Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-08, 21:31   #2521
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Już dodałam do klubu tylko zdjęcia się obróciły -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:41   #2522
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Już dodałam do klubu tylko zdjęcia się obróciły -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne przy okazji, znalazłam ostatnio na googlach, stronę do zmniejszania zdjęć i już nie mam problemu jak chcę coś wrzucić tutaj

My jutro będziemy mieli chwilę więc na pewno coś załatwimy, a chcielibyśmy obrączki wybrać, oglądnąć zaproszenia w jeszcze jednym sklepie i może buty ślubne ale zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 21:57   #2523
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Pixie kciuki za kotka my przez 2 lata mieliśmy chyba 3 operacje u psiaka, w tym sterylizacja. Bidak ma kamicę i 2 razy tak się zatkal, że cewnikowanie nic nie dało, trzeba było operować. Ale to było jak TŻ tata się nim zajmował (to był jego psiak), teraz my go przejęliśmy i odpukac nic się nie dzieje. Ale diety mu trzeba pilnować.

Dziewczyny jak się przygotować na przymiarki? Cielista bielizna, szpilki? Coś jeszcze?

My z moją świadkowa miałyśmy etapy, że i pół roku nie gadalysmy - takie etapy chaosu w życiu na przykład, ale nigdy druga pretensji nie miala. Ale przyjaźnimy się od zerówki właściwie, już prawie 20 lat. A ostatnio mamy bardzo dobry kontakt

Myślę nad próbną na roczek córy, w Boże Narodzenie, ale jakoś mi się wydaje że to za wcześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 22:22   #2524
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Chciałam wrzucić mojego excela z budżetem, ale zapomniałam, że stary, poczciwy wizaż nie ma opcji dodawania takich plików, a w pdf się wszystko rozjeżdża
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:32   #2525
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej! Noc nam minęła spokojnie, kicia wybudzona, choć jeszcze otępiała. Ledwo chodziła a już chciała wskoczyć na łóżko, więc ja wciągnęliśmy i spala z nami całą noc, nie dała się ściągnąć na przygotowany kocyk. Dziękuję za kciuki![1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096266]Dla mnie trampki na sesje ok, ale zgadzam się z Tobą szpilki, szpilki, szpilki

co się dzieje?

Wiecie co tez mam dziwny humor dzisiaj, w sumie to od wczoraj: tak zaczęłam rozkminiac (moze niepotrzebnie) ale od jakiegoś czasu mam taki słabszy kontakt ze swoją świadkowa, tzn jakis czas temu praktycznie co chwile rozmawiałyśmy (jak sie rozgadalysmy przez telefon to nawet godzinę), pisałyśmy na fb, czy spotykałyśmy się. Teraz nasza ostatnia rozmowa była w poniedziałek (pytała o hasło do netflixa) a wcześniej to dałam jej bilet na film do kina, który dostałam z pracy (było to pod koniec października), a ostatnio spotkałyśmy się miesiąc temu. Wiecie może głupio to zabrzmi, ale ona jakby trochę ograniczyła nasz kontakt od kiedy tż zamieszkał ze mną, na temat spraw ślubnych nie pamietam kiedy rozmawiałyśmy i tak jakoś dziwnie mi z tym. Na ten moment jeszcze z nią nie poruszałam tego tematu, ponieważ nie wiem czy nie przesadzam, ale tez wydaje mi się, ze miło by było jakby sama tez spytała czasami jak idą przygotowania i czy nie potrzebuje pomocy, nie wiem sama, czy mam racje, czy nie?


