Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-14, 13:59   #331
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Podobno mega hardcorowy jest. Trzeba używam bardzo małe ilości, tu nie sprawdza teoria, że im więcej tym lepiej. Bo efekty takie, jak już ktoś wspominał, podrażnienie i pieczenie. Ale gdzieś czytałam, że przy racjonalnym i umiejetnym używaniu są efekty...


Właśnie sobie przypomniałam, że wczoraj zamówiłam 3 rzeczy z bandi bo było -20 z kodem AVANTI. może jeszcze działa...
Krem pod oczy, szampon i serum z witaminą C. Miałyście coś z tego?

Oprócz tego lecą do mnie 3 woski z goodies (darmowa dostawa była...)

No i dziś kliknięte przez Amyzka double wear'y...

A po drodze kosmetyczka i fryzjer...

Bankrut.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mnie też kusi ten podkład, ale po 1 mam mnóstwo teraz podkładów, a po drugie nie wiem jaki mam kolor


---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

kupiły coś w tchibo?
ja sweterek 24,49
bluzkę za 27,99

skarpetki dla tż
i kawkę 80,49 za 80 kawek
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 14:02   #332
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja mam kurierem za free., osobno brałam sweterek za 24zł i też za free
A to później zerknę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 14:22   #333
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No... Trochę bardzo... Po dwudziestej trzeba ami odłączać internet...
Tak, jedno zamówienie jest w pełnej cenie, ale z minisami B&B, a drugi z rabatem, ale bez minisów. Chyba wybiorę ten drugi, a pierwszy oddam w stacjo. Tylko na zansycm potwierdzeniu nie widzę tego korektora... Na wszelki wypadek zrobiłam screen strony...




Ja zamówiłam chyba raz, wtedy jakieś masowe zamówienia były
Ale na mnie też te kosmtyki nie zrobiły jakiegoś wielkiego wrażenia.

Korinko, jeśli masz ten pakiet dostaw na allegro, to poszukaj miniatur/próbek. Kiedyś były, a tak opłaca się spróbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

patrzyłam dokładnie czy nie ma jakiegoś kodu na korektor ale nie znalazłam mam nadzieję że dołożą jak nie to będziemy interweniować



ja też zamawiałam bingo wtedy co wszyscy i wszedł mi kod na dwa zamówienia a powinien na jedno tylko - bo to chyba była jednorazowa oferta i zadzwonił do mnie gość z mordą że co ja wyprawiam! żę to oszustwo! anulowali mi jedno zamówienie ale nie zapomnę tego podejścia do klienta. Będzie się tu na mnie jakiś cymbał wydzierał. Co to ja ich system obsługuję? Od tamtego czasu nic tam nie kupiłam i nie kupię





Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mnie też kusi ten podkład, ale po 1 mam mnóstwo teraz podkładów, a po drugie nie wiem jaki mam kolor


---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

kupiły coś w tchibo?
ja sweterek 24,49
bluzkę za 27,99

skarpetki dla tż
i kawkę 80,49 za 80 kawek



---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

no to oddaje ich poziom
chociaż rozbawił mnie ten tekst

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2018-11-14 o 14:24
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 14:53   #334
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no to oddaje ich poziom
chociaż rozbawił mnie ten tekst
W domowym zaciszu można się śmiać z różnych rzeczy, ale żeby tak wychodzić z tym do ludzi . Tam było tego więcej: http://www.balbinaogryzek.pl/2014/04...-reklamie.html

"Będzie ślisko, gorąco i zdrowo" .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 15:04   #335
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość











ja produkty Bingo spa miałam tylko raz i mi średnio podeszły a do tego mam złe wspomnienia z obsługą klienta w tym sklepie
Ja wygrałam w jakimś konkursie coś z tej firmy i też mi w ogóle nie podeszło
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 15:32   #336
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Żartujesz, że to już dwa lata

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------





A nie wiem, nie myłam tym nigdy nic

Ale nie słyszałam, żeby mama narzekała, że krótko na tym można popracować czy że trzeba ładować pomiędzy kolejnymi oknami.


Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 15:37   #337
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
patrzyłam dokładnie czy nie ma jakiegoś kodu na korektor ale nie znalazłam mam nadzieję że dołożą jak nie to będziemy interweniować



ja też zamawiałam bingo wtedy co wszyscy i wszedł mi kod na dwa zamówienia a powinien na jedno tylko - bo to chyba była jednorazowa oferta i zadzwonił do mnie gość z mordą że co ja wyprawiam! żę to oszustwo! anulowali mi jedno zamówienie ale nie zapomnę tego podejścia do klienta. Będzie się tu na mnie jakiś cymbał wydzierał. Co to ja ich system obsługuję? Od tamtego czasu nic tam nie kupiłam i nie kupię
Spokojnie, poczekamy zobaczymy

Dobrze, że kosmtyki maja przeciętne, to i z obsługą nie trzeba się użerać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 15:40   #338
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

A mnie się ten sephorowy kalendarz za 30o z dużym hakiem podoba.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 16:26   #339
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Wracam oblowiona.... Zakupy to ciężka praca...w jakis amok wpadlam. Nawet o lunchu i kawie zapomnialam...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 16:53   #340
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:03   #341
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

W Sephorze pojawiła się nowa marka The Inkey List, konkurencja dla The Ordinary. W tej chwili używam od nich skwalanu i kwasu hialuronowego
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 17:10   #342
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Prawie skręciłam szafkę
Brakowało mi miejsca na deskę do prasowania, żelazko, stację parową itd. No no przytargałam z garażu cześć mojej starej meblościanki, taką wąską, jednodrzwiową szafę z półkami. Półki wywaliłam, bo muszę je zwęzić. Mniej więcej w 3/4 szerokości wstawiam pionowo separator (przycięte odpowiednio stare drzwi od tej szafki), w efekcie przestrzeń podzieliła się na dwie części. Po jednej jest miejsce na deskę do prasowania , a po drugiej wstawię półki na wszelkie duperele
Potem jeszcze szlifowanie i malowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:21   #343
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Lena przytulam mocno. Nie daj się to Ty jesteś ofiarą. Nie wyrzucaj sobie ze nie zgłosiłaś wcześniej. Bałaś się i miałaś do tego prawo. Mogłaś się obawiać tego co się stanie jak zgłosisz i będziesz musiała z nim pracować. Każdy to zrozumie. To on łamie prawo i Cię dręczy. Dokop mu tak żeby mu się odechciało na przyszłość. Dasz radę.


Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dlatego nie powinien się człowiek ważyć codziennie, ale raz na tydzień już lepiej - po 1 dniu to waga się może zatrzymać z powodu wysiłku, bo organizm jeszcze się nie zregenerował, bo się okres zbliża, bo się człowiek nie do końca załatwił, bo woda się zatrzymała. Nie można się stresować, tylko patrzeć, czy ciuchy są luźniejsze i czy sukcesywnie ubywa kg





