Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-08, 14:12   #2491
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
My płacimy za wszystko sami ,no chyba że coś wyjdzie w trakcie ale nie przyjmiemy większych pieniędzy czy coś ,bo nasi rodzice sami nie maja.
A czy któraś z Was ubiera do ślubu trampki ? Też się zastanawiam nad tym ,ale nie wiem ,może znajdę jakieś inne wygodne które mnie nie obcieraja . no zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja akurat trampek na co dzień nie noszę, więc na ślub też nie rozważam
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:47   #2492
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry!
W kwestii trampek - rozważamy na sesję, na ślub jednak elegancko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 14:48   #2493
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
hej

już właśnie dawno miałam pytać jaki budżet przeznaczacie na wesele?

Mikoma pokażesz swoją rozpiskę? wczoraj wszystko sobie rozpisałam i nie wychodzi mi tego jakoś dużo
My 2 lata temu wyliczyliśmy 60 tys, ale teraz tak ceny poszły w górę, że chyba będzie więcej. Tym bardziej, że chcieliśmy zaprosić 150 osób, a teraz wychodzi 190, pewnie i tak będzie 100, ale musimy liczyc max.

Wysłali nam wycenę obrączek! Chyba ostatecznie wybieramy tego jubilera, bo ceny całkiem fajne i opieka dożywotnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 15:42   #2494
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej


Aż przez was zerknęłam na nasz budżet i mamy już 49 800 zakładaliśmy 50k a tu jeszcze ciasta, tort, noclegi i transport dla gości


Co do butów to ja bym chętnie wystąpiła w trampkach ale chyba jednak zdecyduje się na jakiś obcas. Myślałam żeby przebrać potem na trampki, ale sukni albo musi być robiona pod obcas i wtedy z trampkami za długa, albo do płaskich butów i wtedy źle wygląda z obcasem :P
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 16:32   #2495
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

My już po sterylizacji, zerkam co chwilę na kicię, ale jeszcze śpi. Trzymajcie kciuki, żeby szybko wróciła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 17:27   #2496
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My już po sterylizacji, zerkam co chwilę na kicię, ale jeszcze śpi. Trzymajcie kciuki, żeby szybko wróciła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziewczyny, tak sobie dzisiaj myślałam, macie słodki stół? To się jakoś osobno załatwia chyba jak już? tak się tym jakoś dzisiaj zestresowałam
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 17:29   #2497
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Pixie, kciuki za kicie


Znalazłam fryzjerkę i napisałam czy ma jakiś termin w okresie świątecznym

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Lika, my będziemy mieli coś takiego ale ciasta zamawiamy z sali oni też się zajmują ustawieniem i dekorowaniem tego więc chociaż jedna rzecz z głowy
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 18:03   #2498
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość

Lika[/B], my będziemy mieli coś takiego ale ciasta zamawiamy z sali oni też się zajmują ustawieniem i dekorowaniem tego więc chociaż jedna rzecz z głowy
Agus a jak z ceną za słodki stół? Tez nad tym myślałam, ostatnio na naszej sali byly takie łakocie i bardzo fajnie to wygladalo. Boje sie jednak ze cena zwali nas z nóg.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A co myślicie o koturnach na zmianę na wesele? Na pewno są wygodniejsze niż szpilki i dosyć wysokie. Odpadłby problem z za dluga suknią i zawsze to wyglądac będą lepiej niż trampki. A ja znalazlam cos takiego na drugi dzien i moze na majowe wesele, aby wykorzytac lub jako buty na zmiane.https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...oryDetail=trueNa obiad poprawinowy mysle o lekko wpadajacej w złoto sukience.
__________________
08.06.2019

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-11-08 o 18:15
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:10   #2499
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My już po sterylizacji, zerkam co chwilę na kicię, ale jeszcze śpi. Trzymajcie kciuki, żeby szybko wróciła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


Dziewczyny, tak sobie dzisiaj myślałam, macie słodki stół? To się jakoś osobno załatwia chyba jak już? tak się tym jakoś dzisiaj zestresowałam
My mamy z sali mamy ciasta po prostu stoją na stoliku z kawą i część na stołach, a osobno mamy zamowiony Candy bar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:12   #2500
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Lika[/B], my będziemy mieli coś takiego ale ciasta zamawiamy z sali oni też się zajmują ustawieniem i dekorowaniem tego więc chociaż jedna rzecz z głowy
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My mamy z sali mamy ciasta po prostu stoją na stoliku z kawą i część na stołach, a osobno mamy zamowiony Candy bar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę popytać menagera sali
Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
A co myślicie o koturnach na zmianę na wesele? Na pewno są wygodniejsze niż szpilki i dosyć wysokie. Odpadłby problem z za dluga suknią i zawsze to wyglądac będą lepiej niż trampki
Moja przyjaciółka na swoim weselu miała czarne ulubione koturny odkąd z kościoła wyszli
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 18:27   #2501
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Czarne koturny do bialej czy ecru sukni chyba nie bardzo wygladaja

