Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-30, 22:28   #4531
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
ubiegałam 5km pod wiatr, masakra, słaby czas, źle mi się biegło. kawałek bez wiatru fajnie pobiegłam, a potem znowu. oby jutro przestało z tym wiatrem to może w samej koszulce pójdę

edit. dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia ze zmianą butów z takich tańszych marek typu Decathlon na buty np ASICS? zastanawiam się nad zmianą butów, bo biega mi się coraz lepiej, z oddechem ogólnie nie mam większych problemów, nogi mają siły, ale stopy i kostki czasem mnie bolą. teraz biegam w Kalenji Run Cushion, czyli dość tanich z Decathlonu. zastanawiam się, czy zmiana na jakieś lepsze coś by może pomogła
A na co liczysz, że w czym ma Ci pomóc? Szybciej biegać, lepsza amortyzacja?

Ja się przesiadalam z butów niebiegowych (takich do fitnessu) na Asics i różnica była ogromna,ale w komforcie biegania. Decathlon jednak ma spoko produkty, woec przesiadka z biegowych Decathlon na biegowe Asics możesz nie poczuć różnicy. Zależy tez czego oczekujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-30, 22:34   #4532
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

no właśnie głównie chodzi mi o lepszą amortyzację i ogólnie komfort biegania
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 15:49   #4533
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Melduje 6,4 km. Śnieg się stopil niestety.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 17:58   #4534
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

u ciebie był śnieg?

a ja dzisiaj zrobiłam 6,1km w średnim tempie 6:55 cieszę się, bo to mój najlepszy wynik, naprawdę robiłam mini przerwy tylko na przejście podziemne, pasy i smarkanie w niedzielę idę na 7km no a za tydzień bieg niepodległości.
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 19:05   #4535
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
u ciebie był śnieg?

a ja dzisiaj zrobiłam 6,1km w średnim tempie 6:55 cieszę się, bo to mój najlepszy wynik, naprawdę robiłam mini przerwy tylko na przejście podziemne, pasy i smarkanie w niedzielę idę na 7km no a za tydzień bieg niepodległości.
Tak, wczoraj padał i nawet trochę polegał. Ale rano słońce stopilo
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 20:25   #4536
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

calore gratki mnie też bardzo cieszą postępy w bieganiu
dziunkowa kurcze ile ty biegasz! za rok pewnie zrobisz maraton z palcem w nosie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 21:28   #4537
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
no właśnie głównie chodzi mi o lepszą amortyzację i ogólnie komfort biegania
Kalenji ma nawet dobre opinie, ale te droższe modele. Jeśli masz ten tańszy, to powinnaś odczuć różnicę w bieganiu, jeśli kupisz droższe. Patrzę na ten model i jest fajny lekki, ale amortyzację ma chyba słabą, bo tylko pianka Eva. Jeśli zamierzasz dalej biegać, to spróbowałabym na Twoim miejscu zamienić te Kalenji.
Niekoniecznie na Asics, lepiej pomierzyć różne buty, róznych marek.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-31, 22:55   #4538
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

beatiska dzięki za odpowiedź. oglądałam dzisiaj inne modele Kalenji, m. in. Comfort Run i zobaczę, co wybiorę. w sumie te moje mają nawet opis, że są do początkowych biegów
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-03, 07:57   #4539
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
calore gratki mnie też bardzo cieszą postępy w bieganiu
dziunkowa kurcze ile ty biegasz! za rok pewnie zrobisz maraton z palcem w nosie
Taa maraton , żebym połówkę przeżyła.
Prawie same lekkie i wolne truchtanka ostatnimi czasy wiec się nie przemęczam.

Wczoraj 10,8 km
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 15:05   #4540
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Witam się w wątku probuje biegać dla lepszego samopoczucia w sumie od początku września biegałam kilka razy, dzisiaj muszę się pochwalić zrobiłam pierwszy raz ponad 7 km 52 min pierwszy raz biegałam z muzyką i było rewelacyjnie zdecydowanie lepiej gdy nie słyszę wlasnych kroków i dyszenia, prawie godzina a minęło mi to szybciej niż gdy biegam zwykle po 3.5km.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 17:05   #4541
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

witaj laktoza

ja dzisiaj też zrobiłam 7km, ale w czasie 54min, więc w sumie podobnie. a wcześniej 3 dni nie biegałam niestety, babski czas

biegasz tylko od września, czy wcześniej też coś biegałaś?
calore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-04, 20:31   #4542
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Również witam się w wątku Biegam od połowy września. Za mną 21 treningów i liczę że ilość będzie rosła właśnie zbieram się na kolejny trening, powodzenia wszystkim aktywnym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 20:58   #4543
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

brawo za biegi ja nic nie robiłam w weekend, bo w sobote rano wyrżnęłam kolanem w stolik kawowy i mnie napiernicza cały czas. A na za tydzień muszę być zdrowa bo w niedzielę bieg na 10 km!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 23:18   #4544
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