Sorry, że to powiem, ale jakiś ten lekarz niezbyt dobry, skoro takie rady daje. Też mam IO, miałam do zrzucania naprawdę full kg i jakoś mi się udało, a dieta wyglądała zupełnie inaczej. Po 1 - żeby chudnąć przy IO co jest strasznie ciężkie, trzeba jeść tak, żeby organizm nie czuł że jest odchudzany - więc to bzdura, że posiłków ma być 3 (lekarze i dietetycy wykwalifikowani każą jeść po 5 - śniadanie do godziny po przebudzeniu, a potem odstępy pomiędzy co 3-3,5 godziny + picie wody około 3 litrów i ćwiczenie minimum 3x w tygodniu, a w pozostałe dni po prostu ruszanie się, np. spacer, praca w domu, etc. Moim zdaniem mogłabyś zainwestować choćby w 1 wizytę u dietetyka takiego po studiach i z doświadczeniem, który obliczy Ci ile powinnaś jeść na dzień kalorii (ja zaczynałam od 2300 kalorii dziennie) i na ten start da Ci dietę, później o wiele łatwiej jest człowiekowi dobierać samemu posiłki. Ja z diety mam wykluczone: czerwone mięso (choć w sumie ja już prawie mięsa nie jadam), chleby i bułki, poza oryginalnymi żytnimi, czyli takimi szarawymi, ciężkimi, bo te ciemne są słodzone karmelem i dlatego wydają się bardziej wypieczone a to pic na wodę, wędlinę mogę drobiową bez tłuszczu, sery wszystkie które są naturalne, jogurty też naturalne, jajka i mleko też mogę, warzywa bez ograniczeń do woli, owoce to faktycznie prócz bananów i winogron i w sumie ananas, mango - no w sumie prócz tych najsłodszych i owoce mogę jeść pół szklanki dziennie do południa, kasza prócz jaglanej każda, ryż prócz białego, makarony ciemne, no i oczywiście niewiele alkoholu (no wieeem ), zero cukru i słodyczy (te jem raz na miesiąc jak mam okres, bo faktycznie u mnie ten mit to prawda, wtedy na czeko jest chcica ), zero chipsów i przekąsek, unikanie dużej ilości soli, picie dużo wody niegazowanej. Raz na miesiąc robię sobie dzień nieliczenia niczego i wtedy na ogół wybieram na obiad pizzę, sushi, kebab, burger kinga, no ogólnie wypad do knajpy i hasło - niczego nie żałuję. Tylko trzeba nad sobą stać z bacikiem. Ja zgubiłam już 63 kg, teraz staram się utrzymać wagę, więc generalnie jest zawsze + 30 deko, minus 30 deko. Dasz radę, wątek wspiera - zwłaszcza w chodzeniu na siłownię





Ja np. mam takie gramatury - 50 gram płatków, 1 szklanka mleka - zakładam że między 230-250ml, pół szklanki tej po mleku zapycham owocami - latem sobie zamroziłam, więc można truskawki, borówki, wiśnie, czereśnie, a jak już nic nie ma to jabłka 1 łyżka stołowa ziaren - obojętnie czy migdały, słonecznik, czy orzechy - oczywiście nic z tych rzeczy nie może być posłodzone, posolone



Np. na 2 śniadanie przykładowo miska leczo - czyli cebulka, cukinia, pomidorek - zimą może być z puszki, papryka - ile dusza zapragnie - ja zwykle robię około 2/3 takiej standardowej miseczki do zupy, na obiad np. 50 gram kaszy pęczak może być doprawiona ziołami, ryba chudsza pieczona 250 gram i znowu warzyw ile się zachce, na podwieczorek np. szklanka maślaneczki naturalnej i 3 wafle ryżowe też najlepiej naturalne lub z ziarnami, a na kolację choćby cała micha sałatki z 50 gram fety i łyżką vinegretu i 80 gram chlebka żytniego, no i woda, woda, woda



Za to z weganizmem nie pomogę, bo ja dopiero zaczynam przechodzić na wegetarianizm, więc te kwestie są u mnie jeszcze w powijakach.





Dżizas, jak ja tych rogali nienawidzę





I teraz mam smaka





Hej Lena Myślałam co tam u Ciebie Ja się tak zastanawiam - czy Ty jesteś zobligowana do kontaktów z tym gościem? Jesteś mu coś winna, on Tobie? To Twój ex przyjaciel, czy jak? Bo ja to bym się z nim nie cackała, tylko zerwała kontakt. Po prostu, zablokowała jego numer i tyle. Bo jak dobrze zrozumiałam do pracy byłej wracać nie chcesz, więc chyba nie musisz już z tym człowiekiem rozmawiać nie? Takich pewnisiów i trolli nie należy karmić - czyli z nimi rozmawiać, dawać im pożywki do tego, że wiedzą, że się stresujesz/boisz, etc. Jeśli nic sobie nie jesteście winni to po prostu zamilknij i sprawdź czy się odczepi. A jeśli najdzie Cię w domu to wtedy powiadom byłego szefa i policję. Bo właśnie przez odpowiadanie mu on sądzi, że nadal może robić to wszystko co robi 3mam za Ciebie mocno kciuki, nie daj się!



