świeżości u mnie nie robiła nic Ale mam jeszcze jedno opakowanie więc dam jej drugą szansę [/QUOTE]
Ta marka chyba jest za krótko na rynku, żeby miało to czas coś zrobić?
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 15:13   #1617
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 710
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88303033]U mnie się kolor bardzo ocieplił, mam tak cudnie rude w słońcu. I mam wrażenie, że są ciemniejsze



Ja wczoraj zamówiłam tą sattve po czym dopiero doczytałam, że zawiera indygo. Więc żeby uniknąć ewentualnego glona anulowałam zakup i obiecałam sobie, że będę uważniejsza [/QUOTE]

No trzeba uważać na skład tym bardziej jak ma sie blond czuprynę , dobrze, że mogłaś anulować zamówienie.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 15:13   #1618
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A pod względem kondycyjnym zauważylaś zmianę?



Ja już nie mam koncepcji. Wcześniej hodowałam tę zniszczoną częśc bo nie byłam gotowa na bardzo radykalne ciecie i zostawiałam to przerzedzenie, wiec myslalam, ze to moze dlatego mi sie wykrusza, ale jak scielam te cala przerzedzona czesc, naprawde myslalam, ze bedzie juz dobrze, ale problem powrocil.



Ale i tak nie umiem sobie tego jakos inaczej wytlumaczyc niz spalone wlosy, bo kiedys tez rozjasnialam konce i kurde takich problemow z wlosami nie mialam.



Ale nic, walcze dzielnie Mam nadzieje, ze w koncu zaczne cieszyc sie wlosami jak kiedys
Tak se. Od razu po są gładkie i błyszczące. Efekt mija po kilku dniach. Dzisiaj robiłam 3 raz, tym razem z dodatkiem tulsi i noo dziś mam lekką taflę (w porównaniu ze stanem wyjściowym) wiec może będzie lepiej. Ale brnę w to dalej, co 2 tygodnie bede robić cassię, może sie kiedyś nadbuduje wystarczająco [1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88300869]A spisz w rozpuszczonych? Ja od paru lat na noc robie koczki wysoko na glowie - mysle, ze to pomaga.


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]No do września spałam w rozpuszczonych. Od wrzesnia zawsze luźny koczek, wiec daje sobie dłuższy czas na naprawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 16:22   #1619
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278639
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 17:57   #1620
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88304051]Ta marka chyba jest za krótko na rynku, żeby miało to czas coś zrobić? [/QUOTE]

Po kozieradce widziałam wysyp bejbików po miesiącu więc czy ja wiem czy za krótko? U siebie nie zauważyłam efektów po tej od onlybio ale dziewczyny na fb pisały o sporych przyrostach.

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
No trzeba uważać na skład tym bardziej jak ma sie blond czuprynę , dobrze, że mogłaś anulować zamówienie.
Na szczęście sprzedawca nie wysłał jeszcze paczki. Dobrze, że w porę ogarnęłam. Ale i tak czuję się mega gapą
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.