A ja na slub znalazlam cos takiego. Moze nawet ciut za niskie, ale mają byc wygodne. I kolor bym chciala taki krem, suknie mam ercu. Nie chce czysto bialych bo pozniej juz ich nie założę na inna okazje. Pastelowe zawsze mozna zalozyc na jakies wyjscie
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...00006001590643
__________________
08.06.2019
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 18:53   #2502
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Czarne koturny do bialej czy ecru sukni chyba nie bardzo wygladaja
Wiem, ale pod suknia nawet nie było widać
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:07   #2503
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Przyszły wszystkie próbki, wybraliśmy dziś z Tż zaproszenia, które chcemy Nie mogę dodać zdjęcia, bo za duży plik



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:09   #2504
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My już po sterylizacji, zerkam co chwilę na kicię, ale jeszcze śpi. Trzymajcie kciuki, żeby szybko wróciła do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki za kicię

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość


Dziewczyny, tak sobie dzisiaj myślałam, macie słodki stół? To się jakoś osobno załatwia chyba jak już? tak się tym jakoś dzisiaj zestresowałam
Hmmm, my nie mamy osobnego słodkiego stołu, mamy bufet z owocami i 5 rodzajami słodkości w cenie sali, zakładam, że to wystarczy słodycze mają pyszne i wizualnie bardzo atrakcyjne, super ciacha, deserki w słoiczkach, to się powinno ładnie prezentować.

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
A co myślicie o koturnach na zmianę na wesele? Na pewno są wygodniejsze niż szpilki i dosyć wysokie. Odpadłby problem z za dluga suknią i zawsze to wyglądac będą lepiej niż trampki. A ja znalazlam cos takiego na drugi dzien i moze na majowe wesele, aby wykorzytac lub jako buty na zmiane.https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...oryDetail=trueNa obiad poprawinowy mysle o lekko wpadajacej w złoto sukience.
Najważniejsze, żeby było wygodnie jak Ci leżą koturny, to czemu nie? Nie będzie ich jakoś bardzo widać

Ja z butami zupełnie nie wiem, co zrobić, jak nie Kotyl, to nie wiem co, jeszcze nie wymyśliłam Na pewno chcę pudrowy róż/szare/beżowe, koło 7-8 cm, ale wolałabym nie na szpilce, tylko na minimalnie grubszym obcasie, żebym jednak w nich wytrzymała. Muszę się wreszcie wybrać na przymiarkę Kotyli, to mi dużo rozjaśni
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:15   #2505
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ciężki dzień dzisiaj

My na sali mamy stół owocami i słodkościami, ciasta itp. , tort będzie myślę,że to wystarczy

A co do butów nie mam pojęcia wysokiego obcasa nie chcę, niższe mało które mi się podobają i tak ooo
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:19   #2506
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Agus a jak z ceną za słodki stół? Tez nad tym myślałam, ostatnio na naszej sali byly takie łakocie i bardzo fajnie to wygladalo. Boje sie jednak ze cena zwali nas z nóg.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A co myślicie o koturnach na zmianę na wesele? Na pewno są wygodniejsze niż szpilki i dosyć wysokie. Odpadłby problem z za dluga suknią i zawsze to wyglądac będą lepiej niż trampki. A ja znalazlam cos takiego na drugi dzien i moze na majowe wesele, aby wykorzytac lub jako buty na zmiane.https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...oryDetail=trueNa obiad poprawinowy mysle o lekko wpadajacej w złoto sukience.
U nas cena zależy od tego jakie ciasta wybierzemy i ile Ale szaleć raczej nie będziemy bo na wszystkich weselach w tym roku było po parę kawałków wystawione i nikt nie narzekał że za mało czy coś. Poza tym w menu jest deser no i tort będzie więc nie ma co przesadzać ze słodkim.


Bardzo ładne buty ale dla mnie za wysokie


Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki za kicię


Hmmm, my nie mamy osobnego słodkiego stołu, mamy bufet z owocami i 5 rodzajami słodkości w cenie sali, zakładam, że to wystarczy słodycze mają pyszne i wizualnie bardzo atrakcyjne, super ciacha, deserki w słoiczkach, to się powinno ładnie prezentować.


