Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 09:55   #1
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580

Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt


Witam serdecznie.
Po raz pierwszy zamierzamy spędzić z rodziną Boże Narodzenie poza domem.
Chcielibyśmy wybrać się do jakiegoś pensjonatu, pokoi gościnnych, gdzie zorganizowana będzie kolacja wigilijna dla gości.
Szukam obiektu przystępnego cenowo (hotele odpadają), w którym dziecko 1,5 roku i pies będą mile widziani.
Najchętniej rejon gór świętokrzyskich, ewentualnie Mazury, ale w ciekawe miejsce pojedziemy dalej

Macie sprawdzone miejscówki?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 23:35   #2
Renata_U
Raczkowanie
 
Avatar Renata_U
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Ojej prawdę mówiąc też kiedyś chciałabym spędzić święta w górach w takiej wiejskiej chacie z życzliwymi gospodarzami. Moi znajomi kiedyś byli na wigilii wyjazdowej tylko nie do końca pamiętam nazwę miejsca chyba coś z dobrym aniołem w Rabce. W każdym razie to było jakieś 2 lata temu, oni wtedy byli zadowoleni, a co tam jest teraz to nie wiem.
__________________
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Renata_U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:01   #3
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Byłam w fajnym miejscu, ale pod Zakopanem.
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:46   #4
Katarzyna_kocham gory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Też zastanawiamy się nad wyjazdem świątecznym, ale chyba jeszcze nie w tym roku. Z jednej strony kusząca propozycja, bo można uniknąć całego zamieszania z przygotowaniami, gotowaniem, sprzątaniem, przyjmowaniem gości... ale z drugiej strony nawet jeśli się zdecydujemy z mężem na wyjazd to chyba i tak ubiorę choinkę i zrobię świąteczne porządki Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że góry są najlepszym możliwym miejscem na taki wyjazd, bo w górach zawsze jest coś ciekawego do zrobienia i pełno atrakcji niezależnie od pory roku. Na pewno polecam przykładowo Karpacz, Szklarską Porębę, albo na przykład Ustroń. Tak jak wcześniej pisałam, na święta nie byłam, ale od wielu lat jeżdżę tam na wakacje i jest niesamowicie. ZamyślonaRoztargniona - wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce bazę noclegową danej miejscowości to szybko otrzymasz linki do różnych pensjonatów i tym podobnych miejsc. Na pewno na stronach będziesz miała wyszczególnione różne oferty, a w razie wątpliwości zawsze możesz zadzwonić i dopytać. Tak czy inaczej, jeśli poważnie myślisz o takiej opcji jak wyjazd na święta to lepiej spiesz się z załatwianiem miejsca, bo im później, tym mniejszy wybór i na ostatnią chwilę też najdrożej.

Edytowane przez Katarzyna_kocham gory
Czas edycji: 2013-09-25 o 19:47 Powód: zapomniałam dodać jedną informację
Katarzyna_kocham gory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:46   #5
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_kocham gory Pokaż wiadomość
Też zastanawiamy się nad wyjazdem świątecznym, ale chyba jeszcze nie w tym roku. Z jednej strony kusząca propozycja, bo można uniknąć całego zamieszania z przygotowaniami, gotowaniem, sprzątaniem, przyjmowaniem gości... ale z drugiej strony nawet jeśli się zdecydujemy z mężem na wyjazd to chyba i tak ubiorę choinkę i zrobię świąteczne porządki Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że góry są najlepszym możliwym miejscem na taki wyjazd, bo w górach zawsze jest coś ciekawego do zrobienia i pełno atrakcji niezależnie od pory roku. Na pewno polecam przykładowo Karpacz, Szklarską Porębę, albo na przykład Ustroń. Tak jak wcześniej pisałam, na święta nie byłam, ale od wielu lat jeżdżę tam na wakacje i jest niesamowicie. ZamyślonaRoztargniona - wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce bazę noclegową danej miejscowości to szybko otrzymasz linki do różnych pensjonatów i tym podobnych miejsc. Na pewno na stronach będziesz miała wyszczególnione różne oferty, a w razie wątpliwości zawsze możesz zadzwonić i dopytać. Tak czy inaczej, jeśli poważnie myślisz o takiej opcji jak wyjazd na święta to lepiej spiesz się z załatwianiem miejsca, bo im później, tym mniejszy wybór i na ostatnią chwilę też najdrożej.
Kocham góry, ale perspektywa stania w korku na Zakopiance zniechęca mnie i dlatego obieram przeciwny kierunek.
Szukałam już różnych miejsc, noclegi są, ale mało które organizują kolację wigilijną dla gości, wspólne ubieranie choinki, śpiewanie kolęd. Nawet jak to jest, to jak słyszą że z małym dzieckiem i psem,to nie są chętni.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 22:10   #6
Katarzyna_kocham gory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Masz jeszcze troszkę czasu, na pewno coś znajdziesz Przypomniałam sobie, że znajoma coś wspominała o Rynie na Mazurach - nie pamiętam nazwy hotelu, ale urządzają kolacje wigilijne i zwierzaki są jak najbardziej mile widziane (chyba jest 50zł za dobę od zwierzaka). Perspektywa stania w korku dla nikogo nie jest przyjemna. Na Zakopiance sama miałam wątpliwą przyjemność stać i to dosłownie stać przez kilka godzin, ale innym razem zaś przejechaliśmy bez problemu. Na to już nie masz wpływu, bo różnie bywa, chociaż oczywiście lepiej nie szykować się w podróż w samo południe Daj znać, jak uda Ci się coś znaleźć.
Katarzyna_kocham gory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:50   #7
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Och zazdroszczę planu. To jedno z moich ciągle niezrealizowanych marzeń, bez tych szaleńczych przygotowań, godzin spędzonych w kuchni, a zamiast tego narty, a po nartach wszystko podsunięte pod nos, ech...
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 11:40   #8
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Zielona Polana, miejscowość Łączki, w Bieszczadach. Nawet za starsze dzieci nie płacimy nic, mają tam np. opiekunkę dla dziecka. My jedziemy całą rodziną na cały tydzień. Ten tydzień na miejscu będzie nas kosztował sporo mniej niż tradycyjne święta, a na miejscu wszystko będzie zachowane w tradycyjnym klimacie. Mają elementy spa, pełne wyżywienie. Byliśmy tam już w wakacje i świetnie się bawiliśmy. Dołączacie? ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:04   #9
vancoment
Przyczajenie
 
