Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-22, 17:10   #3121
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

W takim razie czekam na swoją i Twoja poprawę po trzech miesiącach 🙋🏽☠♀️👌❤️ Mam nadzieje ze nasze chrząstki już się ułożą ☺️ U mnie jeszcze pojawia się widoczna opuchlizna na kości w miejscu gdzie był piłowany garb (tez pocieszam się ze to wciąż obrzęk aczkolwiek pociesza mnie wygląd nosa na zdjęciach wcześniej było dużo gorzej &#128586

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Nie wiem skąd ta czaszka ale ja jej nie wpisałam ?

;p



Pozdrawiam
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 14:14   #3122
afa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam pytanie z innej beczki, nie wiem gdzie je umieścić więc pisze tutaj. Jak wygląda gojenie się nosa przy minimalnej osteoporozie? Wie któraś z Was czy ma to jakieś znaczenie? :/

Operacja ma obejmować część kostną i chrzęstną, nos nie będzie łamany tylko piłowany lekki garb i zwężany plus podniesienie czubka.

Proszę Was o podpowiedzi, zapomniałam zapytać lekarza...
afa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 21:24   #3123
Nati201801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hey laseczki potrzebuje pomocy co do korekty nosa w Wrocławiu co powiecie o dr.Wegrzynie?

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

A co powiecie o dr.Wegrzynie z Wrocławia ?chodzi mi korektę nosa🤔
Nati201801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 22:20   #3124
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ivaanko, u mnie jest to samo. Teraz, gdy opuchlizna odrobinkę zeszła też zauważyłam minimalny garbek w miejscu mojego starego garbka, ale dziewczyny piszą, że to normalne, bo tam była przecież największa ingerencja i że ten "garbek" na pewno się wchłonie. I dużo było takich stwierdzeń, więc na razie się nie przejmuję. Ty też nie powinnaś.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 17:14   #3125
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dzięki Vea, to mnie pocieszyłas ☺️ Bo trochę mnie to zmartwiło choć domyslalam się, ze to na pewno obrzęk bo przecież kość mi wyrosnąć nie mogła 🙈 z każdym tygodniem jest lepiej i czuje poprawę, choć wciąż boli każdy dotyk. A nos sam z siebie boli tylko gdy się przegrzewam np jadąc autem gdzie jest włączone ogrzewanie lub w takich pomieszczeniach- także staram się unikać tego i wszystkim Paniom po operacji również to doradzam. A jak u Ciebie ogólnie ? Jak nos i samopoczucie ? Czy miewasz migreny lub zatkane zatoki ???
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 22:13   #3126
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ivaanko, mi akurat absolutnie nic nie doskwiera: oddychanie mam świetne, zero bólu głowy czy czegokolwiek. Byłam dziś na kontroli i zapytałam dra o ten minimalistyczny garbek a on na to, że muszę to miejsce uciskać 2x dzienne do następnej wizyty, którą mam 22.02, a wtedy będzie prawie 3 miesiące od operacji. Z dnia na dzień mój nos mi się coraz bardziej podoba
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 00:27   #3127
kobaltowa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny powiedzcie jak długo utrzymywała się u Was opuchlizna po operacji? Ja jestem 3 miesiące po operacji i nos jest opuchnięty.Głównie czubek i jakoś tak ten czubek jest długi z profilu. Co do oddychania nie mam się do czego przyczepić, ale wygląd mało się zmienił. Moja rodzina i znajomi nawet nie zauważyli że miałam operację. Jedyna zmiana, to to,że zniknął garbek. A poza tym nic. Nie wiem jak długo mam czekać.

Edytowane przez kobaltowa87
Czas edycji: 2019-01-09 o 00:24 Powód: poprzedni post był przesadzony
kobaltowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-08, 01:17   #3128
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej. Ja jestem niecałe 2 miesiące po operacji (garbek i minimalne skrócenie nosa) i też nikt nie zauważył, że mam teraz mniejszy nosek i prosty 😊, tzn. widzą jakąś zmianę, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, co się zmieniło - w pracy wszyscy stwierdzili, że 3 tygodniowy urlop swietnie mi posłużył . Ale ja widzę różnicę między tym, co było a tym, co jest. I jestem teraz naprawdę zadowolona, że mam fajny nosek a nie garbaty kluk )))).

