Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 20:08   #31
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

yhym. co innego jest pokazanie paru prac i powiedzenie "chodzi mi o cos takiego, takiego", a co innego "chce taki sam tatuaz jak ten"
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 21:35   #32
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Proszę o poradę. Od razu zaznaczam, że ja kompletnie nie jestem w temacie, więc jak moje pytania będą głupie proszę o wyrozumiałość

Chciałabym sobie pierdyknąć coś w tym stylu:




Wielkość mniej-więcej taka jak na obrazku, tylko miejsce inne (przedramię). Ile taka przyjemność by mnie kosztowała? Znacie kogoś (w Trójmieście), kto by mi ładnie zrobił taki tatuaż (nie chcę kraść wzoru, chodzi mi tylko o styl, i żeby były jakieś kfiatecki, od razu uprzedzam ). I ostatnie. Czy tatuaż w tak widocznym miejscu przeszkadza na co dzień? Boję się szczególnie o kwestie związane z pracą (jestem architektem). Myślałam, że może przeniosłabym te kfiatki na plecy, ale przedramię mi się jednak bardziej podoba. I łatwiej byłoby mi je później podziwiać
Help. Help. Help.
Ja mam kwiaty na przedramieniu, watercolorowe. Do roboty ubieram rzeczy z długim rękawem i po problemie. W lecie nie pracuję
Ostatnio ciągnie mnie, żeby zrobić coś u tej pani. Co myślicie?
I czy widziałyście ten wątek? Coś bym tam odpisała, ale mi witki opadły...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 23:21   #33
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Witam serdecznie c:,
planuje robienie tatuażów, mam już kilka pomysłów (kilka już tak na sto pro), ale nie wiem, który wybrać sobie na pierwszy. Ogółem na razie mam zaplanowane trzy tatuaże, na całe prawe udo feniks (o który chciałabym poprosić yadou bo się w niej wręcz zakochałam ), na lewym udzie, wchodząc na bok brzuszka krzaczek róż oraz z prawej strony brzuszka, wchodząc na żebra "nirvana" (nie, nie chodzi o zespół ) w kanji. Myślałam aby na pierwszy rzut dać sobie właśnie napis w kanji, ale zastanawiam się czy żebra to nie zbyt bolesne miejsce na pierwszy raz? Róże na pierwszy są za duże, feniks zresztą też, a po za tym zanim się na niego zapiszę to miną wieki . Ostatnio zastanawiałam się nad geometryczną głową kota (jestem ich maniaczką więc na pewno chcę mieć kiedyś jakiegoś wytatuowanego), myślałam nad prawą łydką, ale boję się, że taki tatuaż na łydce będzie dziwnie wyglądać i nie zgra się z feniksem, ale łydka z tego co wiem jest mało bolesna więc świetnie by się nadawała na pierwszy tatuaż ;_;.

Pómóżcie bo ja już nie wiem czo robić
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 04:25   #34
afta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Witam. mam pewien problem. Trzy tygodnie temu robiłam dwa tatuaże, zdjęcia załączam poniżej. Robiła mi to kobieta u siebie w domu, która nie ma swojego studia. Robi to od 12 lat, mojemu chłopakowi zrobiła tatuaż, wszystko jest ok, dlatego jej zaufałam. Teraz okazuje się, że tatuaż ma rozmyte kontury,krzywe linie.. Wygląda to tragicznie Po prostu. Chciałabym prosić m rady, co dalej robić. Poprawiać to, oczywiście bez dodatkowego płacenia czy zbierać kasę na usuwanie. I proszę również o opinie,czy to aż tak źle wygląda? Jestem zdesperowana 💔 płakać mi się chcę,jak na to patrzę. Dodam, że mam oprócz tego dwa, które wyglądają super,robione były z innym miejscu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150824_112504.jpg (76,0 KB, 276 załadowań)
afta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 04:25   #35
afta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

To drugi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150824_112420.jpg (52,4 KB, 221 załadowań)
afta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 07:46   #36
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja mam kwiaty na przedramieniu, watercolorowe. Do roboty ubieram rzeczy z długim rękawem i po problemie. W lecie nie pracuję
Ostatnio ciągnie mnie, żeby zrobić coś u tej pani. Co myślicie?
I czy widziałyście ten wątek? Coś bym tam odpisała, ale mi witki opadły...
A ile zapłaciłaś za swoje kwiatki?