--------------

To na koniec moje ostatnie zakupki



1 z YR - kremik poleciał dla babci, bo jej się kończył i widziałam, że jej skóra potrzebuje nawilżenia, a u mnie się kremik sprawdził wielokrotnie Mleczko dla kuzynki, bo ja to całej serii SE nie cierpię , żel peelingujący dam mamie, bo ona nie lubi mocnych zdzieraków a reszta dla mnie woda świąteczna waniliowa jest bardziej wytrawna niż ta klasyczna wanilia PN, dla mnie to taki zapach pomiędzy PN, a Vanille Noire Na mnie jest raczej bardziej drzewny niż słodki, choć trwałość mierna i żeby to było coś zaskakującego to też nie sądzę A drugie to e-kobieca - szampony na przetestowanie do wrażliwej skóry głowy ponoć i rozświetlacz w kształcie czachy - no wzięłam dla pudełka - o ten https://www.ekobieca.pl/product-pol-...ARANORMAL.html



A świeczka jest z KiKu i pachnie ciastkami imbirowymi, a jak ją wypalę to pudełko zostawię na jakieś klamotki i zaglądam do gazetki KiKu a tam łoże dla kotów A tak to czekam na 2 książki jeszcze Anne Rice i na 13 rzeczy z Ali - same obudowy, szkiełka i zamykane ochronne etui do tel. - może z 40 zł za to dałam i już większość przesyłek wysłana Dotrze za 100 lat



A na obiad będzie ryba sola i zasmażana kapustka z własnoręcznie robionej kiszonej
Woow szacun za zrzucenie tylu kilogramów. Super ze poszło bezproblemowo. Ja jestem 40+ wiec po 10 kg trochę widać gorszy brzuch ale myśle ze to wyćwiczenie.

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Wyślę Ci pw


Dziewczyny znów wraca do mnie temat myjek do okien Karcher. Zastanawiam się pomiędzy VW2 Premium a VW 5 Premium.
Macie? Używacie? Czym te modele tak naprawdę się różnią?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam wv 5 i jest rewelacyjny. Akumulator wystarcza na kilka myć. Jedynie muszę przy brzegach wytrzeć.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mnie też kusi ten podkład, ale po 1 mam mnóstwo teraz podkładów, a po drugie nie wiem jaki mam kolor


---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

kupiły coś w tchibo?
ja sweterek 24,49
bluzkę za 27,99

skarpetki dla tż
i kawkę 80,49 za 80 kawek

Super ceny
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wracam oblowiona.... Zakupy to ciężka praca...w jakis amok wpadlam. Nawet o lunchu i kawie zapomnialam...

Co kupiłaś fajnego?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Prawie skręciłam szafkę
Brakowało mi miejsca na deskę do prasowania, żelazko, stację parową itd. No no przytargałam z garażu cześć mojej starej meblościanki, taką wąską, jednodrzwiową szafę z półkami. Półki wywaliłam, bo muszę je zwęzić. Mniej więcej w 3/4 szerokości wstawiam pionowo separator (przycięte odpowiednio stare drzwi od tej szafki), w efekcie przestrzeń podzieliła się na dwie części. Po jednej jest miejsce na deskę do prasowania , a po drugiej wstawię półki na wszelkie duperele
Potem jeszcze szlifowanie i malowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale Ty zdolniacha jesteś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:26   #344
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:36   #345
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Tz mnie zaskoczył dzisiaj bo mi powiedział ze już mam przestać się odchudzać bo za chwile zacznę źle wyglądać ze to już jest granica której mam nie przekraczać a ja mu na to ze przed ślubem moja waga była o 6kg niższa i muszę do tego dojść
Tylko wtedy miałam więcej w biuście wiec inaczej wyglądałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

A ślub 18 lat temu mieliśmy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 17:56   #346
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Też się skusiłam na Tchibo, wzięłam pakiet kapsułek 98 sztuk, wyszło ok 80 zł, super cena. No i dobrałam sobie sweterek i bokserki dla Tż, żeby nie było że jestem samolubna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 18:20   #347
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Nadrobilam...