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Ja bym wzięła pod uwagę jeszcze w jakiej ona jest sytuacji związkowej na jakim etapie. Czasem jak ktoś jest sam to źle znosi takie plany i się trochę wycofuje.[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096461]Tez tak mi się wydaje, dlatego najpierw wolałam poruszyć ten temat z Wami, ponieważ jesteście osobami bezstronnymi i w razie w to napiszecie, ze przesadzam lub nie dzięki

A co do próbnej fryzury to tez musze się zapisać moze w weekend uda mi się podskoczyć do fryzjera i zapisać

Tż dzisiaj przed praca dzwonił do jubilera, od którego mamy obrączki i zapytał czy bedą w sobotę do odbioru, czy cos się przedłuży, to pani mu powiedziała, ze jutro do nich przyjdą, także na spokojnie będziemy mogli odebrać w sobotę


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Czy to pierwsze wątkowe obrączki? Bo wydaje mi się, że tak!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:44   #2526
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Agus rozumiem Cię w stu procentach ,chociaż moje najbliższe przyjaciółki nie zawiodły <3
Pixie super ,ze z Kicia dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 06:58   #2527
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry

Patka super

Pixie dobrze,że z kicią lepiej :róża:

agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 07:38   #2528
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 07:42   #2529
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096461]Tez tak mi się wydaje, dlatego najpierw wolałam poruszyć ten temat z Wami, ponieważ jesteście osobami bezstronnymi i w razie w to napiszecie, ze przesadzam lub nie dzięki

A co do próbnej fryzury to tez musze się zapisać moze w weekend uda mi się podskoczyć do fryzjera i zapisać

Tż dzisiaj przed praca dzwonił do jubilera, od którego mamy obrączki i zapytał czy bedą w sobotę do odbioru, czy cos się przedłuży, to pani mu powiedziała, ze jutro do nich przyjdą, także na spokojnie będziemy mogli odebrać w sobotę


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Pogadaj z nią różne sytuacje się zdarzają i ciężko coś powiedzieć. Wiadomo, że przykro. Ja też potrafię długo ze swoją przyjaciółką świadkową nie rozmawiać, ale najważniejsze, że jak już się złapiemy, to mogę jej powiedzieć o wszystkim i nie czuję tego, że trochę czasu minęło od ostatniej rozmowy.
Ale mnóstwo zależy od tego, jak w ogóle wygląda Wasza relacja. Jeśli wcześniej ona często wychodziła z inicjatywą, a teraz nie, to moim zdaniem warto z nią pogadać, nie od razu z pretensją, że dlaczego Cię ostatnio olewa, ale żeby wiedziała, że po pierwsze, trochę Ci przykro z tego powodu, ale i po drugie, widzisz, że coś jest na rzeczy i martwisz się, czy u niej na pewno wszystko ok.
Mam nadzieję, że to przejściowe

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Już dodałam do klubu tylko zdjęcia się obróciły -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne! Sama celuję w inny styl, ale bardzo mi się podobają te żywe kolory.

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Pixie kciuki za kotka my przez 2 lata mieliśmy chyba 3 operacje u psiaka, w tym sterylizacja. Bidak ma kamicę i 2 razy tak się zatkal, że cewnikowanie nic nie dało, trzeba było operować. Ale to było jak TŻ tata się nim zajmował (to był jego psiak), teraz my go przejęliśmy i odpukac nic się nie dzieje. Ale diety mu trzeba pilnować.

Dziewczyny jak się przygotować na przymiarki? Cielista bielizna, szpilki? Coś jeszcze?

My z moją świadkowa miałyśmy etapy, że i pół roku nie gadalysmy - takie etapy chaosu w życiu na przykład, ale nigdy druga pretensji nie miala. Ale przyjaźnimy się od zerówki właściwie, już prawie 20 lat. A ostatnio mamy bardzo dobry kontakt

Myślę nad próbną na roczek córy, w Boże Narodzenie, ale jakoś mi się wydaje że to za wcześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cielista bielizna i buty to chyba najważniejsze elementy

Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, to warto pomyśleć o włosach - jeśli chcesz mieć upięte, to jakoś związać. Może to oczywistość albo głupota, ale jak byłam na mierzeniu ze znajomą, której mam świadkować, to okazało się ważne. Bardzo podobały jej się suknie z gorsetami, ale jak miała rozpuszczone włosy. Docelowo chce spiąć, więc jak je związała na chwilę, żeby sprawdzić, jak to będzie wyglądać, to się załamała i powiedziała, że nie ma mowy ;-)

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej! Noc nam minęła spokojnie, kicia wybudzona, choć jeszcze otępiała. Ledwo chodziła a już chciała wskoczyć na łóżko, więc ja wciągnęliśmy i spala z nami całą noc, nie dała się ściągnąć na przygotowany kocyk. Dziękuję za kciuki!Ja bym wzięła pod uwagę jeszcze w jakiej ona jest sytuacji związkowej na jakim etapie. Czasem jak ktoś jest sam to źle znosi takie plany i się trochę wycofuje.Czy to pierwsze wątkowe obrączki? Bo wydaje mi się, że tak!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że z kicią wszystko ok
Taaaak, to chyba pierwsze odebrane obrączki!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 08:00   #2530
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Co do przymiarek mi mówili tylko o cielistej bieliźnie i żeby związać włosy,ale tylko dlatego,żeby nie przeszkadzały przy ciągłym zdejmowaniu i wkładaniu sukienek.. a o butach nic,sama.sie nad tym zastanawiałam.. może spakuję w razie w

Maria Ty jutro masz wizytę w Atelier? Daj znać,jak.z butami tam jest
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 08:04   #2531
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096266]

Wiecie co tez mam dziwny humor dzisiaj, w sumie to od wczoraj: tak zaczęłam rozkminiac (moze niepotrzebnie) ale od jakiegoś czasu mam taki słabszy kontakt ze swoją świadkowa, tzn jakis czas temu praktycznie co chwile rozmawiałyśmy (jak sie rozgadalysmy przez telefon to nawet godzinę), pisałyśmy na fb, czy spotykałyśmy się. Teraz nasza ostatnia rozmowa była w poniedziałek (pytała o hasło do netflixa) a wcześniej to dałam jej bilet na film do kina, który dostałam z pracy (było to pod koniec października), a ostatnio spotkałyśmy się miesiąc temu. Wiecie może głupio to zabrzmi, ale ona jakby trochę ograniczyła nasz kontakt od kiedy tż zamieszkał ze mną, na temat spraw ślubnych nie pamietam kiedy rozmawiałyśmy i tak jakoś dziwnie mi z tym. Na ten moment jeszcze z nią nie poruszałam tego tematu, ponieważ nie wiem czy nie przesadzam, ale tez wydaje mi się, ze miło by było jakby sama tez spytała czasami jak idą przygotowania i czy nie potrzebuje pomocy, nie wiem sama, czy mam racje, czy nie?


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Tak jak dziewczyny piszą, porozmawiaj z nią, wyjaśnijcie to sobie, bo im dłużej tym dystans się zwiększa
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096461]
Tż dzisiaj przed praca dzwonił do jubilera, od którego mamy obrączki i zapytał czy bedą w sobotę do odbioru, czy cos się przedłuży, to pani mu powiedziała, ze jutro do nich przyjdą, także na spokojnie będziemy mogli odebrać w sobotę


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Czad





Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 08:58   #2532
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Co do przymiarek mi mówili tylko o cielistej bieliźnie i żeby związać włosy,ale tylko dlatego,żeby nie przeszkadzały przy ciągłym zdejmowaniu i wkładaniu sukienek.. a o butach nic,sama.sie nad tym zastanawiałam.. może spakuję w razie w

Maria Ty jutro masz wizytę w Atelier? Daj znać,jak.z butami tam jest
Nie musisz mieć butów ale wtedy dadzą Ci jakieś swoje, żeby jednak ten obcas był, ja miałam swoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 09:01   #2533
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Co do przymiarek mi mówili tylko o cielistej bieliźnie i żeby związać włosy,ale tylko dlatego,żeby nie przeszkadzały przy ciągłym zdejmowaniu i wkładaniu sukienek.. a o butach nic,sama.sie nad tym zastanawiałam.. może spakuję w razie w