Najważniejsze, żeby było wygodnie jak Ci leżą koturny, to czemu nie? Nie będzie ich jakoś bardzo widać

Ja z butami zupełnie nie wiem, co zrobić, jak nie Kotyl, to nie wiem co, jeszcze nie wymyśliłam Na pewno chcę pudrowy róż/szare/beżowe, koło 7-8 cm, ale wolałabym nie na szpilce, tylko na minimalnie grubszym obcasie, żebym jednak w nich wytrzymała. Muszę się wreszcie wybrać na przymiarkę Kotyli, to mi dużo rozjaśni
U mnie tak samo, z tym że 7cm to max Mam jedne botki 8cm i owszem super wygodne są bo na słupku ale jestem wtedy prawie tak wysoka jak tż, a wolę być jednak troszkę niższa No i zdecydowanie nie szpila, zabiłabym się Poza tym gdzie szpile do ogrodu


Chyba zrobię sobie listę co jeszcze muszę ogarnąć i zobaczę już co da się załatwić wcześniej bo coś czuję że się obudzę za parę miesięcy i będę w czarnej
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:26   #2507
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mam tak samo. Chcialabym juz miec jak najwiecej załatwione, dlatego na raz myślę o zaproszeniach, obrączkach, kwiaciarni, fryzjer, make up, poradni i jeszcze o butach ahh. Chciałabym do końca roku to ogarnąć, może poza butami.
__________________
08.06.2019
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 19:46   #2508
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dla mnie koturny 3x nie, trampki podobnie, do jeansów kocham, ale do sukni ślubnej nie ten poziom wyglądu...
Akceptuję tylko i wyłącznie szpilkę, ponieważ jest najabrdziej elegancka.

Zaczynam znowu być marudą i pesymistką. Czuję się taka bezużyteczna i gorsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:28   #2509
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Przyszły wszystkie próbki, wybraliśmy dziś z Tż zaproszenia, które chcemy Nie mogę dodać zdjęcia, bo za duży plik



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodaj na grupę Ja czekam na swoje nadal, mam nadzieje, że jutro będą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 20:32   #2510
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A mnie to akurat mało obchodzi czy się komuś podoba ,że mam baleriny albo trampki ,kupię te które będą dla mnie najwygodniejsze
Pixie jak nasza suczkę sterylizowalismy też miałam stresa bardzo ,ale zobaczysz szybko dojdzie do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:38   #2511
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dla mnie koturny 3x nie, trampki podobnie, do jeansów kocham, ale do sukni ślubnej nie ten poziom wyglądu...
Akceptuję tylko i wyłącznie szpilkę, ponieważ jest najabrdziej elegancka.

Zaczynam znowu być marudą i pesymistką. Czuję się taka bezużyteczna i gorsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dla mnie trampki na sesje ok, ale zgadzam się z Tobą szpilki, szpilki, szpilki

co się dzieje?

Wiecie co tez mam dziwny humor dzisiaj, w sumie to od wczoraj: tak zaczęłam rozkminiac (moze niepotrzebnie) ale od jakiegoś czasu mam taki słabszy kontakt ze swoją świadkowa, tzn jakis czas temu praktycznie co chwile rozmawiałyśmy (jak sie rozgadalysmy przez telefon to nawet godzinę), pisałyśmy na fb, czy spotykałyśmy się. Teraz nasza ostatnia rozmowa była w poniedziałek (pytała o hasło do netflixa) a wcześniej to dałam jej bilet na film do kina, który dostałam z pracy (było to pod koniec października), a ostatnio spotkałyśmy się miesiąc temu. Wiecie może głupio to zabrzmi, ale ona jakby trochę ograniczyła nasz kontakt od kiedy tż zamieszkał ze mną, na temat spraw ślubnych nie pamietam kiedy rozmawiałyśmy i tak jakoś dziwnie mi z tym. Na ten moment jeszcze z nią nie poruszałam tego tematu, ponieważ nie wiem czy nie przesadzam, ale tez wydaje mi się, ze miło by było jakby sama tez spytała czasami jak idą przygotowania i czy nie potrzebuje pomocy, nie wiem sama, czy mam racje, czy nie?


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:43   #2512
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dla mnie koturny 3x nie, trampki podobnie, do jeansów kocham, ale do sukni ślubnej nie ten poziom wyglądu...
Akceptuję tylko i wyłącznie szpilkę, ponieważ jest najabrdziej elegancka.