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

A opuchlizna schodzi do 3 miesięcy. Też mam baaaardzo wrażliwy czubek jeszcze.

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Ale znalazłam wypowiedź jednej dziewczyny na beautywpolce. Bardzo podnoszącą na duchu, więc cytuję:



"Główna opuchlizna schodzi do 8 tygodni...

Nos prostuje się ( zazwyczaj sprawiają wrażenie krzywych ) koło 3 miesiąca.



ALE... TO NIE KONIEC :



Nagle po 3 miesiącu wyskakują inne, przykre niespodzianki ( nie u wszystkich ) w postaci zgrubień czy grudek i wtedy zazwyczaj każdy wpada w totalną panikę.

Około 4-tego miesiąca nierówności te wchłaniają się. :-D

5 miesięcy po operacji nos przechodzi totalny przełom - jakąś cudowną metamorfozę. Zaczyna się pięknie kształtować, zmniejszać i ogólnie mówiąc pięknieć.



Dlatego mówi się o tym "minimum pół roku". I to jest prawda, przekonałam się na sobie.

Część kostna kształtuje się po 6 miesiącach a część chrzęstna nawet do roku. Dlatego przy totalnej korekcie nosa ( część kostna i chrzęstna ) ostateczny kształt nosa uzyskuje się dopiero koło 12-14 miesiąca ( ! ) po operacji.



Operacja nosa jest dla osób cierpliwych.

Plusem tej operacji plastycznej jest mała lub zerowa bolesność, ALE MINUSEM baaaaaaardzo długie oczekiwanie na końcowy efekt.



Więc cierpliwości Kochane ! :-D"
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 17:43   #3129
kobaltowa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Vea dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam nadzieję, że tak będzie i poczekam jeszcze trochę
kobaltowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 19:34   #3130
Lola321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Kobaltowa 87 jesteś może po operacji u dr Krawczyńskiego?
Bo pisałaś o symulacji
Też jestem po konsultacji z symulacją i czekam na operację
Życzę cierpliwości i żeby nosek zeszczuplał
Lola321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 22:53   #3131
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Vea nie uwierzysz ale tez mam wizytę kontrolna 22.02 🙊 i minie mi 3 miesiące i kilka dni od operacji. Jestem zadowolona i widzę zmianę, ale to miejsce po garbku nadal mocno się odznacza plus jakaś odstająca kostka po

Prawej stronie od niegdyś garbka -mnie martwi.

Na zdjęciach już widać sporą różnice, dużo

Mniejsze są już również dziurki tzn nozdrza.

Lecz ja wciąż czekam na efekt czubka nosa czyli chrząstki która powinna się zmniejszyć po

Całkowitej korekcie a narazie

Różnicy nie widać. ALE

tutaj Pani powyżej ewidentnie pocieszyła mnie pieknym komentarzem skopiowanym z innej strony, także czekam cierpliwie i za pół roku realnie ocenię zmiany. Narazie powolutku staram się wrócić do ćwiczeń i aktywności i brać dużo witamin niech się wszystko goi 🙏

Trzymam kciuki za wszystkie Panie,również 😌✊
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-10, 23:35   #3132
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ivaanko, ja z kolei mam taką kostkę po lewej stronie. Lekarz kazał mi to uciskać, a Tobie?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 20:21   #3133
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Vea , czy boli Cię jak uciskasz ?? I ogólnie czy boli Cię nos gdy dotykasz go ? Lub malujesz się ?



Lekarz uważa, ze to się wchłonie 🤷🏽☠♀️ Tam była największa ingerencja, wiec ma prawo tam coś odstawać do 3-5 miesięcy po operacji.
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 01:56   #3134
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ivaanko, boli, gdy uciskam. Nawet się zastanawiam, czy to miejsce w ogóle maltretować? Może lepiej nie ruszać, niech się goi swoim naturalnym rytmem? Bo u sumie nie wiem nawet, czy uciskam właściwe punkty. A co, jeśli nie? Nie wiem już.