Maria Ty jutro masz wizytę w Atelier? Daj znać,jak.z butami tam jest
Spakuj na wszelki Jak mierzyłam w Krakowie, wzięłam swoje buty i w obu salonach panie mówią, że lepiej boso, bo mają podest. Jak pojechałam na mierzenie już u siebie, to bez butów, po wcześniejszych doświadczeniach, a z kolei akurat tam by były przydatne. Na pewno mają jakieś "dyżurne" jak coś, ale w takiej sytuacji na pewno lepiej mieć swoje.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 09:06   #2534
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzięki dziewczyny,wezmę swoje jak z kolezaka jeździłam to panie mialy takie mega szpilki nie wiem czy bym w nich 5 kroków przeszła
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 09:09   #2535
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Dzień dobry
Ja dzisiaj mam jeden dzień urlopu i takim oto sposobem mam 4 dni wolnego jakis mega planów nie mam jedyne co to dziś mam iść popilnowac chrześnicy, bo brat z bratowa mają iść z psem do weterynarza a w niedziele przyjdzie dwóch braci z żonami i dzieciakami i będzie 60 taty
Z tego co zeeknelam to był temat włosów. Ja mam już za linie stanika ale ogólnie po umyciu mam malutko i cienkie a przez to że kręcone to po wyschnięciu nabierają objętości i się wydaje że jest dużo i ok ja myślałam nad jakimś dobieranym warkoczem na głowie i zestawieniem ciut rozpuszczonych włosów na bok żeby jednak mieć akcent tych swoich kręconych a Tż z tych co zawsze mnie lubił w związanych i najlepiej w koczku.
Co do butów właśnie też słyszałam dużo dobrego o butach Kotyl i ja z tych co nie chodzą zbytnio w obcasach więc zawsze patrzę żeby miały 5-7cm max
Agulaaaa co do Ślubnego Atelier to widziałam na fb że nagrali już jakiś czas temu filmik jak się przygotować na przymiarki i co wziąć i z tego co pamiętam to mówili że buty nie trzeba bo mają, ale pewna nie jestem więc sobie obejrzcie
Cieszę się że u was przygotowania do przodu i ruszylyscie z kopyta i macie coraz więcej rzeczy
patka3008 tak jak dziewczyny mówiły porozmawiaj z koleżanką pewnie da się to jakoś wyjaśnić a może ona tego nie zauważyła, a nieporozumienia najlepiej wyjaśniać jak najszybciej i rozmowa jest najlepsza gratuluje pierwszych wizażowych obrączek


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 09:16   #2536
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja jutro jadę zamawiać suknie, mam nadzieje, że się nie rozmysle Już nie mogę się doczekać aż ją znowu przymierze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 09:23   #2537
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Co do właśnie fryzur szatynka to ja na wszystkie imprezy jak czesze różne próbowałam ale właśnie warkocz jakiś na bok dobierany mi pasuje i fajnie wygląda ,chyba coś takiego bym wzięła chociaż ja to jestem na etapie że co tydzień podoba mi się co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 10:29   #2538
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szatynka jakiś warkocz też by super wyglądał,ja właśnie też mam dużą objętość włosów przez to,że się kręcą/falują,dlatego chciałabym to w ślubnej wykorzystać
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:35   #2539
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mi kazały na przymiarke zabrac cielisty biustonosz, który wszyja mi w gorset

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 11:39   #2540
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Co do przymiarek mi mówili tylko o cielistej bieliźnie i żeby związać włosy,ale tylko dlatego,żeby nie przeszkadzały przy ciągłym zdejmowaniu i wkładaniu sukienek.. a o butach nic,sama.sie nad tym zastanawiałam.. może spakuję w razie w

