Panny Młode 2019 cz. 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-18, 15:27   #1
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150

Panny Młode 2019 cz. 5


Witamy w piątej już części wątku Panien Młodych 2019!

Nasze grono powiększa się z każdym dniem, dlatego jeśli jesteś Panną Młodą 2019 serdecznie zapraszamy!


Do ślubów większości z nas pozostał już mniej niż rok! Czas oczekiwania umilamy sobie spamując na tematy weselne i nie tylko

Uwaga dla nowych dziewczyn: bardzo miło nam będzie, jeśli poświęcisz chwilkę na poznanie nas, klikając na nick w kalendarzu poniżej
Zanim zapytasz kto i co ma już załatwione - sprawdź kalendarz


ŚLUBNY KALENDARZ PM 2019


STYCZEŃ

LUTY

MARZEC


02.03
kascysko

KWIECIEŃ

27.04.
patka3008
Kiwi18

MAJ

04.05.
Szoszoszo
18.05.
karolinaaa92
maltra
25.05.
balewska
n0emi

CZERWIEC

8.06.
Blondynka28
29.06.
agulaaaa
mariamarysienka
Kira_18
meggie94

LIPIEC

6.07.
leleczka
27.07.
agus1315
Ipecacuanha

SIERPIEŃ

3.08
heziola
17.08.
BlackLucy
_Pixie_
kizdaM
24.08.
domii29
Likable
mikoma
taka ja
31.08.
kicimordka

WRZESIEŃ

06.09.
Animka11
14.09.
Wiolkaa93

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

Przyjaciółka wątku - szatynkaa89

Jeśli masz ochotę miło spędzić z nami czas do ślubu, a może i dłużej, prosimy Cię o napisanie paru słów o sobie, tż i Waszym związku, tak byśmy mogły się lepiej poznać. Do kalendarza wpisujemy przyszłe PM, które regularnie udzielają się min. miesiąc

Dla wytrwałych spamerek mamy swój klub, aby do niego dołączyć trzeba spełnić dwa proste warunki:
- regularnie się udzielać,
- zyskać poparcie i zaufanie dziewczyn.


Do klubu nie przyjmujemy na zasadzie 'stażu' w wątku. Dzielimy się tam sprawami prywatnymi, liczy się dla nas to, że się znamy i sobie ufamy, nie ilość postów



TOP SPAMERKI CZĘŚCI 4:


meggie94 - 399
agulaaaa - 386
szatynkaa89 - 368
agus1315 - 327
Kira_18 - 303



POPRZEDNIE CZĘŚCI:
1 / 2 / 3 / 4


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2018-12-22 o 07:26
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:12   #2
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam sie w nowej części


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:14   #3
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dobry wieczór dobiłyśmy i doczekałyśmy się nowej części

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:18   #4
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Jestem
Pózniej zrobię wizytówkę
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:20   #5
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam się
Szatynka podeslalabym link do jej strony ale nie wiem czy można tutaj
Meggie - ja napewno zostaje z Wami na dłużej także poprosze o dopisanie
06.09
Swoją drogą 69 nam się stworzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:22   #6
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam. Fajnie ze juz udalo sie nastepny watek wbic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:23   #7
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam w nowym wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 18:26   #8
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Jestem i ja
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:28   #9
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Melduje się w nowym wątku


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:29   #10
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Super - po mału się zbieramy tylko Kira_18 ze swoją wiadomością jeszcze nam w 4 części dobija
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dziewuszki
TERMIN WOLNY!!!!
Szatynka
Zespół z Twoich okolic, a dokładniej z Chełma u nas w Małopolsce nie ma takich fajnych zespołów jak w Lubelskim przynajmniej właśnie stamtąd najwięcej mi wpadło w oko, a może raczej w ucho ;p jejuu jak się cieszę
Super że się udało z tym zespołem podeślij link albo nazwę tak moje okolice, a dokładnie to okolice meggie94 ale jest tu nas kilka z Lubelszczyzny i u nas słyszałam o kilku fajnych zespołach ale pewnie jak wszędzie
Animka11 chyba można, a jak nie to podeślij na priv