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Jeśli chodzi o malowanie to nie, nie robię tego. Z uwagi na nos. Jest jeszcze bardzo wrażliwy.
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 17:36   #3135
blue_fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez zojkaa3232 Pokaż wiadomość
Tak sobie właśnie tłumaczę, jednak zaniepokoiłam się jak z kształtnego nosa po zdjęciu gipsu, zrobiła się napuchnięta kula (właśnie w miejscu chrząstek). Na zdjęciu właśnie bardzo tę różnicę widać, ale nie na plus tylko na minus . Mam nadzieję, że to tylko obrzęk który bez ograniczenia gipsem po prostu narósł. Lekarz również narazie kazał czekać 3 miesiące. Czytałam, że miały dziewczyny już takie sytuacje po zdjęciu gipsu, ale nie wiem co było dalej.

Dzięki za wsparcie!
Spokojnie, na pewno zejdzie, miałam podobny efekt kilka dni po zdjęciu gipsu, zrobiło się miejsce na opuchliznę po prostu... Musisz cierpliwie poczekać, to nie metamorfoza u fryzjera, nos długo się "układa" Głowa do góry!

I jeszcze dopiszę, że nie ma jednej magicznej recepty na to, że ok 3 miesiąca po operacji nastąpi taki czy owaki efekt, który zniknie po 6 miesiącach. To tak nie działa!
Każdy organizm jest inny, a na gojenie się noska, w tym wielkość pojawiającej się opuchlizny ma wpływ bardzo wiele czynników, np. pora roku, temperatura i wilgotność powietrza, wysiłek fizyczne.
Możecie podpytać swoich lekarzy.
Z mojej strony jedna rada - polecam uzbroić się w cierpliwość i pierwsze efekty zacząć oceniać po 6-8 miesiącach.

Wytrwałości życzę

Edytowane przez blue_fox
Czas edycji: 2019-01-12 o 17:47
blue_fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 11:39   #3136
fefelina150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Operował ktoś nos u doktora Marcina Jadczaka w Warszawie ?
fefelina150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:18   #3137
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej, hej.

Wstawiam zdjęcia prawie 2 miesiące od operacji..

Nie uciskam w ogóle nosa - nie ruszam go wcale, choć mam jakieś minimalny garbek i kostkę po lewej stronie i lekarz zalecił mi mocne uciskanie nosa, ale liczę, że to się samoistnie wchłonie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190118_100443.jpg (51,5 KB, 301 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:19   #3138
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

I drugi profil
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190118_100224.jpg (46,8 KB, 209 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 10:48   #3139
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nos od Sławomira Stępniewskiego 😊
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 19:09   #3140
Z1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej wszystkim ! Znalazłam wątek, bo sama przygotowuję się do korekty nosa. Operację będę miała przeprowadzoną przez Dr Greese-Łyko z Warszawy. Wywiad i rozmowa z Dr bardzo fajna i wyczerpująca. Mam do Was pytanie czy któryś z Waszych lekarzy wspominał albo uprzedzał o tym, że nos będzie uniesiony (a dokładnie czubek) przez co nozdrza mogą wydawać się większe i być po prostu na "wierzchu" i taki stan będzie się utrzymywał ok. rok po operacji. Czy któraś z Was zauważyła, że nos został troszkę uniesiony i zbiegiem czasu opadał ? Kurczę przyznam się, że boję się tego efektu.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
Z1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 11:22   #3141
Agata_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 11
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny. Zbieram sie do poprawki nosa ktory niestety dr Nawrocki we Wroclawiu spartolil 2 lata temu. Juz naprawde nie wiem ktoremu lekarzowi ufac i zastanawiam sie nad operacja w Turcji. Patrzylam na prace dr Resit Burak Kayan z Istanbulu i naprawde robi cudne nosy tylko jakos troche sie boje. Czy ktos moze wie cos na ten temat i przeprowadzal operacje za granica? A moze mozecie mi polecic kogos NAPRWADE dobrego do poprawki w Polsce?
Agata_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 21:39   #3142
Asia_wlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mogłabyś napisać coś więcej? Co dokładnie poszło nie tak? Byłam zdecydowana na operację nosa właśnie u niego i teraz nabrałam wątpliwości