Zaczynam znowu być marudą i pesymistką. Czuję się taka bezużyteczna i gorsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Głowa do góry
Ja też mam gorszy okres, i już chyba postanowiłam, że pracuję do końca roku i rezygnuję

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096266]Dla mnie trampki na sesje ok, ale zgadzam się z Tobą szpilki, szpilki, szpilki

co się dzieje?

Wiecie co tez mam dziwny humor dzisiaj, w sumie to od wczoraj: tak zaczęłam rozkminiac (moze niepotrzebnie) ale od jakiegoś czasu mam taki słabszy kontakt ze swoją świadkowa, tzn jakis czas temu praktycznie co chwile rozmawiałyśmy (jak sie rozgadalysmy przez telefon to nawet godzinę), pisałyśmy na fb, czy spotykałyśmy się. Teraz nasza ostatnia rozmowa była w poniedziałek (pytała o hasło do netflixa) a wcześniej to dałam jej bilet na film do kina, który dostałam z pracy (było to pod koniec października), a ostatnio spotkałyśmy się miesiąc temu. Wiecie może głupio to zabrzmi, ale ona jakby trochę ograniczyła nasz kontakt od kiedy tż zamieszkał ze mną, na temat spraw ślubnych nie pamietam kiedy rozmawiałyśmy i tak jakoś dziwnie mi z tym. Na ten moment jeszcze z nią nie poruszałam tego tematu, ponieważ nie wiem czy nie przesadzam, ale tez wydaje mi się, ze miło by było jakby sama tez spytała czasami jak idą przygotowania i czy nie potrzebuje pomocy, nie wiem sama, czy mam racje, czy nie?


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

Ja jeszcze świadkowej nie mam wybranej, ale mam takie wrażenie ze świadkiem. Tż i świadek najlepsi kumple, ale od naszej kłótni kontakt się zepsuł. Widzieliśmy się ostatnio na ślubie wspólnych znajomych pod koniec września (co prawda wcześniej też się rzadko widywaliśmy bo to pracoholik, ale przynajmniej czasami coś zagadali ze sobą a teraz nic ....). Na weselu nie zamienił ze mną nawet słowa, a jak rozmawiałam z jego żoną to patrzył i nie mógł uwierzyć, ze ze sobą normalnie rozmawiamy
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:49   #2513
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Zapisałam się na próbną fryzurę! biorą 80zł i mają dziewczyny dobre opinie więc mam ogromną nadzieję, że będę zadowolona


Patka, wszystko zależy od waszych relacji ogólnie. Dla mnie np to nie jest w ogóle dziwne bo z moją świadkową zazwyczaj rozmawiam raz na parę tygodni a widzimy się jak jestem w Polsce. Ogólnie nie rozmawiam często z ludźmi (poza tż ) za to nadrabiam jak wracam do PL.
Ale skoro wcześniej rozmawiałyście często to faktycznie możesz odnieść wrażenie że jest coś nie tak. Coś jej nie pasuje w Twoim tż? Albo może ma jakieś problemy osobiste, o których jeszcze nie mówiła czy stresy w pracy?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Balewska, ostatnio taka aura chyba bo sporo ludzi narzeka na spadek samopoczucia. U Ciebie na pewno dochodzi też stres więc głowa do góry, kto da rade jak nie Ty
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:52   #2514
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Agus no ja jak jestem w Polsce nadrabiam ale na messengerze zawsze kilka razy w tygodniu plus rozmowa co kilka tygodni.
O powodzenia z próbna kiedy idziesz ? A slyszalyscie coś na temat butów meliski ? Czy jakoś tak ? Podobno bardzo wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 20:52   #2515
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Właśnie chyba bede z nią musiała porozmawiać, ponieważ to jest dla mnie dziwne zachowanie, ponieważ ostatnie spotkania to ja proponowałam, ja wychodziłam z inicjatywą. Sama nie wiem, bo aż mi tak dziwnie się zrobiło, porozmawiam jeszcze z tż jak on widzi te sytuacje, bo on sam czasami miał problem się do mnie dodzwonić (jak nie mieszkaliśmy razem), bo ja z nią rozmawiałam przez telefon), co nie zmienia faktu, ze jakoś tak przykro z tego powodu