Cytat:
Napisane przez meresteger Pokaż wiadomość
Ten tatuaż to akurat naklejka.

Też mam tatuaże w widocznych miejscach, ale dla mnie zakładanie koszul z długim rękawem do pracy to nie jest jakieś wielkie poświęcenie. Liczyłam się z tym podejmując decyzję. Nie wiem w sumie, co ci poradzić pod tym względem. Ręce to nie twarz, zawsze można zakryć.
Skąd wiesz, że to naklejka? W życiu bym się nie zorientowała

A co do tych koszul z długim rękawem, to nie uśmiecha mi się siedzieć w 30stopniowym upale w długim rękawie. W obecnej pracy raczej nie miałabym większych problemów z tatuażem, to nie korpo, ale w przyszłości będę chciała zmienić pracę i wtedy nie wiadomo.
Może pomyślę jeszcze o tych plecach...
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2015-08-25 o 07:51
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:02   #37
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

nikt nie zagwarantuje Ci jak bedzie z praca jak bedziesz miala odkryty tatuaz. ale mozesz sie spodziewac, ze moze sprawiac klopoty. tak bywa co prawda masz branze co prawda artystyczna ale mimo wszystko.

takie kwiatli, takiej wielkosci moga podchodzic juz pod pare h pracy, wiec powiedzialabym 600-1000. i efekt nie bedzie taki jak na foce ktora wkleilas :P

Wysłane z Valyrii.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

afta - tak sa to kompletnie skopane tatuaze. jak poprawiac to tylko u kogos lepszego, bo moze byc ciezko zwlaszcza z tym wiekszym.

Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 08:03   #38
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez afta Pokaż wiadomość
Witam. mam pewien problem. Trzy tygodnie temu robiłam dwa tatuaże, zdjęcia załączam poniżej. Robiła mi to kobieta u siebie w domu, która nie ma swojego studia. Robi to od 12 lat, mojemu chłopakowi zrobiła tatuaż, wszystko jest ok, dlatego jej zaufałam. Teraz okazuje się, że tatuaż ma rozmyte kontury,krzywe linie.. Wygląda to tragicznie Po prostu. Chciałabym prosić m rady, co dalej robić. Poprawiać to, oczywiście bez dodatkowego płacenia czy zbierać kasę na usuwanie. I proszę również o opinie,czy to aż tak źle wygląda? Jestem zdesperowana �� płakać mi się chcę,jak na to patrzę. Dodam, że mam oprócz tego dwa, które wyglądają super,robione były z innym miejscu.
szczerze - ten pierwszy jest koszmarny - nie ma tam chyba ani jednej przywoicie zrobionej linii.
Nawet w przypadku lasera raczej nie usuniesz go do ''zera'' z takiego miejsca. Moim zdaniem tylko duży kolorowy cover wchodzi w grę po ewentualnym rozjaśnieniu tego. Niestety w takich geometrycznych wzorach wszystkie niedociągnięcia techniczne wychodzą a widać, że ta kobieta nie ma pojęcia o tatuowaniu skoro nie potrafi nawet dobrze jednej linii zrobić prosto.

Ten drugi wzór tez bym zakryła całkowicie - jest krzywy, niesymetryczny i rozmazany.
Szczerze - dawno nie widziałam tak skopanych tatuaży

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-08-25 o 08:05
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:04   #39
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

angela - napis potrwa chwile, moze bolec bardziej niz np lydka ale moze byc lepszym wyborem.

ja mam pomieszane na sobie tatuaze, wiec kot tez by mi pasowalo.

ps. - nie obraz sie ale piszac do tatuatora, nie pisz moze o 'brzuszku'

Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:37   #40
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
angela - napis potrwa chwile, moze bolec bardziej niz np lydka ale moze byc lepszym wyborem.

ja mam pomieszane na sobie tatuaze, wiec kot tez by mi pasowalo.

ps. - nie obraz sie ale piszac do tatuatora, nie pisz moze o 'brzuszku'

Wysłane z Valyrii.
Jeśli nie masz pozaklepywanych terminów to na razie to dzielenie skóry na niedźwiedziu - zrób pierwszy ten tatuaż, na który najkrócej będziesz czekać.
Niedawno w tym samym studiu u innego tatuażysty dziewczyna robił prosty kwiatek na plecach - zanim zaczęli opowiedziała o wielkich projektach na uda, biodra itp - zaklepała terminy.
a w połowie sesji rozpłakała się z bólu i powiedziała, że już nie wytrzyma i nie chce więcej.