Zapamietalam ze Xandrine pozbyla sie 63kilosow. Duże brawa. Kciuki za tryzmanie wagi!!!!!

I jeszcze obsluga klienta w Bingo dla Amyzka... Ha ha normalnie jak smiesz wykorzystywac błędy pacanów!!!!

Korinko kibicuje Tobie rowniez i powtarzam... Powoli... Cialo musi miec czas aby sie '' zeszło''. Masaze ikremy pomoga na elastycznosc. Szczotkowanie ciala na sucho tez jest dobre i tanie!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Tz mnie zaskoczył dzisiaj bo mi powiedział ze już mam przestać się odchudzać bo za chwile zacznę źle wyglądać ze to już jest granica której mam nie przekraczać a ja mu na to ze przed ślubem moja waga była o 6kg niższa i muszę do tego dojść
Tylko wtedy miałam więcej w biuście wiec inaczej wyglądałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

A ślub 18 lat temu mieliśmy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam taka granicę 59 kilo... Jak zejde. Ponizej to wygladam fatalnie na twarzy. Jak chora. Zapadaja mi sie policzki i cień sie kladzie na twarzy tak ze wygladam jak ofiara.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86119697]Treść usunięta[/QUOTE]

pochwal sie.
Ja na. Porzadne zakupy musze miec sporo czasu. Jak ostatnio na biegu non stop to czlowiek nawet przymieryzc czasu nie ma a co dopiero zastanowic sie nad ceną.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Jeszcze widze na szybko ze jakas oferta byla podklady z korektorem. Dobrze ze wczesnien nie widzialam bo DW pewnie by skusil. Dla wszystkich brawa za zakupki.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 18:21   #348
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ale Ty zdolniacha jesteś

nie wszystko wyszło, tzn w jednym miejscu źle zmierzylam, ale to sie uzupełni masą ważne, że drzwiczki kupiłam odpowiednio większe, więc wszystko zamaskują
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86119833]Treść usunięta[/QUOTE]


Czasem przydałby się ktoś do trudniejszych/cięższych prac, no ale...

Podobno zamykają, potem było, że jakaś inna firma ich wykupi, później jeszcze inna wersja... Nie wiadomo jak to tam z nimi jest.

O, czyli jednak czasem coś mają fajnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 18:22   #349
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

DO.. Z tydzien z marka Bandi.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 18:38   #350
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86119697]Treść usunięta[/QUOTE]


super!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 18:49   #351
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86119833]Treść usunięta[/QUOTE]




Taaaa a kysz, żeś mi dziś nagadała o chcicy na zamówienia i zrobiłam już w culcie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:07   #352
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nadrobilam...

Zapamietalam ze Xandrine pozbyla sie 63kilosow. Duże brawa. Kciuki za tryzmanie wagi!!!!!

I jeszcze obsluga klienta w Bingo dla Amyzka... Ha ha normalnie jak smiesz wykorzystywac błędy pacanów!!!!

Korinko kibicuje Tobie rowniez i powtarzam... Powoli... Cialo musi miec czas aby sie '' zeszło''. Masaze ikremy pomoga na elastycznosc. Szczotkowanie ciala na sucho tez jest dobre i tanie!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



Ja mam taka granicę 59 kilo... Jak zejde. Ponizej to wygladam fatalnie na twarzy. Jak chora. Zapadaja mi sie policzki i cień sie kladzie na twarzy tak ze wygladam jak ofiara.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



pochwal sie.
Ja na. Porzadne zakupy musze miec sporo czasu. Jak ostatnio na biegu non stop to czlowiek nawet przymieryzc czasu nie ma a co dopiero zastanowic sie nad ceną.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Jeszcze widze na szybko ze jakas oferta byla podklady z korektorem. Dobrze ze wczesnien nie widzialam bo DW pewnie by skusil. Dla wszystkich brawa za zakupki.
To tak jak moja mama, ona wygląda okropnie jak schudnie za bardzo. Ja znowu mam kwadratową szczękę i po mnie na twarzy nie widać nic a nic
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:25   #353
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Tz mnie zaskoczył dzisiaj bo mi powiedział ze już mam przestać się odchudzać bo za chwile zacznę źle wyglądać ze to już jest granica której mam nie przekraczać a ja mu na to ze przed ślubem moja waga była o 6kg niższa i muszę do tego dojść
Tylko wtedy miałam więcej w biuście wiec inaczej wyglądałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