Maria Ty jutro masz wizytę w Atelier? Daj znać,jak.z butami tam jest
Tak, jutro idę. Mega się stresuję, a jeszcze dzisiaj śniło mi się, że pan Łukasz mówił, że mam zaczekać, bo przyszła inna klientka i na nią mają rozmiar, a na mnie nie
Jak byłam w Demi to mieli buty, ale tak koszmarnie niewygodne, że ciężko było dwie minuty wystać Ja chyba jutro wezmę swoje.
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja jutro jadę zamawiać suknie, mam nadzieje, że się nie rozmysle Już nie mogę się doczekać aż ją znowu przymierze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby [1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096461]Tez tak mi się wydaje, dlatego najpierw wolałam poruszyć ten temat z Wami, ponieważ jesteście osobami bezstronnymi i w razie w to napiszecie, ze przesadzam lub nie dzięki

A co do próbnej fryzury to tez musze się zapisać moze w weekend uda mi się podskoczyć do fryzjera i zapisać

Tż dzisiaj przed praca dzwonił do jubilera, od którego mamy obrączki i zapytał czy bedą w sobotę do odbioru, czy cos się przedłuży, to pani mu powiedziała, ze jutro do nich przyjdą, także na spokojnie będziemy mogli odebrać w sobotę


Wysłano przez gołębia [/QUOTE] Ale super, pierwsze obrączki [1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86096353]Właśnie chyba bede z nią musiała porozmawiać, ponieważ to jest dla mnie dziwne zachowanie, ponieważ ostatnie spotkania to ja proponowałam, ja wychodziłam z inicjatywą. Sama nie wiem, bo aż mi tak dziwnie się zrobiło, porozmawiam jeszcze z tż jak on widzi te sytuacje, bo on sam czasami miał problem się do mnie dodzwonić (jak nie mieszkaliśmy razem), bo ja z nią rozmawiałam przez telefon), co nie zmienia faktu, ze jakoś tak przykro z tego powodu


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Kurczę, szkoda że ma taki dystans, ale dziewczyny dobrze mówią - może trzyma dystans, bo jest na innym etapie życiowym.
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Agus no ja jak jestem w Polsce nadrabiam ale na messengerze zawsze kilka razy w tygodniu plus rozmowa co kilka tygodni.
O powodzenia z próbna kiedy idziesz ? A slyszalyscie coś na temat butów meliski ? Czy jakoś tak ? Podobno bardzo wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też słyszałam że są bardzo wygodne.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:39   #2541
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Moja suknia ma wszyte miseczki przynajmniej nie będę miała problemu z dobraniem biustonosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 11:58   #2542
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Co do właśnie fryzur szatynka to ja na wszystkie imprezy jak czesze różne próbowałam ale właśnie warkocz jakiś na bok dobierany mi pasuje i fajnie wygląda ,chyba coś takiego bym wzięła chociaż ja to jestem na etapie że co tydzień podoba mi się co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warkocz to super pomysł, mi też się bardzo podobają Też rozważałam, ale zrezygnowałam z tego pomysłu, jak mi fryzjerka powiedziała, że przydałoby się jeszcze z 10-15 cm zapuścić włosy, żeby nie wyszedł za krótki, bo jednak zaplecenie zjada dużo z długości. A ja już marzę, żeby swoje obciąć, więc u mnie odpada

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Tak, jutro idę. Mega się stresuję, a jeszcze dzisiaj śniło mi się, że pan Łukasz mówił, że mam zaczekać, bo przyszła inna klientka i na nią mają rozmiar, a na mnie nie
Jak byłam w Demi to mieli buty, ale tak koszmarnie niewygodne, że ciężko było dwie minuty wystać Ja chyba jutro wezmę swoje. Oby Ale super, pierwsze obrączki Kurczę, szkoda że ma taki dystans, ale dziewczyny dobrze mówią - może trzyma dystans, bo jest na innym etapie życiowym. Też słyszałam że są bardzo wygodne.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie stresuj, będzie super, aż Ci troszeczkę zazdroszczę, że masz to jeszcze przed sobą
Mam jak Leleczka, nie mogę się doczekać, aż znowu założę suknię