To życzę zdrówka ja dzisiaj 6,3km. Czyli ciągle bardzo podobne wyniki. Myślę, że na spokojnie mogłabym wskoczyć do 10, tylko ciężko po 22 znaleźć trasę idealnie oświetloną i całkowicie bezpieczną więc trzeba to w dni pracujące ograniczyć do 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 17:56   #4545
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
witaj laktoza

ja dzisiaj też zrobiłam 7km, ale w czasie 54min, więc w sumie podobnie. a wcześniej 3 dni nie biegałam niestety, babski czas

biegasz tylko od września, czy wcześniej też coś biegałaś?
Od początku września, wczoraj to był mój 11 bieg. Właśnie apropo babskiego czasu to ja też byłam w trakcie i biegałam dwa dni z rzędu w sobotę i niedzielę moja historia biegowa jest skromna w 2017 biegałam 2 razy, a w 2016 może z 4 wg historii na Endomondo dlatego jestem dumna z dystansu poza tym chodziłam dość regularnie na fitness i siłownia do lutego kiedy skręciłam nogę i nie mogłam się z tego wyleczyć bardzo długo. W połowie sierpnia wróciłam do ruszania się bo rozstałam się z chłopakiem i musiałam robić coś żeby nie myśleć za dużo. Jeździłam na rowerze ale jednak bieganie to lepszy wycisk w krótszym czasie. A Ty jak długo biegasz? Robisz już takie dystanse regularnie?
Cytat:
Napisane przez kina_drim Pokaż wiadomość
To życzę zdrówka ja dzisiaj 6,3km. Czyli ciągle bardzo podobne wyniki. Myślę, że na spokojnie mogłabym wskoczyć do 10, tylko ciężko po 22 znaleźć trasę idealnie oświetloną i całkowicie bezpieczną więc trzeba to w dni pracujące ograniczyć do 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten sam problem, dlatego najczesciej biegam w weekend bo mogę wyjść rano na biegać po lesie albo jakis polach, wieczorem boje się w ciemnościach. U mnie tez jest straszny smog...

Wczoraj zamówiłam słuchawki dla biegaczy Bluetooth, będzie motywacja żeby przetestować

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 18:15   #4546
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

A co do kwestii obuwia to polecam na tą chwilę zakupienie butów na podeszwie vibram. Antypoślizg, idealna amortyzacja stopy i elastyczność materiału. Chwalę sobie i sama takie proponuje klientom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 18:33   #4547
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

to ja znowu nie lubię biegania w weekend. potrzebuję chyba długiego rozruchu w ciągu dnia, kiedy idę do pracy itp. tak w wolny dzień jakoś mi gorzej idzie
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 08:31   #4548
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja sie męczę z biodrem, zaczyna boleć po 1-2km. Póki co uskuteczniam marszobiegi, ale chyba czas się wybrać do fizjoterapeuty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 08:41   #4549
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

No tutaj to też możesz odczuwać złą postawę w ciągu dnia np. jesteś w pracy skierowana w którąś ze stron przez co cały ciężar skupiony jest na jednej stronie biodra powodując wykrzywienie (wyćwiczenie złej postawy). Warto to zbadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 10:01   #4550
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja bardzo lubię biegać w weekendy. Niedziele są najlepsze, bo mało wtedy ludzi się kręci

Ostatnie kilka razy biegałam bez wody i wkładałam telefon do kieszeni w kurtce i w sumie fajnie tak. Planuję kupić taki pasek na flaszki, jakkolwiek się to nie nazywa

Dzisiaj 8 km. Ciekawe, że w listopadzie jest rano cieplej niż było we wrześniu Endomondo mi coś świruje po aktualizacji jeszcze bardziej niż wcześniej.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:16   #4551
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja też dziś biegałam, 8,4 km, asfalt i las. Ale ciężko mi było, wczoraj wieczorem robiłam trening siłowy i miałam zmęczone mięśnie plus wiatr, czas słaby jak na mnie obecnie. No ale cóż, każdy trening jest ważny i takie gorsze też są potrzebne.
Endomondo to zawsze świruje :P
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 14:07   #4552
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

To ja tak w piątek wieczorem dowaliłam sobie trening na pośladki, w sobotę rano dość ostro pobiegałam, wieczorem dorzuciłam trening na ręce i w niedzielę po przebudzeniu pomyślałam tylko AUĆ
Dzisiaj też mi kiepsko szło, apka Polara pierwszy raz mi taki niski running index wyświetliła jak dziś.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 19:00   #4553
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

melduję 5,3km w 35 minut

kupiłam nowe buty, Kalenji Run Comfort. w niedzielę biegałam w nich pierwszy raz i trochę stopy musiały się przyzwyczaić, ale kolana nic a nic mnie nie bolały. dzisiaj już stopy też super i biegło mi się o wiele lepiej, niż wcześniej. te buty mają większą amortyzację, więc do biegania po chodnikach na pewno będą lepsze
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 08:34   #4554
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Melduję 7 km, ból pod koniec treningu jakby mniejszy może się rozbiega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 13:16   #4555
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