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-19 o 18:47
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:32   #11
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Oglądam dzisiaj pierwsze tańce na yt, szukam inspiracji i piosenki i tak się zastanawiam czy Ed Sheeran zdąży wydać jakąś piosenkę w stylu Perfect zanim zacznie się nasz sezon
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 18:35   #12
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Oglądam dzisiaj pierwsze tańce na yt, szukam inspiracji i piosenki i tak się zastanawiam czy Ed Sheeran zdąży wydać jakąś piosenkę w stylu Perfect zanim zacznie się nasz sezon
Haha może napiszmy do niego prośbę na ładny hit o miłości na 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:37   #13
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hahaha mogłoby być ciekawie w końcu sam wziął ślub w tym roku to może przepełni go ta miłość i stworzy coś ładnego my to stawiamy na 99 % (1% trzeba zostawić na zmianę zdania ) na polską piosenkę, ale nie wiem jeszcze jaką a też co trochę oglądam pierwsze tańce na yt albo nauki tańca do konkretnej piosenki
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Zaproszenia znalazłam tu: http://www.dorisdesigns.pl/portfolio_page/rustic-heart/
ale nie ma opcji zamówienia albo jestem ślepa
Rzeczywiście nie ma nigdzie info z ceną albo odnośnika do zamówienia, ale w kontakcie jest wpis "Spodobały Ci się zaproszenia i chcesz się dowiedzieć ile kosztują? A może chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się przez formularz lub napisz e-maila." więc trzeba by było pisać

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-19 o 18:45
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:42   #14
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Przekonuję się coraz bardziej do pomysłu na ślub humanistyczny... Napisałam już z zapytaniem o ofertę... Mają termin jak na razie na ten nasz dzień... Tylko nie mogę sama podejmować takich decyzji a tż ma wyjazd służbowy i nie mamy kontaktu przez kolejne 1,5 tyg... Niby mówił, że pozostawia mi wolną rękę... Ale czy aż tak to nie wiem . Co prawda mówił mi, że jeśli mi zależy aż tak na ślubie na plaży a urząd się nie zgodzi to wynajmiemy aktora... Ale nie jestem pewna czy aż tak poważnie o tym myślał te rozterki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:45   #15
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Melduję się!


Kira, super że się udało! Te wątkowe kciuki to jednak jakaś magia jest


Leleczka, to samo ostatnio pomyślałam Z jednej strony fajnie, z drugiej to znowu co drugi taniec w naszym sezonie byłby do jednej piosenki. Chociaż mi to w sumie nie przeszkadza, wiadomo że dla każdej pary ten ich taniec jest wyjątkowy, czy pół Polski do tej piosenki tańczyło czy nie to już bez różnicy
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:46   #16
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Oh noł moje cytowanie zniknęło

Szatynka pytałaś po czym jest ona - po politechnice, budowlanka i coś tam jeszcze, wedługg jej i jej męża najlepsza uczelnia dająca porządne wykształcenie

Meggie gratulacje!!
a co do sesji i butów, a trampki białe?

Leleczka nie brałam, ale słyszałam że Diane to już ciężki kaliber.. Też biorę tabletki na poprawę cery. Nie skierowała Cię na badania hormonalne? Bo tak na pałę przepisywanie takich tabsów to trochę niepoważne..
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:51   #17
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam się w nowej części



Kira super że udało się znaleźć nowy zespół
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:54   #18
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Oh noł moje cytowanie zniknęło



Szatynka pytałaś po czym jest ona - po politechnice, budowlanka i coś tam jeszcze, wedługg jej i jej męża najlepsza uczelnia dająca porządne wykształcenie



Meggie gratulacje!!

a co do sesji i butów, a trampki białe?



Leleczka nie brałam, ale słyszałam że Diane to już ciężki kaliber.. Też biorę tabletki na poprawę cery. Nie skierowała Cię na badania hormonalne? Bo tak na pałę przepisywanie takich tabsów to trochę niepoważne..