Miałam tak samo z butami - w salonie mieli jakąś parę Steve'a Maddena, miałam nadzieję, że choć w miarę wygodne (na Zalando piszą, że niby wygodne, stabilne, dobrze wyprofilowane) - nic z tego. Może wynika to z faktu, że były za duże, a może to jednak przez dziesięciocentymetrową szpilę – wygodnie nie było i jeszcze cały czas następowałam na za długą suknię porażka w moim wykonaniu.

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Moja suknia ma wszyte miseczki przynajmniej nie będę miała problemu z dobraniem biustonosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z kolei będę miała ten problem, u mnie nie wszywają miseczek, nie wiem czemu. Będę musiała znaleźć jakiegoś gładkiego cielaka z obniżonym zapięciem na plecach
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 12:13   #2543
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Tak, jutro idę. Mega się stresuję, a jeszcze dzisiaj śniło mi się, że pan Łukasz mówił, że mam zaczekać, bo przyszła inna klientka i na nią mają rozmiar, a na mnie nie
Jak byłam w Demi to mieli buty, ale tak koszmarnie niewygodne, że ciężko było dwie minuty wystać Ja chyba jutro wezmę swoje. Oby Ale super, pierwsze obrączki Kurczę, szkoda że ma taki dystans, ale dziewczyny dobrze mówią - może trzyma dystans, bo jest na innym etapie życiowym. Też słyszałam że są bardzo wygodne.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
you made my day

Czekam na relację i zdjęcia!
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Moja suknia ma wszyte miseczki przynajmniej nie będę miała problemu z dobraniem biustonosza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam gorset i też bez stanika, co mnie baaardzo cieszy

Patka gratuluje obrączek! My idziemy 24 listopada wybierać a potem jedziemy do Kielc, taki rocznicowy weekendowy wypad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 12:39   #2544
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja miałam zawsze sporo włosów, ale po ciąży mam połowę objętości i lwia grzywę baby hair wokół głowy : cojest:
Ja nad tym nie panuje, odstaje mi to wszędzie, mam nadzieję że do sierpnia będzie już na tyle długie żeby dalo się coś z tym zrobić a długość mam za zapięcie stanika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 12:44   #2545
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Już dodałam do klubu tylko zdjęcia się obróciły -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładne

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Chciałam wrzucić mojego excela z budżetem, ale zapomniałam, że stary, poczciwy wizaż nie ma opcji dodawania takich plików, a w pdf się wszystko rozjeżdża
Zrób print screena


Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Pogadaj z nią różne sytuacje się zdarzają i ciężko coś powiedzieć. Wiadomo, że przykro. Ja też potrafię długo ze swoją przyjaciółką świadkową nie rozmawiać, ale najważniejsze, że jak już się złapiemy, to mogę jej powiedzieć o wszystkim i nie czuję tego, że trochę czasu minęło od ostatniej rozmowy.
Ale mnóstwo zależy od tego, jak w ogóle wygląda Wasza relacja. Jeśli wcześniej ona często wychodziła z inicjatywą, a teraz nie, to moim zdaniem warto z nią pogadać, nie od razu z pretensją, że dlaczego Cię ostatnio olewa, ale żeby wiedziała, że po pierwsze, trochę Ci przykro z tego powodu, ale i po drugie, widzisz, że coś jest na rzeczy i martwisz się, czy u niej na pewno wszystko ok.
Mam nadzieję, że to przejściowe


Bardzo ładne! Sama celuję w inny styl, ale bardzo mi się podobają te żywe kolory.