dziewczyny, pytanie mam organizacyjne pierwszy raz będę uczestniczyć w takim zorganizowanym biegu i nie wiem, co i jak. tzn pakiet startowy można już w piątek odebrać i tak też zrobię. potem w niedzielę pewnie trzeba pójść do biura zawodów i się u nich zameldować i co dalej? biuro zamykają na godzinę przed startem, więc pewnie będą jakieś gadki sponsorów itp ale co np w sytuacji, kiedy bieg na 7 i 11km startują razem, skąd mam wiedzieć, gdzie idzie ta trasa na 7? wybaczcie głupie pytania, ale zaczynam się denerwować nie biegiem, ale właśnie tym, że czegoś nie ogarnę
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 14:05   #4556
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
dziewczyny, pytanie mam organizacyjne pierwszy raz będę uczestniczyć w takim zorganizowanym biegu i nie wiem, co i jak. tzn pakiet startowy można już w piątek odebrać i tak też zrobię. potem w niedzielę pewnie trzeba pójść do biura zawodów i się u nich zameldować i co dalej? biuro zamykają na godzinę przed startem, więc pewnie będą jakieś gadki sponsorów itp ale co np w sytuacji, kiedy bieg na 7 i 11km startują razem, skąd mam wiedzieć, gdzie idzie ta trasa na 7? wybaczcie głupie pytania, ale zaczynam się denerwować nie biegiem, ale właśnie tym, że czegoś nie ogarnę
Jak odbierzesz pakiet w piątek to w dzień biegu już raczej nie bedziesz musiała się meldować w biurze zawodów

Trasa na pewno bedzie oznaczona, a miejsce gdzie jeden dystnas odłącza się od drugiego, już na pewno bedzie dobrze widocznie i zapewne obstawione wolontariuszami.
Dla uspokojenia głowy możesz sobie zerknąć na mapkę trasy, pewnie bedzie w pakiecie startowym lub na stronie organizatora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 14:09   #4557
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez calore Pokaż wiadomość
dziewczyny, pytanie mam organizacyjne pierwszy raz będę uczestniczyć w takim zorganizowanym biegu i nie wiem, co i jak. tzn pakiet startowy można już w piątek odebrać i tak też zrobię. potem w niedzielę pewnie trzeba pójść do biura zawodów i się u nich zameldować i co dalej? biuro zamykają na godzinę przed startem, więc pewnie będą jakieś gadki sponsorów itp ale co np w sytuacji, kiedy bieg na 7 i 11km startują razem, skąd mam wiedzieć, gdzie idzie ta trasa na 7? wybaczcie głupie pytania, ale zaczynam się denerwować nie biegiem, ale właśnie tym, że czegoś nie ogarnę
Ja u siebie jak odbierałam pakiet w piątek to już przed biegiem się nigdzie nie meldowalam. Ale może być różnie.
Na pewno będą mówić przez głośnik kto gdzie ma stanąć, albo będzie oznakowane. Można też się kogoś zapytać. Możliwe ze startują razem wszyscy i potem się jakiś rozchodzą te biegi na 7 i 11. Ale to też będzie oznakowane.
Najlepiej przy odbieraniu numeru się zapytaj. Albo maila wyślij. Ja tak robię jak mam wątpliwości
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 14:22   #4558
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

dzięki dziewczyny

w regulaminie jest coś, żeby zgłosić się z dniu zawodów do biura, ale może źle coś przeczytałam. na pewno zapytam w piątek przy odbiorze pakietu o parę rzeczy i może już w niedzielę uda mi się z kimś zgadać, kto też biegnie na 7

edit. wczoraj zrobiłam słabe 6,4km w 48 minut, ale wydaje mi się, że realny czas miałam o ok minutę lepszy. a to dlatego że ok 2 kilometra zaczepiła mnie jakaś pani szukająca ulicy x. no to tłumaczę jej, gdzie ma iść, że niedaleko, a ta zdziwiona, że to nie tu, gdzie myślała, a czy wiem, gdzie taki a taki gabinet jest, że na przystanku była nazwa tej ulicy x właśnie, że ona nie wie. no i tak jej cały czas pokazuję, gdzie ta ulica jest, to w końcu stwierdziła, że ona ze mną pobiegnie i faktycznie zaczęła biec w płaszczu, z torebką itp długo nie pociągła na szczęście, ale wybiła mnie z rytmu

Edytowane przez calore
Czas edycji: 2018-11-08 o 11:25
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 16:10   #4559
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Melduje 10,4 km
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 11:08   #4560
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

super dziunkowa
Ja mam jutro te zawody na 10km, a w czwartek spadłam ze schodów ;/ obiłam sobie kolano kurde, już w miarę chodzę ale nie wiem czy dam radę. O życiówce mogę zapomnieć, jeszcze nawet nie wiem czy wystartuję z tym kolanem.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.