Avatar vancoment
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Ja nie wyobrażam sobie Świąt poza domem moich dziadków Ale moja przyjaciółka w zeszłym roku spędziła święta z rodziną w ten sposób. W tym roku ja wybieram się do Uroczyska Siedmiu Stawów http://www.uroczysko7stawow.pl/konfe...ty/dla-biznesu. Muszę przyznać, że jak oglądałam zdjęcia i słuchałam relacji z zeszłych świąt przyjaciółki to wyglądało to naprawdę bajkowo. Zazdrość wzięła górę i w tym roku my spędzimy tak święta - zamek, las dookoła, zabiegi w spa, więc pełen wypas

Edytowane przez vancoment
Czas edycji: 2013-12-18 o 10:31
vancoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:34   #10
Norrsken
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Witam,
Moim sprawdzonym obiektem jest Hotel Senator w woj Świętokrzyskim. Rok temu byłam tam w święta i sylwestra. Wspaniała atmosfera, taka rodzinna, miła i fachowa obsługa na wysokim poziomie Można tam znaleźć SPA i centrum termalne. Wrażeń z wyjazdu nie da się opisać Człowiek wraca z nową energią, wypoczęty.
W tym roku również będziemy gościć w Hotelu Senator.
Szczerze polecam i być może do zobaczenia na miejscu!
Norrsken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:21   #11
gabriel000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Kiedyś nie byłem przekonany do wyjazdów z domu na święta, ale żona zbuntowała się pewnego razu i oznajmiła, że nie zamierza niczego przygotowywać, więc albo jedziemy gdzieś do hotelu, albo święta spędzamy jak każdy inny dzień nawet bez choinki! Cóż miałem zrobić? Pojechaliśmy raz, później następny i w końcu się przekonałem. Może być całkiem miło, a najważniejsze, żeby być z kimś ważnym dla siebie, nie ważne gdzie
gabriel000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 10:39   #12
DoR_aaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Troche spóźnina jestem, ale polecam bardzo sparwdzoną opcję na przyszłosć. W tym roku sama z rodziną skorzystałam i wypróbowałam. Na święta z rodziną polecam Podlasie, Biebrzański Park Narodowy. Tam jest przepięknie, przyroda dookoła, biebrzańskie bagna, w okolicy niedaleko basen, twierdz w Osowscu do zwiedznia, łosie , bobry -można na prawdę się wyrwać z rzeczywistości. My nocowaliśmy w Bartlowiznie - ośrodku nad samą rzeką Biebrzą, w miasteczku Goniądz. Polecam, bo miejscówka super, karmia świetnie , tradycyjną polską kuchnią. Tak nam się spodobało, że myślę, żeby dzieciaki na zabrać jeszcze raz na ferie.
DoR_aaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 19:50   #13
VenomPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wigilia poza domem - polećcie sprawdzony obiekt

Odświeżę trochę temat ponieważ w tym roku pierwszy raz w życiu chcemy spędzić Boże Narodzenie poza domem. Widziałem wiele fajnych ofert ale nie wiem czy jesteśmy gotowi na zorganizowaną imprezę w hotelu. Myślimy nad czymś bardziej spokojnym ale na pewno będą to góry! Czy ktoś z Was wynajmował apartament na te kilka magicznych dni w tym okresie? Jakieś spostrzeżenia? uwagi? opinie? z góry dziękuję!
VenomPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-15 20:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.