Trampki! Myśle, ze to by super wyglądało i nawet jak sie wpakujecie w jakieś trawy to nie bedzie problemu


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 18:57   #19
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Witam się "na nowym"

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Oglądam dzisiaj pierwsze tańce na yt, szukam inspiracji i piosenki i tak się zastanawiam czy Ed Sheeran zdąży wydać jakąś piosenkę w stylu Perfect zanim zacznie się nasz sezon

Całkiem możliwe

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Przekonuję się coraz bardziej do pomysłu na ślub humanistyczny... Napisałam już z zapytaniem o ofertę... Mają termin jak na razie na ten nasz dzień... Tylko nie mogę sama podejmować takich decyzji a tż ma wyjazd służbowy i nie mamy kontaktu przez kolejne 1,5 tyg... Niby mówił, że pozostawia mi wolną rękę... Ale czy aż tak to nie wiem . Co prawda mówił mi, że jeśli mi zależy aż tak na ślubie na plaży a urząd się nie zgodzi to wynajmiemy aktora... Ale nie jestem pewna czy aż tak poważnie o tym myślał te rozterki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko Ci coś tutaj podpowiedzieć, też nie wyobrażam sobie podjęcia tej decyzji bez tż
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 19:00   #20
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Melduję się!


Kira, super że się udało! Te wątkowe kciuki to jednak jakaś magia jest


Leleczka, to samo ostatnio pomyślałam Z jednej strony fajnie, z drugiej to znowu co drugi taniec w naszym sezonie byłby do jednej piosenki. Chociaż mi to w sumie nie przeszkadza, wiadomo że dla każdej pary ten ich taniec jest wyjątkowy, czy pół Polski do tej piosenki tańczyło czy nie to już bez różnicy
Perfect jest rzeczywiście straasznie popularne choć bardzo lubię tą piosenkę Ale chyba wolałabym zatańczyć do Thinking out loud Miejmy nadzieje, że powstanie coś nowego bo ostatnio w ogóle nie ma nowych piosenek pasujących na pierwszy taniec, choć często się spotykam na grupach na fb z Weź nie pytaj

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Oh noł moje cytowanie zniknęło

Szatynka pytałaś po czym jest ona - po politechnice, budowlanka i coś tam jeszcze, wedługg jej i jej męża najlepsza uczelnia dająca porządne wykształcenie

Meggie gratulacje!!
a co do sesji i butów, a trampki białe?

Leleczka nie brałam, ale słyszałam że Diane to już ciężki kaliber.. Też biorę tabletki na poprawę cery. Nie skierowała Cię na badania hormonalne? Bo tak na pałę przepisywanie takich tabsów to trochę niepoważne..
Miałam badania hormonalne, pisałam o tym jakiś czas temu i wyszły mi źle, co jest powodem problemów z cerą. Po 3 miesiącach mam przejść na inne, z mniejszą dawką hormonów. Spróbuję, zobaczę, mam nadzieje, że przez 3 miesiące mi nie zaszkodzą
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:01   #21
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Heziola
Dzięki że mnie oświeciłaś że już nowy wątek brawo Ty

Szatynka
Napisze Ci priv. A potem wpiszę najwyżej na fejsie w postach o zespole

Dziękuję WAM za kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:08   #22
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Usiadłam jednak do kompa, więc będzie wizytówka

Mikoma (Natalia), rocznik 90.
Data: 24.08.2019
Załatwione: ksiądz, sala, zespół... i to by było na tyle
Motyw przewodni: sama nie wiem, póki co żaden