Cielista bielizna i buty to chyba najważniejsze elementy

Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy, to warto pomyśleć o włosach - jeśli chcesz mieć upięte, to jakoś związać. Może to oczywistość albo głupota, ale jak byłam na mierzeniu ze znajomą, której mam świadkować, to okazało się ważne. Bardzo podobały jej się suknie z gorsetami, ale jak miała rozpuszczone włosy. Docelowo chce spiąć, więc jak je związała na chwilę, żeby sprawdzić, jak to będzie wyglądać, to się załamała i powiedziała, że nie ma mowy ;-)


Dobrze, że z kicią wszystko ok
Taaaak, to chyba pierwsze odebrane obrączki!
O właśnie, o włosach nie pomyślałam a też w zależności czy rozpuszczone czy spięte różnie suknia może wyglądać


Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja dzisiaj mam jeden dzień urlopu i takim oto sposobem mam 4 dni wolnego jakis mega planów nie mam jedyne co to dziś mam iść popilnowac chrześnicy, bo brat z bratowa mają iść z psem do weterynarza a w niedziele przyjdzie dwóch braci z żonami i dzieciakami i będzie 60 taty
Z tego co zeeknelam to był temat włosów. Ja mam już za linie stanika ale ogólnie po umyciu mam malutko i cienkie a przez to że kręcone to po wyschnięciu nabierają objętości i się wydaje że jest dużo i ok ja myślałam nad jakimś dobieranym warkoczem na głowie i zestawieniem ciut rozpuszczonych włosów na bok żeby jednak mieć akcent tych swoich kręconych a Tż z tych co zawsze mnie lubił w związanych i najlepiej w koczku.
Co do butów właśnie też słyszałam dużo dobrego o butach Kotyl i ja z tych co nie chodzą zbytnio w obcasach więc zawsze patrzę żeby miały 5-7cm max
Agulaaaa co do Ślubnego Atelier to widziałam na fb że nagrali już jakiś czas temu filmik jak się przygotować na przymiarki i co wziąć i z tego co pamiętam to mówili że buty nie trzeba bo mają, ale pewna nie jestem więc sobie obejrzcie
Cieszę się że u was przygotowania do przodu i ruszylyscie z kopyta i macie coraz więcej rzeczy
patka3008 tak jak dziewczyny mówiły porozmawiaj z koleżanką pewnie da się to jakoś wyjaśnić a może ona tego nie zauważyła, a nieporozumienia najlepiej wyjaśniać jak najszybciej i rozmowa jest najlepsza gratuluje pierwszych wizażowych obrączek


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Zazdroszczę wolnego i tych kręconych włosów też Moje to takie uj wie co, niby się falują, niby proste
A warkocze bardzo mi się podobają w ślubnych


Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Co do właśnie fryzur szatynka to ja na wszystkie imprezy jak czesze różne próbowałam ale właśnie warkocz jakiś na bok dobierany mi pasuje i fajnie wygląda ,chyba coś takiego bym wzięła chociaż ja to jestem na etapie że co tydzień podoba mi się co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pjona!


Patka, przypomnisz jakie obrączki zamówiliście?
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 13:03   #2546
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja mam zamiar miec melissy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 13:35   #2547
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja mam bardzo długie włosy więc wystarczy ich napewno ,jeśli bym chciała warkocza
Agus my jeszcze nawet nie oglądaliśmy obrączek ,chyba miało być do kogoś innego kurcze byłam w Polsce i chciałam iść pomierzyć te meliski i zapomniałam oczywiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 14:04   #2548
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Animka moze u ciebie tez gdzies sa do przmierzenia melissy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 14:10   #2549
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

No może.... Musiałabym w necie poszukać... a Ty jaki model będziesz miała już wiesz ?
Kurcze a z dekoracji kwiatowej wiecie już co chcecie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-09, 14:24   #2550
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Animka na pewno beda melissa lady dragon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.