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:05   #2516
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Agus no ja jak jestem w Polsce nadrabiam ale na messengerze zawsze kilka razy w tygodniu plus rozmowa co kilka tygodni.
O powodzenia z próbna kiedy idziesz ? A slyszalyscie coś na temat butów meliski ? Czy jakoś tak ? Podobno bardzo wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez fb parę razy też, ale nie lubię za bardzo bo wolę się porządnie rozgadać Zwłaszcza że na messengerze jestem zazwyczaj z doskoku, większość znajomych też i tak głupia rozmowa 'co tam co tam' się ciągnie przez pół dnia

A próbna 27/12


[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096353]Właśnie chyba bede z nią musiała porozmawiać, ponieważ to jest dla mnie dziwne zachowanie, ponieważ ostatnie spotkania to ja proponowałam, ja wychodziłam z inicjatywą. Sama nie wiem, bo aż mi tak dziwnie się zrobiło, porozmawiam jeszcze z tż jak on widzi te sytuacje, bo on sam czasami miał problem się do mnie dodzwonić (jak nie mieszkaliśmy razem), bo ja z nią rozmawiałam przez telefon), co nie zmienia faktu, ze jakoś tak przykro z tego powodu


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Skoro wybrałaś ją na świadkową to musi być to ważna dla Ciebie osoba Najlepiej chyba porozmawiać, bo czasem przez takie sytuacje można samemu się na coś nakręcić niepotrzebnie i sytuacja jeszcze się pogarsza
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:15   #2517
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Przez fb parę razy też, ale nie lubię za bardzo bo wolę się porządnie rozgadać Zwłaszcza że na messengerze jestem zazwyczaj z doskoku, większość znajomych też i tak głupia rozmowa 'co tam co tam' się ciągnie przez pół dnia

A próbna 27/12



Skoro wybrałaś ją na świadkową to musi być to ważna dla Ciebie osoba Najlepiej chyba porozmawiać, bo czasem przez takie sytuacje można samemu się na coś nakręcić niepotrzebnie i sytuacja jeszcze się pogarsza


Tez tak mi się wydaje, dlatego najpierw wolałam poruszyć ten temat z Wami, ponieważ jesteście osobami bezstronnymi i w razie w to napiszecie, ze przesadzam lub nie dzięki

A co do próbnej fryzury to tez musze się zapisać moze w weekend uda mi się podskoczyć do fryzjera i zapisać

Tż dzisiaj przed praca dzwonił do jubilera, od którego mamy obrączki i zapytał czy bedą w sobotę do odbioru, czy cos się przedłuży, to pani mu powiedziała, ze jutro do nich przyjdą, także na spokojnie będziemy mogli odebrać w sobotę


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:20   #2518
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096353]Właśnie chyba bede z nią musiała porozmawiać, ponieważ to jest dla mnie dziwne zachowanie, ponieważ ostatnie spotkania to ja proponowałam, ja wychodziłam z inicjatywą. Sama nie wiem, bo aż mi tak dziwnie się zrobiło, porozmawiam jeszcze z tż jak on widzi te sytuacje, bo on sam czasami miał problem się do mnie dodzwonić (jak nie mieszkaliśmy razem), bo ja z nią rozmawiałam przez telefon), co nie zmienia faktu, ze jakoś tak przykro z tego powodu


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

Rzeczywiście przykre
Zawsze miło,jak.ktos się zapyta,jak idą przygotowania, tym bardziej bliska osoba.. u mnie moje kumpele są już po ślubie i ja wcześniej przed ich weselami interesowałam się czy mają to i to, jak im idzie.. a teraz,że tak powiem są na innym etapie, mieszkanie,planowanie rodziny , także tak..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:25   #2519
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Patka to zależy jak zawsze było. Ja na przykład ze swoją świadkową nie gadam za często, ona siedzi w Lublinie, studiuje medycynę co mocno ja absorbuje, a mnie absorbuje praca, ale wiem, że jak się spotkamy to jest super i że jak będę jej potrzebować to rzuci wszystko i pomoże Jeśli tego nie czujesz to może faktycznie z nią szczerze porozmawiaj, lepiej teraz niż jakby miały wyjść jakieś niejasności przed samym ślubem...

Spróbuję wrzucić próbkę na klubie, tak jak mówiłam, odrzucilismy te eleganckie zaproszenia, nam się podobają i to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:31   #2520
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

meggie, czekamy na fotki!


U mnie część znajomości zweryfikował wyjazd za granicę, zostały osoby które faktycznie się interesują. Po niektórych nawet bym się nie spodziewała, niektóre osoby, których byłam pewna po prostu przestały się odzywać i kontakt jakoś umarł. Mi z tym dobrze Teraz jak wracam to przynajmniej nie marnuję czasu na ludzi, którzy nie są tego warci
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.