A co do piosenek, to na ten moment myślę, że hitem w naszym sezonie będzie Domagała. Chociaż jak dla mnie to jest wybitnie nietaneczna piosenka.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2018-09-19 o 19:12
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:15   #23
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Miałam badania hormonalne, pisałam o tym jakiś czas temu i wyszły mi źle, co jest powodem problemów z cerą. Po 3 miesiącach mam przejść na inne, z mniejszą dawką hormonów. Spróbuję, zobaczę, mam nadzieje, że przez 3 miesiące mi nie zaszkodzą
Przepraszam musiałam przeoczyć Oby nie w sumie pierwsze 3 miesiące to zawsze są takim sprawdzeniem czy pasują czy nie, czy się coś dzieje
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:15   #24
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Przekonuję się coraz bardziej do pomysłu na ślub humanistyczny... Napisałam już z zapytaniem o ofertę... Mają termin jak na razie na ten nasz dzień... Tylko nie mogę sama podejmować takich decyzji a tż ma wyjazd służbowy i nie mamy kontaktu przez kolejne 1,5 tyg... Niby mówił, że pozostawia mi wolną rękę... Ale czy aż tak to nie wiem . Co prawda mówił mi, że jeśli mi zależy aż tak na ślubie na plaży a urząd się nie zgodzi to wynajmiemy aktora... Ale nie jestem pewna czy aż tak poważnie o tym myślał te rozterki
No tutaj to już chyba musisz się wstrzymać i porozmawiać z TŻ bo jednak co innego detale na ślubie a co innego forma ślubu i najpierw może spróbuj się dowiedzieć czy jest opcja ślubu na plaży w innym urzędzie żeby wiedzieć czy na 100% nie da rady i jeśli plaża to tylko humanistyczny żeby mieć już pewność
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Melduję się! Kira, super że się udało! Te wątkowe kciuki to jednak jakaś magia jest
Leleczka, to samo ostatnio pomyślałam Z jednej strony fajnie, z drugiej to znowu co drugi taniec w naszym sezonie byłby do jednej piosenki. Chociaż mi to w sumie nie przeszkadza, wiadomo że dla każdej pary ten ich taniec jest wyjątkowy, czy pół Polski do tej piosenki tańczyło czy nie to już bez różnicy
No dokładnie kciuki watkowe działają cuda i już nie raz się o tym przekonalysmy a tak jak mówisz że moim zdaniem nie ważne ile osób zatańczy do tej samej piosenki, bo każdy taniec każdej pary będzie inny i wyjątkowy na swój sposób a na pewno dla tych dwojga a też ostatnio często słyszę o tej piosence Domagały a tabletki jak będziesz się źle czuła zawsze możesz przestać brać i pójść żeby Ci zmieniła/zmienił
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Szatynka pytałaś po czym jest ona - po politechnice, budowlanka i coś tam jeszcze, wedługg jej i jej męża najlepsza uczelnia dająca porządne wykształcenie
Meggie gratulacje!!
a co do sesji i butów, a trampki białe?
Leleczka nie brałam, ale słyszałam że Diane to już ciężki kaliber.. Też biorę tabletki na poprawę cery. Nie skierowała Cię na badania hormonalne? Bo tak na pałę przepisywanie takich tabsów to trochę niepoważne..
Hmmm a moim zdaniem w dzisiejszych czasach wykształcenie to nie wszystko co z tego czy masz wykształcenie ważniejsze żeby móc po nauce znaleźć pracę owszem są jeszcze kierunki gdzie wykształcenie to mega ułatwia (żeby mnie ktoś mnie źle nie zrozumiał i żeby nie było że umniejszam studiom ), ale czasem nawet po jakimś kursie łatwiej znaleźć pracę niż po studiach zresztą kiedyś na studia dostawali się najlepsi teraz studiować mogą wszyscy a tabletki ja dostałam na regulację i bez badań ale się udało za pierwszym razem a prawie rok temu dostałam inne i porażka - miałam stany depresyjne...
Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Trampki! Myśle, ze to by super wyglądało i nawet jak sie wpakujecie w jakieś trawy to nie bedzie problemu
Dziewczyny ja też pomyślałam że może jeansowa sukienka albo spodenki i jakaś fajna bluzka i trampki ale no nie wiem
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Heziola
Dzięki że mnie oświeciłaś że już nowy wątek brawo Ty
Szatynka
Napisze Ci priv. A potem wpiszę najwyżej na fejsie w postach o zespole
Dziękuję WAM za kciuki
Właśnie widziałyśmy, że nie zauważyłas Ok już patrzę polecamy się na przyszłość