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

@Agata_xx mogłabyś napisać coś więcej? Co dokładnie poszło nie tak? Byłam zdecydowana na operację nosa właśnie u niego i teraz nabrałam wątpliwości
Asia_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 10:22   #3143
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Z1234567 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ! Znalazłam wątek, bo sama przygotowuję się do korekty nosa. Operację będę miała przeprowadzoną przez Dr Greese-Łyko z Warszawy. Wywiad i rozmowa z Dr bardzo fajna i wyczerpująca. Mam do Was pytanie czy któryś z Waszych lekarzy wspominał albo uprzedzał o tym, że nos będzie uniesiony (a dokładnie czubek) przez co nozdrza mogą wydawać się większe i być po prostu na "wierzchu" i taki stan będzie się utrzymywał ok. rok po operacji. Czy któraś z Was zauważyła, że nos został troszkę uniesiony i zbiegiem czasu opadał ? Kurczę przyznam się, że boję się tego efektu.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi
Nikt mnie o tym nie uprzedzał, ale miałam taki lekki efekt przez jakiś czas /a przynajmniej tak mi się wydawało/, tylko nie pamiętam już ile. Kilka miesięcy maksymalnie, na pewno nie rok. I mi się w sumie podobał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 13:57   #3144
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zbieram sie do poprawki nosa ktory niestety dr Nawrocki we Wroclawiu spartolil 2 lata temu. Juz naprawde nie wiem ktoremu lekarzowi ufac i zastanawiam sie nad operacja w Turcji. Patrzylam na prace dr Resit Burak Kayan z Istanbulu i naprawde robi cudne nosy tylko jakos troche sie boje. Czy ktos moze wie cos na ten temat i przeprowadzal operacje za granica? A moze mozecie mi polecic kogos NAPRWADE dobrego do poprawki w Polsce?

Trzymam mocno kciuki nie wiem czy mnie pamiętasz, miałam robione uszy u Nawrockiego, również tragedia

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia_wlosy Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać coś więcej? Co dokładnie poszło nie tak? Byłam zdecydowana na operację nosa właśnie u niego i teraz nabrałam wątpliwości
Radzę Ci się trzymać od tego lekarza z daleka, zepsuł mi uszy a co dopiero jakby nos miał mi robić. Moje jedno ucho nadaje się do rekonstrukcji bo Pan Nawrocki za dużo powycinał. Miałam u niego trzy operacje uszu, po trzeciej miał mi oddać pieniądze gdy operacja nie wyjdzie, oczywiście nie wyszła a Pan Nawrocki stwierdził że sobie tego nie przypomina, a teraz nawet nie raczy odpisać na meile. Ten lekarz nie ma za grosz sumienia. Moja poprawka będzie kosztowała z 10000 tysięcy a moje uszy nigdy nie będą wyglądać ładnie, nawet nie chce mówić co czuje do tego lekarza.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 21:39   #3145
Z1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Nikt mnie o tym nie uprzedzał, ale miałam taki lekki efekt przez jakiś czas /a przynajmniej tak mi się wydawało/, tylko nie pamiętam już ile. Kilka miesięcy maksymalnie, na pewno nie rok. I mi się w sumie podobał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź, też podoba mi się taki efekt u niektórych, ale u mnie myślę że mogłoby to wyglądać tak sobie, bo mam dosyć duże nozdrza:rolleye s:, więc trochę mnie to martwi. Ale dzięki za odpowiedź
Z1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-26, 23:46   #3146
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Szukam pacjentek Dr.Pawła Szychty
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 01:11   #3147
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dołączam do wątku, mam planowaną CKN na 28.02. W poniedziałek muszę potwierdzić i wpłacić zaliczkę. Raczej jestem na tak, chociaż trochę się waham. Dziewczyny po operacji, czy jesteście ogólnie zadowolone? Nie żałujecie decyzji? Aaa i standardowo mam lęk przed narkozą itd
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 15:49   #3148
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dzisiaj mijają dokładnie 2 miesiące od mojej operacji. Wstawiam więc zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190127_154604.jpg (94,9 KB, 252 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 15:49   #3149
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A tu lewy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190127_154446.jpg (89,2 KB, 204 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 22:48   #3150
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Vea, super nos, podoba mi się A zdrowotnie wszystko ok?
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.