Czy szampony dla dzieci nadają sie TYLKO dla dzieci? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 11:33   #121
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: szampon dla dzieci nadaje sie TYLKO DLA DZIECI

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Przede wszystkim skręt
Nie spodziewałam się, ze moje włosy mogą mieć tak niesamowity potencjał!
po drugie- świeżość Myję włosy teraz tylko 2 razy w tyg., gdzie wcześniej było to co najmniej 3 albo 4 razy
Po trzecie- "struktura włosów"- są niesamowicie miękkie, gładkie i lśniące Wcześniej na blask nie narzekałam, ale jednak były grube, sztywne i nieprzyjemne w dotyku.
Po czwarte- układanie się
Przez 3 dni chodzę w rozpuszczonych a loki odświeżam tylko olejem koksowym, bo nic więcej im nie potrzeba aby wrócić do siebie po nocy

I jeszcze wiele innych rzeczy Ale te są najbardziej zauważalne

Jeju jak Ci zazdroszczę! Ja myje włosy codziennie. I te wszystkie zalety zauważyłaś po BD czy jakimś innym szamponie?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕

Edytowane przez paulaa6
Czas edycji: 2010-10-14 o 11:35
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 15:14   #122
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy szampony dla dzieci nadają sie TYLKO dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a masz stwierdzoną alergie na formaldehyd? ja kiedys u siebie podejrzewalam, ale w tym szamponie nie robi mi krzywdy, wiec raczej nie mam
Nie, dlatego używam Po prostu nie lubię napędzać firm, które są dla mnie nieetyczne pod względem składów. Jednakże podoba mi się, że fitomed daje tak wysoko ekstrakty, przez co plusuje. Wiadomo, że nie obejdzie się bez konserwantów, ale ten bije mnie w oczy
P.S. Myślę, że to przez naczytanie się o szkodliwości i cały czas mi to przypomina.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:08   #123
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy szampony dla dzieci nadają sie TYLKO dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Nie, dlatego używam Po prostu nie lubię napędzać firm, które są dla mnie nieetyczne pod względem składów. Jednakże podoba mi się, że fitomed daje tak wysoko ekstrakty, przez co plusuje. Wiadomo, że nie obejdzie się bez konserwantów, ale ten bije mnie w oczy
P.S. Myślę, że to przez naczytanie się o szkodliwości i cały czas mi to przypomina.
a ktory konserwant uwazasz za ok? no wlasnie wszystkie bardzo skuteczne, sa bardzo beeee, taka jest niestety prawda
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:09   #124
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: szampon dla dzieci nadaje sie TYLKO DLA DZIECI

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Jeju jak Ci zazdroszczę! Ja myje włosy codziennie. I te wszystkie zalety zauważyłaś po BD czy jakimś innym szamponie?
Ja mówię o całkowitej zmianie pielęgnacji Przejście na tzw. "pokraczne CG"
Czyli w wielkim skrócie:
- mycie włosów w większości odżywką, szampon (BD of course ) tylko do zmywania olejów czy nafty
- regularne olejowanie
- maski wieloskładnikowe, odżywcze i treściwe przynajmniej raz w tyg. na ok. godzinkę pod czepkiem
- dopasowana stylizacja
- w większości unikanie silikonów; jednak w teraźniejszym okresie z chęcią je dołączyłam i wychodzi to moim kudełkom jak najbardziej na dobre

Cóż...dużo by wymieniał jeszcze
Do mycia 2 razy w tyg. przeszłam z czasem Nie był to efekt natychmiastowy
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:07   #125
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Czy szampony dla dzieci nadają sie TYLKO dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Skoro już napomknęłaś o innym szamponie, to polecam szampony Fitomed. Ziołowy, a SLS daleko w składzie, bez silikonów i poliquaterniów. Tylko ten DMDM Hydantoin
Skarpetta twój nic+avatar poprostu są boskie i uśmiecham się zawsze jak cię gdzieś widze nawet gdy mam zły chumor-dzięki!

p/s Bardzo przepraszam za offtopa ale musiałam
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 08:22   #126
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy szampony dla dzieci nadają sie TYLKO dla dzieci?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a ktory konserwant uwazasz za ok? no wlasnie wszystkie bardzo skuteczne, sa bardzo beeee, taka jest niestety prawda
Ten, o którym jeszcze się nie naczytałam o szkodliwości? To leży w psychice, dlatego staram się przymrużać na to oko i ograniczyć do minimum, jednakże jeśli coś mi bardzo dobrze służy, nie zmieniam
Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Skarpetta twój nic+avatar poprostu są boskie i uśmiecham się zawsze jak cię gdzieś widze nawet gdy mam zły chumor-dzięki!

p/s Bardzo przepraszam za offtopa ale musiałam
I o to chodzi
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 08:39   #127
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: szampon dla dzieci nadaje sie TYLKO DLA DZIECI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Brigitte- jeszcze wroce do tego nieszczesnego ŁZS i alkoholu. to znow nie musi byc takie jak sie moze wydawac, czyli alkohol denat. w skladzie= katastrofa. czasem lepszy ten etanol w niewielkiej ilosci jako rozpuszczalnik czy substancja wspomagajaca przenikanie, niz konserwanty czy typowe promotory przejscia. wiele Wizazanek czytajac pobieżnie sklad cieszy sie, ze nie ma tego wstretnego etanolu, a nie zwraca uwage, ze zamiast niego jest np. glikol propylenowy jako osoba, ktora ma nawroty ŁZS od okresu dojrzewania, po latach buntowania sie przeciwko C2H5OH we wcierkach na ŁZS, stwierdzam dzis, ze nie taki diabel straszny jak go maluja,a wcierki typu Neril czy Capitavit na bazie etanolu i podobnych alkoholi sa genialne na ŁZS i wcale nie szkoda mniej niz te niby delikatne
Rozumiem, ja akurat odnoszę się do moich doświadczeń - odkąd przestałam wysuszać skórę trądzik ustąpił, a siostra zaobserwowała pogorszenie i jeszcze większe wysuszenie po wcierce z alkoholem na ŁZS.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 23:19   #128
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Czy szampony dla dzieci nadają sie TYLKO dla dzieci?

to może najlpeiej myć włosy i skalp samą wodą? (opcja jedynie dla takich jak ja, cyzli tych co nie używają kosmetyków do stylizacji)/
Albo Dove Niebieskim?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 15:54   #129
belvita95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Post szampon -bambino

hej ,mam takie pytanie,czy szampon bambiono ? jest łagodny dla skóry głowy? mam wrażenie ,ze mi skórę głowy podrażnił i dostalam łupież.dużo osób chwali szampon Babydream, ale nie znałam tej firmy więc kupiłam bambiono.
belvita95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 16:46   #130
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: szampon -bambino

Cytat:
Napisane przez belvita95 Pokaż wiadomość
hej ,mam takie pytanie,czy szampon bambiono ? jest łagodny dla skóry głowy? mam wrażenie ,ze mi skórę głowy podrażnił i dostalam łupież.dużo osób chwali szampon Babydream, ale nie znałam tej firmy więc kupiłam bambiono.
Pod względem detergentów jest trochę łagodniejszy od standardowych szamponów drogeryjnych, bo siarczany nie są w nim głównymi substancjami myjącymi, lecz Decyl Glucoside.
Ale to niewiele znaczy. Możesz mieć szampon z teoretycznie łagodnym składem, a i tak Cię podrażni, bo coś Ci po prostu może nie służyć. Jeśli miałaś podobny problem z innymi szamponami, to po prostu porównaj ich składy, żeby wytypować winowajcę. Bez tego będziesz kupować na ślepo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 16:46:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.