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:17   #25
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Pierwszy taniec. Tutaj mamy dylemat. Nie bardzo nawet gdzie mamy iść na kurs. Boże i w takich momentach aż chce mi się płakać ,że nie jesteśmy u siebie ,w Polsce. No ,ale ok.
No a jeśli się zdecydujemy to tylko po to by poćwiczyć ogólnie taniec .tak myślę. Nie wiem jedyny czas jaki na to będzie to wakacje. Półtorej miesiąca wczesniej. No zobaczymy albo pojedizemy albo nie. Jak nie to najwyżej pogibamy się trochę i już. No ,ale piosenkę jakaś trzeba wybrać. Zrzuce to chyba na TZ a a co tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:19   #26
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość

Hmmm a moim zdaniem w dzisiejszych czasach wykształcenie to nie wszystko co z tego czy masz wykształcenie ważniejsze żeby móc po nauce znaleźć pracę owszem są jeszcze kierunki gdzie wykształcenie to mega ułatwia (żeby mnie ktoś mnie źle nie zrozumiał i żeby nie było że umniejszam studiom ), ale czasem nawet po jakimś kursie łatwiej znaleźć pracę niż po studiach zresztą kiedyś na studia dostawali się najlepsi teraz studiować mogą wszyscy a tabletki ja dostałam na regulację i bez badań ale się udało za pierwszym razem a prawie rok temu dostałam inne i porażka - miałam stany depresyjne...

Dziewczyny ja też pomyślałam że może jeansowa sukienka albo spodenki i jakaś fajna bluzka i trampki ale no nie wiem
Myślę że dobrze by to wyglądało

Ja też tak sądze, no ale widać inni uważają się lepsi

Też brałam tabletki dobrane "na czuja" i było okej, ale wtedy nie miałam problemów z cerą itd ale uważam że i tak lepiej przed zrobić badania
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:20   #27
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Perfect jest rzeczywiście straasznie popularne choć bardzo lubię tą piosenkę Ale chyba wolałabym zatańczyć do Thinking out loud Miejmy nadzieje, że powstanie coś nowego bo ostatnio w ogóle nie ma nowych piosenek pasujących na pierwszy taniec, choć często się spotykam na grupach na fb z Weź nie pytaj







Miałam badania hormonalne, pisałam o tym jakiś czas temu i wyszły mi źle, co jest powodem problemów z cerą. Po 3 miesiącach mam przejść na inne, z mniejszą dawką hormonów. Spróbuję, zobaczę, mam nadzieje, że przez 3 miesiące mi nie zaszkodzą

My będziemy mieć thinking out loud


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:21   #28
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kira super z tym zespołem

Była u mnie świadkowa, oficjalnie dałam jej zaproszenie na ślub a ona dała mi zaległy prezent urodzinowy, teraz szybki prysznic i do spania padam na twarz


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:21   #29
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Wstrzymam się oczywiście z decyzją, popytam jeszcze w okolicy urzędów... Po prostu zabawne jest, że jak nie ma nic do załatwiania to tż dostępny i czasu a czasu, a jak coś ważnego to coś wypada i nie da się ustalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 19:29   #30
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Melduję się i ja w nowej części

Wygląda na to że nie będę musiała nadrabiać kilkanaście poprzednich stron z wątku. Wystarczy na bieżąco czytać nowy

U mnie wybrane miejsce na poprawiny drugiego dnia, jednak nie na naszej sali. Nalewki się robią, bimber tak samo. Także coś się ciągle dzieje w sprawach ślubnych. Tak właściwie jak myślicie, ile bimbru szykować na 120-140 os. Sama mam dylemat, musze dać odp. ile nam potrzeba.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-09-19 o 19:31
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.