pomijając już, że jest to infantylne to jeszcze bardzo nieprecyzyjne
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:51   #41
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Oj czepiacie się . Nie potrwa taką chwilkę bo będzie dość spory od kości miedniczej do piersi, na szerokość jakiś 9 cm. Dodam, jeszcze, że pod żebrami mam blizny więc narawdę będzie boleć. No i właśnie boję się, że jednak po jednym z najbardziej bolesnych miejsc się zrażę...
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 08:59   #42
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Oj czepiacie się . Nie potrwa taką chwilkę bo będzie dość spory od kości miedniczej do piersi, na szerokość jakiś 9 cm. Dodam, jeszcze, że pod żebrami mam blizny więc narawdę będzie boleć. No i właśnie boję się, że jednak po jednym z najbardziej bolesnych miejsc się zrażę...
no to rób kota - co to za problem - i tak żaden z tych tatuaży z nirvana w kanji nie bedzie sie komponował
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:01   #43
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

to zrob kota. nie pasuje Ci obok uda z feniksem to moze lopatka kark?

Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:02   #44
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Oj czepiacie się . Nie potrwa taką chwilkę bo będzie dość spory od kości miedniczej do piersi, na szerokość jakiś 9 cm. Dodam, jeszcze, że pod żebrami mam blizny więc narawdę będzie boleć. No i właśnie boję się, że jednak po jednym z najbardziej bolesnych miejsc się zrażę...
Powiem Ci to co ktoś tu już na tym wątku napisał. Pierwszy tatuaż nie boli Jest tyle emocji z nim związanych, że mogę się podpisać pod tym stwierdzeniem
Pierwszy robiłam 7 lat temu na żebrach - czułam jeżdżenie igłą po ciele i parę razy dziwne uczucie jak igła po kości "pojechała" ale to nie był mega ból.
Miesiąc temu robiłam pod karkiem ( nie duży) i oczy zaciskałam z bólu. Nie wiem czy zmienił mi się próg bólu czy faktycznie "pierwszy nie boli", ale czasami aż syczałam.
Teraz jestem w trakcie usuwania/rozjaśniania pierwszego i robię cover na żebrach. Już się tego boję i całe szczęście że znam tych chłopaków bo mogłam prawdziwie ich ostrzec że pewnie będę krzyczała/płakała/syczała/wyzywała itp. z bólu
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:13   #45
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

to tez zalezy.
jak ktos ma niski prog bolu to nawet adrenalina nie da rady, zwlaszcza jak to bedzie cos wiekszego

moj Tz jako pierwszy tatuaz wybral pajaka na brzuchu - musialam go ratowac ketonalem pod koniec ale tu tez walka z odruchami.


Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:18   #46
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
to tez zalezy.
jak ktos ma niski prog bolu to nawet adrenalina nie da rady, zwlaszcza jak to bedzie cos wiekszego

moj Tz jako pierwszy tatuaz wybral pajaka na brzuchu - musialam go ratowac ketonalem pod koniec ale tu tez walka z odruchami.


Wysłane z Valyrii.
u kobiet to jeszcze dodatkowo zależy od dnia cyklu (nie polecam tatuowania przed i w czasie okresu).
u mnie dużo zależy od mojego ogólnego samopoczucia - jak jestem wypoczęta, w dobrej formie to jest ok, ale jak jestem zmęczona, niewyspana a jeszcze niedajboże mam jakis cięzki okres w życiu/pracy itp to męczę się przy tatuowaniu bardzo.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:20   #47
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

ale zgadzam sie ze motywacja do wysiedzenia jest wazna.

yhym zgadza sie warto zobaczyc jak okres.
Wysłane z Valyrii.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

dla mnie meczaca jest tez pozycja tatuowania - na klecznik juz w zyciu sie nie zgodze

Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2015-08-25 o 09:19
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:24   #48
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ale zgadzam sie ze motywacja do wysiedzenia jest wazna.

yhym zgadza sie warto zobaczyc jak okres.
Wysłane z Valyrii.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

dla mnie meczaca jest tez pozycja tatuowania - na klecznik juz w zyciu sie nie zgodze

Wysłane z Valyrii.

o tak zdecydowanie - jak robiłam tatuaż prawie pod pachą to musiałam leżec kilka godzin na boku wygięta w łuk z ręką w górze - tydzień potem chodziłam połamana
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:26   #49
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
o tak zdecydowanie - jak robiłam tatuaż prawie pod pachą to musiałam leżec kilka godzin na boku wygięta w łuk z ręką w górze - tydzień potem chodziłam połamana
brrr...
poki co najmilej wspominam tatuowanie uda - tak mi bylo fajnie ze Karolina poprawiala ile chciala taka szczesliwa ze moze jeszcze podlubac , ale za to gojenie najgorzej

damn tesknie za tym.

Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2015-08-25 o 09:27
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:56   #50
meresteger
Raczkowanie
 
Avatar meresteger
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 259
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość


Skąd wiesz, że to naklejka? W życiu bym się nie zorientowała
Stąd. Poza tym raczej trudno wytatuować taką ilość szczegółów na małej powierzchni.
meresteger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:20   #51
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

witam czy mogę dołączyć da was? Mam 10 tatuaży
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:07   #52
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Hej...mam pytanie...czy jest w Polsce jakis tatuazysta ktory specjalizuje sie w tatuazach na bliznach...?
Nie ma chyba nikogo takiego, ale są tacy, którzy robią. Pytałam o to tu
toffi robi i w theatrum symbolica robią. Trzeba pytać po prostu.
Ja jeszcze nie zdecydowała u kogo robię...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:07   #53
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
A ile zapłaciłaś za swoje kwiatki?
Osiem stów, tatuaż sięga łokcia i objętościowo zajmuje 2/3 przedramienia.

Afta, przykro mi to mówić, ale te tatuaże są koszmarne. W grę wchodzi chyba tylko kolorowy cover u jakiegoś bardzo dobrego artysty. Współczuję zwłaszcza tego na dłoni, choć równocześnie nie pojmuję, co mogło skłonić Cię do zrobienia tatuażu u kogoś w domu. Nie boisz się, że dziewczyna (która notabene nie umie tatuować, więc Twój facet też ma pewnie jakiegoś potwornego babola od niej) czymś Was zaraziła? Jak ze sterylnością w takim "studio"...?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:09   #54
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Nie ma chyba nikogo takiego, ale są tacy, którzy robią. Pytałam o to tu
toffi robi i w theatrum symbolica robią. Trzeba pytać po prostu.
Ja jeszcze nie zdecydowała u kogo robię...
Dziekuje...Moja mama i moja bratowa moja dosyc duze blizny i chcialy je upiekszyc i nie chcialam zeby szly do kogos pierwszego z brzegu...musze pomyszkowac sama jeszcze

...wyslane i nieskontrolowane...
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:42   #55
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość


dla mnie meczaca jest tez pozycja tatuowania - na klecznik juz w zyciu sie nie zgodze

Wysłane z Valyrii.
dupka boli
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:45   #56
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja też robiłam tatuaże w domu a mam idealne jak z salonu. Ale mój tatuażysta przyjaciel miał kiedyś studio
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:47   #57
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
dupka boli
raczej umiera, przynajmniej tyle godzin ile siedzialam. czulam sie jakbym brala udzial w tour de france

dobra napisalam do Suchej Igly co mysli o moim projekcie, zobaczymy

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Ja też robiłam tatuaże w domu a mam idealne jak z salonu. Ale mój tatuażysta przyjaciel miał kiedyś studio
to nie chodzi tylko o robote, a o higienę. chociazby to, ze jesli nie mial autoklawu, albo kogos zaprzyjaznionego kto mu odkazal sprzet to no coz...
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 16:59   #58
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

A wasze wszystkie tatuaże mają znaczenie czy sa takie ze się poprostu podobały. Moje 8 ma znaczenie a dwa tak poprostu
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:04   #59
tuskaroz
Zakorzenienie
 
Avatar tuskaroz
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3 068
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Podczytuję was od jakiegoś czasu, w tej części wątku robię tatuaż. Termin mam na koniec października, nie mogę się już doczekać
tuskaroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:07   #60
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
A wasze wszystkie tatuaże mają znaczenie czy sa takie ze się poprostu podobały. Moje 8 ma znaczenie a dwa tak poprostu
Wiekszosc po prostu. jakies konkretne znaczenie maja moze ze 4
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.