A ślub 18 lat temu mieliśmy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla Tz miło coś takiego usłyszeć mi kuzynka powiedziala żebym już przestała się odchudzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Też się skusiłam na Tchibo, wzięłam pakiet kapsułek 98 sztuk, wyszło ok 80 zł, super cena. No i dobrałam sobie sweterek i bokserki dla Tż, żeby nie było że jestem samolubna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
podobnie jak ja ja wzięłam karmelowa kawę sweterek i bluzkę dla siebie i skarpetki dla Tz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nadrobilam...

Zapamietalam ze Xandrine pozbyla sie 63kilosow. Duże brawa. Kciuki za tryzmanie wagi!!!!!

I jeszcze obsluga klienta w Bingo dla Amyzka... Ha ha normalnie jak smiesz wykorzystywac błędy pacanów!!!!

Korinko kibicuje Tobie rowniez i powtarzam... Powoli... Cialo musi miec czas aby sie '' zeszło''. Masaze ikremy pomoga na elastycznosc. Szczotkowanie ciala na sucho tez jest dobre i tanie!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



Ja mam taka granicę 59 kilo... Jak zejde. Ponizej to wygladam fatalnie na twarzy. Jak chora. Zapadaja mi sie policzki i cień sie kladzie na twarzy tak ze wygladam jak ofiara.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



pochwal sie.
Ja na. Porzadne zakupy musze miec sporo czasu. Jak ostatnio na biegu non stop to czlowiek nawet przymieryzc czasu nie ma a co dopiero zastanowic sie nad ceną.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Jeszcze widze na szybko ze jakas oferta byla podklady z korektorem. Dobrze ze wczesnien nie widzialam bo DW pewnie by skusil. Dla wszystkich brawa za zakupki.
Jak się szczotkuje na sucho? Wiem że trzeba czasu, Ale ja w gorącej wodzie kapana czasem jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:29   #354
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Taaaa a kysz, żeś mi dziś nagadała o chcicy na zamówienia i zrobiłam już w culcie

no ja bardzo przepraszam, o włosach nic nie mówiłam


za zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:31   #355
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dla Tz miło coś takiego usłyszeć mi kuzynka powiedziala żebym już przestała się odchudzać

[/COLOR] podobnie jak ja ja wzięłam karmelowa kawę sweterek i bluzkę dla siebie i skarpetki dla Tz.

[/COLOR]Jak się szczotkuje na sucho? Wiem że trzeba czasu, Ale ja w gorącej wodzie kapana czasem jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupujesz szczotke z wlosia naturalnego. Im wieksza tym mniej sie namachasz. I zaczynasz okrężnymi ruchami masaz od dolu do góry zanim wezmiesz prysznic.

I nie bądź za bardzo w goracej wodzie kąpana. Gorące kąpiele nie sa dobre. co

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2018-11-14 o 19:35
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:33   #356
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no ja bardzo przepraszam, o włosach nic nie mówiłam


za zakupy

ale ogólnie miało być cokolwiek no to dobiłam teraz jeszcze piżamki na Etam bo jest -30%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:40   #357
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ale w sumie to nie można śmiać się pewnie z pana, co te reklamy zrobił. Może go nikt nie r*chał i wyposzczony był

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86119697]Treść usunięta[/QUOTE]
Proszzz https://www.youtube.com/watch?v=3JPk...COVr2F&index=4
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:41   #358
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ale ogólnie miało być cokolwiek no to dobiłam teraz jeszcze piżamki na Etam bo jest -30%

jestem dumna haha
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:43   #359
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jestem dumna haha

wezzz Tobie to się nalezy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 19:48   #360
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
wezzz Tobie to się nalezy

ja niewinna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.